PDA

View Full Version : ПАСПОРТ ЗА ГАЗОВА УРЕДБА



ivoshaklev
08-01-2007, 21:15
Някой знае ли как става издаването на паспорт на газовите уредби и къде се прави това ? Вече сме в ЕВРОПА и няма да ни се размине .Вече почнаха да отказват да зареждат без стикери ...
НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ .... :!: :idea: :!:

ne0
08-01-2007, 21:30
Това го казвам за да помогна. Иначе не пишем тук.
Питай бакшишите къде си ги правят. Отиваш, даваш 30 лева и ти дават книжка с описанието на газовата и стикер с тало. Тва е. Правят се че замерват дали не изпуска системата...

PEPINKO
09-01-2007, 08:42
Най-лесния вариант е:отиваш в КАТ.На влизане от дясно има едни стари бараки!Там има газаджия ,който издава такива паспорти!Аз миналата година си направих такъв паспорт с/у 20 кинта!Успех :wink:

Nikiboy
09-01-2007, 09:00
Аз вчера макар и по телефона разбрах от няколко газаджии, че процедурата е:

1. Отиваш на мяст
2. Добър ден, добър ден....
3. Бецален в Ойро....
4. Получаваш паспорт
5. По живо, по здраво....

ivoshaklev
09-01-2007, 19:48
:roll: ясна е работата !!! Аз днес намерих едно място (намира се между захарна и модерно предградие след комплекс ЕВРОПА има газостанция и от няколко дни и метанстанция сервиз ЛОВАТО и там стават работите) :idea:
Колко пари е не знам , ще я правя в понеделник !!!

Alfa User
31-01-2007, 21:47
Колеги, не знам как е при вас, но аз оня ден се опитах да мина преглед заради стикера. Само че ударих греда ... Колата с тази газова е минавала няколко пъти успешно преглед - последно през 2004-та. Сега обаче се оказва дори че паспорта на уредбата изобщо не бил валиден ?!?!? Б... ма... му значи. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем наскоро ?

Crusader
01-02-2007, 18:27
?[/color]
Отиваш в друг сервиз, вадиш 20-30 кинта и...О ЧУДО, колата ти минава преглед , без проблеми, па ако имаш път насам, мое да ти удерим минаване на преглед, без дори да са ти виждали колата!

mikoasp
14-03-2007, 20:46
Някой ако има питане за Варна,къде и как става ще го просветля :wink: За мен най-важното е,че наистина ти замерват бутилката и системата с газанализатора,а не с пръскане на пяна от веро,бързо работят,имат лиценз,плащаш нормална такса, за Паспорта за АГУ + стикер за бутилката и стикер за задното стъкло и не на последно място,сигурен си,че имаш направен преглед на АГУ-то :D

П.П.Между другото точно и това обсъждахме с бате neo и останалите колеги на последната среща във Варна!И се оказа,че съвета да попиташ бакшишите е не удачен,тъй като те са в пълно безхаберие именно от факта,че търсят вратички да заобиколят правилата :?:

xeac
14-03-2007, 23:08
?[/color]
Отиваш в друг сервиз, вадиш 20-30 кинта и...О ЧУДО, колата ти минава преглед , без проблеми

Процедурата върви,даже и в същия сервиз ще стане.Просто трикове за да ти извадят паричките от джоба. На мен ми направиха номер с катализатора (класика),но за 10 лв.отгоре , колата ми стана перфектна :drive:

BJ
15-03-2007, 18:27
срещу 20лв ми направиха паспорт, но ми казаха да по4акам за стикер. Още не била янса процедурата. Казаха ми да отида след месец. Кажете дали е вярно :?:

BJ
15-03-2007, 18:33
:?:

chico
15-03-2007, 19:43
Отиваш в БРЦ Дружба (примерно), казваш, че искаш стикер за газова и ти го дават срещу 3лв. После -лепиш некъде по задните джамове и толкоз.

BJ
15-03-2007, 19:46
точно там ходих на газанализатор и питах за паспорт и стикер. Отговора им беше не, не правим паспорт за гас. и ме насочиха другаде. там ми издадоха паспорт но ми казаха да почакам за стикера

chico
16-03-2007, 09:57
А аз си купих стикер в сряда оттам...