PDA

View Full Version : Примерни менюта за "гала-вечерята" на Италфест 200



valjo
01-10-2006, 23:42
Здравеъте, предоставям ви цените коъто изготвихме за вечерята В хотел Астреа направихме ви 3вида така че всеки да мойе да избере какво йелае според вкуса и финансите си:))!!!

1ВИД: 14 лв.
Шопска салата
Пилешка пържола сус задушени зеленчуци
безалкохолно или вода+ хляб

2ВИД : 17лв.
Шопска салата
Свинска пържола с пържени картофи
безалкохолно или вода + хляб

3ВИД: 20лв.
Шопска салата
Телешка пържола с винен сос
безалкохолно или вода+хляб


Това са нашите предлойения като се уточнхмевече 30лв леглото и по йелание ако вече вие решите да ползвате за 2дни престоъ тук басеън или несто друго от спа центъра допълнително сте доплатите!!!

Сусто така искам да ви информирам ,че ако решите да будете наши гости е необходимо да буде оставено капаро 30% от сумата!!!!

Персонала, а и ние управителите сте се радваме да ви посрестнем в хотел Астреа и сте се постараем да направим престоя ви тук приятен и спокоен!!

virusalfa
02-10-2006, 15:55
Бате,това да не е меню от Златни пясъци или Албена към 15-ти юли,бе?Или от Кемпински-Зографски? :roll: За сватбите куверта е на по-ниска стойност :idea:

BatVas
02-10-2006, 16:00
Бате,това да не е меню от Златни пясъци или Албена към 15-ти юли,бе?Или от Кемпински-Зографски? :roll: За сватбите куверта е на по-ниска стойност :idea:

Ами провери как върви в 4 звезден хотел - провери и как са цените в Хисаря и ще видиш че не е скъпо.
П.П. Я вземи се разходи до Мелник да видим колко ще ти излезе това меню в който искаш приличен хотел :wink: Стига се стиска ей - пали дизела и идвай поне през деня :idea: 8)

Lucky
02-10-2006, 16:06
Бате,това да не е меню от Златни пясъци или Албена към 15-ти юли,бе?Или от Кемпински-Зографски? :roll: За сватбите куверта е на по-ниска стойност :idea:

Ами провери как върви в 4 звезден хотел - провери и как са цените в Хисаря и ще видиш че не е скъпо.
П.П. Я вземи се разходи до Мелник да видим колко ще ти излезе това меню в който искаш приличен хотел :wink: Стига се стиска ей - пали дизела и идвай поне през деня :idea: 8)

Васе, не си прав защото сега по време на Пловдивският панаир,бях отседнал в Хисаря.
Значи бях в 4 звезден хотел, СПА център Хисаря и като имаш в предвид,че заради панаира цените растът почти двойно по богата вечеря в ресторанта на хотела + Алкохол ми излезе 18,30 лв ако трябва да съм точен :roll: :evil:
А сега отиваме маса народ и не е панаирно време нали :!:

ПП в цената на нощувката влизаше басейн и фитнес фрии

Yon
02-10-2006, 18:50
Ако хората са разхвърляни по различни хотели и места за спане както се очертава то вечерята на седми нали ще е на едно място за всички ?

75 2.0 turbo
02-10-2006, 18:52
.................... :shock:

allberti
02-10-2006, 19:17
Не го разбирам аз така клубния живот! И аз ще дойда само за през деня за което ужасно съжалявам! За мен тия цени са абсурдно високи! Помислете само - пилешка пържола за 14 лв!!! И спа център срещу доплащане! И спането и то безумие - в моя случай 120 лв!!!! :( за една вечер или няколко часа както ще се получи на практика! Както и да е в 8.15 часа в събота съм на сборния пункт за тръгване от София!!!

Naso
02-10-2006, 20:03
Бе идва къде 300лв за 2ма :) ега им приседне.... а тоя другия хотел каков е ?

75 2.0 turbo
02-10-2006, 22:35
.................. :shock:

ICI
02-10-2006, 22:47
Ами идваме сутринта , изкарваме феста и привечер газ на конете към къщи :roll:

valjo
02-10-2006, 22:49
оф ужас, явно трябва друго да се мисли,....

извинявам се ....

75 2.0 turbo
02-10-2006, 22:52
.................................. :shock:

75 2.0 turbo
02-10-2006, 23:09
........................ :shock:

valjo
02-10-2006, 23:12
павка, на мен от 2 седмици ми е такава драма, че ако не ме уволнат пак добре!

та ми се иска малко и да се мисли преди само да ме/ни обвинявате :(

75 2.0 turbo
02-10-2006, 23:18
............. :shock:

allberti
02-10-2006, 23:42
Аз също не обвинявам никой! Просто споделих, че ми е прекосила оставането ! Нооооооо в събота аз и семейството ми сме на Итал фест 2006 т'ва е!

Tinoto
02-10-2006, 23:43
:shock:

75 2.0 turbo
03-10-2006, 00:00
............сетете се сами какво пишеше :idea: аре със здраве :!:

ICI
03-10-2006, 01:00
Ами идваме сутринта , изкарваме феста и привечер газ на конете към къщи :roll:
ам да земем поне заедно да пътуваме че с тея италянки :wink:
Ей го на,влизам и само това останало :shock: .
Ам ние ще си вземем бая инструменти за из път :lol:
Ако някой пусне тема за тръгване от Русе на 7-ми , може и да се съберем 3 коли :roll:
Ти ако си с бензинката би било добре да си отзад, щот ние едва ли ще сме с турбото 8)

75 2.0 turbo
03-10-2006, 01:03
вероятноста да идвам е нищожна вече така че ако има нещо ще свиркам ако не приятен път :idea:

KGB
03-10-2006, 02:14
Между другото старата опция с станция Стройтел, май още си важи....станцията си е свободна. Който иска може да преспи там.

Grigor
03-10-2006, 03:55
След крайно неприятната изненада около 1-вия хотел .. много планове се промениха... нормално.

Вместо някой от нас да се правят на интересни с спам-постове просот който иска да дойде - да дойде.
Който му е скъпо и/или е сърдит на някой - да си каже.


Да не се забравя, че отиваме заради 'ИталФест" а не да се напием дружно вечерта!
Може да спиме и в различни хотели, може и да не преспиваме - това всеки сам си преценява и според мене няма нужда от 'съветници" и демонстранти!

+ че не е нужно да се спи и 2-те вечери.. ама това смятам че всеки си го знае!

Lucky
03-10-2006, 11:34
След крайно неприятната изненада около 1-вия хотел .. много планове се промениха... нормално.

Вместо някой от нас да се правят на интересни с спам-постове просот който иска да дойде - да дойде.
Който му е скъпо и/или е сърдит на някой - да си каже.


Да не се забравя, че отиваме заради 'ИталФест" а не да се напием дружно вечерта!
Може да спиме и в различни хотели, може и да не преспиваме - това всеки сам си преценява и според мене няма нужда от 'съветници" и демонстранти!

+ че не е нужно да се спи и 2-те вечери.. ама това смятам че всеки си го знае!

Добре де аз що си мисля ,че Италфеста е именно да се съберем един уикенд,хората който цяла година спорим обсъждаме и т.н. разни теми.
Да се запознаем да се видим и да пием по 100гр. :roll:
Мисля че за повечето хора това е важното и за това идват а не да прекарат един уикенд в 4 звезден хотел. :evil:
Както се вижда за доста от нас 200/400 лв за два дни са доста. :!:

И друго бих желал да попитам значи менюто е :evil: първо
Щом ще ходят толко народ би трябвало да се подготви собственика а не да ми предлага някво постно меню на Шератонски цени :evil:
Второто е отностно алкохола никаде не се казва колко и как :?:
Ще можем ли да внесем все пак 4 звезди съмнявам се а при 2 лв малката и 20 лв бут. вино :?: :?: :?: :?:

Изинявам се за по острият си пост но така мисля аз.
Въпреки това всички ние който не направихме нищо дължим благодарност на хората който го организираха за толкоз малко време за това,Благодаря Ви :idea:

valjo
03-10-2006, 11:36
днес се надявам наистина да знаем нещо за другия хотел, което каза момчето от ланча....

а пиенето аз лично ше си носим баце 6 шишенца пещерска, та ако ше турско да е!