PDA

View Full Version : Раздаване на листовките из града - желаещи да помагат ??



valjo
02-10-2006, 11:59
Тази вечер пред блока на Бобо в Лозенец ще си разпределяме листовките

които ше слагаме по италианските машини из целия град
всеки който има желание да се включи моля да заповяда след 18:30

virusalfa
02-10-2006, 12:15
Тази вечер пред блока на Бобо в Лозенец ще си разпределяме листовките

които ше слагаме по италианските машини из целия град
всеки който има желание да се включи моля да заповяда след 18:30Зарибителен матрял,а? :roll:

valjo
02-10-2006, 12:18
абей македоснак тиква такава, ти нема ли един път да си подадеш носо на тоя фест беееееееее УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
:alien:

Lucky
02-10-2006, 12:23
Кажи го къде е де че то май само аз не го знам :roll: :oops:

virusalfa
02-10-2006, 13:27
абей македоснак тиква такава, ти нема ли един път да си подадеш носо на тоя фест беееееееее УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
:alien:ШО,бе,врачанец? Вие нали немате грозде за бране и ви е лесно..... Как па ви текне кога има работа да правите такива мероприятия? Летото нали сте бизнесмени-на море сте. :roll:

VFTI
02-10-2006, 15:35
Може ли точно адреса...Аз не го знам блока на Бобо :roll:

Иначе имам желаниа ако няма кой да раздава из Дианабад и студентски град мога да се включа :)

Naso
02-10-2006, 15:59
Бобомицин (http://bgmaps.com/map.asp?sid=8e25a288e0298951e1171267ef9e22d2&city=sofia&str=&num=&grid=m8k&Map28_21.x=192&Map28_21.y=198&maxnearest=5&nType=23&oName=&oType=9)

Pinky
02-10-2006, 16:21
Аз ще намина. Айде, който е взел картата ми по възможност да я носи там.

valjo
02-10-2006, 16:25
ъх тя е в мойта кола която е в рокендрола....

Pinky
02-10-2006, 16:50
ти тая кола караш ли я изобщо? :P
айде там ще се видим

VFTI
02-10-2006, 17:57
Еми в тоя трафик е абсурд да успея да стигна(тъкмо и се прибирам)...
Та ако ви останат листовки и някой има път към Дианабад,Студентски град,Дървеница може да пише да се разберем и аз да раздам някоя...С радост ще помогна, ако няма няма проблем...
:D

koolio
02-10-2006, 18:23
Е да го... :evil: . В 18.25 виждам поста! Иначе имам желание да помогна. Пишете къде и кога мога да получа листовки- утре съм повечето време в Студентски, само сутринта ще ходя на центъра. :)

Naso
02-10-2006, 18:35
Ми яз още чекам Вальо, че е забегнал на некаде, та не си укаснил. Бегай пред Бобо.

ZoE23
02-10-2006, 18:39
АЗ също ще се вклуча само да пристигнат листовките :roll: !!!!

proper
02-10-2006, 21:50
Вальо имаш ли листовки в тебе??? да мина утре до работата ти да взема малко, аз съм зарибил тия дни 4 коли които 100% идват и не са по никои клубове....пресни и нови

valjo
02-10-2006, 21:56
благодаря на всички които дойдоха тая вечер, утре пак :)

моя офис е на кръстовището на черни връх и сребърна
идвайте смело
има за всинца ви

пратил съм и на :
1. Иво в Русе
2. Наско - Велико Търново
3. Иво - Пуеен даг'е
4. Милена Зое23 пловдив
5. Марто Тиното - Варна
тези които не са ми дали адреси, са до поискване
в Ди енд Ди експрес - куриерска служба
http://www.dnd-express.bg:8080/mapping?id=1

моля да кажете когато ги получите, ако има проблеми ...

gigi
03-10-2006, 00:41
Аз взех от Киро и съм дал на още двама агенти да разнасят, та белким обхванем дружба-2 центъра Банишора Света Тройца и Лагера :D

