PDA

View Full Version : не се ли задава някоя среща на алфа



de4o
11-01-2007, 20:08
не се ли задава някоя среща на алфа няма ли скоро да се сабираме пловдив или ст.загора

kris11
14-01-2007, 20:58
не се ли задава някоя среща на алфа няма ли скоро да се сабираме пловдив или ст.загора

Koлега днес имаше грандиозна сбирка в Библиотеката :D
Само 12 Алфи и 2 Фиата. Като гледам не си далече така, че заповядай.
присъединяват се и колеги и от Бургас и от Добрич .

Само като погледне човек отстрани - 12 Алфи и 2 Фиата наредени 1 до друга до Морска гара. Около 15:30 колона от 14 коли по крайбрежната алея бавно се носи към мястото на сбирката.
Понеже температурите са почти летни има много хора по алеята.
Минава колоната и всеки следващ от колоната започва да вижда все по очудени и изненадани погледи. То не бяха оглеждания, заглеждания / май и нещо от рода на мамата отнесохме.

Една сервиторка пострада - държи таблата и аха да пресече идва следващата кола , накрая като видя колоната спря и чинноизчака да се изнижем.
Документация може да се види в сбирки Варна.
То и на МОрска гара пак събирахме много очудени погледи. :D :D
Тъй , че последната неделя от месеца заповядай от 15 часа на МОрска гара. :lol:

kris11
14-01-2007, 21:07
В допълнение колега - една снимка :http://img103.imageshack.us/my.php?image=p1020348sw3.jpg

ALFA CORSE
14-01-2007, 21:14
Ха, мен дори ме питаха какво става с тея алфи, докато минавахме по алеята :)

Ама добре, че си имаме пунтото като представител на FIAT, а от Lancia нещо напоследък :roll:

trustworthy
14-01-2007, 22:14
Ха, мен дори ме питаха какво става с тея алфи, докато минавахме по алеята :)

Ама добре, че си имаме пунтото като представител на FIAT, а от Lancia нещо напоследък :roll:

Къде изчезна колегата TRE GAZELE:?:

kris11
16-01-2007, 19:18
Aми ??

ALFA CORSE
16-01-2007, 20:48
Ха, мен дори ме питаха какво става с тея алфи, докато минавахме по алеята :)

Ама добре, че си имаме пунтото като представител на FIAT, а от Lancia нещо напоследък :roll:

Къде изчезна колегата INTEGRALE :?:
Ако имаш предвид колегата TRE GAZELE, той беше споменал, че няма да успее да присъства. То това е единствената Lancia, която идва на срещите.

trustworthy
16-01-2007, 21:05
Него имах предвид. Нека ме извини за разсеяността :oops:

beer
17-01-2007, 00:38
[quote="ALFA CORSE":1nlxmij2]Ха, мен дори ме питаха какво става с тея алфи, докато минавахме по алеята :)

Ама добре, че си имаме пунтото като представител на FIAT, а от Lancia нещо напоследък :roll:

Къде изчезна колегата INTEGRALE :?:
Ако имаш предвид колегата TRE GAZELE, той беше споменал, че няма да успее да присъства. То това е единствената Lancia, която идва на срещите.[/quote:1nlxmij2]

Mного наш човек!!!И така да се каже ветеран на срещите.Сигурен съм че ще отсрамва Lancia и за на пред!!!Явно последно време е въспрепядстван :( Но ще се появи,сигурен съм!!! :wink:

ZoE23
17-01-2007, 09:06
Колегааа днес има среща в Пловдив!Ако си на блиЗо шавни към ВРЦ кафе :wink: