PDA

View Full Version : 1-а национална среща на 159



Mury
13-07-2011, 07:58
Колеги пускам темата да обсъждаме разни работи.Първо е хубаво да измислим място,второ някой който има малко повече свободно време да се наеме с организацията,трето по кое време на годината.Според мен края на септември е идеално,заради почивките.Мястото трябва да е централна България за да няма сърдити,демек почти на всеки да му е на 200-250 км. примерно.Очаквам предложения,дано не стане като с темата за срещите в Сф.

П.С.Моля някой от властимащите в този раздел/понеже незнам кои са/да направи темата важна

dilian alfa gtv
13-07-2011, 08:56
Наистина края на септември е добре,и някъде примерно около търново ще е най удобно...!?
Аз ще присъствам със сигурност,но нека по от рано да се знае дата и място за да могат всички да си организират нещата.

Az4o
13-07-2011, 09:08
Италфест 2011 е на 1-2 Октомври тази година :)

Казвам, за да го съобразите с организацията на срещата, ако искате да посетите и двете събития :)

briliantnia
07-11-2011, 19:55
kolegi,kakvo ste reshili za subor.ne mislite li 4e trqbva da e xybavo vremeto? da kazem mai 2012 krai turnovo ,a?

Mury
08-11-2011, 12:26
kolegi,kakvo ste reshili za subor.ne mislite li 4e trqbva da e xybavo vremeto? da kazem mai 2012 krai turnovo ,a?
Те за тази година нещата се разпърдяха каточели,но иначе пролетта ще е добре да се съберем..........:hehe::hehe::hehe:

dilian alfa gtv
08-11-2011, 15:45
Те за тази година нещата се разпърдяха каточели,но иначе пролетта ще е добре да се съберем..........:hehe::hehe::hehe:

Спокойно бре,ако не пролет,то есента или може би като станем на брой колкото 156-ците ще се съберем най вероятно.

Mury
08-11-2011, 15:56
Спокойно бре,ако не пролет,то есента или може би като станем на брой колкото 156-ците ще се съберем най вероятно.


ХАХАХА нали,много сме несериозни :hehe::hehe::hehe::hehe:но мисля напролет да организираме нещо :magic::magic::magic:

briliantnia
08-11-2011, 21:30
OK.AZ SUM NAVIT...SAMO I MQSTOTO DA E PODXODQSHO...

boian
10-11-2011, 19:15
То ние във Варна май вече сме повече от 156, за пролетта е добре да измислим нещо, последното ми каране беше до Плевен, явно до пролетта мръсницата ще стои на топло,сухо и тъмно в гаража, а ще джъткам с японската обувка.

marian todorov
10-11-2011, 19:50
kolega kazi nqkoi ama naistina dobur serviz bez moshennici za alfa 159 2.4 jtdm vuv Varna.sinut mi xodi vuv firmeniq tam i mi se razkaza maikata.tolkova mashennici ne bqx vizdal nakyp

boian
10-11-2011, 20:08
Не знам за по-добър сервиз от този който е на магистралата за София. А какво точно мошеничество се е случило?

dilian alfa gtv
10-11-2011, 21:20
Не знам за по-добър сервиз от този който е на магистралата за София. А какво точно мошеничество се е случило?

Аз също съм доволен от сервиза,няма проблеми,друг е въпроса че са ми познати всички даже със едното момче заедно сме пораснали,но са коректни по принцип,сега че цените са "класика" вярно е,но пък си дават гаранция хората и така.

