PDA

View Full Version : въпрос относно влизането във форума



18-11-2004, 11:21
от днес или по-точно от както се извършиха тези промени във форума като влизам пиша потребителското си име и парола натискам вход показва ми се началната страница на форума долу където пише кои потребители са онлаин показва моя ник но горе не ми пише изход(kostadin), а пък ми пише вход и другото което е, че не ми светкат новите теми и мнения :? въпроса ми е към всички модератори, администратори и т.н.... защо се получава така и как мога да го оправя това нещо защото така е много неудобно повярвайте ми!!!

Kostadin
18-11-2004, 11:26
горното мнение е мое просто не знам сега пък защо форума ме слага гост като ме дава че съм онлаин :? :? :?

SIS
18-11-2004, 12:31
Аз този проблем си го имах и преди. Влизането от вход става от втория път, но не ми отбелязва новите мнения. Сигурен начин, обаче (поне при мен), е влизането за проверяване на лични съобщения. Вярно, че отиваш на лични и трябва след това да излезеш във форума, но влизането става от първия път и новите мнения са маркирани.

Kostadin
18-11-2004, 15:05
Slavy да знеаш, че се получи :D :D :D благодаря ти, че ме светна!!! имаш една почерпка от мен :wink: