PDA

View Full Version : Затри ни форума



atos
22-09-2006, 06:48
http://www.fiat-bg.com/

DiStefano
22-09-2006, 08:36
ммм ... това е тъжна вест
много са потребителите там :!:
и кой по дяволите се е намесил в личния му живот ?!

gad3n
22-09-2006, 08:56
така става като се вживееш прекалено ... нищо лично митко ама ... абе кво да говоря то е ясно на всички

NGD
22-09-2006, 09:21
Когато Форума се превърне в личния ти живот, всеки регистрирал се се бърка в него...

Gogata
22-09-2006, 09:39
Наистина е жалко,дано поне следва едно по-добро начало..

trustworthy
22-09-2006, 09:48
Не ми е ясно каква е точно идеята на се махне форума :roll: При всички положения е сериозен удар за голяма част от посетителите му.
Не ми се мисли как биха стояли нещата при аналогична ситуация с форума на нашия клуб:shock: Все пак тук става въпрос за вниманието и доверието на толкова много итал-фенове. Искрено им съчувствам за случилото се. Дано все пак става въпрос за някакво недоразумение!

sharky
22-09-2006, 09:51
Тоя митко е голяма шматка вее :shock: Съветвам 3000-те човека да си изберат 4-5 по-дейни и да си направят нов форум :)

n_nikolow
22-09-2006, 10:22
Явно Митко има основателна причина да постъпи по този начин. Определено не е честно спрямо останалите потребители на ФИАТ Форума. Дано "подходящият човек", който получи архива на форума да го използва по предназначение, а не да се започва от А, защото съм убеден, че толкова ФИАТ фенове няма да останем дълго без форум.

Нека написаното по-горе не се приема като оправдание за Митко - неговите лични разпри съм сигурен, че не засягат 2990 от 3000 регистрирани във форума. Въпреки, че той е създателят на форума, всеки едни от потребителите е допринесъл с нещо за развитието му и в този смисъл може да се каже, че той е общо притежание на всички фенове. НЕ Е РЕДНО ЕДИН ЧОВЕК ДА РЕШАВА ДАЛИ 3000 ДРУГИ ИМАТ НУЖДА ОТ НЕЩО ИЛИ НЕ!

valjo
22-09-2006, 10:35
на всяко такова нещо трябва да се гледа от хубавата му страна

и ние си изтрихме сами форума 1 път, и доста неща изчезнаха, но процеса на възстановяване ни сплоти и активизира

така че както е казал Дедо "требе да се гледа положително"

и на гола поляна да започнете, след 2 месеца 70% ше е пак налице

така че ... място за отчаяние няма

beer
22-09-2006, 10:47
Всяко зло за добро :!:
Обаче аз друго си мисля :idea: Защо подяволите Митко не здаде администраторските права на няколко други човека,и да се оттегли достойно :!: Хората след време само доброто щяха да помнят,но той си решава както се разбра :!:
На мен ми е интересно самия клуб дали ще бъде закрит и той :?:

Abarth
22-09-2006, 12:03
Всяко зло за добро :!:
Обаче аз друго си мисля :idea: Защо подяволите Митко не здаде администраторските права на няколко други човека,и да се оттегли достойно :!: Хората след време само доброто щяха да помнят,но той си решава както се разбра :!:
На мен ми е интересно самия клуб дали ще бъде закрит и той :?:
Най-вероятно :? Никаква информация...

NIGHT^WALKER
22-09-2006, 12:12
Според мен е време да се направи един форум който да обедини всички итал фенове и без това в очите на другите сме под един общ знаменател. Или в случай че наново се направи фиат форум то да бъде такъв какъвто беше преди 2 години със смислени въпроси и компетентни отговори. То че ще има разни малчугани е неизбежно но ако има и добрни админи и модератори всичко може да стане по-добро. Времето ще покаже.

sky1
22-09-2006, 12:14
На мене ми е много интересно едно нещо.ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ НОВИЯ ФОРУМ ТРЯБВА ДА ГО "ДЪРЖИ" ПАК ЧОВЕК НА МИТКО :evil: :evil: :evil: :evil:

valjo
22-09-2006, 12:15
На мене ми е много интересно едно нещо.ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ НОВИЯ ФОРУМ ТРЯБВА ДА ГО "ДЪРЖИ" ПАК ЧОВЕК НА МИТКО :evil: :evil: :evil: :evil:

е това поне според мен, НЕ трябва да стане....

