PDA

View Full Version : Свързване на СД



haljscho
13-10-2011, 20:56
Здравейте колеги.
Имам едно въпросче.
Днес си прехвърлих СД-то от едната на другата кола и ми възникна следния проблем.
Значи всичко е точно освен, че има един оранжев кабел който подава + когато ключът е на контакт (мисля, че мемори се води) та кабела е там но + не идва......
Та ако може да ми кажете откъде точно идва този + може би е изгорял бушон или нещо е прекъснат някъде........
Благодаря предварително.

tonov
13-10-2011, 21:53
Може и да не си играеш да го търсиш, кой го знае откъде идва. Обикновено е на сервизния бушон, ама ако той е изгорял, няма да работят още един куп работи. Вържи ЦД-то само към постоянния +. Стига да не е Алпайн ;) че ше ти скапе акумулатора. Ако пък държиш да го има, вземи си ток от запалката. На нея има + само при контакт (при 156-ца).

haljscho
13-10-2011, 22:15
Да аз по принцип първо тва си помислих да му пусна едно кабелче от някъде другаде....... Но все пак ако е нещо по веригата и мога да си го оправя.........
Иначе той единия дет май се води сервизен беше изгорял и не ми светеха стоповете....... ся като се замисля той тоя кабел даже не беше изолиран може и той да е дал на късо........ Утре ще погледна.
Иначе искам да не е с постоянен + защото като си загася колата ще ми загасва и СД-то и няма да го мисля.......
Благодаря.

haljscho
14-10-2011, 19:02
Дааааа, явно точно този кабел е бил виновника за изгарянето на предпазителя.......
Днес сутринта проверих стоповете и пак не светят и предпазителя изгорял. Смених го и + за СД-то си дойде.....
Благодаря Тонов за помощта.:notworthy::cheers: