PDA

View Full Version : Кой ще уволни Бойко Борисов?



BLUE1
13-07-2011, 19:47
http://www.uvolnenie.org/


Вероятно повечето сте чули или прочели за тази странна и тайна кампания. Може да ви се струва глупаво, но на мен ми е много любопитно какво ще се случи на 17 юли и кой стой зад всичко това. Някой ако знае нещо или предполага - до сподели.

crocodil
13-07-2011, 19:50
БСП ще пуснат кандидат президент.

Linkestis
13-07-2011, 19:53
На мен не ми се струва глупаво.Въпроса е дали ще има ефект от това тайнство.Надявам се да има :)

viki
13-07-2011, 20:24
БСП ще пуснат кандидат президент.

И аз така мисля:)
Няма по-големи царе на компромати и интириги от комунистите :nuke:

BLUE1
13-07-2011, 20:30
Аз също бих искал да уволня ББ, както и комунистите и техните наследници, всъщност ББ е производно на Партията Майка.

viki
13-07-2011, 20:37
всъщност ББ е производно на Партията Майка.
В доста по-чудовищни мащаби обаче :(
Страшното е ,че има много хора,които са доволни от това:roll:

BLUE1
13-07-2011, 20:42
Свободата не е за всеки.

nightroller
13-07-2011, 20:43
И аз така мисля:)
Няма по-големи царе на компромати и интириги от комунистите :nuke:

Вики, това според мен е история проектирана от ГЕРБ за да обезмисли всякакви по-нататъшни компромати ... комунетата нямат толкова смелост и идеи за да направят тва - освен, че техния стил е подчертано изнасилено дефанзивен ...

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:42 ----------


Аз също бих искал да уволня ББ, както и комунистите и техните наследници, всъщност ББ е производно на Партията Майка.

не скачайте да уволнявате без да мислите щото не знаете за какво и как ще се използва тази кампания - имайте едно на ум ;) най-малкото ставате обект на извратена пипълметрия а знайте, че колкото и хора да уволнят ББ виртуално кервана си върви а кучетата си лаят и т.н.

BLUE1
13-07-2011, 20:45
Найтролер, не скачам, даже съм почти сигурен, че като излезе всичко на яве ще бъда разочарован.

nightroller
13-07-2011, 20:47
Найтролер, не скачам, даже съм почти сигурен, че като излезе всичко на яве ще бъда разочарован.

за жалост тука в майка България (сега дали е майка или татко не мога да кажа) политиката е доста особена тема - недоразвита или прекалено странно развита ... К.Иречек е описал едни неща останали непроменени и до днес.

Щото аз имам един стих (прошавайте за стихоблудството)
Съдбата, Съдбата - жестока е тя
за един е майка, а за друг ... баща ;) :):):)

viki
13-07-2011, 20:56
Вики, това според мен е история проектирана от ГЕРБ за да обезмисли всякакви по-нататъшни компромати ... комунетата нямат толкова смелост и идеи за да направят тва - освен, че техния стил е подчертано изнасилено дефанзивен



Да ,и ти си прав.Който и да е -успява да разбуди духовете :):):):)

nightroller
13-07-2011, 21:01
Да ,и ти си прав.Който и да е -успява да разбуди духовете :):):):)
да Вики, така е но доколко ще ги разбуни и доколко ще издържи това ... аз искам да вярвам, че наистина това е инспирирано от хората недоволни от управлението но съм супер песимистичен ... все пак двайсе и кусур години наблюдавам какво се случва и т.н.
И знаеш ли защо съм песимистичен - нито една смяна на режим или политика тука не е дошла от обикновените хора - нито една - всички промени са направени от политически партии и организации - ако три поредни смахнати правителства ние обикновените хора сме възпитали самосъзнание дотолкова, доколкото да направим някакъв толкова добър протест - аз ще бъда щастлив ... но по-скоро вярвам, че тази история е родена в главата на поредния нашмъркан ПиАр отколкото е създадена като спонтанна идея ...

viki
13-07-2011, 21:06
"Събудените" така или иначе виждат за какво става на въпрос.Остава надеждата,че ще се пробуди и някоя неграмотна,нискочела овчица:prison:

nightroller
13-07-2011, 21:12
"Събудените" така или иначе виждат за какво сата на въпрос.Остава надеждата,че ще се пробуди и някоя неграмотна,нискочела овчица:prison:

Събудените - малко - другите много, обикновено при някакви промени се използва конкретен целенасочено създаден повод, тука и сега обаче такъв повод е изключен - политиката на Кабинета на ББ, както и техните гурута от преди време е толкова успиваща, че който се опълчи най -много да изгори за да свети ...

spe4elist
13-07-2011, 21:22
Свободата не е за всеки.

Нямаш си представа - колко си прав!

nightroller
13-07-2011, 21:24
И сега, понеже съм тръгнал да пиша, ще ви кажа защо мисля така - тези билбордове, на които имаше надписи бяха свалени - защо никой не протестира?? защо някой губи пари без да надигне вой ?? В свободните страни всеки има право на мнение, както и да се възползва от всички комуникационни канали - тука обаче - никой ...
Какво мисля аз - тепърва предстоят избори - агитационните отдели на всички партии се стремят да направят "снимка" на избирателите с цел да насторят кампаниите по подходящ начин. Помнете хора - нашият единствен шанс (единствен) е пред урните - нищо друго ... нищо :):)

BLUE1
13-07-2011, 21:31
Пред урните е само първата задължителна стъпка, след това следват предупредителните стачки, националните стачки, протести и бой по площадите, но не "яхнати" от политическа сила.

nightroller
13-07-2011, 21:33
Пред урните е само първата задължителна стъпка, след това следват предупредителните стачки, националните стачки, протести и бой по площадите, но не "яхнати" от политическа сила.

Съгласен напълно!

morfius
13-07-2011, 23:01
http://www.uvolnenie.org/


Вероятно повечето сте чули или прочели за тази странна и тайна кампания. Може да ви се струва глупаво, но на мен ми е много любопитно какво ще се случи на 17 юли и кой стой зад всичко това. Някой ако знае нещо или предполага - до сподели.

Една групичка управници и шефове на спец служби от онова време си мери пиш*ите с другата такава, а ние гледаме тъпо отстрани.
Не искам да звуча песимистично, но нещата отиват на все по-зле, връщат се откровени похвати от миналото, страха (особено в малките населени места) отново се явява мотивационен фактор, можещите и дейните все повече предпочитат еднопосочния билет.
Дано не съм прав де... но все повече се опасявам, че отиваме на извратен латиноамерикански вариант с беларуски привкус.

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 22:59 ----------


Свободата не е за всеки.

:bowdown:

Не сме дорасли за съжаление...

nightroller
13-07-2011, 23:20
Не сме дорасли за съжаление...[/QUOTE]

Дорасли сме ама не знаем как да я използваме ;)

morfius
13-07-2011, 23:22
Незнанието е белег, че не сме дорасли :)

nightroller
13-07-2011, 23:35
Незнанието е белег, че не сме дорасли :)

Не е баш - вътрешно сме дорасли и тези от нас, които знаят как я използваме но повечето хора се страхуват от свободата защото тя предлага много възможности за избор а тези същите хора се страхуват от възможностите за избор защото те предлагат много неизвестни и влагане на лична отговорност за решнията при избора ... затова.
Всеки, който им отнеме тва бреме засега е добре дошъл :( за съжаление... Морфиъз, колкото и да сме имали конфликти с теб тука не мога да не призная, че това което казвам май значи точно това, което казваш и ти :(
Да кажем че има хора, които знаят как да използват свободата и го правят но мнозинството не знаят и не ги интересува.

morfius
13-07-2011, 23:39
Конфликти или различия, разликата е важна :)

Имах предвид достатъчен % от обществото, а не участниците в клуба, форума или темата... като казах това за дорастването... това, че единици са дорасли още не е достатъчно, нужно е да се премине критичния праг (за нашето общество може би ще е 15% за други стигат и 5%).

nightroller
13-07-2011, 23:45
Конфликти или различия, разликата е важна :)

Имах предвид достатъчен % от обществото, а не участниците в клуба, форума или темата... като казах това за дорастването... това, че единици са дорасли още не е достатъчно, нужно е да се премине критичния праг (за нашето общество може би ще е 15% за други стигат и 5%).

зависи от типа общество знаеш, че има колективистични и индивидуалистични - нашия случай е много тънък защото при повечето колективистични общества лидерите се уважават и се следват, при нас не е така нашето общество е строго объркано във всеки един момент то реагира по различен начин - в повечето общества има една група или прослойка хора, която се нарича интелигенция - повечето хора и се доверяват и следват (грубо казано) идеите на тази прослойка хора - в БГ интелигенцията е мръсна дума - нито я има нито някой знае за какво е нито пък някой се впечатлява от хората, които могат да мислят и да дават идеи - ние сме поп фолк общество на разложени нрави, изкуствено създадени комплекси, омраза и негативизъм.

Кайо
14-07-2011, 00:41
,,ние сме поп фолк общество на разложени нрави, изкуствено създадени комплекси, омраза и негативизъм."-Това за жалост е голата истина,лошото е че малко хора го осъзнават.
А Бат Бойко тия където го издигнаха те ще го уволнят.

fred
14-07-2011, 08:02
,,ние сме поп фолк общество на разложени нрави, изкуствено създадени комплекси, омраза и негативизъм."
Това е така и това е плодът на 50 години социализъм, комунизъм -тосет простотия.Освен, че изроди българската икономика и стопнаство, се съсипаха марални ценности, насади се тая посредственост, простотия, крадливост и мързел.

morfius
14-07-2011, 10:08
зависи от типа общество знаеш, че има колективистични и индивидуалистични - нашия случай е много тънък защото при повечето колективистични общества лидерите се уважават и се следват, при нас не е така нашето общество е строго объркано във всеки един момент то реагира по различен начин - в повечето общества има една група или прослойка хора, която се нарича интелигенция - повечето хора и се доверяват и следват (грубо казано) идеите на тази прослойка хора - в БГ интелигенцията е мръсна дума - нито я има нито някой знае за какво е нито пък някой се впечатлява от хората, които могат да мислят и да дават идеи - ние сме поп фолк общество на разложени нрави, изкуствено създадени комплекси, омраза и негативизъм.

Нашето общество не е колективистично, преклонението пред лидерите и гъзолизането има друга мотивация.
Ние сме в края на скалата за индивидуализъм, толкова в края, че предпочитаме на другите да е зле, вместо на нас да е добре.
За това писах, че ни трябват поне 15% ... оптимистично :)

Поп-фолк общество, разложени нрави, комплекси и омраза... вземи си припомни пирамидата на Маслоу, после си дай сметка кои бяха избити 44, после мачкани 45 години, после емигрираха масово... кои бяха поставени изкуствено на тяхно място и какво остава всъщност.
Цървуля и каскетя до там водят...

nhg
14-07-2011, 12:54
Става ми тъжно като ви чета и знам колко сте прави...
Казвал съм го и друг път: нещата са ясни - почти винаги си пишем едни и същи неща (почти) едни и същи хора; проблемът е в 'масата' или 'стадото' - не може да се очакват действия при положение че няма осъзната необходимост от такива (или казано по друг начин за да пия вода трябва да съм жаден - иначе няма да се сетя).
Друг е вече въпроса колко дълъг е пътя от осъзнаването на необходимостта от нещо и практическите действия... Ама ще се отклоним още повече.
А уволнението на ББ ако стане ще си изпия една бира допълнително по случая!

Mind_Control
14-07-2011, 16:11
А замисляли ли сте се над хипотезата- Бойко Борисов да си е спретнал сам тази кампания за уволнение с цел мобилизиране на тези, които не искат той да бъде свален от вас? Дори лошара реклама е реклама...

myato
14-07-2011, 19:25
......нашият единствен шанс (единствен) е пред урните - нищо друго ... нищо :):)

За съжаление,урните са пълни само с прах.....

За повечето неща съм принципно съгласен и тъй като с годините позагубих силите си като влекач,не смятам да се пъна с ялови инициативи.Ако видя и искрица надежда,ще подложа рамо,но на настоящия етап,вече съм начертал пътя си и той се разминава диаметрално с посоката на движение на "целокупния Български народ".Мога само да му пожелая "приятна" катастрофа.

Stoyan Georgiev
14-07-2011, 22:20
аз не мога да го уволня.

tanatos
14-07-2011, 22:40
А толкова да ти се иска ....

Кайо
14-07-2011, 23:28
Това е така и това е плодът на 50 години социализъм, комунизъм -тосет простотия.Освен, че изроди българската икономика и стопнаство, се съсипаха марални ценности, насади се тая посредственост, простотия, крадливост и мързел.

Ми то точно с тази цел е създаден комунизмът,както и всички останали новобуржуазни политически течения.

nightroller
15-07-2011, 00:22
http://news.ibox.bg/news/id_1141664715
баси, много мразя да се оказвам прав ...

Stoyan Georgiev
15-07-2011, 01:24
умниците дето са си сложили ip-та имена и прочее там да се чувстват поздравени

nightroller
17-07-2011, 20:28
Вече се разбра кой е автора на тази кампания - е - все пак донякъде се оказах прав - обаче искам да ви споделя една моя идея (членовете на КАРБ знаят че ме бива с идеите ;) )
От много време мисля да основа собствена партия - "Коректност Уважение Респект" - как мислите дали ще е добре :D:D:D

tanatos
17-07-2011, 21:02
добави Ефективност Ценности

nightroller
17-07-2011, 22:53
добави Ефективност Ценности

Благодаря приятел - виж сега какво лично ще ти пиша ( ако го пиша тука ще ме изключат :) )

koolio
17-07-2011, 22:55
Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!
К.У.Р.Е.Ц. е вашето бъдеще!
К.У.Р.Е.Ц. е във вашите ръце!

nightroller
17-07-2011, 23:05
Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!
К.У.Р.Е.Ц. е вашето бъдеще!
К.У.Р.Е.Ц. е във вашите ръце!

Кольо, както винаги, ти си върха човече !!! обявявам те са формален лидер на партията !!!!

morfius
18-07-2011, 03:15
Вече се разбра кой е автора на тази кампания - е - все пак донякъде се оказах прав - обаче искам да ви споделя една моя идея (членовете на КАРБ знаят че ме бива с идеите ;) )
От много време мисля да основа собствена партия - "Коректност Уважение Респект" - как мислите дали ще е добре :D:D:D


добави Ефективност Ценности


Коалиция за Успешно Развитие на Европейските Ценности (К.У.Р.Е.Ц.)

К.У.Р.Е.Ц. ще запълни всички дупки!
К.У.Р.Е.Ц. ще ви оправи за 800 секунди!
К.У.Р.Е.Ц. стои зад всеки от вас!
К.У.Р.Е.Ц. е вашето бъдеще!
К.У.Р.Е.Ц. е във вашите ръце!

По-ясно не може да се каже наистина... :bowdown:

Mind_Control
18-07-2011, 09:02
Вече се разбра кой е автора на тази кампания - е - все пак донякъде се оказах прав - обаче искам да ви споделя една моя идея (членовете на КАРБ знаят че ме бива с идеите ;) )
От много време мисля да основа собствена партия - "Коректност Уважение Респект" - как мислите дали ще е добре :D:D:D

Кой е авторът?

pr_00f
18-07-2011, 09:57
Обама решил, че е най-добре да направи паритет и да каже една добра и една лоша вест. В телевизионно обръщение той казал:
- Скъпи сънародници. Имам да ви казвам една добра и една лоша новина. Добрата е, че Бог съществува, а лошата е, че краят на света ще настъпи след 40 дни така че яжте,пийте и купонясвайте без пари.
Путин решил, че в това, което му е казал Бог, няма нищо хубаво и обявил:
- Драги сънародници. Имам две лоши новини за вас. Първата е, че партията ни е излъгала и Бог съществува, защото ме извика лично при него, и го видях. Втората е, че ще краят на света ще настъпи след 40 дни.
Бойко Борисов единствен се прибрал доволен в страната си и с усмивка на лице обявил:
- Българи. Имам две добри новини за вас. Първата е, че бог ме познава и разговарях с него. Той съществува. Втората добра новина е, че ще ви управлявам до края на света!

kolev
19-07-2011, 09:41
бойко определено ще си ходи, а рзс се възползват и се мятат на вълната. мърша ще има за всички чакали :D

Bodom
19-07-2011, 10:14
Всеки вика "искам да уволня ББ", а никой не казва кой иска да назначи на негово място!
Аз Ви питам: Кой ще назначите на поста на ББ след като го уволните?

bager
19-07-2011, 10:42
Какво ти тук уволнение, я вижте (http://www.dnes.bg/world/2011/07/19/kitai-ekzekutira-bivshi-zam-kmetove-za-korupciia.124311) хората в Китай какво правят!

r.punto
20-07-2011, 19:34
Какво ти тук уволнение, я вижте (http://www.dnes.bg/world/2011/07/19/kitai-ekzekutira-bivshi-zam-kmetove-za-korupciia.124311) хората в Китай какво правят!
Много бои и с..с за да се установи китаиски обществен строи