Tickles
03-10-2006, 09:16
и аз имам такава листовка на стъклото си, не знам откъде се появи :gruebel:

valjo
03-10-2006, 09:34
и аз имам такава листовка на стъклото си, не знам откъде се появи :gruebel:
а тия на седалката ти и тях ли незнаеш от де са се зели :jumping:

Lucky
03-10-2006, 10:15
и аз имам такава листовка на стъклото си, не знам откъде се появи :gruebel:

Ми то сутринта все на Браво ми върви само две Алфи ощастливих :roll: :oops: 8)

Az4o
03-10-2006, 10:23
Аз също бих помогнал с разнасянето, но ми идва малко далече бат Валджо :) Ако някой има повече листовки и се намира към центъра нека ми драсне едно лс да се видим по някое време да ги взема :) Аз съм на Витошка по принцип :roll:

valjo
03-10-2006, 10:26
Аз също бих помогнал с разнасянето, но ми идва малко далече бат Валджо :) Ако някой има повече листовки и се намира към центъра нека ми драсне едно лс да се видим по някое време да ги взема :) Аз съм на Витошка по принцип :roll:
еми начи се меткаш на трамвая 9ка и си тука за 10 минс
и още толко додолу
... :):)

Tickles
03-10-2006, 10:54
а тия на седалката ти и тях ли незнаеш от де са се зели :jumping:

:Tease:

edit: някой в Бизнес Парка ме е предварил, като излязох в обедна почивка, всички италианки вече си имаха листовки :roll:

netsurfer
03-10-2006, 20:44
утре може да донесете малко на екото

pr_00f
04-10-2006, 09:13
edit: някой в Бизнес Парка ме е предварил, като излязох в обедна почивка, всички италианки вече си имаха листовки :roll:

Аз и Pinky :)

btw спомням си че сложих и на едно браво с доста тъмен цвят , беше 1.8 16в а ти гледам в подписа че си с такова, на твоята кола ли съм сложил :)

Lucky
04-10-2006, 09:37
утре може да донесете малко на екото

Аз имам ще донеса :roll:

Bravo!
04-10-2006, 10:06
Кой вчера е лепнал на моето сладко Браво листовка за феста в района на уличките преди бул. Македния и Руски паметник, посока Зоната-Руски? Ще го разцелувам.

Гаджето ми е изявен член на форума, но не можах да го накарам миналата година да дойдем. Тогава точно бях купила мишлето... Тази година вярвам, че ще успея да го спретна да тръгне.

Горещо благодаря!. Никой не ме е карал да се чуствам по-горда, че карам Фиат от този човек.

Между другото, ако някой се познае да си каже кординатите. Ще черпя в събота на феста:!:

Az4o
04-10-2006, 15:32
Такаа преди малко бат' Вальо ми сипа достатъчно листовки, тъй че ако има желаещи да помогнат в разнасянето от Студентски, Дианабад или изобщо в този район могат да ме търсят за да ги снабдя 8)

Lucky
04-10-2006, 17:38
Кой вчера е лепнал на моето сладко Браво листовка за феста в района на уличките преди бул. Македния и Руски паметник, посока Зоната-Руски? Ще го разцелувам.

Гаджето ми е изявен член на форума, но не можах да го накарам миналата година да дойдем. Тогава точно бях купила мишлето... Тази година вярвам, че ще успея да го спретна да тръгне.

Горещо благодаря!. Никой не ме е карал да се чуствам по-горда, че карам Фиат от този човек.

Между другото, ако някой се познае да си каже кординатите. Ще черпя в събота на феста:!:

Се моа мон ами, :roll: там паркирам Боксера всеки ден ше си поискам разцелуването да знаеш :kiss:
Нищо бе за какво ти е гаджето я виж какви лични момци сме тук :spiteful: :coolio: :bounce8:

valjo
04-10-2006, 17:39
Кой вчера е лепнал на моето сладко Браво листовка за феста в района на уличките преди бул. Македния и Руски паметник, посока Зоната-Руски? Ще го разцелувам.

Гаджето ми е изявен член на форума, но не можах да го накарам миналата година да дойдем. Тогава точно бях купила мишлето... Тази година вярвам, че ще успея да го спретна да тръгне.

Горещо благодаря!. Никой не ме е карал да се чуствам по-горда, че карам Фиат от този човек.

Между другото, ако някой се познае да си каже кординатите. Ще черпя в събота на феста:!:

Се моа мон ами, :roll: там паркирам Боксера всеки ден ше си поискам разцелуването да знаеш :kiss:
Нищо бе за какво ти е гаджето я виж какви лични момци сме тук :spiteful: :coolio: :bounce8:
а ти отде знаеш за чие браво и де реч? или викаш наред , а :)

Lucky
04-10-2006, 17:57
Кой вчера е лепнал на моето сладко Браво листовка за феста в района на уличките преди бул. Македния и Руски паметник, посока Зоната-Руски? Ще го разцелувам.

Гаджето ми е изявен член на форума, но не можах да го накарам миналата година да дойдем. Тогава точно бях купила мишлето... Тази година вярвам, че ще успея да го спретна да тръгне.

Горещо благодаря!. Никой не ме е карал да се чуствам по-горда, че карам Фиат от този човек.

Между другото, ако някой се познае да си каже кординатите. Ще черпя в събота на феста:!:

Се моа мон ами, :roll: там паркирам Боксера всеки ден ше си поискам разцелуването да знаеш :kiss:
Нищо бе за какво ти е гаджето я виж какви лични момци сме тук :spiteful: :coolio: :bounce8:
а ти отде знаеш за чие браво и де реч? или викаш наред , а :)

ААААААААААААААААа тва ми е у региона бе вчера сабале сите улички там ги обиколих. Е и днес пак в случай че някой не е разбрал :wink: :twisted: :P

wrc
04-10-2006, 18:36
И аз центъра го пообиколих почти целия/на Търново/,мноо ФИАТ-ове и по-малко АЛФА.Довечера след срещата ни,мисля да обиколим целия град и дано прикоткаме повечко народ,ама това ще го разберем в събота по номерата :P :roll:

VFTI
04-10-2006, 18:42
Такаа преди малко бат' Вальо ми сипа достатъчно листовки, тъй че ако има желаещи да помогнат в разнасянето от Студентски, Дианабад или изобщо в този район могат да ме търсят за да ги снабдя 8)

Давай да се разбираме нещо утре да се видим да взема :roll:
До 10 часа сутринта съм свободен, а след това 14.30 ми свършва лекцията в НБУ :roll: ... в смисъл в периода 14.30-15.20 минавам през Овча купел, Красно село,Белите брези, СитиЦентър София, малко лозенец и Дианабад..

Пиши тука(аз ще следя темата довечера и утре) или ми звънни ако искаш :roll: 0888 578 021 Венци...Иначе всичко де що е до студ. град и дървеница ми е удобно :roll:

Az4o
04-10-2006, 18:50
Давай да се разбираме нещо утре да се видим да взема :roll:
До 10 часа сутринта съм свободен, а след това 14.30 ми свършва лекцията в НБУ :roll: ... в смисъл в периода 14.30-15.20 минавам през Овча купел, Красно село,Белите брези, СитиЦентър София, малко лозенец и Дианабад..

Пиши тука(аз ще следя темата довечера и утре) или ми звънни ако искаш :roll: 0888 578 021 Венци...Иначе всичко де що е до студ. град и дървеница ми е удобно :roll:

Значи аз утре от 10:30 до 15:00 съм в Техническия университет, а през останалото време - сутринта преди 10:30 и следобяд съм на работа. Офисът ми е на Витошка - съвсем близо до входа на южния парк .. измисли по кое време ще можем да се засечем и ми кажи да знам 8)
Или драсни нещо лс да не спамим тук или ми звънни - 0898 72 96 15 - Владо :lol:

VFTI
04-10-2006, 23:08
Ами викам да направим така...15.20 -мисля си че ще успея да стигна.. Пред ТУ нали централния вход..Така дали ще стане :roll: Защото по рано не мога.. Просто ми е много пътя от Овча Купел до Дианабад и трябва много време да се прибера :( ..НО си мисля че 15.20 почти съм 100%убеден, че ще мога.....

Утре сутринта пак ще пиша...Дано ти е удобно 15.20 че днес видях адски много коли из Студ.гр. а утре цяла вечер пак ще съм там :) И не ми се иска да ги пропуснем :)

DeX
04-10-2006, 23:59
Мойте свършха :(

Tickles
05-10-2006, 01:23
днес след работа и аз намерих стикерче :D

много ми е интересно кой го е оставил, да си признава веднага :P - в Бизнес парка, черно браво пълно с плюшени играчки

благодаря, зарадва ме, въпреки, че имам n на брой стикерчета в колата 8)

valjo
05-10-2006, 08:14
днес след работа и аз намерих стикерче :D

много ми е интересно кой го е оставил, да си признава веднага :P - в Бизнес парка, черно браво пълно с плюшени играчки

благодаря, зарадва ме, въпреки, че имам n на брой стикерчета в колата 8)
още ли не си ги раздала, а а, а, а :paddle: :paddle:

Bravo!
05-10-2006, 08:19
Кой вчера е лепнал на моето сладко Браво листовка за феста в района на уличките преди бул. Македния и Руски паметник, посока Зоната-Руски? Ще го разцелувам.

Гаджето ми е изявен член на форума, но не можах да го накарам миналата година да дойдем. Тогава точно бях купила мишлето... Тази година вярвам, че ще успея да го спретна да тръгне.

Горещо благодаря!. Никой не ме е карал да се чуствам по-горда, че карам Фиат от този човек.

Между другото, ако някой се познае да си каже кординатите. Ще черпя в събота на феста:!:

Се моа мон ами, :roll: там паркирам Боксера всеки ден ше си поискам разцелуването да знаеш :kiss:
Нищо бе за какво ти е гаджето я виж какви лични момци сме тук :spiteful: :coolio: :bounce8:
а ти отде знаеш за чие браво и де реч? или викаш наред , а :)

ААААААААААААААААа тва ми е у региона бе вчера сабале сите улички там ги обиколих. Е и днес пак в случай че някой не е разбрал :wink: :twisted: :P




Ха, това с обявявената награда за разцелуване се оказа опасна идея!

А по въпроса за кое Браво става въпрос, моето е супер характерно: има спукана задна броня (не от мен), върху която някой направи опит миналата година да лепне малък пламък, за да не се доразцепи.... не че това свърши работа.

Преднцата като цяло и предната броня(стандартна) са по-ниски от фабричните, оказа се, че така е излязло от фабриката... Никой не можа да ми обясни защо, но в София съм виждала само още едно такова.

Прюшени играчки няма, но по мръсната газ и клаксона ще ме познаете. Обичам да раздавам правосъдие :director: :bad_evil: :rtfm:
Иначе ще го забележите твърдо на тръгването от Лукойл в събота сутринта. Дотогава весело изкарване на всички :biker:

Tickles
05-10-2006, 09:03
още ли не си ги раздала, а а, а, а :paddle: :paddle:

ами аз докато такова :roll: ... и някой ме е предварил :cry:

pr_00f
05-10-2006, 09:09
@Tickles

Аз бях , направиха ми впечатление плюшените играчки, не е като да няма:)
Внимавай, че може да го разбия да си взема няколко за малката ми красавица 8) .
Аз работя в сградата на глобул, точно над вашия паркинг.

Между другото моите листовки почти сършиха, ако ти се намират излишни може да се видим по обяд за обмяна.

Tickles
05-10-2006, 09:28
аз не знам къде е Глобул и дали съм до тяхната сграда, но едва ли мякой може да сбърка мойто браво точно /поне според очевидци :lol: /, паркирала съм на същото място и към 13ч. ще съм там!

pr_00f
05-10-2006, 09:30
Паркинга където спират камионите на Allied Pickfords ?

Сградата на глобул е точно над паркинга в посока технополис, сива с 2 линии - 4ервена и синя мисля, след това е Камор ауто /бмв/.
Ако сме се разбрали сте мина в 13 да взема малко листовки.

Tickles
05-10-2006, 09:52
Паркинга където спират камионите на Allied Pickfords ?

Сградата на глобул е точно над паркинга в посока технополис, сива с 2 линии - 4ервена и синя мисля, след това е Камор ауто /бмв/.
Ако сме се разбрали сте мина в 13 да взема малко листовки.

тия пък камиони какви са :gruebel:

разбрахме се, 13ч :D

ShoxXx
05-10-2006, 11:43
http://shoxxx.alfaromeo-bg.com/Pictures/Ital206unss.JPG
Евала им прайм на такъви съграждани...подозирам netsurfer... :lol: :lol: :lol:

kseroksa
05-10-2006, 12:26
Може би е късно, но искам да кажа че в района на ТУ- София има доста италиански коли! Тъй като аз не можах да взема листовки моля, който има възможност да мине и да остави. В момента пред мен е спряла една сива 166-ца, а има и доста фиатки! Става въпрос за търговския комплекс пред ректората на ТУ. Съжалявам,че не се обадих по-рано:oops:

BatVas
05-10-2006, 13:23
В района на ТУ най- близкото място от където може да се вземат листовки в случай че си ги свършил е Клубния сервиз - Румен и Чавдар - там оставихме стотина.
Освен това оставихме и в Рок енд Рол сервиз - там беше и твоята кола за пастиране :wink:

kseroksa
05-10-2006, 13:54
Благодаря за инфото и моля не се сърди защото колата е от понеделник там и незнаех,че сте оставили и при тях. Момчетата казаха да дойда след три дни и не исках да ги притеснявам, тъй като покрай феста имат доста работа.
П.П. Искам да уточня, че във форума по-често е "копирката", както се изрази Вальо, затова моля да ни извините за леките разминавания понякога :D

BatVas
05-10-2006, 13:59
Абе браво че си раздал всичките си :D Предполагам вече ти е готова колата- та ако минеш от там - в магазина на Рок енд Рол със сигурност трябва да има 8) :wink:

Naso
05-10-2006, 14:36
Абе некой да е виждал едно панелчЕ Сони из торбите с листовки ? Знам къде е другата му част :roll:

VFTI
05-10-2006, 17:53
На мен Аз40-Владо ми даде към 120листовки..

Сега мисля да мина около техническия и вече ще обиколя из студ.град :P

Mury
05-10-2006, 18:02
Лозенец горната част е обиколен и накичен поне тез дет са си на местата през деня довечера мое още :wink: :wink: :wink: За долната част си има човек той си знае :wink:

proper
05-10-2006, 18:27
Стрелбище една прилична част също обиколена и наслагани...

wrc
05-10-2006, 20:02
И мойте почти свършиха,ма мноо малко Алфи беее,баф маа му,сичкото фиат и лееекинко ланча.Досега озобщо не бех забелезал че тука Алфите са толкоз кът.Вече спрях да са чудя,що като отида в сервиз я гледат кът на Хан Соло кораба :crazy: :twisted:

umax
05-10-2006, 22:05
Абе в Люлин нещо много малко италианските автомобили :gruebel:

VFTI
05-10-2006, 23:12
80 листовки бяха раздадени из Дианабад, 1/2 от Студ. град+ТУ...на две смени следобедна и вечерна:lol:

П.П Има ли някой за Овча купел?? Аз дето е ул."Монтевидео" по цялта чак до НБУ мисля да разхвърлям още листовки утре? Някой там да е раздавал...

Az4o
06-10-2006, 09:54
И аз раздадох доста листовки тези 2-3 дена - из Студентски (ТУ най-вече), малко Дианабад, в района около работата и още тук там .. яко пропаганда да има :twisted:
Надявам се наистина да сме успяли да "огреем" голяма част от София за да има някакъв ефект от цялата работа :) .. утре ще видим де 8)

pr_00f
06-10-2006, 10:10
Аз вчера заредих листовки от колежката Tickles и от ванто също си взех, бях планирал една хубава обиколка из Х.Димитър но за съжаление бебока вечертта се разболя и вдигна 39 :(, така че успях да раздам не повече от 10 :(