PDA

View Full Version : аз да си кажа болката



svetulkin
25-11-2004, 15:09
Относно интимния живот аз малко да се жалвам...Преди месец моята мацка ненадейно заминала за ИТАЛИЯ - без да ми се обади "по някакви дела"...Като научих от приятели ...няма да ви казвам колко кофти ми стана! ПРЕДИ 4 дни се прибрала и ми се обажда да сме си "поговорили"! Отивам на срещата и тя ми казва : да я забравя и че си има нови планове за живота...ЕЙ ТАКА СЛЕД 10-годишна връзка Единственото нещо което пожела да ми сподели бе че е пътувала с някаква АЛФА..последен модел но не каза с кой ...ПОЗНАЙТЕ как се чувствам сега...??? Вече не и се обаждам - защото тя така пожела а и не ми се изпростява !!! Е...това беше! Сега ми е малко по -леко защото ви чувствам близки макар и да не се познаваме отлично! ДАНО не ви сполетява същото!!! :D

търтей
25-11-2004, 15:21
абе свиркай си - стават такива неща
следващата ще е по-убава 8)

Nikiboy
25-11-2004, 15:22
Не се коси, колкото пъти съм се връзвал на жени, толкова пъти съм плакал. Сега ги слагам в една отделна категория хора и излизам само с жени, които не ми харесват много. Така по-трудно се налапва плувката:)

Пиши едно ЛС с гсм за да ти върна крика и да ти покажа Алфата.

WhitePower
25-11-2004, 16:52
ako imah alfa posleden model shtjah da ti osluja s neja ei taka da se poradvash malko i da podraznish ama uvi
imam edna durta alfa
a tva za zenite spoko vsichki sa takiva , i rano ili kusno stava
po dobre razno shtoto sega kato gledam 10 godini

e sega njama da tuningovash jenata shte tuningovash kolata priemi go ot otaja strana ;)
inache v izpanija bilo mjastoto kadeto edna zena ako izka da izleze s tebe ne ja interesuva dali si boklukchija ili hamalin , tezi koito imali kinti , a i tezi koito njamat prosto tam tova ne e na moda
a tuka v BG Vsjaka edna K...a izka i te gleda v joba
az znam nai dobre kak sedjat neshtata sled kato ot Lada se kachih na Alfa i sega zeni( hora) koito ne me pogledaha zapochnaha da me kanjat na sreshti