PDA

View Full Version : Кристални стопове за 146



hofman
11-12-2004, 17:26
Някой знае ли дали се продават кристални стопове за 146 и евентуално цена??Навсякъде има за разни астри, голфове и т.н ама нещо за алфа не съм виждал :twisted:

KGB
11-12-2004, 17:33
Погледни темата в продава или купува не помня точно за кристални стопове за 145

pooh
11-12-2004, 17:41
...

Bulgarian_Stallion
14-12-2004, 14:09
знам че има за 147и 156и ама не знам за 145 или 146и...ама честно да ти кажа не важи това..за мене кристалните стопове вървят само на Лексуси и мазда 6...на другите изглежда некак си смешно..Но ако много много искаш, можеш да отидеш в сервиз и да попиташ ако могат дати направят едни, един приятел си сложи на хондата си като намери пластмаса която беше прозрачна и отиде на сервиз за пластмаса и те му я сгънаха така като на задните стопове, после просто с спецялня боя му боядисиха червена за стоповете и си купи едни оранжеви крушки за мигачите и воилааа...и не му излезе много скъпо...просто си намери сервиз за пластмаса

ShoxXx
15-12-2004, 00:15
знам че има за 147и 156и ама не знам за 145 или 146и...ама честно да ти кажа не важи това..за мене кристалните стопове вървят само на Лексуси и мазда 6...на другите изглежда некак си смешно..Но ако много много искаш, можеш да отидеш в сервиз и да попиташ ако могат дати направят едни, един приятел си сложи на хондата си като намери пластмаса която беше прозрачна и отиде на сервиз за пластмаса и те му я сгънаха така като на задните стопове, после просто с спецялня боя му боядисиха червена за стоповете и си купи едни оранжеви крушки за мигачите и воилааа...и не му излезе много скъпо...просто си намери сервиз за пластмаса

Това е едно мнооооого странно мнение....по мое мнение де! 8)

valjo
15-12-2004, 01:19
Навсякъде има за разни астри, голфове и т.н ама нещо за алфа не съм виждал :twisted:

Много ясно. крисални стопове и сини габарити са само за тях.
Алфите са произведения на изкуството и не търпят такъв род
оптичен тунинг. При тях всичко трябва да е много деликатено.
аз да споделя мнение ...
тази вечер, излизайки от Фланаганс (бара в радисън) на паркинга видях една черна 145ца ....
дотук добре, на предния капак отляво имаше някакъв китайски йероглиф ....
праговете бяха с вградените детелини (QV) отзад обаче майка плаче. един надпис REMUS над цялата задна броня ..... :shock: :shock: :shock:
и кристални задни стопове ... е са ненам може да е на някой фен, ама колата изглеждаше ужасно, точно като голф2гти .....

ShoxXx
15-12-2004, 02:30
И по ужасно ще я направя...спокс! 8)

valjo
15-12-2004, 08:04
И по ужасно ще я направя...спокс! 8)

хихихи .... надявам се не съм те обидил :)

че аз така старателно я обиколих и разгледах че охраната почна да ме гледа съмнително ;)

ShoxXx
16-12-2004, 23:07
valjo да ти умра на QV-то бате...с тия детелини...:)
Само ауспуха те издава малко.
От де да те знам че си ти и си викам: Ехеее кво QV, хубаво че беше bobo за бърза справка. :wow: Яко обърквация... :wallbash:

valjo
17-12-2004, 08:08
valjo да ти умра на QV-то бате...с тия детелини...:)
Само ауспуха те издава малко.
От де да те знам че си ти и си викам: Ехеее кво QV, хубаво че беше bobo за бърза справка. :wow: Яко обърквация... :wallbash:

еееемиииии :tongue:
да не говорим че даже са стандартно, не са слагани допълнително ;)

ама с Насо докато карахме зад теб ти обсъдихме и стоповете и надписа РЕМУС и сичко хихи

DiStefano
17-12-2004, 10:08
Като коледни елхички сте ми и двамата ... сладурчета .... :wow:

ShoxXx
17-12-2004, 11:30
еееемиииии :tongue:
да не говорим че даже са стандартно, не са слагани допълнително ;)

ама с Насо докато карахме зад теб ти обсъдихме и стоповете и надписа РЕМУС и сичко хихи

Е до какъв извод стигнахте в крайна сметка? Вие няма и 1 мин гледахте...на срещата повече... :)


Като коледни елхички сте ми и двамата ... сладурчета ....

Ама сме готини... :wow:

valjo
17-12-2004, 11:59
еееемиииии :tongue:
да не говорим че даже са стандартно, не са слагани допълнително ;)

ама с Насо докато карахме зад теб ти обсъдихме и стоповете и надписа РЕМУС и сичко хихи

Е до какъв извод стигнахте в крайна сметка? Вие няма и 1 мин гледахте...на срещата повече... :)

Ами Насо хареса стоповете, но за надписа ремус сме единодушни :noughty:

ShoxXx
17-12-2004, 12:02
А бе то май и аз така...ама щ ми стане много празно отзад...нищо няма да има. А принципно аз не го държа за друго, ами защото сребриста лепенка се връзва много със стоповете и ауспуфа. 8)

А ето и за всеки, който се интересе снимки на стопове за Alfa Romeo. Цените не ги гледайте, те в тоя сайт са леко стряскащи, аз ще ви кажа за колко мога да ви намеря. Вие само питайте.
http://www.carpartstuning.nl/lexus%20alfa.htm

Dexer
17-12-2004, 19:11
лелелелел
по-голяма грозотия от тая 155 ца с "LEXUS STYLE" стопове няма!!!!!
На 156 най ми харесват

DiStefano
17-12-2004, 19:40
На мен по принцип си ме кефят само СТОК стоповете ...
виж кристални фарчета отпред е друго нещо
ама отзад колата изглежда като кьорава ... с кристални стопове :wazuup:

Bulgarian_Stallion
18-12-2004, 04:51
аве сега като видях снимките не са чак толкоз зле..на 155та изглеждат ужасно, ама на 145,146 и 156 не са толкова зле, е зависи от цвята на колата...ама аз съм на същото мнение с Дистефано че кристални фарове, супер огромни спойлери, стикери като "Цецо Тунинг" и подобни джунджурийки са просто напревени за голфчета, хондички и други такива комплексарски коли :whistle: :whistle: :whistle: еее....това вече си е пак мое мнение...и не искам никой да се обижда..ама както негрите по МТВ с многото злато са смешни така и колите с многото "тунинговани" неща

ShoxXx
28-02-2005, 15:53
valjo имаш задачата да ми намериш от нейде хубав надпис със ребърни букви за къде....ами за отзадзе на мойто си черното...
Да пише ShoxXx
Please! :wink:

alf
28-02-2005, 16:00
тва можеш да си го напечаташ на фолио щи излезе около 10 кинта

ShoxXx
28-02-2005, 16:05
Аз не мога да го напечатам, защото тая лепенка дето ми е сега на колата отзад е в много готин сребрист цвят и има отенъци на различна светлина. Е такова същото си търся къде да ми го направят, ама понеже valjo предложи цитирам "дай да го махнеме тоя "Remus" от тук и да сложим един ShoxXx", за тва той акто добър приятел ще каже къде и как ще го махаме, правим и слагаме! :wink:
Та valjo ще помагаш ли???

valjo
28-02-2005, 20:03
ми добре бе пич, няма ядове :)

ето алф знае къде можем да го напечатаме, ся остана дезигн некав да измислим :unsure:
ти отпред имаше неква китайска измислица нали ?

The Sniper™
18-03-2005, 15:19
offtopic: относно лепенките, може да ги направите във повечето големи печатници, аз съм от Първомай и дори там правят подобни (не че съм го виждал въпросния ремус, ама предполагам), не са на високо ниво, но ги има, та какво остава за по-големите градове. Само пообиколете и попитайте, само съм сигурен че ще излезе повече от 10лв. Ако имам възможност ще попитам тук и там (имам познати в печатарския бранш).
Но ми е интересно защо изобщо искате да си налепяте колите с каквото и да е? Много малко са наистина хубавите и оригинални "винили", предполагам много по-добър вариант е рисунка с боя (макар и по-скъп), аз лично ако нямам възможност за това бих си карал колата без нищо друго, само по боя.
Все пак успех и бих се радвал да видя готини лепенки, даже ако искате може да започнете тема, като покажете какво сте измайсторили.