PDA

View Full Version : Пролетен Събор2007-Варна...



KGB
30-11-2006, 12:08
Още от миналия събор който се проведе в Русе, говориме следващия събор да е някъде на морето...а именно във Варна, защото ИталФеста се провежда в южна България...а събора трябва да е в Северна.

Другата причина е, че във Варна отдавна вече има сериозна организация на феновете и имат редовни срещи, за това ще е редно да ги уважим.

Така че предлагам следващия ПролетенСъбор2007 да е в град Варна през Май месец...остава да уточним точната дата и хотел.

trustworthy
30-11-2006, 12:36
Добре ще сте ни дошли!!! :Yeeeehaaa: :drunk:

Казвайте с какво можем да помагаме от варненската централа ;)

ZoE23
30-11-2006, 12:59
Много добре ми Звучи офертата само че има доста време до май месец :notify: :roll:

Pinky
30-11-2006, 13:54
принципно звучи доста добре. силно за

BatVas
30-11-2006, 14:23
Ами колеги не е лошо да уточним къде евентуално бихме отседнали - предполагам май месец няма да е проблем спането. Не е лошо да имаме престава приблизително за колко човека ще тръгнем (знам че е рано - но поне хората които имат желание и ще се постараят да дойдат) За да може евентуално да обсъждаме нощувки и да търсим хотел с подходящия брой места (имаме член на клуба с хотел във Варна - имаме впредвид първо него, но все пак трябва да предположим бройка)
Аз лично съм много доволен от пролетната сбирка в Русе и се надявам във Варна да стане още по хубаво и с още повече хора (като имаме впредвид, че варненската група са серьозни фенове) 8) :roll:

viki
30-11-2006, 14:36
Аз ще повярвам чак след като го видя :lol: Сега несмея да се зарадвам :oops:


Ами колеги не е лошо да уточним къде евентуално бихме отседнали 8) :roll:

Ти си с абонамент,така или иначе;) 8) :twisted:

pr_00f
30-11-2006, 14:36
Нали имаме член на клуба с хотел във Варна. Стига да може да събере толкова народ.

trustworthy
30-11-2006, 14:45
Нали имаме член на клуба с хотел във Варна. Стига да може да събере толкова народ.

Без да искам да правя анти-реклама на хотела на колегата, но понеже знам къде се намира, живея в района и знам за каква лудница става въпрос, си мисля, че е по-добре, предвид факта, че ще има много коли, най-малкото да проверите с какъв паркинг разполага хотелът. Нека Тиното да каже как намира място за паркиране в района - неговият офис също е наблизо ;)
За съжаление колегата-собственик на хотела не посещава сбирките напоследък и няма как да го питаме.

BatVas
30-11-2006, 15:10
Точно за това , се надяваме Вие (колегите от Варна) да ни насочите най-правилно. :D

търтей
30-11-2006, 15:12
е винаги може да сме на златни, св константин и още няколко, които са на 5 км от варна и нямат проблеми с паркирането май месец :static:

pent
30-11-2006, 15:18
е винаги може да сме на златни, св константин и още няколко, които са на 5 км от варна и нямат проблеми с паркирането май месец :static:

:offtopic:
там ли беше Журналист.... още помня баловете там!

trustworthy
30-11-2006, 15:18
е винаги може да сме на златни, св константин и още няколко, които са на 5 км от варна и нямат проблеми с паркирането май месец :static:

Варна - Златните - ~ 20 км
Варна - Св. Константин - ~ 10 км

П.С. И в града има доста хотели с големи паркинги. Въпросът е къде ще се развиват основните събития. Само да напомня, че през втората половина на май се провеждат абитюрентски вечери и по комплексите е ад :idea:

търтей
30-11-2006, 15:26
тия километри зависи от къде във варна ги мериш;)

просто казвам че има опции достатъчно през май месец:)

trustworthy
30-11-2006, 15:35
@pent
Журналист се намира по средата между Св. Константин (ака Дружба) и Златните.

@търтей
Е ако мерим от летището или Владиславово, може и с още 10 км да се удължи разстоянието ;)

По комплексите няма да е проблем, по това време там само 150-годишни папардаци летуват. Единствено абитюрентските малко ...:roll:....ама ако е в началото на месеца, няма проблем

търтей
30-11-2006, 15:51
Е ако мерим от Владиславово

че то във варна ли се води :lol:




Единствено абитюрентските ...:roll:.

елате повече се казва в такъв случай бре :static: :drums:

trustworthy
30-11-2006, 16:03
Единствено абитюрентските ...:roll:.

елате повече се казва в такъв случай бре :static: :drums:

Е вие на Итал-събор ли ще идвате или абитюрентски вакханалии да вихрите :?: Ни въ И срам!!! ;)

mikoasp
30-11-2006, 16:18
Добре ще сте ни дошли!!! :Yeeeehaaa: :drunk:

Казвайте с какво можем да помагаме от варненската централа ;)
Добре дошли и отмен! :bravo:
Включвам се и аз от Варненската централа да помогна с каквото мога!Жалко,че по това време,може да сам на хиляди мили от Варна!
Но каляската требе да е на събитието!
Ето на първо време един линк с почти всички хотели във Варна,курортите и околностите:
http://varna.start.bg

Naso
30-11-2006, 23:08
Комплекти биелни и основни лагери, добър майстор да шлайфа блокове и глави, евентуално бутала за различни ремонти и свързаните с тях подчаркове :lol: Дълъг път е и нищо се незнае. Аз пак ще съм с Вальо - той поне вече го мина това и сега е сейф :wink:

beer
01-12-2006, 10:22
A много добре е това :D Време беше и тука да има такова мероприятие!
Ако има нещо и аз ще помагам!

valjo
01-12-2006, 12:58
значи трябва да си изберем дата и хотел на първо място ...

после да видим къде ще са официалните вечери, разбирай ... :)))

и да видим до къде може да се разходим в колона през деня:)

търтей
01-12-2006, 13:00
до къде може да се разходим в колона през деня:)

резово и обратно?
:go: :static:

mikoasp
01-12-2006, 13:48
значи трябва да си изберем дата и хотел на първо място ...

после да видим къде ще са официалните вечери, разбирай ... :)))

и да видим до къде може да се разходим в колона през деня:)
Мисля,че може да помогне в тая насока и колегата Красимир собственик на Алфа Ромео 156 2.0 ТС,както и на "Библиотеката" на която бяхме на последната ни среща.Предполагам .че е силен в този бранш.Лично е казвал няколко пъти,"...ако има нещо,свиркайте..."

ALFA CORSE
01-12-2006, 19:34
Е много се радвам и аз, че се е заформила такава тема :) :D

trustworthy
01-12-2006, 22:28
значи трябва да си изберем дата и хотел на първо място ...

после да видим къде ще са официалните вечери, разбирай ... :)))

и да видим до къде може да се разходим в колона през деня:)

1. За хотела мисля, че знаеш кой е човекът, който може да помогне ;) Се ще се появи по някое време тука 156-цата без халогените 8)

2. Вечерите.....не са проблем. Ако не е необходимо да е прекалено официално и претенциозно мястото, "Библиотеката' е един от вариантите за качествено освинване на сносни цени :)

3. Разходката може да е до Златните и пред катедралата после. Там, ако не ни изпоглобят ченгетата, ще стане супер масовка

Venci
01-12-2006, 23:07
Пишете ме и мен и още един човек за сега с бабичка Джулиета твин спарк :static:

75 2.0 turbo
01-12-2006, 23:22
Пишете ме и мен и още един човек за сега с бабичка Джулиета твин спарк :static:
хахахха оптимисти такива :lol: :lol: :lol: или сте пили нафта или сте си купили голф за да сте така убедени :P :P :P

stelt
02-12-2006, 13:58
Идеята за сбирката и мястото са добри, но не мислите ли че преди това може да си спретнем една зимна среща ??? 8)
Този месец май е доста далечно понятие.

Tickles
02-12-2006, 16:22
Този път ще присъствам 100% /ако сме живи и здрави/ :D
Ето вече го има черно на бяло /или сиво/ и ако случайно липсвам, ще си понеса последствията :lol:

KGB
02-12-2006, 17:05
Идеята за сбирката и мястото са добри, но не мислите ли че преди това може да си спретнем една зимна среща ??? 8)
Този месец май е доста далечно понятие.

Идеята не е лоша....ама зимата с нашите ниски коли :cry:

stelt
02-12-2006, 17:53
Идеята за сбирката и мястото са добри, но не мислите ли че преди това може да си спретнем една зимна среща ??? 8)
Този месец май е доста далечно понятие.

Идеята не е лоша....ама зимата с нашите ниски коли :cry:

И сега да разбирам ли че зимата не си карате красавиците ?
Мисля че една среща, примерно в центъра на Стара планина ще ни се отрази добре.

trustworthy
02-12-2006, 19:51
...И сега да разбирам ли че зимата не си карате красавиците ?
Мисля че една среща, примерно в центъра на Стара планина ще ни се отрази добре.

