PDA

View Full Version : Помагайте братяяяяя!!!



leshoiad
06-11-2006, 21:11
Ударих GTV-to, ко да ви казвам ебати тъпата история - предна броня даун, преден фар даун(здрав ма усукан нагоре), калничето под прдния капак в ляво и то даун огънати стойки на фара, скъсано ухо на стъкломиячното, КАЗВАЙТЕ ОТ ДЕ ДА ПОРЪЧВАМ В БГ ЧЕ СЪМ БЕСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН!!!!! :cussing: :cussing: :cussing:

proper
06-11-2006, 21:23
ебаси гадното :( съболезнования колега...
мисля че в АутоИталия най-бързо идват нещата, но сичко зависи от късмета
Аз утре ще ходя да си поръчвам халоген от там. 2 седмици е срока почти винаги. И бързай да не дойдат празниците че тогава почиват и в Италия ... и то яко...

leshoiad
06-11-2006, 22:03
Много ти се моля Пропър провери за тия работи за цените, че направо главата ми пуши!!!!

sharky
07-11-2006, 09:33
Батко не в аутоиталия ами ТиН. Аз сменях 2та фара предната броня и капака и там некви други глупости. В аутоиталия освен двойна цена ми казаха 2 месеца за фаровете. В ТиН ми казаха че ше дойдат за две седмици, а дойдоха за 10 дена. Така че - :). Фара струва 660 лв. бронята 800 ма за бронята не съм сигурен, че фактурите не са в мен са, но торе-долу там. А ти за калника ли говориш, или за подкалника? А това "скъсано ухо на стъкломиячното" какво точно представлява :roll:

proper
07-11-2006, 12:35
Батко не в аутоиталия ами ТиН. Аз сменях 2та фара предната броня и капака и там некви други глупости. В аутоиталия освен двойна цена ми казаха 2 месеца за фаровете. В ТиН ми казаха че ше дойдат за две седмици, а дойдоха за 10 дена. Така че - :). Фара струва 660 лв. бронята 800 ма за бронята не съм сигурен, че фактурите не са в мен са, но торе-долу там. А ти за калника ли говориш, или за подкалника? А това "скъсано ухо на стъкломиячното" какво точно представлява :roll:

значи в ТиН ще сравня също цената, мене срока не ме бърка, за емблеми и халоген става въпрос..

sharky
07-11-2006, 13:43
такаа... вече гледам ф-рата - 330 халоген и 539 фар. цените са в български лева за един брой :)

proper
07-11-2006, 13:45
такаа... вече гледам ф-рата - 330 халоген и 539 фар. цените са в български лева за един брой :)

е може ли така да ми скапеш настоението :) баси цената........

sharky
07-11-2006, 13:46
еми баце тва е с ДДС, ако ше те успокои по някакъв начин...

proper
07-11-2006, 13:54
еми баце тва е с ДДС, ако ше те успокои по някакъв начин...

:) ох тва ме успокои :)

не бе ти не си виновен естествено, ама да си поплачем...помага за кратко :)

после само някой да ме глоби че карам на халогени....за 330лв не ше карам ми цветомузика ше им вържа да мигат да ги .... :)

дано ми покрият фактурата цялата от застраховката, вече е описан и ще го поръчвам... дано не летят повече камъчета по пътя че е безумна цената просто

leshoiad
07-11-2006, 17:30
Благодаря на Шарки и Пропър за съдействието, днес ходих тук до едни наши майстори дето се занимават само и изключително само с възстановяване на пластмасови брони и въобще елементи по талигите, та ми сметнаха кво ше ми струва - излезе около 250 кинта със всичко (боя, шприцове, мицове :)) и цялостно пръскане на бронята и предния капак (щото и там има малко) с лак, трябва и една джаджа да се изправи там дето се държи фара, бе има си работа. Кво ше кажете? Преди тва обаче ше мръдна до застрахователя да направи ликводацията че......... и така хайде със здраве. Още веднъж благодаря. И пишете за лепенето и възстановяването. Тук тия мноо ги хвалят!!!

leshoiad
10-11-2006, 14:09
Да ама не, бронята не може да се лепи, дайте ми телефона на ТиН братя, че съм умопомрачен вече!!!!!!!

BatVas
10-11-2006, 15:53
Т&Н кар Адрес: магазини
1. ул. Оборище 95 тел. 02/ 943 48 74
2. бул. Гоце Делчев бл. 2 тел. 02/ 850 44 05
3. Люлин блок 820 намиращ се срещу Булгаргаз тел.8268910

Lucky
10-11-2006, 15:53
Заповядай, :D
Т&Н кар Адрес: магазини
1. ул. Оборище 95 тел. 02/ 943 48 74
2. бул. Гоце Делчев бл. 2 тел. 02/ 850 44 05
3. Люлин блок 820 намиращ се срещу Булгаргаз тел.8268910

BatVas
10-11-2006, 15:54
Закъсня Иво :!: :D :D

Звънни само на един магазин - те ще ти проверят(няма нужда да звъниш и на трите) - почни от първия :wink:

leshoiad
10-11-2006, 19:32
Ше поръчвам ма нека да пробвам първо да я залепят, я някой ако знае някво лепило дето ем да хваща на гумени повърхности здраво ма мноо здраво, хем да може да се обработва с кид, и да е гъвкаво :) щото се оказа че материалът от който е направена бронята а предполагам и голяма част от автомобила е от него, се оказа няква гумено-пластмасова пресована сплав, хитро ма ко е по слаб удара...............просто като решите да награявате то нито се топи, нито .....рпосто се изпарява бе....не може да се определи, майсторчето /най-добрия в стз/ каза че тва не мое се лепи по стандартния начин. Вариянта с епоксидната смола и мрежичката отпада. Просто епоксидната смоля няма да хване на гумата или там квото е. Давайте акъл колеги.