PDA

View Full Version : Пролетна среща на сектата 2013 - обсъждане



Alfa User
04-03-2013, 01:15
Създадохме хубава традиция за редовни големи срещи на сектата, заради която целия форум ни уважава (е, почти целия де ...), и мисля, че е хубаво да си я спазваме.
Тази година пролетта вече наближи сериозно, и е време да решим какво, как и къде ще организираме.
В раздела за "общи приказки" вече имаме едно предложение, и то е за

Вила "Уют" в Цигов Чарк (http://bultourism.com/вили/Цигов-Чарк/Вила-Уют-0-164.html)

Мястото изглежда супер, цената също - всяка къщичка се пада по около 10-12лв на човек за нощувката. Колегите от Пазарджик имат богат опит с тази местност, и вероятно ще могат да помогнат с повече идеи за конкретно място ако това не ви харесва.

И както всяка година - нека срещата наистина бъде Пролетна - да се уговорим за 23-24 Март, какво ще кажете ???

Та значи - моля да пишете дали ви харесва мястото, имате ли предложение за друго място, и аналогичните неща за датата.
Благодаря предварително на всички сериозници !!! :cheers:

vilo_155
04-03-2013, 10:36
Здравейте колеги вчера пропуснах една подробност за вилата-не предлагат храна,но както се вижда на снимките във всяка вила има кухня и барбекю от пред трябва сами да си готви. Извинявам се за пропуска. Ако все пак има желаещи мога да се поразходя до там и да разбера подробности?

gorbi
04-03-2013, 11:22
Не знам дали ще успея чак до там да отида с 155, но мястото изглежда супер.. :)
Ако мога да загрозя редиците с една 166, ще си направим една пролетна разходка със семейството, и ще поснимам малко 155-ци..:)

reloading
04-03-2013, 15:54
ами да си дам мнението и тук ..

Ето този хотел бих предложил. Мястото е хубаво намира се в Рибарица. Зареждаме хотела и доста често го посещавам. Все е пълен - следователно е доста вървежен :)
http://www.stekaterina.com/

vegatta
04-03-2013, 17:24
Алекс на тва първото място няма къде да се съберем на маса ако сме повече хора...

vilo_155
04-03-2013, 17:37
Алекс на тва първото място няма къде да се съберем на маса ако сме повече хора...
Там има голяма механа в която мисля,че ще се съберем.

Alfa User
04-03-2013, 22:42
Алекс на тва първото място няма къде да се съберем на маса ако сме повече хора...

Епа язе зат'ва споменах вие да кажете, щото имате личен опит с това място.
Рибарица не е лошо местенце също, но не знам как ще се приемат цените от основната маса фенове ...

vegatta
05-03-2013, 09:50
Там има голяма механа в която мисля,че ще се съберем.

Преди 3 години немаше явно сега ся я направили
Остава проблема с готвенето... мен не че ми пречи даже ще е по интересно ама да видим колегите кво ще кажат

vilo_155
05-03-2013, 11:11
Определено ще е по интересно:headbang: аз бях в началото на декември и беше яко.

Furious 155
05-03-2013, 11:28
А там наоколо няма ли кръчми, та чак да готвим... то ясно че скара можем да си направим и бири да си докараме.
Как стои въпроса с малките деца или просто си наемаме къщичка за семейството?

vilo_155
05-03-2013, 11:48
Не те разбрах точно какво имаш предвид,но както казах по-горе мога да се разходя до там в неделя и разбера всичко което ви интересува.

vegatta
05-03-2013, 14:37
А там наоколо няма ли кръчми, та чак да готвим... то ясно че скара можем да си направим и бири да си докараме.
Как стои въпроса с малките деца или просто си наемаме къщичка за семейството?

Кръчми бол ама са на 2-2.5 км.

RUNNING WILD
05-03-2013, 18:12
това с готвенето ще е култово да ви кажа мене не ме притеснява,за какво са ви кръчми не ви ли омръзнаха,само времето да е хубаво да не вали,пък и им къде да се ходи за риба :) като дата не е ли рано горе си е планина.

