PDA

View Full Version : Алфа ромео 159 SW изпрати ме до вкъщи



selcuk
20-06-2012, 19:40
Как се пуска тази екстра от дистанционното с листчето става за светкавица ама от дистанционното как става ако някой знае да каже. Мерси предварително

Mury
21-06-2012, 15:42
Как се пуска тази екстра от дистанционното с листчето става за светкавица ама от дистанционното как става ако някой знае да каже. Мерси предварително

Просто не става :jumping::jumping::jumping:

136
21-06-2012, 15:56
От лостчето след като си извадил кюча дърпаш лостчето и на дисплея излиса 30 сек.след всяко дърпане овеличава интервала през 30 сек. и така до 210 така е при мен.
От дистанционното мога само да си отворя прозорците :) и без да ги вдига хахах много яка екстра

Mury
21-06-2012, 16:00
От лостчето след като си извадил кюча дърпаш лостчето и на дисплея излиса 30 сек.след всяко дърпане овеличава интервала през 30 сек. и така до 210 така е при мен.

Мишо,той човека си го е написал,че го знае,иска да го пуска с дистанционното,ма не стаааа,освен ако не се намеси някой кадърен алармаджия.........:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:58 ----------


От лостчето след като си извадил кюча дърпаш лостчето и на дисплея излиса 30 сек.след всяко дърпане овеличава интервала през 30 сек. и така до 210 така е при мен.
От дистанционното мога само да си отворя прозорците :) и без да ги вдига хахах много яка екстра

Но ги вдига с ръчния ключ,като завъртиш в посоката на заключване и задържиш.Този проблем се среща при доста 159-ки особено ТИ,но никой не знае отговора :jumping::jumping::jumping::jumping:

Valio606
21-06-2012, 17:15
При мене като задържа копчето за заключване си ги регулирам колко да ги затворя, но най интересното е, че майка ми кара 147 фейслифта и там само мога да ги отварям това означава ли, че има някъв проблем? И искам да питам от къде вътре мога да разбера дали и аз я имам тая екстра с изпращането - извинявайте ако ви се стори тъпичък въпроса но съм нов с тоя модел и все още намирам такива дребни пинизи всеки ден като се кача и сега като го прочетох тва и се зачудих дали го имам.

Mury
21-06-2012, 17:23
При мене като задържа копчето за заключване си ги регулирам колко да ги затворя, но най интересното е, че майка ми кара 147 фейслифта и там само мога да ги отварям това означава ли, че има някъв проблем? И искам да питам от къде вътре мога да разбера дали и аз я имам тая екстра с изпращането - извинявайте ако ви се стори тъпичък въпроса но съм нов с тоя модел и все още намирам такива дребни пинизи всеки ден като се кача и сега като го прочетох тва и се зачудих дали го имам.

На загасен мотор,даваш лоста на дългите на светкавица и ти светват фаровете за минимум 30 сек,,всяко дърпане на лоста е 30 сек. отгоре,демек 2 дърпания = 1 мин. :jumping::jumping::jumping::jumping:

selcuk
21-06-2012, 20:43
И на мен ми отваря само не ги вдига.Ебахти колата коя година няма тази екстра преди тази имам бмв 97 година дори в него го имаше това.

fnt
21-06-2012, 22:49
На моята си ги вдига. Не ми се вярва да се поръчва допълнително като екстра. Ще е смешно....

boian
22-06-2012, 08:35
И ги вдига, и ги сваля

bouncer
22-06-2012, 10:42
само сваля при мен.

bager
22-06-2012, 11:01
При мен се вдигат и свалят.
Баси жабарите...

Mury
22-06-2012, 12:10
Казах ви,според мен това е бъг в системата,защото сме питали в АИ и те не знаят нищо по въпроса,според мен е свързано с транспорт мода,който е включен при всички коли от завода,и се изключва като свърши превоза на автомобила................:coolio::coolio::coolio: :coolio:

NightRider
22-06-2012, 13:08
Казах ви,според мен това е бъг в системата,защото сме питали в АИ и те не знаят нищо по въпроса,според мен е свързано с транспорт мода,който е включен при всички коли от завода,и се изключва като свърши превоза на автомобила................:coolio::coolio::coolio: :coolio:
Мъри, с АИ нещата са ясни. Това не е ли функция на борд компа и да има възможност да се програмира (запуска) чрез програмата за диагностика (с екзаминер).
Вальо Симеонов питал ли си го?

Mury
22-06-2012, 17:23
Ние комуникираме само с Вальо и Миро,с никой друг,ясно е защо :innocent::innocent:

136
22-06-2012, 17:34
В ИА ми казаха че от 2005-или 2006 г с цел безопасност прозорците не се вдигат.Имало такова изискване и за това на колите след тази година не е активно.

BO
23-06-2012, 00:38
Ние комуникираме само с Вальо и Миро,с никой друг,ясно е защо :innocent::innocent:
Щом комуникирате с тях, предайте им след това да прочетат малко за европейските директиви и да се образоват малко защо не се вдигат, а не да вдигат рамене, защото това е най-лесното :thumbup:

Mury
23-06-2012, 08:51
Щом комуникирате с тях, предайте им след това да прочетат малко за европейските директиви и да се образоват малко защо не се вдигат, а не да вдигат рамене, защото това е най-лесното :thumbup:

С аз си мисля че е за безопастност,може пък за нещо друго да сме обсъждали,и да съм се объркал :wallbash::wallbash:8-)8-)

NightRider
24-06-2012, 07:19
Щом комуникирате с тях, предайте им след това да прочетат малко за европейските директиви и да се образоват малко защо не се вдигат, а не да вдигат рамене, защото това е най-лесното :thumbup:Ако знаеш колко нещастници са им на главите, само до директиви им е. Те крепят АИ сервизите. Ма сега да видим и тази история с Крайслер и Бец накъде ще избие

boian
19-08-2012, 13:30
За безопасността- като вдигаш стъклото и си пъхнеш пръста под рамката стъклото спира да се вдига, т.е. не може да ти затисне пръстите.

gadimir
21-08-2012, 18:53
и при мен се вдигат и свалят с дистанционното и не може да ти прискрипе пръстите-тествано.......аз открих друго(ако го знаете моля не се смейте.....)подлакътника се удължава така да се каже-просто се приплъзва напред и е по :yes::yes::yes:
удобно......

boian
21-08-2012, 20:21
Е, аз това за подлакътника пък не го знаех

bager
02-09-2012, 19:27
и при мен се вдигат и свалят с дистанционното и не може да ти прискрипе пръстите-тествано.......аз открих друго(ако го знаете моля не се смейте.....)подлакътника се удължава така да се каже-просто се приплъзва напред и е по :yes::yes::yes:
удобно......

За пръстите ако пробваш достатъчно може да ги щипнеш със стъклото. На мен ми се е случвало... Обаче моя подлакътник не мърда на никъде!?
Твоята жабка, която е под него хладилна ли е?

Mury
03-09-2012, 07:31
За пръстите ако пробваш достатъчно може да ги щипнеш със стъклото. На мен ми се е случвало... Обаче моя подлакътник не мърда на никъде!?
Твоята жабка, която е под него хладилна ли е?

И моят подалкътник не мърда,иначе за джамовете- на мойта съм и правил теста с банана-действа.........:wow::wow::wow::wow:

Stoyan Georgiev
03-09-2012, 12:09
на моята стъклата се връщаха преди, но преди няколко седмици се оказа, че е спряло да действа - в движение си захапах ръката на прозореца :DDD за щастие са ми като на дървар ръцете лол

иначе и друг дерт - преди 3-4 седмици незнайно защо прозорците ми спряха да се отварят когато задържа бутона за отключване на ключа....

Mury
03-09-2012, 12:14
на моята стъклата се връщаха преди, но преди няколко седмици се оказа, че е спряло да действа - в движение си захапах ръката на прозореца :DDD за щастие са ми като на дървар ръцете лол

иначе и друг дерт - преди 3-4 седмици незнайно защо прозорците ми спряха да се отварят когато задържа бутона за отключване на ключа....

Ако си свалял акумулатора са забравили обучението си,включително и защитата не работи.Пробвай да ги обучиш,ако не знаеш процедурата пиши да ти я кажа.................:wow::wow::wow::wow:

iee
13-07-2014, 17:42
Ако си свалял акумулатора са забравили обучението си,включително и защитата не работи.Пробвай да ги обучиш,ако не знаеш процедурата пиши да ти я кажа.................:wow::wow::wow::wow:
Може ли да напишеш процедурата за обучение, че откачах акумулатора скоро и днес забелязах, че се отварят на тласъци. Преди си слизаха плавно. Това от дистанционното, иначе са си добре.