PDA

View Full Version : Custom made face lift в центъра на София



ShoxXx
21-12-2004, 14:25
В този "хубав слънчев ден без сняг" си казах...не ми се чисти снега от колата, пък и ако изляза има супер голяма вероятност някой да ми спре в брояната...с други думи не ми се излизаше с колата днес, но за да ме опровергае съдбата започна да си играйка и какво...ами оказа се че няма нужда да чистиш снега и да излизаш някъде навън за да ти блъснат колата. В 12:30 за пореден път си проверявах колата през джама и какво да видя...10 човека барабар с полицаите около предницата ми...ех че радост, кеф...хората се кефят на колата...да, ама не. На мястото до мен, където до преди 10мин имаше спряно Тико се беше намърдал зелен ван на 15 години, дълъг поне 6 метра. И понеже пича се беше почерпил решил да ми прави весел тунинг на предницата...от де се пръкнаха тия не знам, ама както ми беше спокоен живота тия дни и пак застрахователи, КАТ, боядисване и т.н. и то само защото някакъв селяндур кара в центъра на София по жълтите павета огромен бус...че даже и пиян. Няма такава държава, няма такъв филм... :wallbash:

hofman
21-12-2004, 18:18
Колега искрено ти съчувствам, точно преди коледа ти правят чудесен подарък.
По същия начин при мене - седа си в нас и съседите викат некъв с един бус ти смаза колата.та така седи и мойта на паркинга и некъв пич спира в мене, xxxx и изродите xxxx

Dexer
21-12-2004, 23:20
гадна работа, патил съм и аз, съчуствам ти

ShoxXx
22-12-2004, 01:24
А то на мен ми беше кофти първия половин час. После ми стана даже и забавно.
Защо ли?
Ами първо няма да си карам колата в най-голямия сняг и второ от цялата работа излизам със 100лв отгоре! :)