PDA

View Full Version : Днешната среща (12.02.2004)



ALFA CORSE
12-02-2004, 21:20
Имахте ли среща днес? Как мина тя? Какво обсъждахте/решихте?

hf hpe
13-02-2004, 00:28
Днес срещата беше по-многобройна и по-ползотварна

присъстващи/по никове/Grigo, KGB, Qwerty, twin spark, pooh, Bobo, Quadrifoglio,Kuku, hf hpe, 147
протече при следният дневен ред

1. Избор име на клуба, като юридическо лице
за предпочитан вариант избрахме: КЛУБ АЛФА РОМЕО БЪЛГАРИЯ
при положение че това име е регистрирано или запазено/има такава вероятност/ се спряхме на следните алтернативи
ФЕНКЛУБ АЛФА РОМЕО БЪЛГАРИЯ и АЛФА РОМЕО КЛУБ БЪЛГАРИЯ, приемат се и други предложения
Моля колегите които споменаха, че могат да проверят заети ли са тези имена.
2. Разглеждане на проекта за устав на клуба
относно устава на клуба KGB се нае със задачата да изпрати проект на всеки по електронната поща, след което ще го дискутираме във форума
3. Разглеждане на идеите за лого и стикер на клуба
Григор пое задачата да ги постне във форума за разглеждане

както се написа всякакви предложения препоръки и идеи се приемат, няма смисъл да се караме като малки деца

KGB
13-02-2004, 04:42
Срещата днес, беше едно добро продалжение на това коети Т.S., Qwerty и Григор са успели да създадът до сега. Първата крачка към усеществяването на една мечта на всички алфисти в България да си имат свой дом и семейство, беше направена!



Аз ще ви изпратя устава, на емаилите които са дадени тук на форума. Ако някои иска да му го пратя на друг емаил, нека ми изпрати емаила адреса с л.с. или на моят емаил alfateambulgaria@yahoo.com

Устава ще бъде изпратен на всички присъствали днес на срещата, както и на всички взели участие в онлине дискусията.

След това, ако някои има нещо да предложи като допълнение или промяна;
1.Ще напише Точката или Алинеята която иска да промени (не целия устав или цяла глава!!!)
2. Ще напише предложение как точно да се формулира дадената точка или алинея, с кратко обяснение.
3. В случейте, когата някой иска да допълни цяла глава; нека я напише както знае, с едно добро обяснение. След това ние, ще се постараем да се консултираме с адвокат възможно най-бързо, за да се формулира главата по законов начин.

Аз предлагам дискусията за устава да преключи след една или две седмици, а през това време ние да се подготвим с всичко необходимо за регистрацията като; Да се знае точно колко е таксата, дали името е свободно, да съберем пари, да се направят стикерите. Днес забравихме да решим как да изглежда печата на клуба???!!! Дали да е идентичен с стикера който и е емблема, и дали може законово да се регистрира подобен печат.

Също така, нека всеки който може да се консултира с адвокат (приятел), и ако адвоката открие някакви грешки да ги корегираме. Нашият устав ще е съчетание на два които вече са минала през съда...ама знае ли човек какво може да стане в нашата държава.

Аз утре ще гледам да напиша устава с промените, които одобрихме днес. Часта която не сме дискутирали също ще я напиша, но в текста ще напиша коя е тази част, за да и се обърне по специално внимение.

За сега друго не се сещам, но е и 4:40am. След като правихме модификации по колата на Григор се прибрах преди 20мин. За това се извинявъм, че няма да мога днес да ви емайлна устава. НО ще гледам това да стана утре вечерта или най-късно събота. Стига да не стане нещо, че все пак и други неща имам да правя.


Още веднъж изразявам своята радост от днешната среща и се надявам все така да продължаваме и за напред. Мисля че все пак дигнатия шум от мен и Григор донесе свойте плодове.