PDA

View Full Version : Фиаското в Катар,оставките валят.



viki
16-03-2012, 08:24
Минус Трайков и Константинов (http://www.webcafe.bg/id_1892579060)

Не знам направо откъде да започна.
Дали от посещението в Катар и огромният резил там(от което мен ме е срам !)?

За капак емирът на Катар прие Борисов по джапанки.

:crazy:
Дали от оставката на министър Трайков?!
Единственият кадърен министър,с характер,последователен в действията си си отива !
При такъв резил, логично е да има и кадрови промени ,но защо Трайков ?
Може би защото той беше против руски проекти - Белене, ЮП и Бургас - Александруполис. Беше против плащането и на обезщетенията за руската страна по Белене.
Май е имало "говорит Москва":indian:
Вие какво мислите ?:)

Оставката на здравният министър даже остава я сянка,макар че и в това министерство батакът е голям.

Susscrofa
16-03-2012, 08:35
Минус Трайков и Константинов (http://www.webcafe.bg/id_1892579060)

Не знам направо откъде да започна.
Дали от посещението в Катар и огромният резил там(от което мен ме е срам !)?


:crazy:
Дали от оставката на министър Трайков?!
Единственият кадърен министър,с характер,последователен в действията си си отива !
При такъв резил, логично е да има и кадрови промени ,но защо Трайков ?
Може би защото той беше против руски проекти - Белене, ЮП и Бургас - Александруполис. Беше против плащането и на обезщетенията за руската страна по Белене.
Май е имало "говорит Москва":indian:
Вие какво мислите ?:)

Оставката на здравният министър даже остава я сянка,макар че и в това министерство батакът е голям.

Ти сама си си отговорила.
Само бих добавил, че ББ изчака да минат изборите в Русия.
За мен с оставката на Тр. Трайков си отиват всички "сини" нюанси в ГЕРБ, ако изобщо някога ги е имало.:sleepy:

RPWWD
16-03-2012, 08:46
Ти сама си си отговорила.
Само бих добавил, че ББ изчака да минат изборите в Русия.
За мен с оставката на Тр. Трайков си отиват всички "сини" нюанси в ГЕРБ, ако изобщо някога ги е имало.:sleepy:

Сините нюанси в тази милиционерска партия, бъкана с кадри на държавна сигурност воглаве с "премиера", винаги са били само за пред простият народ. Също като СДС по Костово време... Сега очаквам следващият "месия" след Царя и Тиквата - може би Кунева ?!?

Susscrofa
16-03-2012, 09:27
Сините нюанси в тази милиционерска партия, бъкана с кадри на държавна сигурност воглаве с "премиера", винаги са били само за пред простият народ. Също като СДС по Костово време... Сега очаквам следващият "месия" след Царя и Тиквата - може би Кунева ?!?

Според мен след ББ, ни очаква "тежката артилерия" в лицето на бившия Президент в коалиция с ДПС.

JORDI
16-03-2012, 13:09
Смятам, че не Трайков, а външния министър Младенов трябваше да си ходи!Никаква външна политика като цяло и в частност- подготовката за Катар беше негов приоритет. Но Бойко си го пази, защото си го ползва за преводач когато "разговаря на английски" при посещенията!:angry:

morfius
16-03-2012, 13:17
Май е имало "говорит Москва":indian:
Вие какво мислите ?:)

Оставката на здравният министър даже остава я сянка,макар че и в това министерство батакът е голям.

Трайков го изрита енергийното лоби, а Константинов фармацевтичното.
Това, че и двете са част от една и съща мафия създадена в СССР да оглави перестройката не е просто подробност от пейзажа.

viki
16-03-2012, 16:27
Според мен след ББ, ни очаква "тежката артилерия" в лицето на бившия Президент в коалиция с ДПС.

Аз пък си мисля,че ще е симбиоза депесе,г*рб и екс президент:?

п.п.
А междувременно и заместник шефът на Д*НС е подал оставка... :)Или са му я поискали :lupe: не стана ясно :)
Дали не тече подготовка за акция "втори мандат"?:BIGsmile:

souze
16-03-2012, 18:18
.......Дали не тече подготовка за акция "втори мандат"?:BIGsmile:

Пепел ти на езика Вики!! Инак си мисля, че няма да са в трио, а дует на ББ и Гоце, с огромна доза съветско участие.... Направо закъсвация.

warbah
17-03-2012, 23:46
Тук ББ сгреши със отстраняването на Трайков,и ме е страх че тва е началото на края им.

kiko73
18-03-2012, 19:07
А как ще коментирате факта, че един министър иска оставката на друг министър?! И след това наакан обяснява с мазната си ченгесарска физиономия, че видите ли той всичко правел със знанието и съгласието на НВ бЪ бЪ. Това може би е нормално ама за държави, чието наименование завършва на ... стан. Май му дойде времето да изтипосат един позлатен паметник на мястото на мавзолея на Бойко Богоравни и да си се прекръстим на Булгаристан, `щото вече си отговаряме на всички изисквания, а и "братята" турци така си ни наричат открай време

fred
21-03-2012, 19:15
Ами как да се коментира!? Просто, когато цари простотия-простащината избуява

Bottata
24-03-2012, 08:07
Кой ние виновен че сме избрали да ни управлява маркучодържач и физкултурник?
Еми не се оплаквайте че ни карат да търчиме като гламави и да ни поливат със студена вода като не търчим в "правилната" посока.