PDA

View Full Version : Как да запаметя радио станция - Alfa 147



ovkiller
17-12-2011, 03:29
Здравейте колеги,
От вчера съм горд собственик на Алфа 147 и имам един МНОГО сериозен проблем.
Немога да запаметя радиостанциите на номерцата на радиото :). Доста време си играх, но така и не разбрах как става номера. Някой може ли да удари 1 рамо...ъъъ...отговор по темата :)

soldier81
17-12-2011, 03:47
Пробвай като намериш станцията задръж желаното копче няколко секунди,трябва да издаде някакъв звук.

nicola 59
17-12-2011, 19:06
Честито колега ,упасявам се обаче ,че с обилната информация която представяш дори и Нострадамус би се затруднил в опитите си да ти помогне ,а какво остава за колегите които са Алфисти ,а не гадатели.

Omni
17-12-2011, 20:37
Пробвай като намериш станцията задръж желаното копче няколко секунди,трябва да издаде някакъв звук.
:grandpa:

soldier81
18-12-2011, 15:24
Честито колега ,упасявам се обаче ,че с обилната информация която представяш дори и Нострадамус би се затруднил в опитите си да ти помогне ,а какво остава за колегите които са Алфисти ,а не гадатели.


Като гледам по кое време на денонощието съм го писал :lol_sign: и аз трудно се разбирам......

Та какво имах предвид(не съм сигурен че е точно така,на трябва да пробва) поне на повечето е така:

1.Намираш желаната радиостанция.
2.Натискаш и задържаш едно от копчетата с номера от 1-6 за няколко секунди.

Дано стане,успех!

nicola 59
18-12-2011, 16:15
Като гледам по кое време на денонощието съм го писал :lol_sign: и аз трудно се разбирам......

Та какво имах предвид(не съм сигурен че е точно така,на трябва да пробва) поне на повечето е така:

1.Намираш желаната радиостанция.
2.Натискаш и задържаш едно от копчетата с номера от 1-6 за няколко секунди.

Дано стане,успех!

Колега нямах предвид твоя пост а поста на колегата който пита ма не казва нищо ,коя година е колата ,с орегинално стерео ли е или е сменено ,ако е с орегиналното кои модел е има ли навигация или не .

perrier
19-03-2012, 13:00
Предполагам, че говориш за 147-цата с навигация понеже и аз имах много ядове с това.

Като намериш станцията, която искаш да запазиш, задръж копчето където искаш да запаметиш станцията..
Например слушаш радио Нова, задръж 1 докато на дисплеиа не се появи Нова на 1-во миасто.