PDA

View Full Version : НОВ FIAT ФОРУМ!



wwweb
22-09-2006, 16:15
Здравейте всички, за да сте тук значи сте разбрали, че стария форум и сайт бяха затрити заради конфликт между стария администратор (Mitko) и неизвестна все още за нас личност.
Ще го карам направо - НЕ МОЖЕ 3000 потребители да бъдат лишавани от форум на Fiat заради търканията между този и онзи. За това НИЕ, няколко човека от стария форум решихме да създадем нов такъв. За сега единствения проблем идва от това, че не разполагаме с базата данни на стария форум, а и едва ли ще имаме възможност да я използваме някога. Както и да е, надяваме се с общи усилия да възродим ЛЮБИМИЯ НА ВСИЧКИ ФИАТ ФОРУМ!

Приемат се предложения всякакви и от всички относно администратори, модератори, домейн и т.н. ... Също така форумът и сайтът ще имат нова доста по-добра визия, но всичко с времето си ...

Ето и адрес на новия форум: http://fiat.bigbg.net

me_to_u
22-09-2006, 16:42
Браво! Има достатъчно много хора да се получи нещо страхотно! Нека не се повтарят старите грешки!! В стария форум членуваха достатъчно компютърни специалисти и достатъчно автомобилни ентусиасти, за да се изгради нещо страхотно!! Много е важно да се гледа напред, да се обединят всички и да се получи. Тогава може и старите отлюспени по всякакви начини капацитети ще участват и помагат на членовете!! И най-важното, НЕеднолично администриране!!! Стискам палци да се получи, защото сега с друго не мога да помогна! Сега е момента да се заровят всички различия и да се получи наистина онова "обединени от една обща страст" нещо!

valjo
22-09-2006, 18:05
ха, така честито момчета :)

и аз се регистрирах при вас, надявам се да не ме баннете пак ;)))

Grigor
22-09-2006, 19:40
в 19,43ч. форума на фоат - стария работи....


Нашите потребители са написали 82585 мнения
Имаме 2964 регистрирани потребители
Най-новият потребител е prottos


Не знам какво става, ама определено е объркващо.......

Tickles
22-09-2006, 20:50
и да работи ... не ми харесва идеята ние да си пишем, защото като е форум имаме усещането, че е на всички и после някой да реши да го махне ... или да го пусне :evil:

напускам 8)

pinko
22-09-2006, 22:15
Според мен Митко си е сбъркал професията.

Човек, сътворил това, трябва да пише сценарии с неочакван край

Ето как ще завърши една хубава идея да сме заедно всички фенове на ФИАТ. Съзададох този сайт с много желание и вложих в него много емоции. С помощта на всички той се разви много. Направих много приятелства, но си намерих и много врагове. Многократно съм оплюван. Приемах го. Но идва голямото НО. Намесиха се в личния ми живот. Когато форума става арена за лични борби, размяна на обиди, клюки, интриги и разваляне на връзки той просто трябва да се разкара. Сега някой ще кажат че решавам съдбата на 3000 потребителя. Да така е. Но и някой от тези 3000 потребителя се опитва да решава моя живот. Е няма да го бъде. Всичко си има граници. Архива на форума се пази на едно CD и то ще бъде дадено на подходящ човек. С приятелите си от форума ще продължа да се виждам. Ще продължа и да карам само FIAT. Който иска може да тържествува. Повече няма какво да кажа.


Хехе, тоя Митко има драматургичен талант, требе да почне да пише сценарии за сапунени опери. Венецуелците и бразилците ще се избият за текстовете му.

Във втора серия очаквайте - тоя, дето се опитва да му крадне форума и му се меша в личния живот, ще се окаже неговия откраднат в родилния дом от алчна акушерка брат-близнак, отгледан в дом за сираци, където директора всъщност е зълвин син на баба му и кара Фолцваген Голф и .....т.н.

Очаквайте втора серия, демек... :lol:

valjo
22-09-2006, 22:44
кара Дачия Логан, още по злокобно ..... ;)

1115
22-09-2006, 22:56
От мен - предложение което небеше уважено в стария форум :

Безплатен хостинг + ХХ гигабайта база -данни за потребителите на новия ако желаете разбира се де.....

pinko
22-09-2006, 22:59
кара Дачия Логан, още по злокобно ..... ;)

Кой, Митко сценариста ли кара Логан?

Баси, утре отивам и връщам Дачията в РеноНисан :shock:

Шокиран съм :shock:

valjo
22-09-2006, 23:17
кара Дачия Логан, още по злокобно ..... ;)

Кой, Митко сценариста ли кара Логан?

Баси, утре отивам и връщам Дачията в РеноНисан :shock:

Шокиран съм :shock:
неее , врага в сянкаааааа

pugsy
22-09-2006, 23:48
значи си надушил нещо

Naso
23-09-2006, 01:48
напускам 8)


Как така ше напускаш ? Ако толкова ти е доскучало там, хвърляй по едно око и тука. Ние си организираме разни изтривания от време на време и то истински. Сатисфакшън гарантийд :wink:


И яз се регнах у новото форум. Не съм бил баниран у стария, ама то винаги има први път. Давайте смело с новия форум. Стария и без това беше отдавна замацан със разни грозни теми и сплетни. Успех и айде на италфест, не на митко-сбирка. :wink:

Abarth
26-09-2006, 02:41
напускам 8)


Как така ше напускаш ? Ако толкова ти е доскучало там, хвърляй по едно око и тука. Ние си организираме разни изтривания от време на време и то истински. Сатисфакшън гарантийд :wink:


И яз се регнах у новото форум. Не съм бил баниран у стария, ама то винаги има први път. Давайте смело с новия форум. Стария и без това беше отдавна замацан със разни грозни теми и сплетни. Успех и айде на италфест, не на митко-сбирка. :wink:
На чича ти Митко ли бре :lol:

Naso
26-09-2006, 12:15
Ма как му тичка тоя Логан, а ? Къ мислиш ти ? Земе даде Тъпото и си земе една истинска балканска кола !

Mury
26-09-2006, 13:23
Ма как му тичка тоя Логан, а ? Къ мислиш ти ? Земе даде Тъпото и си земе една истинска балканска кола !Да бе ча даде тъпото нали са си слага тоалетна в него и ше дойде на приказката "тоалетна в тоалетната" :Tease: :Tease: :Tease:

75 2.0 turbo
26-09-2006, 19:45
не се смеите и вие карате типота само лупите ви различават :lol: