PDA

View Full Version : здравейте и един бърз въпрос



бат бойко
24-11-2006, 21:14
та така,отдавна се облизвам по една 164 тд на един приятел и вчера ходих с един маестро да я чуе преди да я купя,но той ми каза че кофти чукала и може би искала ремонт по двг-то валове-малове и т.н.пишман си падам по мотори и други такива майсторий.та въпросите са ми няколко.първо къде да отида за някаква точна диагностика за тази хубавица и втория ми въпрос,понеже карам от година на всички ви любимата марка опел вектра,кола която от мене иска само течност за чистачки и бензин...увлякох се въпроса ми е тази ми страст към 164 дали няма да ме филмира много тежко с ремонти...и големи пари за части. и накрая едно уточнение, алфата е 90 година.
поздрави на всички фенове

warbah
25-11-2006, 22:25
понеже карам от година на всички ви любимата марка опел вектра,кола която от мене иска само течност за чистачки и бензин...

:rotfl:

бат бойко
26-11-2006, 03:26
понеже карам от година на всички ви любимата марка опел вектра,кола която от мене иска само течност за чистачки и бензин...

:rotfl:

така ще изчакам да се посмееш и ако след това можеш да ми споделиш къде да закарам алфата за добра диагностика ще черпя една загорка...не съм фен опелист приятелю,просто каручката не ме е карала да я водя по ремонти и дотам.днес взех алфата за ден два и както гледам ще я карам на оглед къде падне.исках съвет за място където няма някой балък майстор да ми цъка и обяснява колко кофти са старите италянки и колко проблеми ще ми създава.в тоя форум сте много отзивчиви за което благодаря

Valeri
26-11-2006, 08:57
Може да пробваш при Румен и Чавдар,на първо четене веднага ще ти кажат всички явни проблеми.Ако ти се дава някой лев в повече пробвай в ДВГ на околовръстното.А ремонтите специално при мен са по предницата,поддаваща от шофирането тип 4х4 при градски условия.Може и към Вируса да се обърнеш,той е с най-голям опит при този автомобил.

warbah
26-11-2006, 20:52
Понеже си от Сф.смятам че колегата Валери ти дава добра насока.
Ина4е (Вантотрейд)но там е по скъпо.Успех в покупката и дано колата да е добра.

virusalfa
27-11-2006, 16:56
Може да пробваш при Румен и Чавдар,на първо четене веднага ще ти кажат всички явни проблеми.Ако ти се дава някой лев в повече пробвай в ДВГ на околовръстното.А ремонтите специално при мен са по предницата,поддаваща от шофирането тип 4х4 при градски условия.Може и към Вируса да се обърнеш,той е с най-голям опит при този автомобил.Ами,глупости,моята я имам от две години и половина,но трупам опит,де :wink: - и стаж като монтьор :wink:
п.п последното се дължи на липса на квалифицирана сервизна помощ-в Бош сервиза успяха да ми развалят подкачващата помпа на филтъра и сега съм с такава от Пежо,филтъра ми е 3,80лв :wink: