PDA

View Full Version : Относно галерията...



Alfa User
13-11-2003, 00:54
Предлагам да се направи един вид конкурс за избиране на най-добрите снимки, които съответно да бъдат подредени тематично...
Примерно :
1. раздел "История"
2. раздел "Настояще и бъдеще"
3. раздел "Спорт и легенди"
и т.н. Какво мислите ?

04-02-2004, 22:32
Do suzdatelq na tazi strani4ka
mnogo me kefi i sum sigyren 4e pri dobro jelanie i rabota stranicata shte stane syper ....
Iskam da kaja i da vi predloja 4e az sum golqm fen na alfa i samo alfa karam i imam srashno mnogo snimki i informaciq ako iskash i izewqwate jelanie pi6et emi e sht enaprawim kontakta vse nqkaksi. Ami az drygo nqmam zasega ....
4ao

Qwerty
04-02-2004, 23:15
То галерия още от преди години седи в списъка на чакащите =)

И не само тя... ама пусто все време няма ... ако някой има възможност, нека седне и подбере снимки и коментари към тях и да ми прати едно лично съобщение да се разберем да ги кача...

... много ми се искаше и списък с моделите/модификациите които се намират в момента на пазара заедно с кратко описание от гледна точка на бъдещ купувач - много хора се интересуват и питат във форума и получават късички и несъдържателни отговори... друго си е да го имаше някъде готово написано...

Alfa User
08-02-2004, 14:21
Аз имам по малко информация за всеки модел на Алфа, но файла е на руски и е крайно беден на снимков материал (т.е. няма). Но снимки могат да се намерят. Така че превеждаме текста, прикрепяме снимките и става нещо като каталог :D
Имам и история на самата компания за времето от 1907 до 1960 - за модерната история ще разчитам на вас

Dexer
29-02-2004, 22:17
Ako mislite, che shte bude interesno na njakoi, imam statii, izrjazvani ot BG vestnici (nai-veche ot BEDA) za Alfi. Njakoi ot tjah sa ot predi 10-tina godini. Moga da gi skaniram, da gi izpratja i da gi slojim v njakoja razlichna direktorija, v kojato mogat da se pomestvat takiva testove, statii i dr kato onija sravnitelen test m/u 155 i Impreza v starija site...
Ako reshite, shte gi prashtam!

Grigor
02-03-2004, 09:32
Opredeleno!!!

Ako iskash ti skanirai ili dai Tel. da ti se obadia, da se vidim i da gi skanirame.

Dexer
02-03-2004, 13:21
Ok, shte gi skaniram i shte ti gi prashtam na maila, stava li taka?