PDA

View Full Version : Има ли срещи в Плевен?



tifoza
15-01-2007, 23:32
Има ли колеги Алфисти от Плевен и ще има ли сбирка скоро,че ми се иска и аз да се включа ако може

koolio
16-01-2007, 00:31
Срещи има, хора няма :? . веднъж се Събирахме с Декс през септември ма си бяхме само двамата. Оттогава не знам да е имало, пък и аз рядко си ходя натам. Дано успеете да организирате нещо! :priest:

tifoza
16-01-2007, 00:41
Срещи има, хора няма :? . веднъж се Събирахме с Декс през септември ма си бяхме само двамата. Оттогава не знам да е имало, пък и аз рядко си ходя натам. Дано успеете да организирате нещо! :priest: Ако си идваш скоро може да се видим ако решиш Дано и други се навият :roll:

tifoza
18-01-2007, 23:02
Срещи има, хора няма :? . веднъж се Събирахме с Декс през септември ма си бяхме само двамата. Оттогава не знам да е имало, пък и аз рядко си ходя натам. Дано успеете да организирате нещо! :priest: Ако си идваш скоро може да се видим ако решиш Дано и други се навият :roll: Само двама ли сме от Плевен с Аlfa :shock: :?:

koolio
18-01-2007, 23:11
Срещи има, хора няма :? . веднъж се Събирахме с Декс през септември ма си бяхме само двамата. Оттогава не знам да е имало, пък и аз рядко си ходя натам. Дано успеете да организирате нещо! :priest: Ако си идваш скоро може да се видим ако решиш Дано и други се навият :roll: Само двама ли сме от Плевен с Аlfa :shock: :?:
Мне, аз нямам Алфа :lol: :lol: :lol: . Във форума пишат Декс и май още е дно момче имаше. Алфа Юзър също е от Плевен, но и той като мене живее в София. Иначе гледах доста италианки из града, но не са зарибени за тези мероприятия.

Yon
19-01-2007, 09:53
Кули, ще организираме една среща Белене-Русе-Плевен-В.Търново. Както си требе ама още не му е дошло времето нека запее коса :lol: :lol:

tifoza
19-01-2007, 23:39
Кули, ще организираме една среща Белене-Русе-Плевен-В.Търново. Както си требе ама още не му е дошло времето нека запее коса :lol: :lol: Няма да е зле Бих се включил и аз ако може

75 2.0 turbo
20-01-2007, 11:33
е с тея температури коса скоро мое и да запеее 8) инак свирнете само земаме 3-4 алфи и дано поне една ни докара :lol: :lol:

Alfa User
20-01-2007, 12:36
Ми аз така като гледам, повечето плевенски алфисти са в София :roll:
Ма няма страшно - гледам че и в Пловдив май почти не се събират, та не сме единствените :evil:

koolio
21-01-2007, 23:48
Кули, ще организираме една среща Белене-Русе-Плевен-В.Търново. Както си требе ама още не му е дошло времето нека запее коса :lol: :lol: Ми дано да стане, лошото е, че доста рядко се прибирам по родните места :( . Но ако се разберем нещо ще се постарая :) .

makadam
25-01-2007, 15:41
А бре я да вземем да се съберем тия дни, че срамота. Декс ми е комшия, а даже не се познаваме, поне здрасти да си кажем. Ще взема да ви призова на някой Ленински съботник да си понахвалим красавиците :D

venci-aleks
28-02-2007, 11:01
Ако срещата е в удобно за мен време бих дошъл и аз. Може би не трябва да се насрочва от днес за утре а да има повече време от обявяването до сбирката.

Bodom
28-02-2007, 15:01
И аз съм в отбора Плевенчани живеещи в София :)
В Плевен си ходя веднъж на 1-2 месеца. Иначе Алфата ми е с Плевенска регистрация :twisted:

SkyWalker
07-09-2007, 01:30
УЖАС :shock:
В Плевен сбирките явно са кът :oops:
Хора дайте да поправим тази черна статистика :twisted:

makadam
08-09-2007, 00:38
Ну, давай !

SkyWalker
10-09-2007, 17:42
Ну, давай !

ОК, ти ще идваш ли?

makadam
10-09-2007, 23:01
Е как ще пропусна да видя твоето бижу :shock: Ще дойда с удоволствие, но вече се отказвам да организирам нещо. Ако ти все пак успееш да ни събереш, аз съм плътно където и да е...

SkyWalker
12-09-2007, 02:21
Е как ще пропусна да видя твоето бижу :shock: Ще дойда с удоволствие, но вече се отказвам да организирам нещо. Ако ти все пак успееш да ни събереш, аз съм плътно където и да е...

След доста работа ще е БИЖУ, но ще се радвам да се съберем за по бира :wink:

koolio
12-09-2007, 22:34
Накрая да не идете в Бижу- ако все още го има :lol: !

tifoza
13-09-2007, 21:02
Ну, давай !

ОК, ти ще идваш ли? Май никой не се наема да организира сбирка,след толкова ялови срещи :roll:

SkyWalker
14-09-2007, 01:05
ОК, нека първо да видим колко сме и на кой къде и кога му е удобно да направим срещата. Аз лично предпочитам Петък - Края на работната седмица :idea:

tifoza
14-09-2007, 23:42
ОК, нека първо да видим колко сме и на кой къде и кога му е удобно да направим срещата. Аз лично предпочитам Петък - Края на работната седмица :idea: В неделя не е ли по добре че е почивен ден(тази неделя съм зает,но другата.....) Но и за петък ако се организира нещо мисля и аз да присъствам