ама кой е тоз ??

sky1
22-09-2006, 12:20
На мене ми е много интересно едно нещо.ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ НОВИЯ ФОРУМ ТРЯБВА ДА ГО "ДЪРЖИ" ПАК ЧОВЕК НА МИТКО :evil: :evil: :evil: :evil:

е това поне според мен, НЕ трябва да стане....

ама кой е тоз ??
Ми незнам кой е но пак ще е някои мишок които да ни лази по нервите. пише че ше даде форума на доверен "негов" човек :evil: :evil: :evil: :evil:

valjo
22-09-2006, 12:22
На мене ми е много интересно едно нещо.ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ НОВИЯ ФОРУМ ТРЯБВА ДА ГО "ДЪРЖИ" ПАК ЧОВЕК НА МИТКО :evil: :evil: :evil: :evil:

е това поне според мен, НЕ трябва да стане....

ама кой е тоз ??
Ми незнам кой е но пак ще е някои мишок които да ни лази по нервите. пише че ше даде форума на доверен "негов" човек :evil: :evil: :evil: :evil:

ами направете си нов форум още сега ? до довечера може да има някакви основи, старата база данни след 2 месеца няма да струва и 5стотинки ....

DiStefano
22-09-2006, 12:26
според мен най-добре е да го заебете с извинение тоя ашлак и съмишлениците му да си се оправят сами ... той така преебава сума ти народ ... и което е най-лошото излиза че е егоист .. хех а егоистите сме ние де ...

примерно ... www.fiat-bulgaria.com (http://www.fiat-bulgaria.com)
или пък ... www.clubfiat-bg.com (http://www.clubfiat-bg.com) ... има мноо алтернативи на стария ви домейн

beer
22-09-2006, 12:33
Ето http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_3977_0.html човека има конкретни предложения :!:
Сега е момента за едно ново начало!Трябва бързо да се действа защото мисля че Митко ще се появи след ден два ще каже "ади от мен да мине за вас го правя" и всичко ще продължи по старо му :? Което не трябва да се допуска!

sky1
22-09-2006, 12:34
На мене ми е много интересно едно нещо.ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ НОВИЯ ФОРУМ ТРЯБВА ДА ГО "ДЪРЖИ" ПАК ЧОВЕК НА МИТКО :evil: :evil: :evil: :evil:

е това поне според мен, НЕ трябва да стане....

ама кой е тоз ??
Ми незнам кой е но пак ще е някои мишок които да ни лази по нервите. пише че ше даде форума на доверен "негов" човек :evil: :evil: :evil: :evil:

ами направете си нов форум още сега ? до довечера може да има някакви основи, старата база данни след 2 месеца няма да струва и 5стотинки ....
Не мислиа че се прави толкова лесно форум :roll: Поне аз съм скаран с тия неща

75 2.0 turbo
22-09-2006, 12:34
бааах тоя съвсем е изпаткал :shock:

sky1
22-09-2006, 12:35
Ето http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_3977_0.html човека има конкретни предложения :!:
Сега е момента за едно ново начало!Трябва бързо да се действа защото мисля че Митко ще се появи след ден два ще каже "ади от мен да мине за вас го правя" и всичко ще продължи по старо му :? Което не трябва да се допуска!
Именно бате,как да се действа?

DiStefano
22-09-2006, 12:57
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=9250

затрит е ама не съвсем ...
от горепосоченя линк спокойно мое да се преглеждата теми
от сърча даже и току-що напраих нова тема ... хех

http://hgt.hit.bg/je.jpg

beer
22-09-2006, 13:06
А е кви са тея циркаджиски номера :evil: Форума си бачка найстина :idea: само не трябва да се минава през главната страница :idea:Сега всички трябва да се светнат как Митко планува да се върне на бял кон :!:
Доста детско и смешно :!:

Gogata
22-09-2006, 13:10
На мене ми е много интересно едно нещо.ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ НОВИЯ ФОРУМ ТРЯБВА ДА ГО "ДЪРЖИ" ПАК ЧОВЕК НА МИТКО :evil: :evil: :evil: :evil:

е това поне според мен, НЕ трябва да стане....

ама кой е тоз ??
Ми незнам кой е но пак ще е някои мишок които да ни лази по нервите. пише че ше даде форума на доверен "негов" човек :evil: :evil: :evil: :evil:

ами направете си нов форум още сега ? до довечера може да има някакви основи, старата база данни след 2 месеца няма да струва и 5стотинки ....

Аз също смятам,че така ще е най-добре :idea: Ново начало-нов късмет :wink:

valjo
22-09-2006, 13:12
верно работи хаха
http://valjo.alfaromeo-bg.com/phorum/banned.gif

pugsy
22-09-2006, 13:22
егати

valjo
22-09-2006, 13:32
абе тва е нормално, не се трие цял сайт, а само началната му страница, дори и тя може да не е изтрита, а просто преименувана

а към другите страници, с директни линкове, достъпа си остава

това не значи че митко се е размислил, или нещо такова, просто не е очаквал че някой ше тръгне по директните линкове

pugsy
22-09-2006, 13:39
леле леле с ква цел е тва нещо

и във фиат форума не пише митко

valjo
22-09-2006, 13:43
леле леле с ква цел е тва нещо

и във фиат форума не пише миткоцелта е ясна, той си я е написал на титулната страница

"това е моя форум, аз го създадох, аз ще го и унижоща"

ако можете да си спасите нешо от тези директни линкове, които още работят, направете го
и си направете нов форум , и гледайте тоя път да не зависите само от 1 човвек ...

Abarth
22-09-2006, 13:46
леле леле с ква цел е тва нещо

и във фиат форума не пише миткоцелта е ясна, той си я е написал на титулната страница

"това е моя форум, аз го създадох, аз ще го и унижоща"

...
:shock: :shock: :shock: :shock: :roll:

pugsy
22-09-2006, 14:07
как може на обикновенн потребител да му свършат работа тези линкове

jorko
22-09-2006, 14:30
на всяко такова нещо трябва да се гледа от хубавата му страна

и ние си изтрихме сами форума 1 път, и доста неща изчезнаха, но процеса на възстановяване ни сплоти и активизира

така че както е казал Дедо "требе да се гледа положително"

и на гола поляна да започнете, след 2 месеца 70% ше е пак налице

така че ... място за отчаяние няма
това обаче беше случайно май , докато сега си е нарочно :?

net_scooter
22-09-2006, 14:32
как може на обикновенн потребител да му свършат работа тези линкове

никак... :x :evil: :disgust:

П.П: те това е върха на ........., не съм очаквал такова нещо, как може един човек да реши да затрие форум на 3000 човека..., те това го няма никъде...

:shock: :shock: :shock:

beer
22-09-2006, 14:39
Mи ето едно примерно предложение!

http://fiat.bigbg.net/index.php

DiStefano
22-09-2006, 15:32
хех не чете ли нашия форум ?!?!
сега вече нищо се не отвара
затрил е сичко май вече чукундуризатора ..
усети ли се А? усети се ...

NIGHT^WALKER
22-09-2006, 15:36
Дали не е хвърлил едно око и на съседните 2 форума за да разбере на къде отиват нешата :? :)

yossta Lancia
22-09-2006, 15:42
Не съм много сигурен ма той май няма достъп до нашия което все пак не му пречи да види де! :lol:
Майната му ще си направят нов ! то май вече е готов и само да видим колко човека ще го управляват не може да е един пак! :wink:

blagun
22-09-2006, 16:09
Mи ето едно примерно предложение!

http://fiat.bigbg.net/index.php
Харесва ми :wink: Давайте да се прави нещо по-бързо, че не може така!

atos
22-09-2006, 16:23
Mи ето едно примерно предложение!

http://fiat.bigbg.net/index.php Вече се регнах . Пловдивската група да действа по бързо с регистрациите , моля. Сега ще чукна няколко телефона .

Grigor
22-09-2006, 16:31
Съберете се 2-5 човека - сериозни!

Извадете по 10лв.

Регнете нормален домейн - ако искате мога да стдействам.

НАмерете си нормален хостинг - и тука мога да помогна.

Инсталирайте форум, почнет6е да правите сайт... и скоро всичко ще е ОК.

Иначе се съмнявам да го е изтрил - просто след като е видял, че сте "минали" през 1-ва страница е спрял самия форум....

Abarth
22-09-2006, 16:41
Съберете се 2-5 човека - сериозни!

Извадете по 10лв.

Регнете нормален домейн - ако искате мога да стдействам.

НАмерете си нормален хостинг - и тука мога да помогна.

Инсталирайте форум, почнет6е да правите сайт... и скоро всичко ще е ОК.

Иначе се съмнявам да го е изтрил - просто след като е видял, че сте "минали" през 1-ва страница е спрял самия форум....
Изтрил го е ;) Има го на диск

Grigor
22-09-2006, 19:37
Все пак продължавам да се съмнявам..... а и ако не разбира.. кой знае какво е трил :-)

Въпроса е, че постъпката му, независимо от какво е породена е меко мазано детска, идиотска, необмислена .. и др. подобни ....

Ако не иска да се занимава - да си бие камшика и да не пречи на другите - аз така направих /о не защото не искам, а и най-вече без да "измета" всичко след мен!/

Искренно съветвам хората от клуба на Фиат да си направят нов форум, сайт и дори нов клуб /ако текущия е официален и той присъства в управата му под каквато и да е форма/ !!!

Митко успя да се скара с нас и Ланча, да създава 3-4 предпоставки за вражда между нас и като за капак ..... да батиса всичко.....

Вие си преценете, но за мен той не е надежден за бъдещи прояви.

Mury
22-09-2006, 19:44
Все пак продължавам да се съмнявам..... а и ако не разбира.. кой знае какво е трил :-)

Въпроса е, че постъпката му, независимо от какво е породена е меко мазано детска, идиотска, необмислена .. и др. подобни ....

Ако не иска да се занимава - да си бие камшика и да не пречи на другите - аз така направих /о не защото не искам, а и най-вече без да "измета" всичко след мен!/

Искренно съветвам хората от клуба на Фиат да си направят нов форум, сайт и дори нов клуб /ако текущия е официален и той присъства в управата му под каквато и да е форма/ !!!

Митко успя да се скара с нас и Ланча, да създава 3-4 предпоставки за вражда между нас и като за капак ..... да батиса всичко.....

Вие си преценете, но за мен той не е надежден за бъдещи прояви.Абсолютно съм съгласен с Гринго аз вече се регистрирах в новия, а и без това в стария не бях влизал отдавна заради фюреро :wink: :wink: :wink: Още един път искам да ви пожелая успех

pugsy
23-09-2006, 10:17
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic. ... highlight= (http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=9520&highlight=)

Grigor
23-09-2006, 12:19
Това не е истина.....

Или съм прекалено тъп, или ... не знам какво, ама определено не разбирам какво става....

Имам чувството че някой се опитва да замазва нещата....

Не знам какво ще правите /феновете на ФИАТ/ , но аз ако съм на ваше място /имам 2 фиат-а все пак/ ще съм крайно издразнен....

Има нов форум, но с пускането на стария новия няма да може да се развие.... повечето потребители не са запознати с лайната, а и ще си ходят при стария, вече пълен форум...

Според мене трябва да се видите с Митко и да се разберете ... ако не иска да "сдва властта" на някой независитм /независим от скандалите/ админ с ФИАТ, който да си поддържа форума съвестно.... да се опитвате да правите нов и да се борим всички да го развиваме по-добре от стария....

valjo
23-09-2006, 12:35
... да се опитвате да правите нов и да се борим всички да го развиваме по-добре от стария....
това е в ход, всичко друго са илюзии
за всичките тия години опит, който дори ние имаме с Митко, какво знаем ? че при него такива неща не минават, там има само личното му ЕГО и когато то е наранено, всичко друго е на заден план

та така, face the truth, и всеки да помогне с по нешо и ще стане

то се и вижда....