Alfa User
05-03-2013, 23:24
Пролетната среща зат'ва е Пролетна - посрещаме Първа Пролет и винаги сме се въртяли около тази дата :)

vilo_155
06-03-2013, 06:49
Аз в неделя ще отскоча до там,и като се върна ще пиша с подробности.:go:

vaklinator
06-03-2013, 06:50
Много ме бива в готвенето! Имам даже диплома за електроинженер. Ще е доста забавно.
Няма да пропусна пролетната среща, но няма да съм със 155-цата, оти не е у движение. |За сметка но това обаче жълтия бус сбира много бира и пържолки :) Някой да се погрижи за ракийка и трушийка и ще стане баси густото.

MUROMAN
06-03-2013, 10:14
Много ме бива в готвенето! Имам даже диплома за електроинженер. Ще е доста забавно.
Няма да пропусна пролетната среща, но няма да съм със 155-цата, оти не е у движение. |За сметка но това обаче жълтия бус сбира много бира и пържолки :) Някой да се погрижи за ракийка и трушийка и ще стане баси густото.

Запази едно място в жълтия за мен. :drunk:

RUNNING WILD
06-03-2013, 10:42
Запази едно място в жълтия за мен. :drunk:

Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.

---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:25 ----------

работя с вносители и казвам какво мога да уредя на едрова цена за празненството

кока кола кен 0.330-0.75 ст брой
фанта кен 0.330 мл -0.75 ст брой
студен чай Сан Бенедето-0.500 мл -0.85 ст брой
енергийна напитка Шарк-1.70 лв брой
уиски Бушмилдс 1 литър 27 лв брой
уиски Тиламор 1 литър 27 лв брой
и други некви уискита
вратни пържоли не знам около 8 лв кг некъде мисля от една месарница хубави не от големите вериги.
пилешки ще се измислят също
от мене мога да дам грил сосове сирене,кашкавал, шоколади и десерти,кексове,маслини и тн добавки на софрата,имам барбекю 2бр голямо и малко,газови котлони с приставки и тн,някой да дава цени ако има нещо интересно,ако си напазаруваме сами не вярвам на човек да минеме 10 лева за мероприятието куверт,то кво толкова пържиме едни картофи една салата и мръвки и аиде,другото е готово,някой ако има идеи за готвене и тн да казва.

vilo_155
06-03-2013, 10:50
Мен лично цените ме устройват,а за барбекюто-пред всяка къщичка има на дървени въглища.

RUNNING WILD
06-03-2013, 11:21
това мога ще изчакаме и другите да кажат искат или не,аз не мога да взимам решение какво да се купува,това е много хубаво че има барбекю ама провери в какво състяние е да не му липсват решетките скарите и тн,малко странно ми се струва да се пали барбекю пред всяка къща като враждуващи лагери ще сме,много обичам България по оня края от ПЗ на долу.

MUROMAN
06-03-2013, 15:13
[QUOTE=RUNNING WILD;1188318]Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.[COLOR="Silver"]

Хехехех супер Румба.
Може ли да си избера плей листа.

Iron Maiden , Metallica , helloween. :drums:

vaklinator
06-03-2013, 18:22
[QUOTE=RUNNING WILD;1188318]Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.[COLOR="Silver"]

Хехехех супер Румба.
Може ли да си избера плей листа.

Iron Maiden , Metallica , helloween. :drums:

Предлагам ти Лепа Брена и Весна в Жълтия:tooth:

Alfa User
06-03-2013, 18:31
...
работя с вносители и казвам какво мога да уредя на едрова цена за празненството

кока кола кен 0.330-0.75 ст брой
фанта кен 0.330 мл -0.75 ст брой
студен чай Сан Бенедето-0.500 мл -0.85 ст брой
енергийна напитка Шарк-1.70 лв брой
уиски Бушмилдс 1 литър 27 лв брой
уиски Тиламор 1 литър 27 лв брой
и други некви уискита
вратни пържоли не знам около 8 лв кг некъде мисля от една месарница хубави не от големите вериги.
пилешки ще се измислят също
от мене мога да дам грил сосове сирене,кашкавал, шоколади и десерти,кексове,маслини и тн добавки на софрата,имам барбекю 2бр голямо и малко,газови котлони с приставки и тн,някой да дава цени ако има нещо интересно,ако си напазаруваме сами не вярвам на човек да минеме 10 лева за мероприятието куверт,то кво толкова пържиме едни картофи една салата и мръвки и аиде,другото е готово,някой ако има идеи за готвене и тн да казва.

E тва вече си е яка оферта. Аз съм "ЗА" и с двете ръце - мисля, че ще е много по-забавно да се опушим около скарите, отколкото да чакаме наготово някоя вкисната лелка да ни сервира пържоли тип "подметка" - не че досега се е случвало така, ама все пак ...
Да си казват и другите - аз подкрепям идеята, и дори над 10лв да излезе "куверта" - ще е пак страхотно !!!

RUNNING WILD
06-03-2013, 21:01
[QUOTE=RUNNING WILD;1188318]Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.[COLOR="Silver"]

Хехехех супер Румба.
Може ли да си избера плей листа.

Iron Maiden , Metallica , helloween. :drums:

е как бе бате знаеш кой сме ще изкуфееме на блек метъл,не знам дали ще имам време за риба да зема въдица,и на Пазарджик да си земеме баници задължително нали запомни улицата Христо Ботев там ми е хвърлен пъпа от 2000 година с тия банички като ритуал ми е като ходя за риба.

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:00 ----------


[QUOTE=MUROMAN;1188407]

Предлагам ти Лепа Брена и Весна в Жълтия:tooth:

я те волим ти ме нечеш....на тая ревем и си кинем дрейте като се сетим за старо гадже...

RUNNING WILD
06-03-2013, 21:31
E тва вече си е яка оферта. Аз съм "ЗА" и с двете ръце - мисля, че ще е много по-забавно да се опушим около скарите, отколкото да чакаме наготово някоя вкисната лелка да ни сервира пържоли тип "подметка" - не че досега се е случвало така, ама все пак ...
Да си казват и другите - аз подкрепям идеята, и дори над 10лв да излезе "куверта" - ще е пак страхотно !!!

ми виж ако взема безалкохолни 1 стек кола на 1 фанта са
48 броя са 36лв-безалкохолни
5 кила пържоли-40 лв-около 20 пържоли
5 кила кайма за кюфтета на скара-35лв но от МЕСО-около 70 кюфтета големи
сирене,кашкавал за паниране и за мезене по 2 кила сир и 2 каш около 33 лв ако има вегитарианци
5 кила картофи за салата и пържене-4 лв
олио-3 лв
яйца-2 лв
лук,подправки,брашно,галета 3 лв
дървени въглища-8 лв
хляб 10 бр-9 лв
до тука 173 лева без бира и алкохол но това е за 20 човека да се разцепят и говориме за пържоли,кюфтета,салати,пържени картофи и панирани кашкавал и сирене,супи не ми се готвят то са застроики и бульони не ми се занимава,некои ако иска да готви,за закуска да е по-италианско може да направиме спагети и да накичиме дърветата с тях ако не станат хубави и ни е скучно.

vilo_155
07-03-2013, 02:19
хляба е от мен все пак това работя.

RUNNING WILD
07-03-2013, 07:12
ахахаха супер ето спестихме :) нема ли некой месар...аз мога да направя кюфтетата и да начукам и мариновам пържолите предварително да са в марина готови а не там да почнеме да ковеме на място медузите и да хвърчат капки кръв по нас щото ще стане масакра,и остава да си подредиме масата и да се запали скарата и да се пръжне нещо за гарнитурка.

rumenti77
07-03-2013, 07:25
От мене са радиаторите

Alfa User
07-03-2013, 07:34
Ми значи остава само да уточним мястото ...
Баси купона се очертава :bowdown:

mordohy
07-03-2013, 08:17
Аз имам добра ракия и вино!:mrgreen:

toki4a
07-03-2013, 08:46
Аз имам добра ракия и вино!:mrgreen:

съмнявам се......я да видим..:hehehm::lupe::whistle:

ivopetrov_1982
07-03-2013, 09:21
оооххаааа :new_Eyecrazy:май ще бъдем голяма агитка:firstprize:

vaklinator
07-03-2013, 09:24
Мога да уредя "високооктанови" люти чушлета и кисело зеле

ivopetrov_1982
07-03-2013, 09:31
Мога да уредя "високооктанови" люти чушлета и кисело зеле
и една тенджера с мусака:bounce8:

MUROMAN
07-03-2013, 09:53
Мога да уредя "високооктанови" люти чушлета и кисело зеле

Aз имам туршиики.:spell:

http://recepti.gotvach.bg/r-8836-Камби_с_карфиол_и_моркови

mimouzunov
07-03-2013, 13:28
На мен пък темата почва да ми прилича като организация за някакъв пиянски сбор... :bored:

vaklinator
07-03-2013, 13:36
На мен пък темата почва да ми прилича като организация за някакъв пиянски сбор... :bored:

Че какво лошо има?

RUNNING WILD
07-03-2013, 17:07
На мен пък темата почва да ми прилича като организация за някакъв пиянски сбор... :bored:


само искам да ти споделя че обиждаш колегите си,мене не аз дори не пия,не се натягам за нищо казвам какво мога,пък и когато другите се мръднат да намерят място палят си колите и разучават пишат къде какво има мислят за всички, е аз ли да съм търтея дето чака и не може нищо,вижда се че от нас си зависи няма кой да дойде да ти го направи,така че който може нещо да казва коментарите след сбирката иначе нали знаеш че ще оплакваш нероден Петко.

mimouzunov
07-03-2013, 17:52
само искам да ти споделя че обиждаш колегите си,мене не аз дори не пия,не се натягам за нищо казвам какво мога,пък и когато другите се мръднат да намерят място палят си колите и разучават пишат къде какво има мислят за всички, е аз ли да съм търтея дето чака и не може нищо,вижда се че от нас си зависи няма кой да дойде да ти го направи,така че който може нещо да казва коментарите след сбирката иначе нали знаеш че ще оплакваш нероден Петко.

Всеки си има мнение! Моето на този етап е такова...
Не искам да обиждам никои, но като чета това си представям просто... Няма смисъл и да пиша защото аз така или иначе няма да присъствам.

Alfa User
07-03-2013, 17:55
Момци, майтапите настрана, но наистина търсим място !!!
Моля всеки, който има свежа идея с конкретни данни - да пише, и да даде линк, ако е възможно.

RUNNING WILD
07-03-2013, 18:35
Всеки си има мнение! Моето на този етап е такова...
Не искам да обиждам никои, но като чета това си представям просто... Няма смисъл и да пиша защото аз така или иначе няма да присъствам.

да добре разбрахме благодарим ти за вниманието.

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:33 ----------


Момци, майтапите настрана, но наистина търсим място !!!
Моля всеки, който има свежа идея с конкретни данни - да пише, и да даде линк, ако е възможно.

какво му е на това място,не става ли там?за Равногор съм чувал но не съм ходил там,дано да е некъде около Пловдив и Пазарджик по Родопите.

Alfa User
08-03-2013, 18:47
Според мен си е супер мястото, но колегите от Пз казват, че точно там няма да има много място за колите ... а какво е една яка сбирка на сектата без подобаваща фото-сесия и официален парад ???

nonamecrew
10-03-2013, 19:17
http://www.spahotel-saray.eu/ :) е тук става .. не е скъпо има доста глезорийки и място да се съберат всички :)

Това са цените и какво получавате :)

http://www.spahotel-saray.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=120

В посочените цени се включват следните услуги :
Нощувка със закуска и вечеря, Ползване на вътрешен минерален басейн,
Парна баня, Сауна, Фитнес, Паркинг, Туристическа застраховка, Курортна такса и ДДС.

Има ресторант и бар !

vilo_155
10-03-2013, 19:53
http://www.spahotel-saray.eu/ :) е тук става .. не е скъпо има доста глезорийки и място да се съберат всички :)

Това са цените и какво получавате :)

http://www.spahotel-saray.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=120

В посочените цени се включват следните услуги :
Нощувка със закуска и вечеря, Ползване на вътрешен минерален басейн,
Парна баня, Сауна, Фитнес, Паркинг, Туристическа застраховка, Курортна такса и ДДС.

Има ресторант и бар !
Като гледам нещата които включва цената,поне на мен не ми се струва скъпо 25лв на човек.:drinking:

RUNNING WILD
10-03-2013, 22:27
http://pochivka.bg/o-6057-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B1%D0%BE%D1%80% D0%B8%D0%BA%D0%B0

http://pochivka.bg/o-6057-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B1%D0%BE%D1%80% D0%B8%D0%BA%D0%B0

ето евтинко и спретнато зеленото сърце на Родопите.

ivopetrov_1982
10-03-2013, 22:33
http://www.spahotel-saray.eu/ :) е тук става .. не е скъпо има доста глезорийки и място да се съберат всички :)

Това са цените и какво получавате :)

http://www.spahotel-saray.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=120

В посочените цени се включват следните услуги :
Нощувка със закуска и вечеря, Ползване на вътрешен минерален басейн,
Парна баня, Сауна, Фитнес, Паркинг, Туристическа застраховка, Курортна такса и ДДС.

