PDA

View Full Version : Коя е най подходящата газова уредба за 145/146 1.6 TS



georgievst
07-11-2006, 10:47
Колеги, от известно време си мисля за газова уредба, но нямам идея каква трябва да е, искам да ви помоля за мнения и препоръки.

Ако някой вече е на метан също.

Dodo 155
07-11-2006, 17:21
Колеги, от известно време си мисля за газова уредба, но нямам идея каква трябва да е, искам да ви помоля за мнения и препоръки.

Ако някой вече е на метан също.
Най-подходяща е газов инжекцион :idea:
Обаче всичко зависи и колко караш :roll:
При цена на ГАЗ-та 1.06/л. и бензин 1.61/л. ще трябва да минаваш поне 15К км на година, за да има смисъл от инвестицията :idea:

georgievst
08-11-2006, 09:04
По-скоро ме интересува какво рискувам ако мина на газ. За миналата година 24000 км. съм изминал.
И друго точно коя марка, модел е най-подходяща за моя двигател, така че да работи безпроблемно. :lol:

ZoE23
08-11-2006, 09:16
По-скоро ме интересува какво рискувам ако мина на газ. За миналата година 24000 км. съм изминал.
И друго точно коя марка, модел е най-подходяща за моя двигател, така че да работи безпроблемно. :lol:
Най-вече рискуваш да имаш много главоболия!!!АЗ съм с италянска гаЗова-Ланди Ренцо и съм се абонирала За сервиЗа :?

Dodo 155
12-11-2006, 11:20
По-скоро ме интересува какво рискувам ако мина на газ. За миналата година 24000 км. съм изминал.
И друго точно коя марка, модел е най-подходяща за моя двигател, така че да работи безпроблемно. :lol:
Проблема в риска не е толкова КОЯ марка ще избереш, а КОЙ ще ти я монтира :idea:
Много е важна и настройката после :!:
Аз лично бих те посъветвал за GIG IV :wink: Руски газов инжекцион и доста добри отзиви от монтажа. Проблема е, че доста се чака за монтаж и човека който ги монтира май не слага бутилка и тръбата до ДВГ-то :roll:
С тези 24К км на година ще си избиеш вложението за близо 2 год. като се има предвид по-честата смяна на въздушен филтър и палене на бензин до определена температура.
Сега ГАЗ-та гони 1.10лв./л. докато бензина е 1.60лв./л. :wink:

WhitePower
13-11-2006, 12:09
аз пак съм с BRC и вече 3 годинки само филтара сменям и 1 настройна на година правя
на мойто каране гори 16 градско и 9-10 извънградско

chico
13-11-2006, 12:15
@WhitePower,
тебе те знаем, само недей да меткаш хората че не ходиш по-често до газаджийте... ше земем да те напраим рекламен агент на БРЦ тука... :wink:

75 2.0 turbo
13-11-2006, 23:29
аа тои не пропуска да си каже че вече не знам колко луни кара с БРЦ и как е наи хубавата газова уредба на всички времена :D почти съм сигурен че му дават по някои лев за реклама 8)

BatVas
19-11-2006, 23:27
аз пак съм с BRC и вече 3 годинки само филтара сменям и 1 настройна на година правя
на мойто каране гори 16 градско и 9-10 извънградскоБратчед,чувал ли си марката Виале-само изпарителя струва близо цялата твоя уредба :idea: А марката на газовата уредба от марката на изпарителя ли се определя? :roll: Не е важно каква е ,а как е регулирана! :!:

OPS - Вирус това е твое - просто го бях изместил без да искам :roll: [/quote]

ak47
16-07-2007, 17:20
По-скоро ме интересува какво рискувам ако мина на газ. За миналата година 24000 км. съм изминал.
И друго точно коя марка, модел е най-подходяща за моя двигател, така че да работи безпроблемно. :lol:

я му кажете на човека кво че му се случи на дебитомера ако има такъв на тва 1.6 TS ! ма май има а?

не се харчи с газ, ако искаш да си караш колата и да нямаш главоболия и грижи, както ти казаха по горе, газов инжекцион е отговора :rockon: