PDA

View Full Version : музика



Pages : [1] 2 3

Celestrial
16-12-2012, 16:23
Хора, отскоро съм тук в сайта, особено в подраздела за Пазарджик и доколкото виждам, организирате доста съвместни събирания на маса, хижа, в домашна обстановка и т.н. Всичко е ОК, така трябва, но един ред няма за това каква музика се слуша. Мисля, че ще е интересно, да си кажем мненията по тази тема. Ваш ред е :prescription:

Celestrial
17-12-2012, 13:02
активността направо е убийствена :comphits:, добре, аз ще започна. Първо съвременната музика в който и да е жанр на става дори и за тоалетната. Лично аз си падам по рока. Любими изпълнители Бон Джоуви, Деф Лепърд, Металика, Годсмак, Юръп, Дийп Пърпъл, гънс енд роузес. От по-леките музики слушам с кеф Ийгълс, Смоуки, Куин дори Абба. Харесвам старите денс парчета на ди джей Бобо, Алексия, Аис Ем Си, Хадуей, Стиви Би. Чалгата не е музика, затова не я коментирам въобще, но хубави балкански песни мога да нарека сръбските и то само отбрани - Драгана Миркович, Весна Змиянац, Маринко Роквич - този последния е просто бог.
Любими песни - те са толкова много, че не знам дали няма да запълня целия форум с тях :coolio:. И така rock forever, пък да става каквото ще. нали света свършва след три дни.

tokata_pz_flex
17-12-2012, 13:45
Аз слушам ретро , черно и по-рядко чалга :)

DiStefano
17-12-2012, 21:02
Аз слушам ретро , черно и по-рядко чалга :)

Чалгар мръсен ...
Само Весна, Драгана, Шабан и гааассссс

Поздрав за Токич
http://www.youtube.com/watch?v=1T9v76WCd4M

Celestrial
17-12-2012, 21:09
благодаря на Токата и Ди Стефано. Шабан Шаулич е голяма работа, той прави Лепа Брена певица от кръчмите в такава от световен мащаб. Определено тук има хора с вкус към музиката, това е екстра. :cheers: Ако не сте слушали, препоръчвам на феновете на сръбската музика Маринко Роквич - "Да волим". от 1983г на някакъв комунистически "златен орфей", но след това песента става просто химн. Наздраве от мен, алфисти. А останалите, които се срамуват да кажат, какво слушат, ще ги чакаме, няма как да е по друг начин. :wow:

Doomguy
17-12-2012, 21:27
Аз съм само на :metal::metal::metal:, но не пречи на имам 20gb хард-кор чага, за всеки случай :roll2: Колкото до сръбското, има една телевизиика DM сат, като искам да се посмея си я пускам, няма такива бисери... Разни яки сръбски каки, пеещи и танцуващи по абсурден между кичозни интериори, златно просто... :BIGsmile:

Celestrial
17-12-2012, 21:46
ДМ сат са гола вода, пълна излагация на комшиите. На 30-40 песни след един тон реклами пуснат нещо свястно, това е така, две мнения няма, но все пак си мисля, че нашите има много хляб да изядат, преди да могат да се мерят с комшиите. :rockon:

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

Все пак, щом ще казваме истината, имам един грях - пазя си една МР3-ка на компа на Петра - Ориент експрес, защото ме кефи. "срам и позор", но какво да направя. :innocent:

Celestrial
18-12-2012, 21:20
на феновете на рока, поздравявам с Def Leppard - Pour some sugar on me:big_beer:
За феновете на балканската музика нека да е поздрав Весна Змиянац - казни ме!
За любителните на черното - Da Luniz - I've got five on it
За тези, които са с дама и следва, да потанцуват с тенденция да успеят след това :prescription: - Rednex - wish you were here.
А за тези, които не обичат горното, но искат да чуят нещо наситина ценно - N-trance - set you free.
Наздраве.

tokata_pz_flex
18-12-2012, 23:10
Da Luniz ... класика :)
Аз съм на Samira - The rain

toki4a
19-12-2012, 08:48
Da Luniz ... класика :)
Аз съм на Samira - The rain

а аз съм на вино:shocked:


а слушайте малко тоз Смок
http://www.youtube.com/watch?v=bEPLZlQFT_g

Bobo
19-12-2012, 18:13
а аз съм на вино:shocked:


а слушайте малко тоз Смок
http://www.youtube.com/watch?v=bEPLZlQFT_g

Немоа да повервам сабалем у колко часа си се почнал :grin:

Celestrial
19-12-2012, 21:57
Днес поздравите са по-специални:drunk:
Рокаджии - слушайте едно парче, което кърти бетон: Godsmack - Make me Believe
Относно балканското - вчера, по-точно тази сутрин, предложението за Цеца - Воли ме, беше екста, затова на приятелите, които ценят този вид музика, поздравявам със Неда Украден - Зора е :cheers:
А за всички останали един стар, но златен шлагер: Демис Русос - Velvet morning.
Наздраве, момци!!!

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

забравих любителите на черното, sorry, поздрав с naughty by Nature, по Ваш избор

Alfa User
19-12-2012, 23:09
Аку позволите да намеся майническата сектантска група - да Ва поздрава с едно много здраво и съвсем ново яко-железно парче/та (щот май са всъщност две слети) ...

Stone Sour 2012 - Gone Sovereign / Absolute Zero official (http://www.youtube.com/watch?v=kNrS-GDAEAs)

(ма предупреждавам, че е наистина яко-железно - феновете на Драгана Миркович няма да го понесат :butt: )

toki4a
20-12-2012, 00:53
Немоа да повервам сабалем у колко часа си се почнал :grin:

колега:evilsmiley:

tokata_pz_flex
20-12-2012, 08:54
Поздрав за адаша
http://www.youtube.com/watch?v=ZYCRYD6eQcY

Celestrial
20-12-2012, 09:16
Аку позволите да намеся майническата сектантска група - да Ва поздрава с едно много здраво и съвсем ново яко-железно парче/та (щот май са всъщност две слети) ...

Stone Sour 2012 - Gone Sovereign / Absolute Zero official (http://www.youtube.com/watch?v=kNrS-GDAEAs)

(ма предупреждавам, че е наистина яко-железно - феновете на Драгана Миркович няма да го понесат :butt: )
Това парче ми хареса - на StoneSour, наистина са две, не очаквах, че са добри, браво и thanks! :rockon:

v1play3r
20-12-2012, 17:01
Амиии да пусна и аз поздрава за цялата партия... опААалаа !:tequilla:
http://www.youtube.com/watch?v=F_H995R0HAc

tokata_pz_flex
20-12-2012, 17:11
Хайде в Събота ще я изпееш :-)) Мерсаж иначе :-))

v1play3r
20-12-2012, 17:18
Хайде в Събота ще я изпееш :-)) Мерсаж иначе :-))
Даже ще я изиграм ,като.... :plane:

tokata_pz_flex
20-12-2012, 17:27
Ще те видим какъв си денсинг стар :big_wink:

toki4a
20-12-2012, 18:23
http://www.youtube.com/watch?v=vDzmFuIvck8

:dunno::drinking:

Doomguy
20-12-2012, 18:48
Хайде да стигнем дъното - http://www.youtube.com/watch?v=0qXFcTbBxJ8

tokata_pz_flex
20-12-2012, 19:08
Еее колега може ли такива работи сега ... какви са тези ромски ритми ... тук сме цивилизован форум , молим Ви се :native:

Celestrial
20-12-2012, 21:32
Виждам, че едната музика се котира повече от другата :prescription:, поздрави за цялата компания с едно старо парче на Валдес - И ловец съм, и рибар съм. :big_beer:,
За рок маниаците, днес поздравът е с Dire Straits - You and your Friends - нещо ме е налегнала меланхолията, но не е проблем, който няколко бири не могат, да орпавят. :devil:
Да се обърнем и към малкото дами в нета, специален поздрав от мен с Red Nex - Wish you were Here.
А за всички останали, които нищо от горното не им харесва, пийте две бири сега веднага и слушайте Evanescence - before the dawn.
Наздраве, момци!

