PDA

View Full Version : Емоции, битка, страст ЦСКА-ЛЕВСКИ:



Бобби
28-10-2011, 11:06
Макар да позагуби от блясъка си през годините, вечното дерби продължава да е най-коментираният и най-чаканият мач от феновете. И днес няма да бъде по-различно.
Моля без нападки и обиди :pokey:

firedragon
28-10-2011, 12:33
В България футбол няма,но да кажем,че ми е интересно кой е дал повече пари за мача:stretcher:

Бобби
28-10-2011, 12:39
В България футбол няма,но да кажем,че ми е интересно кой е дал повече пари за мача:stretcher:
Това едно на ръка.....дай да дадем свойте прогнози, а пък накрая ще разберем кой играе черно тото:))

Ранобудниче
28-10-2011, 12:44
И за мен е свързан с емоции тоз двубой.
Ще затворят цялата зона около Орлов мост и ще се източвам от офиса повече от час, а до дома може да се прибирам и над два сахатя.

Инак, обожавам червения цвят, но ще стискам палци на сините.

-Bobby-
28-10-2011, 12:51
Кварталът ми пак ще е налазен от пияни-заляни говеда, в конкретния случай - сините такива, че съм откъм сектор Б... и прибирането ще е адът на земята, за кой ли път... Бойко да го почва по-бързо стадиона във Враждебна, че всичкото подобни мачове да се изнесат веднъж завинаги от Васил Левски...

Други емоции към плачевното изродче, наречено футбол у нас, не питая... ако ми се гледа футбол - има Висша лига, Шампионска лига, Примерата и пр.

Gligan
28-10-2011, 12:53
Аз съм за равен. Искам всички софийски отборчета да го духнат. Българският футбол отдавна е :hi_temerature: и скоро няма да се оправи. Този мач ще е просто повод да се видя с приятели, даже и по едно око няма да му хвърлям.

kokless
28-10-2011, 12:56
Емоции, битка, страст точно това няма в последните години на 'Вечното дерби' :smile:
Нека по-богатия отбор победи все пак:smile:

Ramsezsh
28-10-2011, 13:02
Най-вероятно вече се знае кой ще е победител, при какъв резултат и т.н. Дори може предварително и двата отбора да тренират конкретните ситуации при които ще се реши мача (в нормалния театър на това репетиция му викат).

И все пак САМО ЦСКА!

Бобби
28-10-2011, 13:19
И за мен е свързан с емоции тоз двубой.
Ще затворят цялата зона около Орлов мост и ще се източвам от офиса повече от час, а до дома може да се прибирам и над два сахатя.

Инак, обожавам червения цвят, но ще стискам палци на сините.
Дръпни по ул. Оборище нагоре след това по Дондуков и ще се измъкнеш...или изчакай да започне мача и си ти на чисто:))

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 10:17 ----------


Най-вероятно вече се знае кой ще е победител, при какъв резултат и т.н. Дори може предварително и двата отбора да тренират конкретните ситуации при които ще се реши мача (в нормалния театър на това репетиция му викат).

И все пак САМО ЦСКА!
Е чак пък толкова...то верно, че един мач преди време Пажин подаваше на Бербатов в наказателното поле и той се спъваше в топката....не го бяха заучили нещо:))

Susscrofa
28-10-2011, 13:22
Браво за темата, но трябваше да има анкета и да бъде озглавена така "Безмислена тема за................".
Къв е тоя футбол сега, кви са тия тъпи теми, отварям си форума и некви простаци серат навсякъде, докато аз отпивам глътка курвоазие и галя афганската си хрътка.....пръъъъц, опа пардон всички сме хора и аз пръцкам.

Това е вечно дерби и никога няма да изчезне.
Хората, на които им пречи, всичко им пречи.
Спорта си е спорт. Вие пък вземете слезте от колите за ден, два.

Давам прогноза 1:1.
Левскар съм.

---------- Post added at 10:22 ---------- Previous post was at 10:20 ----------


Най-вероятно вече се знае кой ще е победител, при какъв резултат и т.н. Дори може предварително и двата отбора да тренират конкретните ситуации при които ще се реши мача (в нормалния театър на това репетиция му викат).

И все пак САМО ЦСКА!

Самият факт, че допускаш уговорка в този мач, означава, че не си никакъв Цесекар.
:mr-t:

firedragon
28-10-2011, 13:22
Залагам,че гУс'ин адвоката е дал големи пари и Левски ще направят я равен,я някоя нещастна победа. На чичо Митко пък съвсем му е заминал акъла и не знам той какви ще ги сътвори.

Бобби
28-10-2011, 13:32
Браво за темата, но трябваше да има анкета и да бъде озглавена така "Безмислена тема за................".
Къв е тоя футбол сега, кви са тия тъпи теми, отварям си форума и некви простаци серат навсякъде, докато аз отпивам глътка курвоазие и галя афганската си хрътка.....пръъъъц, опа пардон всички сме хора и аз пръцкам.

Това е вечно дерби и никога няма да изчезне.
Хората, на които им пречи, всичко им пречи.
Спорта си е спорт. Вие пък вземете слезте от колите за ден, два.

Давам прогноза 1:1.
Левскар съм.

---------- Post added at 10:22 ---------- Previous post was at 10:20 ----------



Самият факт, че допускаш уговорка в този мач, означава, че не си никакъв Цесекар.
:mr-t:
Благодаря ти учителю за съвета...не ми се нравят анкетите и не участвам в тях, от мен да знаеш колите, футбола и жените винаги ще са актуални за мъжете независимо от състоянието си!
Давам 3:0 за ЦСКА...и не си мисли, че различията ни идват от футболната ни принадлежност

Ramsezsh
28-10-2011, 13:34
Е чак пък толкова...то верно, че един мач преди време Пажин подаваше на Бербатов в наказателното поле и той се спъваше в топката....не го бяха заучили нещо:))

Точно това имах предвид.
Горе долу от тогава и спрях да се интересувам особено много от тия мачове. Гледам ги без да се паля (май най-много се дразня после защо съм ги гледал).

Susscrofa
28-10-2011, 13:40
Точно това имах предвид.
Горе долу от тогава и спрях да се интересувам особено много от тия мачове. Гледам ги без да се паля (май най-много се дразня после защо съм ги гледал).

Добре, че беше Боби да те подсети, че аз много се съмнявам някога да си се интересувал от футбол. :)))))))

В Това дерби, уговорки няма.

Бобби
28-10-2011, 14:08
Какво ще кажете за чичо Пенчо...старият нов треньор:))
п.п. за Гонзо е ясно.. той така се наврял под мишницата на Батков, че няма изпадане от там.

RPWWD
28-10-2011, 15:41
Какво ще кажете за чичо Пенчо...старият нов треньор:))
п.п. за Гонзо е ясно.. той така се наврял под мишницата на Батков, че няма изпадане от там.

Чичо Митко ще качи рогатите на шейната, 2:0 за армейците :jason2:

RUNNING WILD
28-10-2011, 17:19
днес 2 пъти въртя от там и гледам яко полиция имаше от обяд още,проверяват децата документите и тн,ЦСКА бие.

alex052
28-10-2011, 17:31
ох аман с фудБОЛНИ емоции.Само до проблеми и задръствания водят,защо не се оперирате от фудболна емоция и не си живеете една идея по спокойно.а и честно казано какво толкова виждате в ритането на някаква си топка....представете си каква огромна безмислена сума струва това и се замислете не е ли по добре да се направи нещо по полезно с тези пари.

Бобби
28-10-2011, 18:21
26-минута 1:0 за ЦСКА:))
.....все пак мач е равностоен и на добро ниво за сега

Linkestis
28-10-2011, 18:38
Футбола в България е няколко нива над цирк Балкански.
Прогноза 2:1 за ЦСКА.
Всъщност кои е Левски?Левски са го обесили преди мноогоо години.

Светланчи
28-10-2011, 18:59
26-минута 1:0 за ЦСКА:))
.....все пак мач е равностоен и на добро ниво за сега


Много се радвам ))) Жалко ама нямам възможност да гледам мача..иначе се надявам червените да бият :)

Linkestis
28-10-2011, 19:56
Гледате ли кадрите??
Милицията бие на поразия с изключителна злоба!


Даже председателя на фен клуба на Левски току що /оператора късно се усети да махне камерата/ го удряха жестоко по главата в легнало положение

fred
28-10-2011, 20:37
Мача бе добър, аз като левскар, не исках такъв резултат но това е положението.А за другите кадри, чух че има нещо, не съм видял иначе какво става, но у нас полицията общо взето върши най вече глупости.

Linkestis
28-10-2011, 20:59
.А за другите кадри, чух че има нещо, .........

Както казах режисьора много късно се усети да махне това което снимаха две от камерите,на които се виждаше как милицията млати феновете на левски.Но най-фрапиращото беше за председателя на фен клуба които го влачиха по пътеката и накрая двама го млатеха здраво а третия мисля че с щита го удари поне три пъти по главата.След това са го отвели с белезници пак влачейки го.С каквото и да ги е провокирал не е това начина...

RUNNING WILD
28-10-2011, 21:15
честито на всички който заложиха мача и изкараха пари,аз не гледам футбол не ми дреме кой бие,но като излезе инфо се използва добре дошло.

Susscrofa
29-10-2011, 19:05
Както казах режисьора много късно се усети да махне това което снимаха две от камерите,на които се виждаше как милицията млати феновете на левски.Но най-фрапиращото беше за председателя на фен клуба които го влачиха по пътеката и накрая двама го млатеха здраво а третия мисля че с щита го удари поне три пъти по главата.След това са го отвели с белезници пак влачейки го.С каквото и да ги е провокирал не е това начина...

Ако това беше на стадион в Холандия, щяха да ги бият два пъти повече.
Когато налиташ на бой, ядеш бой.
Поздравявам всички полицаи, които съвестно изпълняват своите задължения.
Това са нормални хора, бащи, съпрузи и трябва да се занимават с УоТРЕПКИ, по цял ден.:bath:

---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 16:03 ----------


ох аман с фудБОЛНИ емоции.Само до проблеми и задръствания водят,защо не се оперирате от фудболна емоция и не си живеете една идея по спокойно.а и честно казано какво толкова виждате в ритането на някаква си топка....представете си каква огромна безмислена сума струва това и се замислете не е ли по добре да се направи нещо по полезно с тези пари.

Футболът е стархотен спорт.
Аз лично играя баскетбол, но гледам футбол. Има голям заряд в този спорт.
Ходи пеша, вземи метрото. Дишай, излез от тази кола, за какво ти е.

Доко
29-10-2011, 19:11
Ако това беше на стадион в Холандия, щяха да ги бият два пъти повече.
Когато налиташ на бой, ядеш бой.
Поздравявам всички полицаи, които съвестно изпълняват своите задължения.
Това са нормални хора, бащи, съпрузи и трябва да се занимават с УоТРЕПКИ, по цял ден.:bath:[COLOR="Silver"]



Бре, тук мненията ни съвпадат напълно, виждал съм как бият полицаите не само в Холандия и грам не можеш да се оплачеш. За дребно хулиганство в щатите гаранцията почва от 2000$. ;-)

Бобби
30-10-2011, 11:25
Е при нас футболното хулиганство е криво разбрано....и затова все още съществува.

Бобби
29-04-2012, 10:03
:boxing:....Днес заложих на червените...:stumm:

thecleaner
30-04-2012, 00:10
:boxing:....Днес заложих на червените...:stumm:

Днеска беше невероятно дърводелски мач. И двата отбора немаха идея, по къв случай са на терена.

RPWWD
01-05-2012, 16:23
Днеска беше невероятно дърводелски мач. И двата отбора немаха идея, по къв случай са на терена.

Сега Черноморец ще загубят 3 пъти поред за да ви пуснат Лига Европа :grandpa: Може да залагаш ;-)

thecleaner
01-05-2012, 16:54
Сега Черноморец ще загубят 3 пъти поред за да ви пуснат Лига Европа :grandpa: Може да залагаш ;-)

Аз па почвам да си мисля дали не гласат Лудогорец за шампион :) Мило и родно първенство, което не гледам вече.

RPWWD
01-05-2012, 17:49
Аз па почвам да си мисля дали не гласат Лудогорец за шампион :) Мило и родно първенство, което не гледам вече.

Не, точно затова и беше срещата на 4 очи между Митко Гърнето и Боби Перуката - победа за Левски в дербито за да се класират за турнирите срещу гаранция за титла и лиценз за ЦСКА... Мамата си тракат родните футболни функционери.