PDA

View Full Version : Светльо от Хиподил президент?!



fred
23-08-2011, 20:24
Моя версия на заглавието в стил 24 ч.Какво мислите за това и дали той е по лош или по добър от всичките ни президенти до момента?
Ето кратаката новина, интересни са и коментарите след нея.
http://www.dnevnik.bg/izbori2011/2011/08/22/1143048_svetlyo_ot_hipodil_e_izdignat_za_prezident _ot/

code
23-08-2011, 21:02
Моя версия на заглавието в стил 24 ч.Какво мислите за това и дали той е по лош или по добър от всичките ни президенти до момента?
Абсолютен олигофрен :death: ако събере над 1% ще се учудя много.

BLUE1
23-08-2011, 21:40
Код ти откъде заключи, че Светльо е "абсолютен олигофрен", почвай да се учудваш още от сега защото категорично ще спечели повече от 1%. Най-малкото е доста по-образован и интелигентен от средно разрядната мутра Боко.

RPWWD
23-08-2011, 22:04
Лично познавам човека и трябва да ви кажа, че е много интелигентно и на моменти дори стеснително момче. Сценичното му и медийно поведение е друга бира и се налага от жанра, в който се изявява, но и там е гений. Ако този човек твореше на английски, сега щеше да е засенчил и Пистълс и Клаш и квото още се сетите :mrgreen:
Определено ще гласувам за него и Венци Мицов, щото поне са пичове, за разлика от цялата корумпирана политическа класа ;-)

Galeano
23-08-2011, 22:11
Светльо е най големия пич , аз ще гласувам за него с две ръце.

Ramsezsh
23-08-2011, 22:34
И аз мисля, че Светльо ще има сериозна подкрепа. Включително и моята!

Let's ROCK! (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=928803#post928803)

546
23-08-2011, 22:49
А Витков дали знае за тая работа?

fred
23-08-2011, 23:03
Аз в отговор на всички мнения да кажа :)
не оспорвам качествата на Светльо въобще, разбира се, че това е един вид майтап, ама от друга страна дали всичките ни трима президенти до момента са нещо пък толкова различни и са допринесли за нещо полезно в крайна сметка?
Ясно е, че е абсурд въпросният хиподилец да стане президент, но ако стане, всъщност нищо няма да се промени в по лошо, би могло даже и по добре да бъде

Ramsezsh
23-08-2011, 23:08
Ясно е, че е абсурд въпросният хиподилец да стане президент, но ако стане, всъщност нищо няма да се промени в по лошо, би могло даже и по добре да бъде

Именно! Затова той е моя избор на предстоящите избори.

Let's ROCK! (http://www.youtube.com/watch?v=r-F9uh72aUw&feature=related)

koolio
23-08-2011, 23:20
На тези избори е изключено да се появи читав кандидат (след резултатите от вътрешните избори на сините ако някой ми каже, че има обособено дясно пространство в България ще му се изсмея). Ще имаме президент или безличен чиновник, или безсрамен/на популист/ка. Та затова и аз мисля да подкрепя Светльо. Ясно, че е абсурд да бъде президент, но пък с неговите песни съм израснал! :punk:

Stoyan Georgiev
24-08-2011, 11:11
ще гласувате за тях защото са ПИЧОВЕ ?

боже, опази ме от добри българи.

хора, не бъдете буболечки, моля ви.

той може да е много интелигентен, образован и начетен, но няма авторитет - как виждате тази персона да преговаря защитавайки интересите на България?

България, която е малка и бедна страна...

Или викате още малко хендикап няма да навреди ?

и без това сме назад, дайте още малко по-назад да сме - така, за спорта !

майко мила...

а някаква платформа... ?

Ramsezsh
24-08-2011, 11:23
Ами когато никой от кандидатите не ми вдъхва доверие вариантите са два:
1. Гласувам за "пичовете", въпреки че нямат много шансове да спечелят;
2. Не гласувам;
При тая алтернатива предпочитам вариант №1.

Let's ROCK! (http://www.youtube.com/watch?v=Ui6yUgrBUqE)

DiStefano
24-08-2011, 11:44
И аз ще гласувам за него ако това е истина !

И без това пробвахме секви варианти за държавен глава .. , не че той има някаква дума ама ..

koolio
24-08-2011, 12:19
ще гласувате за тях защото са ПИЧОВЕ ?

боже, опази ме от добри българи.

хора, не бъдете буболечки, моля ви.

той може да е много интелигентен, образован и начетен, но няма авторитет - как виждате тази персона да преговаря защитавайки интересите на България?

България, която е малка и бедна страна...

Или викате още малко хендикап няма да навреди ?

и без това сме назад, дайте още малко по-назад да сме - така, за спорта !

майко мила...

а някаква платформа... ?
А опита ли да вникнеш в смисъла на моя пост?

Stoyan Georgiev
24-08-2011, 12:25
А опита ли да вникнеш в смисъла на моя пост?

да, а ти ?

искаш да ми кажеш, че предпочиташ човек, чийто образ в публичното пространство е на дебил и простак, пред опитен в международната политика политик с емнайсе летна кариера, бък бил той(в случая - тя) и популист?


искате светльо да ви представлява, така ли?

ама честно.