marian todorov
12-11-2011, 18:54
отгоvарям ви веднага.отиде синът ми зА СМЯНА НА АГРЕНАЖЕН РЕМЬК,КАЗАХА 4Е ЗА ГАРАНЦИЯТА ТРЯБВА ДА СМЕНИМ И ВОДНАТА ПОМПА.ОК.ДАВАИТЕ...ЗВЬНИ МИ СЛЕД ВРЕМЕ И МИ КАЗВА 4Е СА МУ КАЗАЛИ 4Е ТРЯВА ДА СЕ СМЕНИ И ПИСТОВИЯТ РЕМЬК +ПАРАЗИТНИ И ОБТЯЖНИ РОЛКИ. ЗА ДА ДАДАТ ГАРАНСИЯ.А,КОЛАТА Е НА 77000 КМ.В ВЕДНАГА СЕ СВЪРЗАХ С СЕРВИЗА НА АЛФА РОМЕО ТУК v АТИНА И МИ КАЗАХА 4Е ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ЗА ПИСТОВИЯ РЕМЪК.ВЪОБщЕ КАТО ВИДЯТ 4ОВЕК БЕЗ ОПИТ И ГЛЕДАТ ДА ГО НАТОВАРЯТ.И ДРУГО ЦЕНАТА БЕшЕ КЪМ 550 ЛВ С ПОМПАТА.АЗ ИМ ЗВАНЯ ОТ 4УЗБИНА И ГИ ПИТАМ 4АСТИТЕ ОРГИНАЛНИ ЛИ СА-И ТЕ МИ КАЗВАТ РАЗБИРА СЕ ГОСПОДИНЕ.ПРИ НАС РАБОТИМ САМО С ОРГИНАЛНИ...А,БЕ ДА Е...КЕЛЕшИТЕ КОГО ЛЪЖАТ?ОРГИНАЛЕН КОМПЛЕКТ РЕМЪК С 2 РОЛКИ Е 280 ЕВРО +ВОДНА ПОМПА 95 3ВРО.БЕЗ РАБОТА..ТАКА 4Е ВИЕ САМИ СИ ПРЕЦИНЯВАТЕ КАКВО ВИ ПРАВЯТ И КАК??ТАКА 4Е КОЛЕГИ ДА НЕ СИ ЗАЛАГАМЕ ГЛАВИТЕ ЗА НИКОГО...

stelt
12-11-2011, 20:37
Според мен е нормално в Гърция да са по-скъпи частите. Не е гаранция, че като сте платили по-малко- частите не са оригинални.

marian todorov
15-11-2011, 19:59
явно не сте ми про4ели цялото писание.ако го про4ете те ]в разберете...и искам да ви каза 4е няма ама няма такоwа неshо никъде по света една 4аст оргинална да се продажа в друга страна по евтино.Обратно колкото е по развита страната толкова по има вероятност цената да е по ниска,и то защото имат много пове4е дилъри.А мезду другото някъде писахте за дат4ик за паркотроник.Стружа 83 евро с работата.я,ги попитатаите тези тарикат4ета колко стружа при тях и ще разберете...

Tsetso Milanov
16-11-2011, 02:39
Господин Тодоров, нека напомня че това е форум за взаимопомош имнения с цел съвет. За нападки срещу определени хора/сервизи си има отделен раздел.

По зададения от Вас въпрос, който между другото пост-нат в напълно грешна тема, както колегите писаха, те са доволни от работата на въпросния сервиз, аз също не мога да кажа лоша дума за тях. Определенията във постовете Ви са меко казано некоректни, а имайки и предвид че може да говорите за грешен сервиз, са направо несериозни. Като не ви изнасят цените или обслужването в този на магистралата на изхода за София - мога да предложа алтернатива официалния сервиз на ФИАТ/Ланча, който се намира под моста на магистралата по улицата под Метро. Горещо "препоръчвам" на всеки от и близо до Варна, който не го е посещавал, да отиде там, за да се запознае с некомпетентна сбирщина от "майстори" - всеки сам може да си направи сравнението между двата и изводи за себе си.

А пък и винаги съществува алтернативата да прескочи до "развитата страна" Гърция и да бъде обслужен в най-меродавния сервиз в целия свят - този в Атина.

Много успехи на сина Ви с ремонта и дано направи правилния избор.

П.С Моля модератор да премести тази дискусия в подходящ раздел, за да запазим темата на колегата Mury по същество

marian todorov
16-11-2011, 08:58
Ужазаеми г-н Миланов.говоря за официалния сервиз на фиат и алфа които се намира до метрото.и понеже ми пишете в този ред ше ви отговоря 4е аз съм с италиански автомобили пове4е от 14 год. и наи ве4е ми е смешно когато имате отделен раздел за гаранционно подържане в гърция.но понеже ми пишете с кави4ки ше ви отговоря 4е този; меродавният; серзиз които за жалост не е само 1 а. има всеки които е ходил в 4ужбина знае на всяка кра4ка се занимават с алфи от когато е създадена алфа ромео,а това е 100 год,а не от 10-15 год. И господине попитах наи у4тиво къде има във варна добър? за Атина зная...не се сърдете просто исках инфо с адрес...С ужазение -Тодорож

dilian alfa gtv
16-11-2011, 12:06
Дайте да уточним последно за Автоцентър МП ли става въпрос или за Ауто Италия където е заедно със Мазда и входа на сервиза е долу под моста на магистралата.

marian todorov
16-11-2011, 18:48
това което разбрах е 4е не е автосервиза с мазда.аз така и не знам къде то4но е бил но бях краино бесен как от едно изкаха да изкарат 101.и като гожорих с тяь по телефона ме разбраха и му смениьа тожа което нискаме...въпроса не е ж жси4ко това което си пишем а,да знаят хората и да си отжарят о4ите...зашото измамници под път и надпът.а,ина4е за софия разбрах 4е това мо мом4е Бобо си разбира от работата.само по това което пише се разбира,и ако имам проблем аз,или синът ми когато сме В БЪЛГАРИЯ без колебание ше отидем при него.това е мом4ета.лека ве4ер

Mury
10-02-2013, 19:26
А бре хора,много сме несериозни.Айде да обсъждаме,някой ако има желание да се заеме с организацията,да си спретнем една среща.....................:grandpa::grandpa::grand pa:

V.Nedelchev
10-02-2013, 19:46
Аз от сега ви казвам че ще присъствам : )

rusiq86
10-02-2013, 20:04
Бих дошъл ако е до края на Април срещата...и е на някоя централна точка в Бг.

Stoyan Georgiev
10-02-2013, 20:38
айде да е на Шипка на 13 април (Събота)

без нощувки, без хамалогии, защото предполагам, че на никой няма да му се занимава с организации, че много време отнема, а сме все хора, които не обичт да си хАбят времето по начин различен от това което предпочитат ...

така или иначе повече от 40-50 души няма да сме, всеки там да си носи за ядене / кибаКчита / кифЧета и т.н.

който е ЗА да си разлее малко от бирата!

dilian alfa gtv
10-02-2013, 20:44
А бре хора,много сме несериозни.Айде да обсъждаме,някой ако има желание да се заеме с организацията,да си спретнем една среща.....................:grandpa::grandpa::grand pa:

Хахахахха,преди 2 год сме го коментирали,има време споко...!!!:Tease::Tease::Tease:

rusiq86
10-02-2013, 20:46
Шипка, 13 Април 2013 събота за мен е перфектно! Бих дошъл с най-голямо удоволствие!

dilian alfa gtv
10-02-2013, 20:52
Шипка, 13 Април 2013 събота за мен е перфектно! Бих дошъл с най-голямо удоволствие!
Аз също мога да дойда и ще дойда,ако се създаде организация.

viki
10-02-2013, 21:01
Добре звучи,ще дойда с най-голямо удоволствие :-)

Mury
10-02-2013, 21:01
айде да е на Шипка на 13 април (Събота)

без нощувки, без хамалогии, защото предполагам, че на никой няма да му се занимава с организации, че много време отнема, а сме все хора, които не обичт да си хАбят времето по начин различен от това което предпочитат ...

така или иначе повече от 40-50 души няма да сме, всеки там да си носи за ядене / кибаКчита / кифЧета и т.н.

който е ЗА да си разлее малко от бирата!

Що да е без нощувки бе баси,толко ли няма някой хотел там за 30-ина души/аз смятам,че ще сме макс толкова/ :grandpa::grandpa::grandpa:

viki
11-02-2013, 11:39
За мен няма значение.Дори да няма нощувки,с радост ще се разходя за кафе :-)

Stoyan Georgiev
11-02-2013, 11:49
Що да е без нощувки бе баси,толко ли няма някой хотел там за 30-ина души/аз смятам,че ще сме макс толкова/ :grandpa::grandpa::grandpa:

на теб занимава ли ти се да събираш заявки за нощувки? щото на мен не ми се занимава, а предполагам е така с всеки, та затива.......

viki
11-02-2013, 11:56
Може всеки да си букне сам ,какво толкова ?
Не е нужна някаква мащабна организация,при положение че сме малко хора :-)

Stoyan Georgiev
11-02-2013, 12:31
да де, това имам предвид :)

angelovi69
11-02-2013, 20:41
Да се включа, макар да не съм със 159
места за спане в Казанлък и Габрово колкото щете.
И ако се кача до Шипка и аз да ви видя и се порадвам на манекенките и водачите им, нима ще ме върнете?

ALFonsOlder
11-02-2013, 21:27
viki,
много ме кефи аватара ти
:clap:
има нещо еротично......
твоята кола ли е ??

http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?u=685&dateline=1356687206&type=thumb

Mury
12-02-2013, 08:19
Да се включа, макар да не съм със 159
места за спане в Казанлък и Габрово колкото щете.
И ако се кача до Шипка и аз да ви видя и се порадвам на манекенките и водачите им, нима ще ме върнете?

Мнооо ясно че не,идеята е ако има някакъв приличен хотел,казваме кой е хотела,всеки си запазва и тва,кръчма за 20-30 човека все ще се намери.Може да си направим един автопоход нагоре към Шипка,абе може да си го направим много яко,стига да сме сериозни и да се съберем.Предлагам да пуснем анкета,първо да видим колко хора са навити и после една с дати например .....................:bounce8::bounce8::bounce8: