PDA

View Full Version : Проблем с login-a??



MainaCore
08-11-2006, 01:32
колеги, тоя проблем се каня от мн време да го споделя обаче все се зачитам другаде и ... та нещо не става номера с автоматичния login и всеки ден ми се налага да се логвам на ново - даже по няколко пъти на ден, нито трия cookies, нито темп-а нито нищо - обаче, въпреки всичко форума не иска да ме запомни :(( помогнете!

pent
08-11-2006, 02:11
пробва ли с различни браузъри?

sharky
08-11-2006, 10:14
Аз пък имам друг проблем - понякога влизам във форума и то влиза като гост, а е настроено за автоматичен вход. Като цъкна на лични съобщения или да дам отговор и след презареждането е влезнало с моя ник, без да съм въвеждал квото и да е било.

trustworthy
08-11-2006, 10:20
Мисля, че ако се зачисти кеша, трябва да се оправи работата след последващия логин

MainaCore
09-01-2007, 17:06
Та колеги, проблема с логина си продъжава да го има, какво ли не опитах - общо взето го прежалих, но сега имам друг проблем, за който няма обеснение на темата алфа папараци... не ми излзиат снимките ??? от последните 3-4 страници не виждам никакви снимки ?!? Моля помогнете с идеи!!!

valjo
09-01-2007, 17:28
Та колеги, проблема с логина си продъжава да го има, какво ли не опитах - общо взето го прежалих, но сега имам друг проблем, за който няма обеснение на темата алфа папараци... не ми излзиат снимките ??? от последните 3-4 страници не виждам никакви снимки ?!? Моля помогнете с идеи!!!май ако не си логнат, не се виждат, неква такава

bass
09-01-2007, 17:44
Уффффф, дистанционното справяне с тоя тип странности е голямо блато, ама... освен налучкване и общи техники не знам кво друго...
Можеш ли да пуснеш един скрийншот, когато си отворил примерно темата с папараците? За да не ти задавам редица въпроси един по един...
Случайно да минаваш през прокси? Ако да, изключи го за проба.

Аз понеже съм си затегнал единия браузър, на моменти се шашват кукитата на някои сайтове (вкл. този - като влизам във форума през сайта, понякога не се сеща кой съм :-) ). За тези случаи правя следното упражнение (без ръчно триене на кукита, кеш и т.н.):
1. Затварям сичкото браузър (ама сичкото).
2. Пускам браузър (като вече съм сигурен, че няма други отворени прозорци/табове);
3. Влизам в сайта, логвам се чинно с опцията за запомняне и отварям една-две теми;
4. Излизам от сайта с Изход (или както там е организирано) и затварям браузъра;
5. Пускам браузър, логвам се (за кой ли път) със запомняне в сайта, разцъквам една-две теми, затварям браузъра; Пак пускам, влизам в сайта и вече ме познава (с този браузър - за известно време :P С другия без рестрикции няма проблеми).

MainaCore
09-01-2007, 20:45
Мерси за съдействието :) Та значи всичко е от логин-а като не сам логнат не няма снимки, като се логна наистина се оправят, обаче ми писна да се логвам по 2-3 пъти на ден. Мерси за всичко!

bass
10-01-2007, 11:37
О, да, вчера и аз загледах, че по някаква (странна за мен) логика точно в раздел Алфа Ромео снимки могат да гледат само логнатите, а в други раздели - всички...