MUROMAN
24-08-2011, 12:45
Стояне има правота и истинност в твоя пост,има ги в на другите колеги обаче.
Всякакви се изредиха да ни Оправят(и в единия и в другия смисъл на тази дума)така,че вече ние все тая.
Който и да ни представлява работат ще е все в Г*З.
Това е скромното ми мнение.
Благодаря Ви за вниманието Ни.
:hvala:

kolev
24-08-2011, 13:41
ще гласувате за тях защото са ПИЧОВЕ ?

боже, опази ме от добри българи.

хора, не бъдете буболечки, моля ви.

той може да е много интелигентен, образован и начетен, но няма авторитет - как виждате тази персона да преговаря защитавайки интересите на България?

България, която е малка и бедна страна...

Или викате още малко хендикап няма да навреди ?

и без това сме назад, дайте още малко по-назад да сме - така, за спорта !

майко мила...

а някаква платформа... ?

а първанов понеже е пич, нищо не направи за медиците в либия толкова време. вчера го слушам как казал че кадафи трябвало да се оттегли.... на умряло куче нож вади.

и на тия избори си мислех че пак няма да има за кого да гласувам, но ето.
-светльо не е бил член на ДС
-светльо не е пребоядисан комуняга
-светльо не се замисля преди да каже истината
това ми е достатъчно. да не говорим че "лидерите" от герб още нямат кандидатура.

Ramsezsh
24-08-2011, 13:50
опитен в международната политика политик с емнайсе летна кариера, бък бил той(в случая - тя) и популист?

:shocked:
Иха! Къде го видя този?!?

Let's ROCK! (http://www.youtube.com/watch?v=7mHe6FMs46o)

Stoyan Georgiev
24-08-2011, 14:51
:shocked:
Иха! Къде го видя този?!?

Let's ROCK! (http://www.youtube.com/watch?v=7mHe6FMs46o)

Кунева, примерно ?

Или тя не е опитна в международната политика, а ? :D

да не споменаваме образование и т.н.


ПП: няма да гласувам за нея между другото, просто изтъквам един пример ;)

Ramsezsh
24-08-2011, 15:28
Кунева, примерно ?

Или тя не е опитна в международната политика, а ? :D

да не споменаваме образование и т.н.


ПП: няма да гласувам за нея между другото, просто изтъквам един пример ;)


Тя е вариант номер 2.

Let's ROCK! (http://www.youtube.com/watch?v=C_RwiJLTKzQ)

546
24-08-2011, 16:15
Витков не го виждам като президент,сигурен съм ,че и той не се вижда като такъв и точно защото е Пич няма да се кандидатира, дори и да има хора на които да им се иска.Относно популистите тръгнали да подсигурят родата си до девето коляно правейки политическа кариера се сещам за това парче което има бая недвусмислен финал http://www.youtube.com/watch?v=zmYuaJmkwB8

koolio
24-08-2011, 16:30
да, а ти ?

искаш да ми кажеш, че предпочиташ човек, чийто образ в публичното пространство е на дебил и простак, пред опитен в международната политика политик с емнайсе летна кариера, бък бил той(в случая - тя) и популист?


искате светльо да ви представлява, така ли?

ама честно.
Не, не искам Светльо да ме представлява политически.
Но и не искам да давам гласа си за политик, който се представя за сериозен, а в същото време представя кариерата си в Шоуто на Слави.

Mind_Control
24-08-2011, 17:23
Кунева, примерно ?

Или тя не е опитна в международната политика, а ? :D

да не споменаваме образование и т.н.


ПП: няма да гласувам за нея между другото, просто изтъквам един пример ;)

Аз защо не се сещам Първанов да е имал, кой знае какво реноме, като успешен политик извън БГ преди да стане президент?

Аз лично ще предпочета всеки друг, пред сегашната политическа класа..

kolev
24-08-2011, 17:30
Аз защо не се сещам Първанов да е имал, кой знае какво реноме....
както и петър стоянов и желю желев

renyx
24-08-2011, 17:42
На тези избори ще има за кого да се гласува ако наистина се кандидатира.:punk:

Stoyan Georgiev
24-08-2011, 17:46
ще предпочета всички горе изброени пред светльо от хиподил.

аргументирах се достатъчно кратко и ясно, ако не сте схванали/разбрали, вината сигурно е моя, моля да ме извините

аз съм дотук... честно казано, за мен е абсурдно, че тази дискусия се води въобще

kolev
24-08-2011, 18:06
абсурдно е че партия с големи претенции като герб страда от липса на каквито и да е кадри. а и въобще е абсурдно да се гласува на президентски партийно.
какво не му харесваш на витков, има много успешни президенти шоумени.

koolio
24-08-2011, 18:08
ще предпочета всички горе изброени пред светльо от хиподил.

аргументирах се достатъчно кратко и ясно, ако не сте схванали/разбрали, вината сигурно е моя, моля да ме извините

аз съм дотук... честно казано, за мен е абсурдно, че тази дискусия се води въобще

Светльо не е подходящият президент. Светльо е протестен вот. Който е доста по-добър от липсата на вот.

Stoyan Georgiev
24-08-2011, 18:14
Светльо е протестен вот. Който е доста по-добър от липсата на вот.

това е твоята позиция, която аз уважавам, но не подкрепям.


и не знам защо намесвате ГЕРБойковците ?

да, те са поредния абсурд, също както светльовската кандидатура за президент.

всеки, който ме познава знае много ясно позицията ми спрямо ГЕРБ и Бойко Борисов

Mind_Control
24-08-2011, 18:30
абсурдно е че партия с големи претенции като герб страда от липса на каквито и да е кадри. а и въобще е абсурдно да се гласува на президентски партийно.
какво не му харесваш на витков, има много успешни президенти шоумени.

Арнолд например :) Като цяло и аз мисля че Светльо не е подходящ за президент, но вече честно казано не ми пука и бих гласувал за него само за да има шоу.

fred
24-08-2011, 19:05
ще предпочета всички горе изброени пред светльо от хиподил.

аргументирах се достатъчно кратко и ясно, ако не сте схванали/разбрали, вината сигурно е моя, моля да ме извините

аз съм дотук... честно казано, за мен е абсурдно, че тази дискусия се води въобще
Не, то ясно се разбира мисълта ти, прав си, ама идеята моя и на други е, че и тия преди Хиподилеца не са нищо по различно от него, освен, като някакъв си уж политически вътрешен образ, хеле па Първана, ама не и само той, той и Бат Петьо беше една лакардия..
Та не знам

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:04 ----------


както и петър стоянов и желю желев

Ми да, то айде поне Желев уж беше първия и се излъчи спонтанно като някакъв общ лидер на опозицията тогава

Galeano
24-08-2011, 19:05
ще предпочета всички горе изброени пред светльо от хиподил.



По големи буболечки от тези здраве му кажи!

koolio
24-08-2011, 21:50
това е твоята позиция, която аз уважавам, но не подкрепям.


и не знам защо намесвате ГЕРБойковците ?

да, те са поредния абсурд, също както светльовската кандидатура за президент.

всеки, който ме познава знае много ясно позицията ми спрямо ГЕРБ и Бойко Борисов

Аз също уважавам твоята позиция. И всъщност я подкрепям. Но - без да го сметнеш за изтъкване или че се правя на много стар и мъдър - съм наблюдавал малко повече кампании и наистина ми е втръснало от това безсилие на т.нар. политически сили, когато става въпрос за излъчване на обединяваща и представителна фигура. За капак - наистина бях разочарован от т.нар. 'десни избиратели'. По тази причина този път ще избера протестния вот.

RPWWD
24-08-2011, 22:16
да, а ти ?

искаш да ми кажеш, че предпочиташ човек, чийто образ в публичното пространство е на дебил и простак, пред опитен в международната политика политик с емнайсе летна кариера, бък бил той(в случая - тя) и популист?


искате светльо да ви представлява, така ли?

ама честно.

Пък бил той(в случая тя) комунист от ДС ;-) Да по-добре Витков отколкото гербаджиийската кукла на конци на ББ или на ортаците му от Партията-хранилница :sheep: :sheep: :sheep: :sheep:

Както пееше в една култова песен - "може и да сме гюлета, може и да сме боклуци, но не сме от задник звуци" :mrgreen:

Stoyan Georgiev
25-08-2011, 05:01
Аз също уважавам твоята позиция. И всъщност я подкрепям. Но - без да го сметнеш за изтъкване или че се правя на много стар и мъдър - съм наблюдавал малко повече кампании и наистина ми е втръснало от това безсилие на т.нар. политически сили, когато става въпрос за излъчване на обединяваща и представителна фигура. За капак - наистина бях разочарован от т.нар. 'десни избиратели'. По тази причина този път ще избера протестния вот.

ако възрастта ти отговоря на това което си написал на профила си, то да си наблюдавал 1 или 2 кампании повече... при това ако игнорираме факта, че заради ангажираността на родителите ми с изборния процес от невръстна детска възраст бях "навътре"... както и да е.. не е в това въпроса

политиката в България е прекалено , прекалено, прекалено обвързана с частни (дребни) интереси от там идват всичките й проблеми, съответно липсата на обединяващи фигури

@rwwwd, дай да хвърлим всичкото кадърен кадър, защото е бил доносник... това е реваншистки подход, използван именно от комунистите.

да бъдем капиталисти и да вземем това, което работи, а ?

Ramsezsh
25-08-2011, 08:33
да бъдем капиталисти и да вземем това, което работи, а ?

Че последните години (към 20 някъде) се доказва, че това не работи. Т.е. защо да го взимаме?

Stoyan Georgiev
25-08-2011, 23:18
Че последните години (към 20 някъде) се доказва, че това не работи. Т.е. защо да го взимаме?

само това ли си избра да четеш от целия пост ?

извадено от контекст има съвсем различен смисъл ;)

Ramsezsh
26-08-2011, 11:34
Не, не съм си избрал само тази част от поста ти.
Просто това, което се предлага според мен не работи. Не виждам никакъв смисъл да дам вота си за този или онзи просто ей така, за спорта. В настоящите кандидати не виждам такъв човек. Когато не харесвам "сериозните" кандидатури пак ще кажа вариантите са или да не гласувам, или вота ми да бъде протестен. Това е. Или трябва като червените бабички да гласувам "за нашите" (които и да са те), без значение кой е кандидата?

Stoyan Georgiev
26-08-2011, 16:09
Не, не съм си избрал само тази част от поста ти.
Просто това, което се предлага според мен не работи. Не виждам никакъв смисъл да дам вота си за този или онзи просто ей така, за спорта. В настоящите кандидати не виждам такъв човек. Когато не харесвам "сериозните" кандидатури пак ще кажа вариантите са или да не гласувам, или вота ми да бъде протестен. Това е. Или трябва като червените бабички да гласувам "за нашите" (които и да са те), без значение кой е кандидата?

за мен протестния вот не е вот.

замислял ли си се за целенасоченото размиване на гласовете... ;)

Ramsezsh
26-08-2011, 16:20
за мен протестния вот не е вот.

замислял ли си се за целенасоченото размиване на гласовете... ;)

Това е твое мнение.
Аз няма да гласувам за хора, които не смятам за достойни да ме представляват. В този случай простестния вот е единствения, който мога да дам. Пак казвам - не искам моето поведение да бъде като на "червените бабички".

undy
28-08-2011, 02:38
Светли е пич....познавам го лично,страшен капацитет е:respect:....на тя държава,точно таквиз ни трябват...

RPWWD
28-08-2011, 15:44
@rwwwd, дай да хвърлим всичкото кадърен кадър, защото е бил доносник... това е реваншистки подход, използван именно от комунистите.

да бъдем капиталисти и да вземем това, което работи, а ?

Аз съм пролетарий, от капитализъм не разбирам ;-) Ако бяха кадърни в друго освен в краденето нямаше сега да сме в тия лайна... Въпросът е не разбират ли, че парите няма да ги отнесат в гроба, а децата им свикнали на охолство, неуки и арогантни ще разпилеят краденото... Единственото, което тия боклуци успяха да направят е да намалят българският народ с 2 милиона за 20 години и да предоставят бъдещето на държавата на циганите и турците... Не реваншизъм, а смъртно наказание трябва за всички производни на тази порочна система.

fred
28-08-2011, 21:00
Значи, в целия постсоциалистически нормален свят, имею предвид тия страни на запад от Трънско, които ни бяха съратници има лустрация.
Тая лустарация в горепосочените страни цели да бъдат остранени от властта хора, свързани със службите в миналото, като основния смисъл на законите е да не бъдат подоби личности зависими от миналоти си.
Подобни лустрационни закони визират обикновено държавни служби и не касаят частните фирми.Някъде има пълно запрещение, другаде има обявяване на такава принадлежсност преди да бъдеш назначен и т.н.
Просто и ясно, само у нас, конечно нет такия способи :wub:

old alfist
28-08-2011, 23:10
Ако дойде в Плевен Светльо с Хиподил и изпее тази песен в новата оркестрина в Градската градина ще гласувам за него :

Хиподил - Бате Гойко (http://vbox7.com/play:530cf0d6)

fred
02-09-2011, 19:04
Може да предприеме предизбора обиколка, а Плевен е важен град :)

Milcho
02-09-2011, 22:43
Ами като гледам другите кандидати и за мен Светльо ми е единствения свестен избор,колкото и страшно да звучи за една държава.А и нека тези,които го плюят да разберат малко повече за него като човек и личност,а не да му гледат сценичните изяви само.Едва ли е с нещо по-лош от досегашните ни президенти и предлаганите ни за такива сега-клоуни,крадци и нагли лъжци.А ето и страницата в лицевата книга: http://www.facebook.com/SvetlioVitkovZaPrezident?sk=events#!/SvetlioVitkovZaPrezident?sk=wall

old alfist
02-09-2011, 23:25
Ами като гледам другите кандидати и за мен Светльо ми е единствения свестен избор,колкото и страшно да звучи за една държава.А и нека тези,които го плюят да разберат малко повече за него като човек и личност,а не да му гледат сценичните изяви само.Едва ли е с нещо по-лош от досегашните ни президенти и предлаганите ни за такива сега-клоуни,крадци и нагли лъжци.А ето и страницата в лицевата книга: http://www.facebook.com/SvetlioVitkovZaPrezident?sk=events#!/SvetlioVitkovZaPrezident?sk=wall
Наистина звучи страшно да се гласува за Светльо, но привържениците на гласуването ще бъдат доволни.
Ако Светльо стане президент цялата държава ще го удари на веселба .

pr_00f
19-09-2011, 15:22
http://dartsnews.bg/News/9461




В последния момент Светльо Витков и Венци Мицов подадоха небоходимите подписи в ЦИК, за да влязат в кандидатпрезидентската битка. Парафите са 8716 - повече от исканите 7000, за всеки случ

И така, играта започна :)

Milcho
19-09-2011, 21:53
Да и освен,че ще отида да гласувам,ами и ще го направя с кеф за тях и за първи път съм сигурен,че избора ми е за правилния човек.:bg:

fred
20-09-2011, 19:33
И аз така си мисля :)

Mind_Control
21-09-2011, 14:46
Аз лично също мисля да подкрепя Светльо, пък на балотажа ще му мисля пак.

RPWWD
22-09-2011, 14:00
Аз ще подкрепя Светльо и на балотажа :BIGsmile: Мисля, че доста хора ще останат изненадани от броя гласове за Витков. Всичките ми приятели и познати се гласят да гласуват за него :BIGsmile:

fred
22-09-2011, 18:27
Хъм, бе не ми се вярва да вземе повече от 1% от гласовете, но ще видим

Milcho
22-09-2011, 21:58
Не ме интересува колко ще вземи,но се надявам да са колкото може повече,че той е единствения кандидат,който е достоен да си даде човек гласа за него.На всички други само като им гледам физиономиите и ми се повръща.Гледам ги от както се помня и все едни и същи лъжи.

rossenvn
23-09-2011, 12:13
Прясно интервю със Светльо в 24 часа (http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1049676)

fred
23-09-2011, 20:52
Ясна е рекацията на повечето от нас, но в крайна сметка президента трябва да бъде човек с позиция по наболели теми, същевременно фигура, която може да води диалог, но да си отстоява позициите и да прави компромиси в рамките на разумното.
А не просто вот против педерастщината у нас, образно и буквално казано де.

pa4ito
23-09-2011, 21:46
Очеизвадно е, че Светльо няма да спечели много гласове и че вота за него е наказателен. От друга страна ако го няма, много хора няма да излязат да гласуват. Затова аз смятам, че всеки път, по време на избори, трябва да има един такъв, за когото да отива наказателния вот на хората.
Напълно подкрепям кандидатурата му, макар че няма да гласувам за него... :yes:

fred
23-09-2011, 22:37
Мда, то и аз съм така

Mind_Control
26-09-2011, 15:01
Ясна е рекацията на повечето от нас, но в крайна сметка президента трябва да бъде човек с позиция по наболели теми, същевременно фигура, която може да води диалог, но да си отстоява позициите и да прави компромиси в рамките на разумното.
А не просто вот против педерастщината у нас, образно и буквално казано де.

А, Първанката освен собствените си интереси и интересите на партията, кои точно интереси е отстоявал и е имал твърдо мнение по наболели въпроси, че не се сещам?

Нали се сещате, че всеки кандидат произлязъл от определена партия ще облужва нейните интереси. Плевнелиев, дали няма да прави каквото Бойко му каже? Ще прави разбира се, та и отгоре.. Щото президентския мандат не е дълъг, а и след това трябва да се живее.

Това важи с пълна сила и за останалите кандидати.

morfius
28-09-2011, 11:46
С оглед последните събития, аз лично сериозно се замислям да гласувам за Светльо.

Ранобудниче
28-09-2011, 12:08
Аз също доскоро гледах доста усмихнато на този вариант, но вече не съм така усмихната.

Mind_Control
28-09-2011, 12:16
Аз също доскоро гледах доста усмихнато на този вариант, но вече не съм така усмихната.

На кой вариант?

morfius
28-09-2011, 12:25
Е то с издънките на боко и цвъко и 2 те бсп кандидатури... избор не остава, какво му е смешното?

Ранобудниче
28-09-2011, 12:37
На кой вариант?

На варианта "вот за Светльо".


Е то с издънките на боко и цвъко и 2 те бсп кандидатури... избор не остава, какво му е смешното?

Смешно и усмихнато не са съвсем еднакви понятия.

Всъщност, беше собствен начин да повторя казаното от теб.

morfius
28-09-2011, 12:45
Не разбрал ... :shutup:

Дано само сме повече онези дето да помислят малко извън системата.

koolio
28-09-2011, 12:54
Смешно или не, Светльо зае най-адекватна и държавническа позиция след мини гражданската война в Катуница.

nickyto
28-09-2011, 13:06
Интересно обаче как би се преборил срещу издънките на бившата ДС, окопали се в политиката от години с най различни абревиатури ?

morfius
28-09-2011, 13:10
Смешно или не, Светльо зае най-адекватна и държавническа позиция след мини гражданската война в Катуница.

Гугъл не помага тук, линк може ли?

Mind_Control
28-09-2011, 13:18
На варианта "вот за Светльо".



Смешно и усмихнато не са съвсем еднакви понятия.

Всъщност, беше собствен начин да повторя казаното от теб.

След задълбочен анализ, мисля, че разбрах какво си имала предвид :) Тоест- гледала си с усмивка на кандидатурата му, като на нещо не до там сериозно. Но след събитията, то вече ти се струва, че неговата кандидатура може би е най- сериозната от всички, защото друг избор много няма.

Ramsezsh
28-09-2011, 13:22
Но след събитията, то вече ти се струва, че неговата кандидатура може би е най- нериозната от всички, защото друг избор много няма.

Че то и преди събитията друг избор не можах да видя :)

Ранобудниче
28-09-2011, 15:17
След задълбочен анализ, мисля, че разбрах какво си имала предвид :) Тоест- гледала си с усмивка на кандидатурата му, като на нещо не до там сериозно. Но след събитията, то вече ти се струва, че неговата кандидатура може би е най- сериозната от всички, защото друг избор много няма.

Нещо такова.
По изключение тоя път написах изречение по-кратко от 7 реда и нищо не ми се разбра :)



@ Ставри, преди събитията още оглеждах :)

Ramsezsh
28-09-2011, 16:11
@ Ставри, преди събитията още оглеждах :)

Ами и аз оглеждах, но избора ми е от преди събитията :)

Milcho
28-09-2011, 16:42
А какво ви притеснява,че Светльо да не трябва да го избираме за президент?Може би,защото не е бил член на ДС,не бил член на някоя продажна партия,не е бил полицай или не е бил пожарникар и затова не става за наш президент.А може би,защото няма да е гъзоблизец и няма да му пука да казва нещата с истинските имена,а и съм сигурен,че едвали лесно ще го подкупи някой,а още повече той сам да си иска подкуп.В момента държавата ни се управлява от един прост пожарникар,който не знае нито един чужд език,полицията от бивш физкултурник,а президента е историк,кажете ми,кой от тези тримата има по-добро образование от Светльо(завършил е математическата гимназия,следвал в УНСС и говори английски език)?А като гледате последните интервюта на Светльо,където се държи вече като сериозен,човек,не смятате ли,че акъла му е 2 пъти повече от на тези тримата нагли крадци?

bager
28-09-2011, 16:44
Гугъл не помага тук, линк може ли?

Може би това:
" Светльо Витков за Президент
Прочетох вашите коментари относно Катуница! Израсъл съм в Западен парк, квартал до Факултето ( цигански квартал) и познавам от много близо ромите, така да се каже, повече с лошо. В момента няма да ви говоря за това, а за един примерен сценарий; Напрежението между роми и българи расте преди изборите и "Атака" яхват тази "вълна" и на изборите събират максимално гласове и тяхната коалиция с Герб - печели! Само да ви попитам един въпрос: Как може да нападаш хора дошли да се молят пред храма им, без значение какви са? и един последен въпрос: Когато започне войната, кой политик ще воюва редом с нас?"

От фейс-а го взех.

koolio
28-09-2011, 16:50
Може би това:
" Светльо Витков за Президент
Прочетох вашите коментари относно Катуница! Израсъл съм в Западен парк, квартал до Факултето ( цигански квартал) и познавам от много близо ромите, така да се каже, повече с лошо. В момента няма да ви говоря за това, а за един примерен сценарий; Напрежението между роми и българи расте преди изборите и "Атака" яхват тази "вълна" и на изборите събират максимално гласове и тяхната коалиция с Герб - печели! Само да ви попитам един въпрос: Как може да нападаш хора дошли да се молят пред храма им, без значение какви са? и един последен въпрос: Когато започне войната, кой политик ще воюва редом с нас?"

От фейс-а го взех.

Не баш това, макар че и то е вярно. Като се прибера ще го потърся.

Milcho
28-09-2011, 19:28
Може би това е един от търсените постове: http://www.facebook.com/SvetlioVitkovZaPrezident/posts/235845829797458

koolio
28-09-2011, 21:42
Точно така!
Катуница? Естествено, че ме вълнува това, което се случи в Катуница и в цялата страна! Този проблем зрее от години и никой не си прави труда дори да говори за него. Табу! Изказах мнението си за Катуница, че трябва да се реагира светкавично и за 24 часа да са арестувани всички заподозрени по случая и казвам защо? Ако бяха прибрани фамилия Рашкови, нямаше да се стигне дотам да излязат 2000 души, гот...ови на линч. А за да не се действа така, значи има причина. Каква ли може да е тя? Помислете!
Грозно е и най-малко е пошло, да се ползва тази трагедия за развихряне на Предизборна Кампания и това не трябва да е вълна, която Някой да "яхне" и да се тръгне на етнически конфликт! Поне аз лично смятам това за недостойно! Демографската криза в България е факт и трябва да се "впрегнем" да я разрешим цивилизовано, защото иначе само ще изгубим. Всички! Но това не означава, че проблема трябва да остане така! Не! Интеграцията на ромите е процес, който трябва да започне, а не само да говорим за него!

Milcho
29-09-2011, 13:45
Ето и интервюто на Светльо и Венци от днес,веднага след шоуто на Болен Лидеров: http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1862623155-Svetlyo_Vitkov_v_bitkata_za_prezident.html

Ранобудниче
29-09-2011, 14:19
Ето и интервюто на Светльо и Венци от днес,веднага след шоуто на Болен Лидеров: http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1862623155-Svetlyo_Vitkov_v_bitkata_za_prezident.html

Стана ми интересно - какво е правил Болният преди това?
Явно ще да е било забавно.

Milcho
29-09-2011, 14:54
Стана ми интересно - какво е правил Болният преди това?
Явно ще да е било забавно.
Ето го отговора :) : http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1586141097-Volen_Siderov_nahlu_v_studioto_na_Tazi_sutrin.html . Лошото е,че за някои неща и той е прав.

Mind_Control
29-09-2011, 14:56
Светльо според мен ще е изборът на младите хора... Вече съм убеден, че резултатът му ще изненада много хора. Дано стигне до балотажа..

Milcho
29-09-2011, 23:51
Ето и едно мнение от стената на Светльо,мисля,че достатъчно казва:
Моите причини да подкрепя Светослав Витков - бюлетина №20:
Умен,земен и откровен,с чувство за хумор и защото отраснах с Хиподил.
Кампанията му е позитивна,без празни обещания и гръмки речи.
Не е член на партия,няма агентурно минало.
Събра подписите обикаляйки цялата страна,докато други без никой да разбере събраха 300000 подписа.
Показа, че може да бъде и сериозен.
Сам финансира кампанията си.
Показа,че му стиска да се изправи срещу статуквото.Показа го и на нас.
Защо не той?Има качествата, има куража и също като нас иска промяна в системата.

BatVas
30-09-2011, 12:07
Аз като гледам как са изказват и какви са мижитурки другите кандидати, също смятам да подкрепя Светльо.
Винаги съм го смятал за много интелигентен и земен пич. Харесва ми и колко земен е, как разсъждава и как при него няма гръмки лозунги и обещания. За мен е много серьозен млад човек опитващ се да покаже, че има алтернатива на така наречените "професионални" политици и кандидати на партии.

pr_00f
30-09-2011, 12:24
Или както аз бих се изразил: " на цялата останала сволоч"

Sunny
30-09-2011, 14:10
Президент търси България (Ново двайсе) (http://www.youtube.com/watch?v=L_qSx6QpX0M&feature=player_embedded)

Milcho
30-09-2011, 14:10
Пък и кой от другите кандидати ще направи такъв предизборен клип:-D : http://www.youtube.com/watch?v=L_qSx6QpX0M&feature=player_embedded
ПРЕЗИДЕНТ ТЪРСИ БЪЛГАРИЯ

morfius
30-09-2011, 14:30
Клипа е култов просто 8)

Milcho
01-10-2011, 13:22
Ето я и цялата песен: http://www.youtube.com/watch?v=V_xwzw2y7B8 .А утре ще се снима и клип към нея.
Ето и последното им интервю,което за пореден път доказва,че са в пъти по-разумния избор от всички други кандидати: http://www.e-vestnik.bg/12775/svetlyo-i-ventsi-za-prezident-20-godini-minaha-v-san-nie-sme-novoto-20-v-politikata/

koolio
01-10-2011, 14:40
Колега, аз също съм от гласоподавателите на Светльо, но нека не бъркаме понятията. Светльо НЕ Е подходящият президент. Той показва колко неподходящи са на неговия фон тези, които се смятат за подходящи.

Ранобудниче
01-10-2011, 16:25
... Светльо НЕ Е подходящият президент...


Коле, хайде да му дадем възможност да ни изненада, а после да му сложим етикет.

koolio
01-10-2011, 17:18
Кака, първо, човекът е наясно, че не е подходящият президент. Второ, това не е етикет, а ноторно известен факт.

Milcho
01-10-2011, 18:00
А както каза Светльо-"училище за президенти няма".Пък и тези които бяха до сега и тези,които ни се предлагат сега и са уж научени ги знаем и сме ги виждали на какво са научени и как ни представят пред света.Никой от тях до сега не е защитил националните ни интереси,а само собствените и партийни интереси.

Ранобудниче
01-10-2011, 18:04
Кака, първо, човекът е наясно, че не е подходящият президент. Второ, това не е етикет, а ноторно известен факт.

Кака ти, винаги съм твърдяла, че по слухове не работя (демек - лафът за ноторно известните факти може да го набуташ нЕкъде си :tooth:). Включително, когато изграждам мнение за някого, не се съобразявам и със собственото му себеусещане (да не говорим, че в случая, нямам и информация от първа ръка по въпроса). И ако е вярно, че самият Светльо е наясно с това, което твърдиш, това означава единствено, че е достатъчно самокритичен и нищо повече.

Всеки ден се сблъсквам с хора, които имат твърдо отношение към субекти, с които нямат преки отношения, само защото някой им бил казал еди какво си. Е - не, мерси. Позволи ми да не искам да съм от този тип и да запазя главата на раменете си ;)

Омръзна ми от подходящи, които се нас***т за отрицателно време. Импулсивно, преди няколко дни реших да заложа на "неподходящия". И вярвам на интуицията си, повече отколкото на всичките разумни доводи на света :)

Milcho
01-10-2011, 18:43
Ето и представянето му при Карбовски от днес: http://play.novatv.bg/play/255154/?autostart=true
Просто ми направи кеф да го гледам,а не като останалите гадни,мазни политици с торбата обещания и да се плюят един друг,кой бил по-лош.Винаги като чуя да говори някой от другите или спирам телевизора или поне сменям канала,докато спрат да се появяват.
"Нека духа,нека вали,важно е да има магистрали"-това направо ме разби за Плевнелиев.:bouncing_smiley:

fred
01-10-2011, 19:10
Пуснах тая тема по ред причини, но:
За мен един кандитат-президент требе да ми отговаря на мирогледа, аз тъкъв на днешниЮ фон не виждам.По тая причина и да гласувам и да не гласувам все тая - все не так, как нада, би казал Висоцкий.
Та само Хиподилестия ми се вижда някаква алтернатива...гипотетична

nhg
02-10-2011, 15:02
Гледах Светльо при Карбовски - държеше се като абсолютно нормален 'човек от народа'. Замислих се, че май точно от нещо такова имаме нужда....напълно се съгласявам с кака - аман от "подходящи":no:
Дали да не заложа и аз на "неподходящия"?
@Milcho: това за Плевнелиев и мен ме изкефи максимално...