Има ресторант и бар !
тук си е далавера!:drool:супер

Alfa User
11-03-2013, 18:24
Време нямаме много-много, та предлагам всеки да си каже мнението за мястото и датата - малко е късничко да пускам вече анкета, но това не пречи да си кажете мнението, и да се организираме както трябва !

RUNNING WILD
11-03-2013, 18:41
аз нямам претенция към мястото,избирайте некво място и това е,само това ме притеснява че март си е студен някак си е на кантар,и се стъмва в 18.30 и се свиваш и това е,няма да има време за разходки за път де да знам и аз,като дата за пролетни екскурзии не ви ли е рано,другото което е като гледам активността колкото и да е малък паркинга на хотела на Цигов не вервам да не ни побере.ако се събереме 10-12 тина коли примерно.

Alfa User
11-03-2013, 22:49
Mи май верно ще сме 10-15 коли макс като гледам активността ...
Но традицията си е традиция, и се надявам да се съберем отново - както сме свикнали, и както подобава !!!

ivopetrov_1982
11-03-2013, 23:50
Mи май верно ще сме 10-15 коли макс като гледам активността ...
Но традицията си е традиция, и се надявам да се съберем отново - както сме свикнали, и както подобава !!!
добре :balloon: аз съм за велинград :busted_cop:

toki4a
11-03-2013, 23:52
аз тази година ще гледам да дойда:drinking:

ivopetrov_1982
12-03-2013, 00:00
аз тази година ще гледам да дойда:drinking:ти винаги си на линия и много зареден:shocked::cheers::big_beer::drinking:

Alfa User
12-03-2013, 14:46
От мене още един глас за Велинград - може да опитаме да договорим да махнат закуската за сметка на куверт за вечерта.

MUROMAN
12-03-2013, 16:59
Момчета давам 1 глас за - Вила "Уют" в Цигов Чарк.
Лично на мен Не ми се ходи в намазани хотели.
Иска ми се въздух , природа и зеленина.
А не да снимаваме с шума и обстановката.

vilo_155
12-03-2013, 18:51
Аз също предпочитам на въздух но там паркинга е проблем и то голям,така че и аз съм за Велинград.:drunk:

RUNNING WILD
12-03-2013, 21:01
и мене по ме тегли Уюта,но нямам против къде,под Велинград минава река има рибки в нея ако ми е скучно ще имам занимавка,каквото решите,единствено ме притеснява много ранната пролетна дата,тая седмица го дават дъждове и снегове не знам за другият уикенд

toki4a
12-03-2013, 22:47
и мене по ме тегли Уюта,но нямам против къде,под Велинград минава река има рибки в нея ако ми е скучно ще имам занимавка,каквото решите,единствено ме притеснява много ранната пролетна дата,тая седмица го дават дъждове и снегове не знам за другият уикенд

мани тая риба бре ке ти уредим некоя /...нинджа!:big_wink::-D

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

я съм закъдето сте и вие!!:drinking:


щяли да сме пътували ..заедно!;)

Alfa User
13-03-2013, 09:47
Значи до тук :
- за Велинград - 5 гласа,
- за Цигов чарк - 1 глас.

MUROMAN
13-03-2013, 10:32
Случайно попаднах на това.
Туристически комплекс Андела
http://hoteliinfo.com/hotel-andela

http://andela-bg.com/information-about-Юндола,132/

http://www.turizamiotdih.com/details.php?id=18732

toki4a
14-03-2013, 19:01
Случайно попаднах на това.
Туристически комплекс Андела
http://hoteliinfo.com/hotel-andela

http://andela-bg.com/information-about-Юндола,132/

http://www.turizamiotdih.com/details.php?id=18732

скъпа ти шааа .. идваш ли

Alfa User
14-03-2013, 19:24
скъпа ти шааа .. идваш ли

A от ваш'то тайфа ква е бройката горе-долу бре ?
Ще съберем ли кворум изобще ???

toki4a
14-03-2013, 23:33
ми тез дни ша уточним и ке пишем

alfatrace
15-03-2013, 07:08
и аз ще се включа тази година момци и цигов чарк ме устройва и Велинград, обаче ви давам още една оферта, многократно проверена със супер готини собственици, мои приятели и места за паркиране и всичко което ви хрумне
http://pochivka.bg/o-10006-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_%D1%85%D0%BE% D1%82%D0%B5%D0%BB_%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8_% D1%81%D1%82%D0%B5%D1%84%D0%B0%D0%BD
цените са повече от символични обмислете варианта

RUNNING WILD
15-03-2013, 18:34
егати гадното време,ако е такова няма да ходя никъде,да седя на паркинг да ме вее и вали и да се завра в некъв хотел,как и да е де.

toki4a
15-03-2013, 19:06
егати гадното време,ако е такова няма да ходя никъде,да седя на паркинг да ме вее и вали и да се завра в некъв хотел,как и да е де.

нема се плашиш с теб ша разгънем една палатка с две ..барбекюта отпред!:drinking:

Alfa User
15-03-2013, 21:17
Другари ... не искам да ви притискам, ама 23-ти е следващата събота ...
Ще събираме ли кворум, или кво ???
Ако искате пък - да изместим датата с една седмица назад ???
Ама пак да ви помоля за сериозно отношение - да не се излагаме !!!

@ nonamecrew - с тоя хотел във Велинградско имаш ли някаква връзка, за да видим как да си организираме нещата ?

nonamecrew
16-03-2013, 08:29
Имам телефон ... кажете датата и почвам да званя :torch:

Alfa User
16-03-2013, 11:28
Ами датата е 23-ти за сега ... гледам, че никой не предлага друга.
А ти все пак можеш да видиш как и какво можем да организираме за вечерята - в смисъл, дали да заявим нещо предварително, или всеки да си поръчва - макар че като гледам каква огромна бройка желаещи има, май ще е по-добре всеки да си е на собствена консумация :)

До тука сме горе-долу 10 човека, като гледам - но това е без да сме уточнили бройката за Пз ... Ще звънна няколко телефона и за Плд, да видим ... че ще е срамота да съм само аз :)

Alfa User
18-03-2013, 17:27
Момчета, не виждам някакво желание и активност от ваша страна ... Но поне кажете - да резервира ли Тошко хотела за 23-ти, или не ?
И аджеба, кой с кого ще идва, за да знаем някаква бройка !!!
Не съм вярвал, че ще е толкова несериозно отношението ви към въпроса, честно !!! :Topic-is-closed-bg:

Madjo
18-03-2013, 18:59
привет банда,
Алекс браво че си подхванал темата:clapping:, много ме зарадва, но също така и ме натъжи понеже бачкам в един бар и петък и събота вечер....което автоматично ме изключва от присъстващите, чудя се как точно да опитам да дойда....просто като знам какво ще изтърва и ми иде да си резна веничките :no:
айде наздраве на всички, пък ако измисля нещо ще пиша пак :drunk::tequilla::drunk:

alfatrace
18-03-2013, 19:24
аз казах че съм в играта бройте ме 1+1

MUROMAN
18-03-2013, 19:42
Не е ли по-добр да се отложи срещата малко във времето?
В момента още не е напълно ясно мястото , няма бройка на хората , нищо не е ясно.
А и забравяте нещо много важно. На 23 Март е ТОДОРОВ ДЕН.
На Тодоровден празнуват хората с имена като:Тодор,Тодорка,Теодор,Теодора,Юлиян,Юлияна.
Главните заподозряни са от ПЗ група. :)

Нека да се оправи окончателно времето и ще организираме срещата , сега за мен не е подходящ момент.

Alfa User
18-03-2013, 20:30
Еми аз затова писах малко по-напред бре - ако не ви устройва датата, да кажете какво мислите.
Не вярвам някой да е мислил, че първата предложена дата ще е задължителна.
Но просто никой не пише - тука е проблема !!!
Аз нямам нищо против да отложим с една или две седмици мероприятието, стига да кажете как ви е удобно !

А колкото до ПЗ-групата - мисля, че ще е много яко да честваме всички заедно именния ден на момчетата ... ма тва си е мое мнение де - те да си кажат какво мислят !

RUNNING WILD
18-03-2013, 20:53
ми не че нещо мрънкам ама за мене си е зима и не виждам смисъл да се забивам в некъв хотел да се наливам,и да ме вали дъжд и да не мога да изляза на вънка,според мен на хората им се разхожда след зимата не им се затваря,всеки е изтощен психически и иска слънце и въздух,дата не знам от 22 март до 21 юни все е пролет

vilo_155
19-03-2013, 17:43
За 23-ти и мен ме отпишете за жалост съм на работа.

Alfa User
19-03-2013, 18:31
Добре бе пичове ... нещо не схващам, ще ме прощавате ...
Всички мрънкате (без извинение) че 23-ти не било подходящо, че щяло да е студено, че можело да вали и т.н. bullshits ...
Айде някой най-сетне да се престраши и да предложи алтернатива, а ???
Много е лесно да се чака някой да организира нещо, и кат не ни кефи - да си сумтим и помрънкваме...:dyrvo_v_kenefa:

nonamecrew
19-03-2013, 18:49
И мен ме няма на 23-ти..... :puke: но ако се съберете ще резервирам!

RUNNING WILD
19-03-2013, 19:33
ето-мене не ме устройва датата поради много ранната пролетна среща,искам да се видя с хора да постоя до колите и да погледам красотата на Родопите докато пътувам и тя да е зелена-красотата,не искам да слагам зимен шал на радиатора на колата и шапки на фаровете и да слагам в найлонов плик фотоапарата докато снимам да не го вали,не искам да джапам с локви около колите и да се снимаме с зимни шапки и дъждобрани,ако е за риба да не ми е проблем но за такива мероприятия по това време на годината 60 процента от хората ще се откажат,някой хора не са се комбинирали за пътуване,на някой колите не са на ред,някой са притиснати финансово за момента,предполагам това са причините за които се сещам,на мене миналата година не ми беше много наред колата и не исках да идвам с Волво на среща на алфа,да не съм от сектата но съм фен на 155 и за това ходя,готини сте няма спор но вижте да е комфортно и приятно за всички спрямо ситуацията,щом няма активност значи датата и мястото са неприемливи аз така си го тълкувам,не съм от онзи край и няма как да предложа каквото и да е освен черни пътища за риба по оня край,ако е за София и околностите въпреки че тука няма нищо окей си мръдна гъза за 1-2 дена,на вас "местните" се разчита в момента да задоволите всички нужди и капризи,другото което е някви спа хотели и центрове в Велинград там с еходи с любовницата или с пресно гадже да се наснимаш за Фейсбука,или ако вали и е студено на вънка може да легна да ме обезкосмят след като ми донесат закуската в леглото.

ivopetrov_1982
19-03-2013, 19:46
аз няма да мога да дойда защото за почнах нова работа и някък си не се връзва да ги моля за почивка!ще работя на график и няма как да присъствам но ако се направи среща за април от сега казвам че на 100% ще присъствам!а и когато е по топло настроението е по високо!

Alfa User
19-03-2013, 21:29
Румене, прав си ... Но както всички забелязвате, датата 23 Март беше предложена символично поради самата Първа Пролет - просто никой не се ангажира с други дати и затова се стига до това положение.
Знаете, че аз съм винаги "ЗА" да се съберем повече хора, да си изкараме супер, и да се заредим с положителни емоции - както сме доказвали, че можем винаги до сега !

Така че .. предлагайте датите, и да видим коя ще е най-удобната за всички !

RUNNING WILD
19-03-2013, 22:14
аз не мога да предложа нищо защото не съм семеен не ходя всеки ден на работа и не гоня график,не искам другите да се съобразяват с мен, исках да дойда на лятната среща миналата година писах накрая се подхлъзнах с риби и ми излезе неква задача и не отидох,като начало не мисля че паркинга е най важен ако няма място ще спра на улицата или пред хотел/бунгало,хората гледат цените и си правят сметка не всеки има излишни 150 лева за мероприятието и какво ще получи за тях,огледайте се за по-евтинко преспиване да сме си наши хора а то е ясно че никой няма да си легне гладен и жаден,като дата аз пътувам доста къде ли не и ми е пределно ясно че пролетта в София идва с 1 месец закъснение но там е 1200 надморска и преди средата на април ще има сняг в сянката на боровете,а иначе е ясно че сутрин ще имаме скреж по стъклата,хубаво е да има пейка беседка опция за нещо открито по-пролетно да имаш избор а не като се стъмни да те подкарват в хотела да те затварят като кокошка и да ти пускат музика,някой може да дойде с дете какво ще му покаже на това дете?диджей?солариум?рап и чалга?тойота ленд крузър на паркинга с софийски табли? нали за това е пролетна среща да живнеме да глътнеме въздух да усетиш обаянието на Родопите да чуеш щурците,реката,някой да си заведе детето да го снима до боровете,хората си ги гледат тия неща и си преценяват,50 хотел,10 винетка,50-60лв пътни ,ядене пиене 20-30и то стана олеле секи вика заеби нема да ходим да мръзнем там кои иска да ходи,то че сме фенове така е ама трябва да си отделиш парички и 2 дена от живота и да си заслужава.

Madjo
25-03-2013, 11:46
банда,
няма ли да помогне ако се пусне анкетка с 3-4 възможни дати пък да се види кой какво би предпочел евентуално?
също така скивах, че пролетния събор се мисли за края на април или началото на юни, това сигурно ще повлияе на тази сбирка, знам ли...:cheers:
поздрави на всички и доскоро :handshake:

Alfa User
29-03-2013, 20:16
:choice:

Madjo
01-04-2013, 22:55
т.е. никаква пролет няма да посрещаме май, май....тя и без това си дойде:new_Eyecrazy:
хайде пораздвижете се бре колеги :hump::hump:
наздраве и поздрави :meeting:

Alfa User
07-04-2013, 19:06
Май наистина проспахме пролетната среща ... докат си набодат разни хора пищовите - било от заради време или не-знам-си-кво, ще дойде и лятото ...
Ма аз се отказвам повече да ръчкам с остена ... някак писва все едни и същи хора да бутат камъка нагоре по баира, а другите само да гледкат с усмивка.

vaklinator
07-04-2013, 22:18
Май наистина проспахме пролетната среща ... докат си набодат разни хора пищовите - било от заради време или не-знам-си-кво, ще дойде и лятото ...
Ма аз се отказвам повече да ръчкам с остена ... някак писва все едни и същи хора да бутат камъка нагоре по баира, а другите само да гледкат с усмивка.

Само не се ядосвай.
Да не вземеш да вдигнеш кръвното....недай боже

Alfa User
08-04-2013, 10:28
Споко, има кой да ме лекува :punk:

А и вече няма за какво да се ядосвам ...

mordohy
09-04-2013, 09:36
Май наистина проспахме пролетната среща ... докат си набодат разни хора пищовите - било от заради време или не-знам-си-кво, ще дойде и лятото ...
Ма аз се отказвам повече да ръчкам с остена ... някак писва все едни и същи хора да бутат камъка нагоре по баира, а другите само да гледкат с усмивка.



Алоуууу!
Да си дадете бележниците и да ви напиша по една двойка по география!
До 21 юни все са си пролетни срещи!
Не е важно как ги наричаме.

Alfa User
09-04-2013, 17:52
Огледай се и виж какво ще се случи до 21-ви Юни :pimp:

Madjo
09-04-2013, 19:13
Алекс евала за пореден път за проявеният ентусиазъм, но не се разочаровай, виждаш че хората стават все по-трудни за организиране и всеки си има проблемите и т.н., ако има желаещи все си мисля че ще си кажат, лошото е че може и да не се съберем въобще:?
хайде поздрави на Майнатауна и доскиф надявам се:crazy:

Alfa User
15-04-2013, 21:07
Moмчета, с Иво (Mordohy) обсъдихме една идея - все пак да направим сбирка, при това с отворени врати - т.е. да дойде който иска, а не сме си само ние от сектата.
За сега идеята е за Златоград - знаете какво чудно място са Родопите, красотата им е почти магическа, а яка компания на страхотно място е сигурен гарант за невероятно преживяване :)

Нещата са почти договорени, колегата има хора, които ще ударят по едно рамо, за да станат нещата както трябва.

Вероятно ще има тема нейде из главния раздел "Срещи" или "Мероприятия" - оглеждайте се за култово заглавие от рода на "Бъклица и чеверме" или подобно - и дайте да си направим култова среща пак, както само ние си знаем !!!

mordohy
15-04-2013, 21:38
Подведох малко Алекс с мото, ама го поправих навремеhttp://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=78408

Alfa User
15-04-2013, 22:01
Аз вече се записах - да видим какво ще става от тук нататък :respect:

vilo_155
17-04-2013, 19:54
И аз се записах пък да видим