Celestrial
21-12-2012, 22:26
Дами и господа, днес ме утрепахте от активност :on_da_beach:
Все пак, бъдете живи и здрави, поздрави от мен по следния начин:
Рокаджии: Metallica - Whiskey in the Jar :big_bow_down:
На хората с балкански корени, не само физически - Весна Змиянац - Йорговани
На всички останали Michael Bolton - Steel bars
Весели празници.

tokata_pz_flex
21-12-2012, 23:00
Е днес е Петък ... активни сме , ама не в форума :-))
Колега , утре ще идваш на сбирката предполагам ? След 19:30 ще сме там :-))

П.П.
Криско - Не дължа нищо

layz
22-12-2012, 02:21
ВЕСЕЛА КОЛЕДА !
http://vbox7.com/play:81dda43a

Celestrial
22-12-2012, 22:08
За Tokata_Pz_Flex: Благодаря ти за поканата, която отправи два пъти към мен, но в другата тема в раздела Срещи Пз, едва ли не ме направиха алкохолик, като казах какви са ми рекордите по пиене, затова предпочетох, да не ви преча днес. Все пак, наистина благодаря, може би в близко бъдеще, ако компанията реши с мнозинство, ще направим една... и много повече общи сбирки на маса. Пожелавам ви приятно прекарване на всички и, разбира се, поздравите:
Rock Forever - Godsmack - I stand Alone;
сръбско - Маринко Роквич - Три у Едно;
А за всички останали, специални поздрави с DJ Bobo - There is a party!
Наздраве, господа и дами АЛФИСТИ!!!

Celestrial
24-12-2012, 20:26
Здравейте на Бъдни вечер, не забравяйте, да си пожелаете, какво искате от следващата година.
Редовните поздрави за всички, които обичат музиката, пък за жанровете, няма да задълбаваме :innocent:
Моите хора - поздравът е Europe - tomorrow :rockon:FOREVER
За хората на маса със съответното настроение, Vesna Zmiyanac - Kralica Tuge
За всички други, бъдете живи и здрави, поздравът от мен е Modern Talking - I'm Stranded in the middle of nowhere.
Наздраве

tokata_pz_flex
24-12-2012, 21:29
Аз съм на Akon - Hurt Somebody & Robert Miles - Children

П.П.

http://www.youtube.com/watch?v=HNmYUsJQyr0

Doomguy
24-12-2012, 22:50
Малко трашец - http://www.youtube.com/watch?v=QSZ-0Mr30mU
http://www.youtube.com/watch?v=-t0affoV5rI
http://www.youtube.com/watch?v=Lx35VGSxe4I

Celestrial
25-12-2012, 22:14
Благодаря на Tokata_Pz_Flex and Doomguy. Особено ми хареса якото Harvester of Sorrow.
Днес, на Коледа, поздравявам ви с безпроблемно шофиране, , малък разход на гориво, като за АЛФА :coolio: и съответно:
Rock and Roll почти: System of a Down - Chop Suey;
Драгана Миркович - Jedini, признавам, много ме кефи тази песен, направо след няколко бири :cheers: се размазвам на нея;
За всички останали фенове на музиката, бъдете здрави и щастливи: Richard Marx - One man.
И така, днес два реда повече, заради празника. Искам да благодаря на всички, които се включват в темата, независимо, че сайтът е строго профилиран за нашите любими машини и техните проблеми. Все пак сме различни по душа от останалия свят и без питие и музика, повече от нас не могат, да не говорим за пушенето, да им е** май**та на измислилите забраната за пушене в заведения. Предполагам, че не сте забравили трите желания вчера, които задължително се сбъдват през идната година, провал съм го, ако не са ненормални и нереални, наистина се сбъдват. Бъдете здрави, пийте, колкото искате, защото така се живее, след като българинът мине на неговия вековен психолог, при който ходим с удовлоствие. Бъдете здрави, нека да ни е кеф, а останалото, можем с мерак да го изпратим на майната му. Наздраве момци!!! :cheers:

Celestrial
26-12-2012, 21:01
Дами и господа алфисти, след тежко преяждане и маалко по-тежко препиване :evil:, поздравите днес са следните за всички вас:
За неостаряващите вечно чаровни рок маниаци - Europe - Prisoners in Paradise;
Днес сръбско не ми се слуша, затова, поздрави със Зорба гъркът;
И не на последно място, едно много старо парче, което стана песен на 20-ти век: Righteous Brothers - Unchained melody.
Утре е работен ден! Внимавайте тази вечер. Аз вече се изтървах :wallbash:

Celestrial
28-12-2012, 20:55
Здравейте алфисти, как сте в тези цели два работни дни? Днес ходих до Пловдив, мъглата беше наистина отвратителна. Но това няма значение особено, днес пък и следващите дни пак е време да пием и да се ошишкаме. Та, да си дойдем на думата, днес съм на лирична вълна :grandpa:, нека поздравът за всички да е само един: Queen - The Great Pretender.
Весело изкарване на празниците!

Celestrial
29-12-2012, 21:42
Добър вечер, дами и господа, нека да са приятни празниците ни. Не можем, да търсим съвършенство в компаниите, защото всеки наш човек може да докара "нещо", което въобще не ни допада, меко казано. Затова нека да бъде музика, великото изкуство на човечеството. И така, без повече философии, поздравите днес са, както следва:
1. Нека да е яко: Rob Zombie - Dragula!!! много яко парче, вече на 13-14 години;
2. Darko Filipovich - trеbvash mi;Ако не сте я слушали, повярвайте, тази песен е велика.
3. Днес ми е много РОК настроението, затова, общият поздрав за хората, които не харесват горното е следния: много скоро, за мой срам, намерих изпълнение на "Ave Maria", което направо ме разби, силно ви препоръчвам, да го чуете до края - Plasido Domingo and Michael Bolton - Ave Maria. Нправили са го велико.
Две думи накрая за хората, които не харесват поздравите ми. дами и господа, тази тема я отворих не за втълпявам някакво течение в музиката, а за да говорим кой какво слуша и така да откриваме нови велики форми на това изкуство. Не да се плюем един-друг, това българите го можем и даже в една изкривена форма ни е кеф. Идеята ми е всеки да каже, ако желае, разбира се, какво слуша и ако може, да каже защо - тъй като музиката е формата на влияние, която единствена успява да ни извади от маските, които носим по цял ден, дори и в къщи. Нищо не искам, да внушавам на никого, просто дайте да се ъпдейтем всички. Какво сме ние, хората, животинки, съществуващи по 50-100 години и после просто ни няма. А защо с това наше време, да не се занимаваме със сметки и планове, а да си направим кефа. За момента, единственото, което ни свързва са алфите. Но това е само началото.
И така, извинявам се, ако съм отегчил някой, но това е моето мнение. Бъдете живи и здрави.
От Celestrial - НАЗДРАВЕ:evil:

tokata_pz_flex
30-12-2012, 16:08
http://www.youtube.com/watch?v=54ZLP-wDgRI

Поздравявам ви за празниците ! Наздраве !

Celestrial
30-12-2012, 21:19
Много направо красива песен от братята руснаци, благодаря, не знаех, че може да са толкова добри. И така, да видим днес с какво искаме да се поздравим. Задават се бурни времена - днес в Биллата ходих, да избирам алкохол за утре, все пак е празник и нещо ме придърпа към две бутилки Столичная. Ще е зверско, няма как :busted_cop:, та днес поздравите са следните:
1. John Bon Jovi - Put the boy back on cowboy;
2. Румяна Попова - Сите девойчиня;
3. Alexia - Number One.
Поздрави, алфисти, бъдете здрави и утре в 00:00ч, да покажем, какво можем с пиратките, патроните и бомбичките.