Еленският Балкан примерно... :roll:

75 2.0 turbo
03-12-2006, 00:39
няма ли да е по добре да е по близо до софия в някое 5-звездно хотелче :lol: вече е ставало по тая схема нема да е за първи път 8)

valjo
03-12-2006, 00:42
няма ли да е по добре да е по близо до софия в някое 5-звездно хотелче :lol: вече е ставало по тая схема нема да е за първи път 8)
не е

най малкото поради факта че такива покрай софия няма ;)

75 2.0 turbo
03-12-2006, 00:51
вероятно не точно това имах предвид ама не ме вземаите насериозно аз еи теи само си говоря :wink:

valjo
03-12-2006, 00:52
вероятно не точно това имах предвид ама не ме вземаите насериозно аз еи теи само си говоря :wink:
ми ок, ама поне да е малко от малко верно ? аз лично си знам, но има адски много хора, който не знаят, та спремо тех .....
разбиш

75 2.0 turbo
03-12-2006, 00:55
нали казах вече думите ми да не се вземат насериозно :idea: събираите се там остаите ме мене :wink:

virusalfa
03-12-2006, 20:00
Комплекти биелни и основни лагери, добър майстор да шлайфа блокове и глави, евентуално бутала за различни ремонти и свързаните с тях подчаркове :lol: Дълъг път е и нищо се незнае. Аз пак ще съм с Вальо - той поне вече го мина това и сега е сейф :wink:
Кажи му на Вальо да иде до Рилския манастир поп да й пее,че много ОЧИ взеха да фащат,мама им дееба селска.... :evil:

leshoiad
11-12-2006, 22:21
Тая тема с интерес ше я следя! Само айде моля да не е поне на 6-ти май че ЧРД имам тогава а миналата година заради ЧРД-то BMW феста не можах да посетя, и тая годиан така као стане ше си изям и 8-те свещи на двигателя ;) За варна съм много зарибен. И готено хотелче знам дето ше събере поне десетима от нас хихи

KGB
12-12-2006, 00:02
Хотела трябва да е поне за 50 човека....а като гледам интереса след последния грандиозен купон в Букорещ и след това на ИталФест2006....може и към 100 човека да отиде работата.

valjo
12-12-2006, 00:33
Хотела трябва да е поне за 50 човека....а като гледам интереса след последния грандиозен купон в Букорещ и след това на ИталФест2006....може и към 100 човека да отиде работата.
е тва не е италфест се пак. а и Варна е "далече" знаеш, и това ще откаже още доста хора...

да сме реалисти, 40легла ми се струва разумно

KGB
12-12-2006, 01:20
Хотела трябва да е поне за 50 човека....а като гледам интереса след последния грандиозен купон в Букорещ и след това на ИталФест2006....може и към 100 човека да отиде работата.
е тва не е италфест се пак. а и Варна е "далече" знаеш, и това ще откаже още доста хора...

да сме реалисти, 40легла ми се струва разумно

Абре, аз имам доста заявки....до тогава всичко може да стане...но много хора ще дойдат до Варна, морето, сините вълни....красивите жени

Момците от Румъния предполагам ще дойдат през Дуранкулак или там както е КППТо. Може да организираме хора и от Турция.

leshoiad
12-12-2006, 06:42
ха хааааа много съм зарибен!!!! Айде айде по скоро да идва май или когато ще да е, таман повод да си оправдая парите по козметиката на "любовницата" :devil: !!!!!!

valjo
12-12-2006, 18:21
Хотела трябва да е поне за 50 човека....а като гледам интереса след последния грандиозен купон в Букорещ и след това на ИталФест2006....може и към 100 човека да отиде работата.
е тва не е италфест се пак. а и Варна е "далече" знаеш, и това ще откаже още доста хора...

да сме реалисти, 40легла ми се струва разумно

Абре, аз имам доста заявки....до тогава всичко може да стане...но много хора ще дойдат до Варна, морето, сините вълни....красивите жени

Момците от Румъния предполагам ще дойдат през Дуранкулак или там както е КППТо. Може да организираме хора и от Турция.
абе може, ама и ти внимателно го анонсирай, да не мислят че това е Италфест ... щото няма да има почти нищо организирано като ивент, просто ще се видим , ще попием, ще попеем, ще се повозим, ще изгорим по 120л бензин ... от тоя род ;)
някои могат да изядат по 8 свеещи и така;))))

leshoiad
12-12-2006, 19:07
Ха ха ха те мойте както са BOSH ебати хапките солени ше ми дойдат хи хи :D Ма нема каквъвто и ден да е тоя път ше дойда айде ше следя темата!!!!

trustworthy
12-12-2006, 19:28
...ще изгорим по 120л бензин ... от тоя род ;)...

с GTA-та ли ще идвате :)

trustworthy
12-12-2006, 22:13
... за Русе на мен ми изгори 90л ОМВ 100 бензин, факт ...
Варна е по-далече, начи 30л отгоре със презапасяване е реалистично;)

Бате, Варна си е горе-долу по средата м/у София и Русе. Грешна ти е аритметиката демек ;)
А ако се натоварите в 4-5 JTD-та, ще спестите луди кинти :)

valjo
12-12-2006, 22:17
... за Русе на мен ми изгори 90л ОМВ 100 бензин, факт ...
Варна е по-далече, начи 30л отгоре със презапасяване е реалистично;)

Бате, Варна си е горе-долу по средата м/у София и Русе. Грешна ти е аритметиката демек ;)
А ако се натоварите в 4-5 JTD-та, ще спестите луди кинти :)
бате, ко се натВаря на рейса, ше ми доде на 20лв в едната посока и ше спа цела нощ ....

ама тва ли е идеята?? аз ако искам да спестя кинти, нема да се занимавам ни с алфи ни с дай боже, че си зеем голф дизел и съм аз.....

но малоумието не оди по гората, е казано

trustworthy
12-12-2006, 22:29
...бате, ко се натВаря на рейса, ше ми доде на 20лв в едната посока и ше спа цела нощ ....

ама тва ли е идеята?? аз ако искам да спестя кинти, нема да се занимавам ни с алфи ни с дай боже, че си зеем голф дизел и съм аз.....

но малоумието не оди по гората, е казано

С рейса е по-скъпо, отколкото с ЖТД-то;), ама си прав, че идеята е друга - всичко е от значение, но масовката - ето това е най-важното.
Иначе вие тръгнете насам, ние тука ще осигурим достатъчно голф 1.6Д за автопомощ :busted_cop:

KGB
13-12-2006, 03:13
Знам как да го анонсирам...

Може да си спретнем един мис пролетен събор Варна 2007 :lol:

Lucky
13-12-2006, 09:53
Абе относно рейса лятото до Варна и обратно с Алфата ми излезе толко колко и с рейса за двама души отиване и връщане.

martzaro
14-12-2006, 15:56
Алооооу, маскари идеята за Варна е перфектна, ама бива ли такива тънки сметки "ще ми излезе толкоз и толкоз". Окото трябва да се пълни, нали работим за престижа на марката?! Едно е да видиш 10 коли и 200 мутри съвсем друго е да видиш 200 коли и 200 мутри, както и в киното масовката продава филма. Мисля че дата 05.05.2007 /събота/ е добра. Апропо присъствах наа сбирките на Ауди в Пловдив, малииии трагедия, става т"ва дето го казах по горе.

BatVas
14-12-2006, 16:07
Споко колега, то щом сме купили Алфа не сме много от тея дето правят сметка. То правим - ама махаме с ръка и караме :wink:

А за Варна ще се съберем - аз лично си мисля - Хубаво място, ще караме достатъчно дълго и трябва да идем в този край, за да видим Варненската група как е на собствен терен 8)

KGB
14-12-2006, 19:20
А сега малко по-сериозно....

Търсиме хотел с 40 до 100легла....и да има достатъчно голям охраняем паркинг към него или до него :idea:

deyan_88
15-12-2006, 14:14
Извиняваите за странния и тъп въпрос но, какво представляват тези събирания?Аз сам новичак и ми е позволено :roll: .Гледах снимки от предните такива сабирания и явно е яко ама малко подробности ако може да знам да си пиша ли в план графика едно ходене до Варна. 8)

KGB
15-12-2006, 20:59
Извиняваите за странния и тъп въпрос но, какво представляват тези събирания?Аз сам новичак и ми е позволено :roll: .Гледах снимки от предните такива сабирания и явно е яко ама малко подробности ако може да знам да си пиша ли в план графика едно ходене до Варна. 8)

Ми пътуваме до там в колона, там сме всички в един хотел, петък си правиме заедно вечерята и от там излизаме по клубове и други....в събота през деня домакините ни развеждат пак в колона из забележителностите на града и местноста да си правиме снимки, след това си правиме малко гонки....в събота вечер има солидна вечеря :D в неделя в повече случей всеки се спасява когато се събуди....