Milcho
03-10-2011, 00:13
Сетих се за историята на Капитан Петко Войвода и как накрая е убит от алчен българин,първообраз на днешните ни политици.

Mind_Control
03-10-2011, 12:16
Сетих се за историята на Капитан Петко Войвода и как накрая е убит от алчен българин,първообраз на днешните ни политици.

Колко изкуствено седят само...

Това ми харесва в Светльо, че всичко си прави сам, а не разчита на 100 пиара зад себе си.

old alfist
04-10-2011, 03:01
На някои сладурски хора им омръзнало от подходящи, но все пак става въпрос за сериозни работи и със Светльо може да си пеем и да си пием.
За нещо по-сериозно с него - може само да си витаем в облаците.

CBET
04-10-2011, 06:30
На някои сладурски хора им омръзнало от подходящи, но все пак става въпрос за сериозни работи и със Светльо може да си пеем и да си пием.
За нещо по-сериозно с него - може само да си витаем в облаците.


И с кой от досегашните (или с бъдещите кандидати) не сме витали (няма да витаем) в облаците?

fred
04-10-2011, 07:52
E ясно е че се очаква нещо по сериозно от един президент, независимо от това, че после са се осирали.
Затова и по-горе казах, политика се избира по възгледите му по различни обществени и политически ситуации.При Светльо няма такива

morfius
04-10-2011, 08:12
Е то при кой от наличните има ясни такива?

fred
06-10-2011, 19:44
Ами тоя на БСП са му ясни възгледите-нещо като Първанов, тука слагам и Куневица.Локумджии, демагози и работещи за Русия и най БКП креатурите.
Възгледите на СДС представителя, не са ясни, защото той е ясен :)
Болен Лидеров също са му ясни възгледите
Другите не ги и помня.
Аз лично бях за възгледите на Малинов, ама той отпадна и така.
Та затова Светльо е алтернатива, но само докато не бъде приет сериозно.

koolio
06-10-2011, 20:14
Ами тоя на БСП са му ясни възгледите-нещо като Първанов, тука слагам и Куневица.Локумджии, демагози и работещи за Русия и най БКП креатурите.
Възгледите на СДС представителя, не са ясни, защото той е ясен :)
Болен Лидеров също са му ясни възгледите
Другите не ги и помня.
Аз лично бях за възгледите на Малинов, ама той отпадна и така.
Та затова Светльо е алтернатива, но само докато не бъде приет сериозно.

Отпадането на Малинов беше много ясен показател за нивото на т.нар. десен електорат у нас.

П.С. Само да не си помислите, че съм станал фен на бай Мангау.

Fear
07-10-2011, 15:38
Интересен РЕЗУЛТАТ (http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1) се наблюдава в анкетата на БНТ за президентските избори. :metal:

bager
07-10-2011, 16:10
Интересен РЕЗУЛТАТ (http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1) се наблюдава в анкетата на БНТ за президентските избори. :metal:

Тия анкети нямат нищо общо с реалните резултати от едно истинско гласуване.
Ясно е, че Светльо Витков ще е протестния вот на голяма част от младите хора. Именно те са и тези "висящи" в нет-а и гласуващи по разни анкети, но знаете много добре какво е преобладаващото население у нас, по възраст, а и по манталитет :) .
Чудо няма да стане, уверен съм. Фен съм на Светльо, но съм и реалист. Както и да е, един глас има и от мен :) .

Fear
07-10-2011, 16:12
Прав си разбира се, но поне Светльо може да разчита на хората, които знаят как да ползват Интернет. :)

Ramsezsh
07-10-2011, 16:57
Както и да е, един глас има и от мен :) .

Капка по капка море става.

fred
07-10-2011, 19:59
Отпадането на Малинов беше много ясен показател за нивото на т.нар. десен електорат у нас.

П.С. Само да не си помислите, че съм станал фен на бай Мангау.

Абсолютно, но там имаше и някакви далавери във Варна, но така или иначе, наистина такъв електорат почти няма

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:56 ----------


Интересен РЕЗУЛТАТ (http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1) се наблюдава в анкетата на БНТ за президентските избори. :metal:

Ако това е вярно, ще е доста изненадващо, но житейският и политическият ми опит подсказват друго :pimp::idea2:

Abar7h
07-10-2011, 20:54
Още един сигурен глас за Светльо. Единствения кандидат, който не е дърт комунист, агент и т.н.

morfius
07-10-2011, 21:18
Десен електорат в маргинализирана държава... вие шегувате ли се?
Десен електорат може да има там където има широка средна класа, а тя беше умишлено убита още с раждането си у нас.
Обречени сме на руско-латински социофеодализъм... но пусто нежелание да си признаем, че тази държава е загубена поне за 3 поколения и да се изнесем масово.

fred
10-10-2011, 21:24
Е така е, затова я и нямамаме в достатъчно количство поне

Mind_Control
10-10-2011, 23:27
Светльо е номер едно в целия интернет. Хайде да си довършиме работата докрай и да го пратим на балотаж :)

morfius
11-10-2011, 16:31
Ново 20 - нов клип :) (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rUgoVcuGcF8)

pr_00f
11-10-2011, 17:03
Клипа е много здрав а последните 4-5 секунди просто ....