Celestrial
31-12-2012, 22:29
Здравейте, Алфисти, малко преди да започваме, да гърмим, нека да се поздравим. Днес купонът е, както описах преди два-три дни, няма две мнения, не може всичко да е пълно и равно, но както и да е, трябва да е весело.
И така, днес ви подравявам само с едно парче: Deep Purple - Soldier of Fortune.
Наздраве!

Doomguy
01-01-2013, 00:12
Queen - Show must go on

Celestrial
01-01-2013, 22:20
За много години, хора, бъдете живи и здрави, защото сме прави за едно нещо - изборът на превозно средство, което в нашия случай е много повече от това. Да не изпадаме в детайли, нека да се поздравим подобаващо:
Днес разбрах, че един голям за мен човек, който не познавам чак толкова добре, има имен ден. Нека поздравите да са специално за него и тъй като всички, освен Токата и Дуумгай скромичите по темата музика, да му пожелая, да е все с нас, да ни оправя машините и всичко най-
За Веско: Подуене Блус бенд: Нема Бира!!!! :BBQ: :cheers:

Celestrial
02-01-2013, 21:04
Добър вечер, господа, как сме в първия работен ден :innocent:
Днес поздравът е само един, на вълна умерен рок, ако може така да се нарече:
Бъдете здрави и щастливи: Bon Jovi - Destination Anywhere

Celestrial
03-01-2013, 20:56
Здравейте, алфисти, как сте? Днес поработхме, няма как, пара трябва да излиза. нещо ме е хванала сръбската вълна, та реших, да ви поздравя специално с едно парче, което направо ме разиграва:
Vesna Zmijanac - Da Budemo Nocas Zajedno.
Велико парче, за мой срам, не знаех, че съществува. :wallbash:
Бъдете живи и здрави, ще преборими тази година, все пак това ни е в кръвта.
Наздраве, господа.

tokata_pz_flex
03-01-2013, 21:16
След това парче , освен да кажа едно наздраве :):)
За много години ! Бъдете здрави и щастливи !

The_Game
03-01-2013, 21:46
Песента на НГ

http://www.youtube.com/watch?v=58zsry8Tx1g

toki4a
04-01-2013, 21:20
Здравейте, алфисти, как сте? Днес поработхме, няма как, пара трябва да излиза. нещо ме е хванала сръбската вълна, та реших, да ви поздравя специално с едно парче, което направо ме разиграва:
Vesna Zmijanac - Da Budemo Nocas Zajedno.
Велико парче, за мой срам, не знаех, че съществува. :wallbash:
Бъдете живи и здрави, ще преборими тази година, все пак това ни е в кръвта.
Наздраве, господа.

от ме караш пак да си наливам ся,тамън бех решил да спирам ...маааааалко
:beer:

Celestrial
04-01-2013, 21:47
Здравейте, господа, май уцелихме вълната. Днес пак се лее бира, какво да правя, слаб характер :alien:. Тази песен от вчера на Весна, направо наизуст я научих, поне 70 пъти я слушах, невероятна е, нямам думи направо. Тогава днес зарязвам рока и ви поздравявам с една от моите най-най-любими песни:
Saban Saulic - SINE :shoot:
Думите са излишни.
Бъдете здрави
Наздраве, че пак изтървах работата.

Celestrial
05-01-2013, 21:15
И така, да видим докъде я докарахме. Както всяка вечер, може би. Днес да ви поздравя по стандратняи начин:
1. Def Leppard - Too Late;
2. Dragana MIrkovic -Srce Moje;
3. The Kelly family - Angel.
Нека да е здраве, проблемите нямат край, това е единственият сигурен признак, че сме живи. А пък сметките, плащанията, кредитите, да го духат.
Наздраве.

Celestrial
06-01-2013, 21:08
Здравейте, господа, как сте днес?
неделя е, трябва да се става за работа. Затова днес ще бъда кратък:
Marinko Rokvic - Ti za ljubav nisi rodjena.
Всичко най-

tokata_pz_flex
06-01-2013, 21:34
Наздраве !

Celestrial
07-01-2013, 20:51
Добър вечер, господа, как ми на деня? Май още народът не се е събудил и не му се работи, а пък парите свършиха покрай тези празници. Какво да се прави, трябва да се оцелява. Има една малко нецензурна поговорка - гъз знае и 2 и 200. Та така и ние. Ама БГ, нищо не можеш, да направиш, освен, да си сипеш едно питие.
И така, sorry за отклонението, поздравът днес пак е само един - песен на група, която дълбоко уважавам, заради уникалността й и невероятните китари.
Dire Straits - brothers in Arms.
Поздрави на всички от Celestrial. :torch:

Celestrial
08-01-2013, 21:27
Днес само на кратко:
Elvis Presley - Surrender
Поздрави

tokata_pz_flex
09-01-2013, 12:26
Аз съм на ретро вълна днес .
2 for family - Stay

Doomguy
09-01-2013, 14:03
Down Low - Johny B

Celestrial
09-01-2013, 21:37
Здравейте, господа. Благодаря на Tokata_Pz_Flex и на Doomguy за парчетата. За съжаление, чак преди около час ги чух, екстра са. А пък като вкараме малко бензин в кръвообращението :cheers:, започваме, да щракаме с пръсти. И така, днес поздравът за всички пак ще е само един, но е от моите любими. Това е вечна песен:
Muharem Serbezovski - Zashto Su Ti Kose.
Поздрави, момци, бъдете здрави, яжте, пийте и..., останалото ще го нагласим.
Наздраве!

Celestrial
10-01-2013, 21:04
И така, да видим днес за какво говорим.
От мен
Richard Marx - The Other Side.

Celestrial
11-01-2013, 21:03
Def Leppard - Let me be the One

Celestrial
12-01-2013, 20:58
The Kelly Family - Angel

Celestrial
13-01-2013, 21:21
Godsmack - Make me Believe :evil:
Много яко парче за всички ценители.

Doomguy
14-01-2013, 09:22
Twisted sisters - i wanna rock

Celestrial
14-01-2013, 09:32
Ама, мнооого яко. Мерси

Celestrial
14-01-2013, 20:56
Добър вечер, господа, как сме днес? Лично аз не съм се утрепал от работа, просто народа не се е събудил още след празниците или са ни свършили парите на всички. Шанс, да го е**, както се казва. Абе ще я докараме донякъде, все едно. Та, днес поздравът е следния:

Evanescence - Forgive Me.
Бъдете здрави.

Celestrial
15-01-2013, 20:52
И така, да видим днес какво следва. Може би редовните поздрави. Да, така е. За всички:

Europe - All or Nothing

:hehe:

pablo_pz
15-01-2013, 23:24
и понеже съм текеееесар да метна и аз така,с добро да ме запомните...............

http://vbox7.com/play:mc937fe93d

аре денс малко.............................

pablo_pz
16-01-2013, 01:56
...................... и като за лека нощ .....................................

http://vbox7.com/play:9b39c84ee2

свърши рикийката,иначеееееееееееееее..................... ...

toki4a
16-01-2013, 09:02
http://www.youtube.com/watch?v=1ZI9ms4wLyQ

а добро утро:baby:

tokata_pz_flex
16-01-2013, 09:17
Павка много си избухнал :band:

Добро утро :)

Mitko_SW
16-01-2013, 17:45
http://www.youtube.com/watch?v=NGeqHB2Zcb0 zemiii

Celestrial
16-01-2013, 21:33
Ей, хора, днес направо ме разбихте. Такава активност не е за вярване просто. Благодаря на всички ви. И така, да видим от моя страна днес какво ще излезе, дано да ви хареса: :clap:
Ceca Raznatovic - Zabranjeni grad
Е, нека да сме живи и здрави.
Поздрави

toki4a
16-01-2013, 22:58
http://www.youtube.com/watch?v=NGeqHB2Zcb0 zemiii

:drinking::hehehm:

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:58 ----------


Ей, хора, днес направо ме разбихте. Такава активност не е за вярване просто. Благодаря на всички ви. И така, да видим от моя страна днес какво ще излезе, дано да ви хареса: :clap:
Ceca Raznatovic - Zabranjeni grad
Е, нека да сме живи и здрави.
Поздрави

:clap:

Highvoltage
16-01-2013, 23:04
James Arthur - Impossible

Doomguy
17-01-2013, 08:48
Rammstein - Pussy !18+! (http://vimeo.com/48521993)

Ако някой ще ходи на концерта през юли, да свирка. Ще организираме общ транспорт.

Celestrial
17-01-2013, 11:01
Nightwish - яко, мерси.
Виждам, че имаме гости от софия, в нашата малка темичка. Благодаря на Highvoltage за поздрава.
Довечера повече, като качим октаните :innocent:

vegatta
17-01-2013, 12:26
Днеска ще е тежко
Ceca- Pile

tokata_pz_flex
17-01-2013, 12:57
Е от сега ли на Цеца бре ... Криско :hehe:

Celestrial
17-01-2013, 20:46
:big_beer:
:big_beer:
:big_beer:

Хлъц.
Днес поопрекалихме, поне аз де, нищо, утре е ден на майстора. Да ви пожелая приятно прекарване в компанията на:
Ceca - Oprosti mi Suze

Celestrial
18-01-2013, 22:07
Еей, един алфист няма в петък, как не ви е срам да си пиете сами, направо трагедия.
Ама какво да правя, трябва да се действа, така че, днес специално за вас:
Scorpions - Rock you like a Hurricane.
Утре ще е и по-зле. :cheers:

Doomguy
18-01-2013, 22:21
Еей, един алфист няма в петък, как не ви е срам да си пиете сами, направо трагедия.
Ама какво да правя, трябва да се действа, така че, днес специално за вас:
Scorpions - Rock you like a Hurricane.
Утре ще е и по-зле. :cheers:

Е взе ми я от клавиатурата бе! :cheers:
Тъкмо щях да я пускам тук...

Whitesnake - Crying in the rain

Georgi Sartliyski
19-01-2013, 19:57
това е от мен за всички вас запалени алфисти надявам се да ви хареса насладете се на песента
Finnebassen - If You Only knew (Original Remix) ето и линк да я послушате

http://www.youtube.com/watch?v=5LhdVWbI9tE

Doomguy
19-01-2013, 20:38
Queen - I want it all

Celestrial
19-01-2013, 22:16
Мерси, хора! Да сте живи и здрави. Ей, нaправо се бях стреснал, че няма никой в Пз през уикендите.
Специално за Doomguy: Europe - Coast to Coast
А за всички останали, без изключения, днес за първи път ще повторя поздрав, за което се извинявам, но просто песента е изключителна. Тези, които я знаят - наздраве, останалите - започвайте да играете, защото няма друг изход:
Vesna Zmijanac - Da Budemo Nocas Zajedno
НАЗДРАВЕ

Mitko_SW
20-01-2013, 20:47
начи нема са притесняяте алфисти колко щете само дет са малко подпиинали

Celestrial
20-01-2013, 21:02
Scott McKenzie - San Francisco

Celestrial
21-01-2013, 20:39
Demis Roussos - Happy to be on an island in the sun

Doomguy
21-01-2013, 21:22
Iron Maiden - Run to the hills
И за пиянките - Lepa Brena - Ti si moi greh :ghost:

v1play3r
21-01-2013, 23:34
Al Bano & Romina Power- Liberta :shoot:
http://www.youtube.com/watch?v=9WqtLgO1CZ8

vegatta
22-01-2013, 09:36
low deep t - casablanca

Celestrial
22-01-2013, 12:41
N-trance - Set You Free
И да не пиете през деня, че ще ни хванат куките :grandpa:

Celestrial
22-01-2013, 21:46
Добър вечер, господа, време е да видим какви сме ги свършили. Днес нещо ме е ударила лиричната вълна, не знам на какво се дължи, може би, че нямаше ток повече от 4 часа, да им еба майката на ЕВН. И така, днес една българска песен за всички нас:

Тоника - Нощна песен.
Наздраве.

Celestrial
23-01-2013, 21:32
Днешният поздрав е само за ценители. Един велик изпълнител, който спокойно може да се нарече идол на доста народ.

Johnny Cash - Unchained

toki4a
23-01-2013, 23:00
http://www.youtube.com/watch?v=vAdAI_CsTvY


малко

Celestrial
24-01-2013, 21:44
Добър вечер, господа, преборихме още един ден в БГ. Лично аз съм позагрял, затова, да кажа две думи. Днес доста понахалствах при едни хора, които бяха на работа по същото време. Искрено поднасям извиненията си за 3-часовия си престой при вас. Надявам се, че не съм ви досадил прекомерно. И само специално за вас:
Vesna Zmijazac - Ne kuniga Majko

Наздраве.

toki4a
24-01-2013, 23:07
Добър вечер, господа, преборихме още един ден в БГ. Лично аз съм позагрял, затова, да кажа две думи. Днес доста понахалствах при едни хора, които бяха на работа по същото време. Искрено поднасям извиненията си за 3-часовия си престой при вас. Надявам се, че не съм ви досадил прекомерно. И само специално за вас:
Vesna Zmijazac - Ne kuniga Majko

Наздраве.

знаеш ,че си винаги добре дошъл пак !


а с тая Весна стига ма ръчкай у раната бре;)))
наздраве;)

Celestrial
25-01-2013, 22:14
Днес, :big_beer:, по искане на майсторите, Vesna Zmijanac няма да се пуска тези дни. Вместо нея, да речем:

Lepa Brena - Biber.

Ако си пуснете клипа по You tube, където танцуват в нещо като механа, има един, който се е облякъл с карирана червена риза и прилича точно на покривките на масите, препоръчвам просто да се слуша. :big_beer:

И така, да взема да поздравя и феновете на рока:

Def Leppard - Blood runs Cold.

И да не стане като миналата седмица, в петък се изнасят всички, чак в понеделник се появяват. :flirt:

Наздраве, господа.

Doomguy
25-01-2013, 22:27
Динго и шовара - изтървахме коня :machinegunner:

Celestrial
26-01-2013, 22:21
Днес беше един уникален ден - упражнявах се, да не правя нищо. Оказа се доста трудно, затова викам, да вземем, да чуем някоя яка песен.

Def Leppard - When Love & Hate Collide.

Celestrial
28-01-2013, 21:28
Здравейте, господа, как сме днес? Може би всичко е наред, така да се каже де.
Днес поздравите са два, заради вчера:

Darren Hayes - Lost without You;

Metallica - Mama Said.

Бъдете здрави.

toki4a
28-01-2013, 22:59
Здравейте, господа, как сме днес? Може би всичко е наред, така да се каже де.
Днес поздравите са два, заради вчера:

Darren Hayes - Lost without You;

Metallica - Mama Said.

Бъдете здрави.

ти също приятелю;)

http://www.youtube.com/watch?v=KCSj_qUsKlo

Celestrial
29-01-2013, 22:06
Днес съм на вълна бира, като че никога не се е случвало :cheers:.
Общият поздрав е: Gianna Naini & Edorado Bennato - Un estate italiana. По-дъртите, като мен, знаят за какво говорим.

Специален поздрав за Toki4a и Vegatta - Def Leppard - Pour Some Sugar On Me. Първоначално може, да не ви хареса, но това е песен, която влиза под кожата. Особено, когато си яхнал италианска машина.

Утре, ако е удобно, към обяд, ще мина, да сложите винетката, че техническите ми познания са около нулата.

Наздраве, момци!

Doomguy
29-01-2013, 23:17
For all mother fuckers! (http://www.youtube.com/watch?v=Xw-m4jEY-Ns)

vegatta
30-01-2013, 01:41
http://www.youtube.com/watch?v=gJgxXL5Alm0

ЗА колегата от горния пост...
И ВНИМАВАЙ С МАЙКИТЕ...:chair:

Doomguy
30-01-2013, 06:10
Не мога да разбера, защо се заяждате постоянно с мен? Това е една песен, не е адресирана към никого...

Celestrial
30-01-2013, 21:45
Ice MC - Give me the Light

Celestrial
31-01-2013, 21:27
Dire Straits - Brothers in Arms.

Cheers.

Celestrial
01-02-2013, 20:38
Добър вечер, господа, днес отново е петък, отново сме тук в нета, да видим как е минало всичко. Лично при мен, кажи речи празна седмица, да се надяваме, че нещата ще се поускорят през февруари. Както и да е.
Днес поздравът е само един, защото всички са в запас:

Cool Out - Please Let Me Know

Наздраве.

toki4a
01-02-2013, 20:52
Добър вечер, господа, днес отново е петък, отново сме тук в нета, да видим как е минало всичко. Лично при мен, кажи речи празна седмица, да се надяваме, че нещата ще се поускорят през февруари. Както и да е.
Днес поздравът е само един, защото всички са в запас:

Cool Out - Please Let Me Know

Наздраве.

:cheers:

Celestrial
02-02-2013, 21:49
DJ Bobo - Keep on Dancing

:cheers::cheers::cheers:

Doomguy
04-02-2013, 19:09
Мислех да не пиша повече тук, но просто не ми пука вече кой какво мисли за мен.

Та, поздрава е една хубава рок балада:
Def Leppard - Too late for love (http://www.youtube.com/watch?v=vHA1Cv9XsBk)

Барабаниста на групата свири с една ръка, другата я губи при катастрофа, след гонка между неговия Корвет и Алфа Ромео.

Celestrial
04-02-2013, 20:46
Добър вечер, господа, бъдете здрави. Като за начало, искам да благодаря на Doomguy за поздрава, песента е уникална и е една от любимите ми. И да ти кажа, никой не те гони от моята тема, тук сме да се забавляваме и да се уважаваме, независимо, че не се познаваме. Както и да е. Добре си дошъл в под под тема "музика"

Специален поздрав за цялата банда от Пазарджик:

Europe - Let the Children Play

За всички непочитатели на истинския рок - The Kelly Family - Roses are Red

Наздраве, да си правим кефа, защото всичко останало е една голяма фъшкия.

Celestrial
05-02-2013, 21:10
Eminem & Rihanna - Love the Way You Lie

vegatta
06-02-2013, 13:59
Mclean-Broken

Doomguy
06-02-2013, 22:05
Black Sabbath - Paranoid (http://www.youtube.com/watch?v=_aIhh9nFYv4)

Celestrial
06-02-2013, 22:21
Мерси, майсторе, песента е много яка, харесва ми, не съм я слушал, но определено ще я кача на компа. Днес ходих до Бургас и машинката слуша доста - под 140 не съм падал. Да ти кажа, очертават се ходения из краищата на БГ през този месец, така че май накрая пак ще се наложи да сменяме масло и филтри.

наздраве, ще мина да ви видя някой ден, но ако все пак се олея с присъствие, трябва да ми кажете с Токича.
Не съм почерпил за винетката, но ще го направя.

Та, днес поздравът е:

Tozovac - Ti Si Me Cekala

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:18 ----------


Black Sabbath - Paranoid (http://www.youtube.com/watch?v=_aIhh9nFYv4)

Недей така, че не мога, да си легна, а съм станал в 04:30. Благодаря

Celestrial
07-02-2013, 21:34
Добър вечер, как сте? Днес, ако щете вярвайте, съм на вълна Def Leppard :meeting: И така, да взема, да се повторя, може би потретя. Тази песен направо ми бърка в душата. Поздрав за всички вас:

Съставът е ясен - Blood Runs Cold.

Наздраве, момци. Ще се преборим с проблемите, с недостига, с всичко, важното е да се запазим, като хора, независимо, че това вече е мръсна дума.

toki4a
07-02-2013, 23:21
Mclean-Broken

:surrender::drinking:
яко партиииии
мм да..аааааа

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ----------


Мерси, майсторе, песента е много яка, харесва ми, не съм я слушал, но определено ще я кача на компа. Днес ходих до Бургас и машинката слуша доста - под 140 не съм падал. Да ти кажа, очертават се ходения из краищата на БГ през този месец, така че май накрая пак ще се наложи да сменяме масло и филтри.

наздраве, ще мина да ви видя някой ден, но ако все пак се олея с присъствие, трябва да ми кажете с Токича.
Не съм почерпил за винетката, но ще го направя.

Та, днес поздравът е:

Tozovac - Ti Si Me Cekala

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:18 ----------



Недей така, че не мога, да си легна, а съм станал в 04:30. Благодаря

:drinking:
чуй http://vbox7.com/play:8d6265a5

Doomguy
07-02-2013, 23:21
Малко мирише на нафталин, но си е класика -
Vanilla Ice - Ice Ice Baby (http://www.youtube.com/watch?v=9G7JpwZEKPk)

i.ganchev.ganchev
08-02-2013, 00:47
Нема пиян българин дето да не слуша мазнУ. За всички такива http://vbox7.com/play:32df96ee (Радка Куршума - Огнеборецо мой) - да се слуша текста :)

За другите - една много уважавана от мен песен http://www.youtube.com/watch?v=6rfYlgpz4Jo (Billy Idol - Speed).

Celestrial
08-02-2013, 22:50
Днес се включвам късно за мен, защото малко се наложи да поработя, което е добре. Но все пак, това не ми пречи да се напия :evilsmiley:. Днес поздравът за всички пазарджиклии е следния:

Russel Watson - Where my heart will take me

Това е саундтракът на последния сериал стар трек, все пак в космоса са го пратили, мисля, че ще ви хареса.

Иначе за днес, какво да ви кажа, работа, след това бири, бири, бири...., после ще видим кой ще става утре.

Наздраве, момци.

Celestrial
09-02-2013, 21:15
Днес изневерих на бирата, това свято питие, дрънкам ракия и взех да виждам нещата 3D :super:
Накратко, наздраве, момци.

Vesna Zmijanac - Ne Kuniga Majko

Хлъц.
Ако утре ме няма, значи съм прекалил. :saint:

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

За Toki4a специално: ако данните, които си въвел в сайта се верни, днес трябва да си рожденик. Бъди жив и здрав, желая ти щастие, и финанси толкова, че нито да ги мислиш колко много са, нито да се притесняваш че ги няма. Вие с майстора сте голяма работа.

Doomguy
09-02-2013, 22:04
Quiet Riot - Cum On Feel The Noize (http://www.youtube.com/watch?v=FSUXdWCq5kk)

Celestrial
10-02-2013, 00:50
Quiet Riot - Cum On Feel The Noize (http://www.youtube.com/watch?v=FSUXdWCq5kk)

Благодаря :rockon::rockon:

etrovskii
10-02-2013, 07:06
http://www.vbox7.com/play:88b070cc11:sleepy:

Celestrial
11-02-2013, 21:00
Bob Marley - Redemption Song
Днес си е таковало таковата. Една хуубава снимка ми направили, без да ме питат на стойност 100 лева.
Живот, да го е**, какво да се прави.
Живи и здрави

Doomguy
11-02-2013, 21:41
Bon Jovi - Livin' On A Prayer (http://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk)

Celestrial
12-02-2013, 20:54
Добър вечер, господа, как сте днес? Май ме е ударила щуротията, та реших, за всекиго по нещо, доколкото мога, да се справя. И така:

1. Def Leppard - Blood runs cold; Да живее рока.

2. Румяна Попова - Сите девойчиня; Наздраве момци, нищо, че е средата на седмицата.

3. Cypress Hill - Insane in a brain - голямо парче, признавам.

4. The Kelly Family - Mystic Knights; за всички, които горното не им харесва.

5. Mozart - Turkish March; Класиката си е класика.

6. Casablanca - последната. Един негър я пее, с дрезгав глас, пич е, харесва ми изпълнението.

До утре, успешен ден.

Celestrial
13-02-2013, 21:42
Кратко и ясно - Papa Winnie - Rootsie - Boobsi.

layz
13-02-2013, 22:02
http://www.youtube.com/watch?v=6rfYlgpz4Jo

Песен за пътя :)

Doomguy
13-02-2013, 22:06
Alice Cooper - Poison (http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww)

toki4a
13-02-2013, 23:49
Добър вечер, господа, как сте днес? Май ме е ударила щуротията, та реших, за всекиго по нещо, доколкото мога, да се справя. И така:

1. Def Leppard - Blood runs cold; Да живее рока.

2. Румяна Попова - Сите девойчиня; Наздраве момци, нищо, че е средата на седмицата.

3. Cypress Hill - Insane in a brain - голямо парче, признавам.

4. The Kelly Family - Mystic Knights; за всички, които горното не им харесва.

5. Mozart - Turkish March; Класиката си е класика.

6. Casablanca - последната. Един негър я пее, с дрезгав глас, пич е, харесва ми изпълнението.

До утре, успешен ден.

батко ти ма разглоби;))))))а бе ще взема да си сипа нещо най накрая!.. Несам барал с години а как ми са пие!!

Celestrial
14-02-2013, 21:12
батко ти ма разглоби;))))))а бе ще взема да си сипа нещо най накрая!.. Несам барал с години а как ми са пие!!

За теб и за майстора, винаги. Бъдете здрави. Платих си фиша, където съм много хубав, оказа се, че камерата е на разклона на Говедаре, а не на Мало Конаре. Вижда се онази порутена постройка от дясната страна на пътя, като пътуваш към Пловдив. А бе, да им.... Отивам в КАТ, с вносна бележка, че съм си платил и ми казват, цитирам: Господине, ние не можем, да я вземем, ако някога ви се наложи услуга от КАТ, пазете си я, може да ви я поискаме. Просто отказвам да коментирам подобна висша проява на мисъл.
И така, момци, да сме живи и здрави, преборихме още един ден, днес даже е и празник, така че:

Bon Jovi - Put the Boy Back on Cowboy.

Наздраве, ние от Пазарджик сме най-, във всяко едно отношение.

Doomguy
14-02-2013, 21:27
Не се коси колега, в нашия кат са магьосници.

Специално за теб -

Deep Purple-Burn (http://www.youtube.com/watch?v=LCnebZnysmI)

Celestrial
14-02-2013, 21:30
Не се коси колега, в нашия кат са магьосници.

Специално за теб -

Deep Purple-Burn (http://www.youtube.com/watch?v=LCnebZnysmI)

Благодаря ти. :bravo:

Celestrial
15-02-2013, 23:37
М-м-дамм, петък, пълно с народ.
Deep Purple - Child in Time.

Celestrial
17-02-2013, 21:03
Queen - Barcelona.

Doomguy
17-02-2013, 21:36
Iron Maiden - Run To The Hills (http://www.youtube.com/watch?v=geHLdg_VNww)

Celestrial
18-02-2013, 20:53
Guns N'Roses - You could be mine.
Благодаря за поканата, поласкан съм, ще помисля сериозно.
Успех утре в каквото и да е начинание.

Celestrial
23-02-2013, 21:19
You can leave your hat on.
Няма нужда да казвам на кой е.
Бъдете здрави, че тази седмица си еба мамата до такава степен, че ме върна години назад.
Наздраве.

Celestrial
24-02-2013, 20:32
Dire Straits - Why Worry.
Няма какво да добавя към съвършеното.

Doomguy
25-02-2013, 21:03
Whitesnake - Burn (http://www.youtube.com/watch?v=DDgj59hKj1M)

Celestrial
25-02-2013, 21:13
Nickleback - Hero

Май ще оцелеем след принудителния ремонт. :metal:
Мерси, Doomguy.

Celestrial
26-02-2013, 21:26
Metallica - Whiskey in The Jar.

Celestrial
27-02-2013, 21:06
Колата е в ред, днес до голямото миризливо село, в дъжда, 130 - 150 км/ч. Разход - 11 газ на 100.
Абе да сме живи и здрави.
Deep Purple - When the Blind Man Cries.
Наздраве, господа, този гаден февруари е към края си, просто трябва да оцелеем.

Doomguy
27-02-2013, 22:17
Metallica - Fade To Black (http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_360524&feature=iv&src_vid=QN-ypjyfvrQ&v=_yXsqN54v2M)

Колега, разхода ми се вижда малко множко за този мотор. Може газовото да не ти е настроено като хората.

Celestrial
28-02-2013, 12:41
Metallica - Fade To Black (http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_360524&feature=iv&src_vid=QN-ypjyfvrQ&v=_yXsqN54v2M)

Колега, разхода ми се вижда малко множко за този мотор. Може газовото да не ти е настроено като хората.

Ами толкова си гори, като я гоня над възможностите й. Ако карам 90-110 км/ч, извънградско дава около 8 газ. Ама е, корава глава не увира, че настъпването на газта бърка в джоба.

Celestrial
28-02-2013, 20:30
Bob Marley - No Woman No Cry

Celestrial
01-03-2013, 21:12
Deep Purple - Soldier of Fortune

etrovskii
02-03-2013, 15:14
http://youtu.be/lsmXLGKdkW4:wow:

Celestrial
02-03-2013, 21:54
Днес, господа, малко странен поздрав, но вярвам, че ще ви хареса:
UB40 - Higher Ground.
Наздраве, утре ще ви помоля всички, около 20:30 и 21:00ч, да влезем във форума и да изкривим всички статистики за посещаемост, защото АЛФА си е АЛФА и никой и нищо не може да промени това. Просто трябва да го покажем на останалите.
Наздраве.

Liminat
02-03-2013, 22:02
Най-добрата за автомобилиста:
http://www.youtube.com/watch?v=cWG3DOSeOyc

Celestrial
03-03-2013, 21:27
Queen - We are the Champions.
Май няма да е днес, но все пак пробвахме.
Наздраве.

Mitko_SW
04-03-2013, 20:07
http://www.youtube.com/watch?v=Ih7M9FDnR08 земи малко от тая мнооо луда

toki4a
04-03-2013, 21:05
:prescription:...даааааааа

Celestrial
04-03-2013, 22:02
DJ Bobo - Somebody Dance with me.
Старо, но златно.
Наздраве.
Мерси за поздрава от по-горния пост. Патиците са готини. :cheers:

Mitko_SW
04-03-2013, 22:50
:prescription:...даааааааа

:picnic::big_beer:

Celestrial
05-03-2013, 21:45
Bon Jovi - Put the Boy Back on Cowboy.
Бъдете здрави, малко подпийнали и в настроение.
Другото няма никакво значение.

Celestrial
06-03-2013, 20:43
Roxette - Anyone

Celestrial
07-03-2013, 22:00
Haddaway - What is Love.
Наздраве.

Doomguy
07-03-2013, 22:10
Limp Bizkit - Break Stuff (http://www.youtube.com/watch?v=ZpUYjpKg9KY)

etrovskii
08-03-2013, 08:36
http://www.vbox7.com/play:b4267ac714:on_da_beach::Yeeeehaaa:

Celestrial
08-03-2013, 21:36
Def Leppard - Animal.
Наздраве, колеги, само успехи желая.
Поздрав и за всички жени днес.

Celestrial
09-03-2013, 21:18
Demis Roussos - My Friend the Wind.

Celestrial
11-03-2013, 20:56
Def Leppard - Miss You in a Heartbeat.
:whistle:

Celestrial
12-03-2013, 21:45
Smokie - Mexican Girl.
Наздраве.

etrovskii
13-03-2013, 16:40
http://vbox7.com/play:04bd4328:laser:
:static::paddle:

Celestrial
13-03-2013, 21:12
http://vbox7.com/play:04bd4328:laser:
:static::paddle:

Балгодаря, хареса ми. Даже този мач, където Батиста се отказа, съм го гледал.

Днес поздравът е може би за трети път в този пост:

Def Leppard - Blood Runs Cold.

Наздраве и успешна оставаща седмица.

Doomguy
14-03-2013, 23:37
Иван Данов - Ватман Съм Във Враца
(http://vbox7.com/play:fef47657)

etrovskii
15-03-2013, 15:52
http://www.youtube.com/watch?v=VejcCNkDsHo:bouncing_smiley:

Liminat
15-03-2013, 17:14
I Pooh:
http://www.youtube.com/watch?v=kRag0gzVUl0

Celestrial
15-03-2013, 23:40
I Pooh:
http://www.youtube.com/watch?v=kRag0gzVUl0

Човек, ако щеш вярвай, тази песен съм я слушал хиляди пъти, но така и не разбрах кой я изпълнява и как се казва. Много благодаря за поздрава, бъдете здрави всички.
Не знам просто след нея, с какво да ви поздравя, затова ще карам random от листата ни уинампа.
Вчера и днес бях по Несебър и Бургас, хубави места, дори и извън сезона. Приятни хора, ние тук сме ма-а-алко по-лоши и за съжаление гледаме по-накриво. Харесаха ми морските ни съседи.
Та да се върнем на темата, че ще изпиша роман.

Demis Roussos - My Friend the Wind.

Много ми е приятно, когато хора от други градове се включват в моята малка тема. Отново благодаря.

Наздраве, момци.

Celestrial
16-03-2013, 22:21
Def Leppard - LEt's Get Rocked. :rockon:

Doomguy
16-03-2013, 22:35
Helloween - I want out

etrovskii
17-03-2013, 08:46
http://vbox7.com/play:851c8769:super:

Linkestis
17-03-2013, 09:15
Човек, ако щеш вярвай, тази песен съм я слушал хиляди пъти, но така и не разбрах кой я изпълнява и как се казва. ....

http://it.wikipedia.org/wiki/Roby_Facchinetti

Celestrial
17-03-2013, 22:03
Doomguy, Etrovskii, Linkеstis, благодаря ви. Helloween ме ентусиазира силно, а Metallica направо ме довърши. Ама много яко.
И така, днес поздравът ще е здрав, за всички:

Godsmack - Make me Believe.

Бъдете здрави и успешна седмица.

Doomguy
17-03-2013, 22:06
Helloween-Eagle fly free (http://www.youtube.com/watch?v=FuO3hHwQ-Sc)

Celestrial
19-03-2013, 22:34
Днес малко по-кротко:

AbbA - Fernando.
Поздрави от Бургас. :smoke:

Celestrial
20-03-2013, 23:02
Al Bano & Romina - Angeli.

Celestrial
21-03-2013, 22:11
Def Leppard - Animal.
Снощи малко попрекалих, но днес може да осъмна. :jason2:
Лоша работа, но някой трябва да я върши.
Наздраве.

Celestrial
22-03-2013, 22:16
Ceca - Lepi Grome Moj.

toki4a
22-03-2013, 22:49
и аз да се поздравя с една песен....
http://www.youtube.com/watch?v=BO509QR2SsY

Doomguy
22-03-2013, 23:37
Нещо в тоя дух...http://vbox7.com/play:2603fb08

Celestrial
23-03-2013, 22:14
Абе вие сте машини с вътрешно горене, не мога да се меря с вас. :torch:
Харесаха ми и двете песни, народът е вкарал мисъл там, където е необходимо.
Наздраве от мен за всички вас.
Специално за Toki4a - Ceca - Oprosti mi Suze.
(Не съм се научил да правя препратки към музикалните сайтове, сорри).
Наздраве отново, господа.

Celestrial
25-03-2013, 21:03
Def Leppard - Let's get Rocked.

Celestrial
26-03-2013, 22:06
U2 - One
Наздраве.

Celestrial
27-03-2013, 21:41
D J Bobo - Games People Play.

Doomguy
27-03-2013, 22:26
Нещо от богатата колекция -

Dragana Mirkovic - Milo moje sto te nema (http://www.youtube.com/watch?v=oJTaWrbEGI0)

Celestrial
28-03-2013, 21:43
Нещо от богатата колекция -

Dragana Mirkovic - Milo moje sto te nema (http://www.youtube.com/watch?v=oJTaWrbEGI0)

А тази песен колко бира пие, просто не ми се разправя. :big_beer: :big_beer: :big_beer:
Благодаря. Днес плащах сметки, да им таковам таковата на бирниците и ме боли корема, но мисля, че ще ми мине.
Бъдете здрави и лееко подпийнали против напрежението.

Jon Bon Jovi - Billy Get Your Guns.

Celestrial
29-03-2013, 21:54
Hadaway - Miss You

Celestrial
30-03-2013, 22:33
Godsmack - Make me believe.

Doomguy
30-03-2013, 22:41
Godsmack - Straight Out Of Line

Celestrial
01-04-2013, 21:48
Bon Jovi - If That's What It Takes.

Celestrial
02-04-2013, 22:05
Bob Marley - No Woman No Cry.

tokata_pz_flex
03-04-2013, 18:24
Stevie B - Funky melody

Celestrial
03-04-2013, 21:31
За Toki4a и Vegatta - Vesna - Ne Kuniga Majko.
За лирично настроените - Michael Bolton - Love with My Eyes Closed.
Rock Forever!!! - Def Leppard - Pour Some Sugar On Me.
А за колегата от горния пост: N-Trance - Set You Free.

Celestrial
06-04-2013, 22:52
Evanescence - Forgive me.
Сега пък акумулатор трябва да се купува.

toki4a
07-04-2013, 02:22
За Toki4a и Vegatta - Vesna - Ne Kuniga Majko.
За лирично настроените - Michael Bolton - Love with My Eyes Closed.
Rock Forever!!! - Def Leppard - Pour Some Sugar On Me.
А за колегата от горния пост: N-Trance - Set You Free.

:smoke::cheers:

Celestrial
08-04-2013, 21:13
Време е да започвам подготовката.

Goran Bregovic - Ederlezi

Celestrial
10-04-2013, 21:34
Inner Circle - Games People Play

Celestrial
11-04-2013, 23:16
Bon Jovi - Blaze of Glory

tokata_pz_flex
11-04-2013, 23:53
http://www.youtube.com/watch?v=M97vR2V4vTs&feature=youtu.be

Пича от клипа е шампион по BMX . По време на едно каране в града го блъска камион и му ампутират крака . Сега пак кара ... с изкуствен крак . Всички кадри в клипа са реални , дори тези от катастрофата . Много силен клип и много силна песен ! Поздрав !

Celestrial
12-04-2013, 22:29
Vesna - Da budemo Nocas Zajedno.
:cheers::big_beer::big_beer::big_beer:

Celestrial
13-04-2013, 22:06
Marinko Rokvic - Tri u Jednoj.

Celestrial
15-04-2013, 21:47
Godsmack - Serenity.

Celestrial
17-04-2013, 21:38
Def Leppard - Long Long Way To Go.

vegatta
19-04-2013, 14:04
http://www.youtube.com/watch?v=KsKbtvGF4IY

Celestrial
19-04-2013, 23:20
http://www.youtube.com/watch?v=KsKbtvGF4IY

Майсторът си е майстор. Нямам какво да добавя за това изпълнение, освен да благодаря.

Специален поздрав за Vegatta - този, който РАЗБИРА от италианки.
Този стар дебитомер ми промени допълнително преставите за Алфа в много положителна насока.

Queen - Who Wants to Live Forever.

Наздраве, майсторе :cheers::cheers::cheers:

Doomguy
19-04-2013, 23:33
http://www.youtube.com/watch?v=2yUZJZC2V40

Celestrial
20-04-2013, 22:21
Bryan Adams - All for One and One For All

Celestrial
21-04-2013, 22:23
Nickleback - Far Away.

Celestrial
22-04-2013, 22:24
Culture Beat - Crying in the rain.

Celestrial
23-04-2013, 21:46
Vesna Zmijanac - da Budemo Nocas Zajedno.

Celestrial
24-04-2013, 23:20
Soul Asylum - Runaway Train.
Брей, каква тишина. :punk:

Celestrial
25-04-2013, 02:05
Настроение му викат хората:
Ice MC - Give Me The Light.
Днес се замъкнах до Несебър по работа, карах пенсионерски и даде много добър разход - 8/100 газ.
Със стария дебитомер, под 12/100 не падаше, не че сегашния е нов, но изглежда работи.
Срещнах се с една пловдивска 159-тка, 2.4 JTDm, много красива, ама много бърза :big_bow_down:
Наздраве.

Celestrial
25-04-2013, 22:17
Queen - Barcelona.

Celestrial
26-04-2013, 21:41
Deep Purple - Child in Time.
Тази гигантска активност е направо непоносима.

toki4a
27-04-2013, 00:35
Deep Purple - Child in Time.
Тази гигантска активност е направо непоносима.

:grandpa::drinking::metal:

Celestrial
28-04-2013, 22:25
Vesna Zmijanec - Ne Kuniga Majko

Celestrial
29-04-2013, 22:13
Def Leppard - Blood Tuns Cold.

Celestrial
30-04-2013, 22:23
Def Leppard - Long Long Way to Go.

Celestrial
01-05-2013, 23:20
Def Leppard - Pour Some Sugar On Me.

Doomguy
01-05-2013, 23:27
Тия дни си дрънкам на кухарката Too late for love

vegatta
02-05-2013, 01:22
http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc&list=RD021UUYjd2rjsE

toki4a
02-05-2013, 02:55
http://vbox7.com/play:3648a667df

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:45 ----------


Deep Purple - Child in Time.
Тази гигантска активност е направо непоносима.

:prescription:нали
обади ми се да пием по кафе:)

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:53 ----------


http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc&list=RD021UUYjd2rjsE

както се вика .......... маамооооооо

Celestrial
02-05-2013, 23:13
Ееей, Пазарджик бил жив бре. :rockon::rockon::rockon:
Изключително много ви благодаря и на трима ви, че пишете тук, след 15-тина бири сме най-големите.

:cheers::cheers::cheers:
Редно е и аз да ви поздравя: Inner Circle - Games People Play.

:drunk:

:big_bow_down: :big_bow_down: :big_bow_down:

За Doomguy - ако можеш да свириш, на какъвто и да е музикален инструмент, значи си по-добър от мен. Поздравявам те за това.

За Vegatta - имаш вкус за музика, гарантирам. Майсторе, трябва да сменяме маслото, че малко минах 10 000 км. Ако е удобно в сряда, 08.05.2013

За Toki4a - къде се губиш, бре човек? Колко пъти ходя до халето, теб те няма. За съжаление, тези почивни дни ме хванаха за преводач, така че ще се постарая да звънна след срядата, другата седмица. Благодаря за поздрава, много е як.

Наздраве, МОМЦИ!

Celestrial
07-05-2013, 22:12
Не съм писал от доста време, за щастие, през тези измислени почивни дни имах доста работа и не усетих как отминаха.

Та днес поздравът е: Richard Marx - The Other Side.
Бъдете здрави, пийте умерено, не се ядосвайте за дребните неща в живота, защото поне засега знаем, че е само един.

А фактът, че Пазарджик трябва да се събуди е отделен проблем.

Приятна вечер.

Celestrial
08-05-2013, 22:07
Bon Jovi - It's my Life.
Наздраве.:big_beer::big_beer:

v1play3r
08-05-2013, 23:05
http://www.youtube.com/watch?v=nhGPLiW7OFY :Yeeeehaaa:

toki4a
09-05-2013, 01:08
http://vbox7.com/play:c61c9d9cd9

ааааааааа беше хит!

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

http://vbox7.com/play:65ed36ef25

Celestrial
09-05-2013, 21:46
Russel Watson - Where My Heart Will Take Me.

Celestrial
10-05-2013, 22:38
Bon Jovi - Miracle.

Doomguy
10-05-2013, 23:04
http://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk

Celestrial
11-05-2013, 23:47
Добър вечер, господа, преди да съм изтървал часа, честит имен ден на всички Кириловци и Методиевци, бъдете живи и здрави.

Bob Marley - Redemption Song.

Celestrial
12-05-2013, 02:29
Еей, не издържах, няма как да мине без моите зверове:

Def Leppard - Hysteria.

Така е пред избори, произвеждащи само и единствено предпоставки за пеницилин.

Celestrial
12-05-2013, 21:39
Smokie - Needles and Pins.

vegatta
13-05-2013, 00:21
поздрав за всички
http://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM

Celestrial
13-05-2013, 21:39
John Bon Jovi - I'll be There for You.

Е няма такава музика.

Celestrial
15-05-2013, 21:38
King Elvis Presley - Burning Love.

Celestrial
16-05-2013, 22:39
Def Leppard - Where Does Go Love When it Dies.

Наздраве на всички, повече успехи, по-малко ядове, но и без последните не може, защото ако ги няма, значи вече не сме между живите.

Celestrial
17-05-2013, 21:37
Bon Jovi - It's My Life - Acoustic Version.

Наздраве, момци, преборихме и тази седмица, утре, който иска, да работи, аз мисля, да се отдам на семейни задължения. Пожелавам ви приятен уикенд.

toki4a
17-05-2013, 23:38
Bon Jovi - It's My Life - Acoustic Version.

Наздраве, момци, преборихме и тази седмица, утре, който иска, да работи, аз мисля, да се отдам на семейни задължения. Пожелавам ви приятен уикенд.

Белмекен е добре:picnic:

Celestrial
18-05-2013, 22:21
Е, добре е на Белмекен, няма две мнения :punk:

Bon Jovi - Hearts Breaking Even.

А ние тука в жегата да мрем, а? :-D

Наздраве, Toki4а, да си жив и здрав.

Celestrial
19-05-2013, 22:09
Днес майсторът ме светна за един изпълнител, нека поздравът да е:

Axel Rudi Pell: All the Rest of My Life.

Celestrial
19-05-2013, 23:44
Извинявам се, че пак се включвам, ама, Майсторе, няма такaва музика, направо ме разбива:

Axel Rudi Pell - Mystica.

Celestrial
20-05-2013, 22:22
Godsmack - Make Me Believe.

Celestrial
21-05-2013, 20:39
Godsmack - I Stand Alone.

As always.

Celestrial
22-05-2013, 21:01
Ice MC - Russian Roulette.

Жега, работа, бира и разбира се - музика.

Наздраве, господа.

Celestrial
23-05-2013, 20:18
Europe - A Mother's Son.

Много яка песен, само за ценители.

Ей, машината отиде и се върна до Велико Търново през Шипка за под 50 лева на газ. Само Шипка на изкачване я минах в двете посоки на бензин, общо 26 км. Много ме кефи и това е във възходяща градация. Мога да кажа, че след 17 000 км за шест месеца, на тези години, алфа си е алфа и нищо не може да се мери с нея. Слизам, все едно сега съм се качил, независимо, че съм ударил над 250 км в едната посока. Да чукна на дърво, в завоите няма свирене на гуми, няма да се изправя на две гуми, няма проблеми. Да не са й уроки, ако така върви, ще се кара forever.

Наздраве.

Celestrial
23-05-2013, 21:11
И да добавя - още една велика песен, която няма остаряване.

John Bon Jovi - Bed of Roses.

Не знам как е минал концертът наскоро в село, но предполагам, че е бил на ниво. Голяма група са, много ми харесват вече над 15 години.

Doomguy
23-05-2013, 21:34
Iron Maiden - Fear of the dark

toki4a
23-05-2013, 21:49
http://www.youtube.com/watch?v=PIpZ2XI_iUM
кат я чуя и резко ми се иска и да сам рибар

и или овчар
кааааааак

Celestrial
25-05-2013, 21:22
Благодаря ви за последните два поздрава, да сте живи и здрави и двамата. Днес отново, този пич Axel Rudi Pell, ще е на дневен ред, много яки кавъри е направил, вкарал е живот в и без това яки песни.

Axel Rudi Pell - Broken Heart.

Времето взе да се поразхлажда, което направо е идеално за мен. Днес родово положение - събуждане, кафене, среща с приятели, пазаруване, БИРА и сега ще видим.

Наздраве.