Грубо казано това представлява СЪБОРА...да се видиме, да си покриказваме да се опознаем и най-вече да си починеме и прекараме приятно сред весели хора каквито сме ние Алфистите 8)

пс: за Варна може и да приготвиме малко изненади, но ще видиме....има доста време до тогава

de4o
12-01-2007, 09:47
и аз сам новак но това което прочетох ми звучи доста добре.От Димитровград съм но заради купона ще ида и зад Варна ако трябва.Май месец ли е събора или има и нещо по рано.

emilio
12-01-2007, 12:04
НЕМА ДА СЕ ПЛАШИТЕ ЗА ОРГАНИЗАЦИЯТА ВЪВ ВАРНА!
Ама да се разберем отсега - бабите по курортите си резервират места още ноември, така че не е зле овреме да се даде бройка и датата да се реши , а ние тук ще имаме грижата да намерим и кръчма и хотел, а може и някоя изненада да измислим, ама всяко нещо с времето си. Първо да уточним мащаба на събитието.
И без скатавки! Айде газ! :rosso_spider:

kris11
14-01-2007, 21:23
За съжаление колегата-собственик на хотела не посещава сбирките напоследък и няма как да го питаме.

Имам му координатите и телефоните , така, че това не е проблем стиг да е в града.

KGB
14-01-2007, 22:55
От утре може да пусна една тема, да направиме едно предварително преброяване на хората които биха дошли

kris11
15-01-2007, 21:00
Хайде помагайте нашият човек с хотела има следният проблем : Attachment Mod language file does not exist: language/lang_/lang_main_attach.php
Това е VIST66® ав форума "Dobro"
Сега е във Велингрда и си ремонтира къщата.
Даже не може да се логне във форума.
хайде помагайте

trustworthy
15-01-2007, 22:10
Хайде помагайте нашият човек с хотела има следният проблем : Attachment Mod language file does not exist: language/lang_/lang_main_attach.php
Това е VIST66® ав форума "Dobro"
Сега е във Велингрда и си ремонтира къщата.
Даже не може да се логне във форума.
хайде помагайте

Абе нямам нищо против хотелът на колегата, още повече към нещо лично, но районът му не е подходящ за подобна голяма група, че и с толкова много коли, вече беше станало въпрос. Ще се видят в чудо хората от тея тесни улички и после няма да искат да дойдат отново на гости :)

KGB
12-02-2007, 15:34
Скоро ще трябва да почваме да се организираме....

Предложения за хотели може от сега да разглеждаме....но нека, всяко предложение да е съпроводено с конкретни цени и предварителен разговор с дадения хотел.

ne0
12-02-2007, 15:49
Аре да е на слънчев бряг де. Един Хотел един паркинг отсечка 400 метра. Супер персонал и кухня. Без пари.....

martzaro
27-03-2007, 23:28
Идеята за Слънчев бряг на Нео ниак не е лоша и като се има в предвид Обзорският проход в курортен сезон избегваме маса нерви по задръстеният път. Варна също не е лошо ма на съни биич даскотеките са рояяяяят и има и кръчми с програма и готино меню.

ne0
28-03-2007, 10:33
Ами айде че за безпари цени требва малко по от рано

KGB
02-04-2007, 01:44
Трябва да видим какви хотели има в Варна с възможност да ни приемат.... :lol:

trustworthy
02-04-2007, 09:09
Трябва да видим какви хотели има в Варна с възможност да ни приемат.... :lol:

Бе то хотели има да поберат цяла София ;) Бате Тино има нещо наум ;)

go4ko
02-05-2007, 21:38
ще ми е първи италфест,но съм зарибен,ще 4акам колегите да решат каква ще я мъдрим :clapping:

gigi
02-05-2007, 23:55
ще ми е първи италфест,но съм зарибен,ще 4акам колегите да решат каква ще я мъдрим :clapping:
Това колега ще е пролетен събор :wink: Феста есента...

go4ko
03-05-2007, 08:42
ето колега,веднага си личи че ще ми е за пръв път :crazy: и все пак чакам да видим ква ще я мъдрим :bg: :bounce8:

netsurfer
16-05-2007, 20:12
аз тия дни ще мога да напиша дали ще дойда, на 26-ти имам изпит който има вариант да освободя утре и ако стане ... отивам на баловете на златните ;) хабитуриентки елата ми поичи ... само доктора да е там .... като си спомням как му се ходеше на диско в мелник, тан немоем го одържим ;)
ако идвам ще съм с пижака сигурно :oops: