PDA

View Full Version : гепиха ми огледалото



tenekiaman
22-01-2007, 22:15
Дясното :?
Някой да има идея колко струва ?
Или дали се продава някое ГТВ на части?

proper
22-01-2007, 22:40
съжалявам за случилото се Ники :(
ще се оглеждам по сервизи и насам натам за някой който е в нужда за огледало или е имал ремонт... може да е откраднато по поръчка!!! а ГТВ-тата не са много.....
Мини през Горубляне ако ти е на път, може да е някое ново-вкарано с лек удар и да го потготвят за продан тия дни..... късмет
Иначе оригиналното е скъпо... Ще се ослушвам и аз...

tenekiaman
22-01-2007, 23:16
тази вечер пред нас имаше ГТВ същото като мойто на цвят,с двама младежи вътре... час по-късно чух адов звук,последван от алармата ми... номера на колата беше 0800 ако някай я знае да каже на човека че отивам при полицайте утре

proper
23-01-2007, 00:53
не съм срещал още ГТВ с такъв номер, но ще се оглеждам вече.... аз предположих че такъв е случая... се пак са много малко колите и не се краде огледало ей така.... просто няма на кой да го продаде, освен ако не е поръчано.... идиотска работа ейй...

tenekiaman
23-01-2007, 10:58
от Милано Моторс ми искат 533 лв
странното е че ТиН искат почти 900

raitchev
23-01-2007, 13:36
намери колата 0800 и си го вземи

tenekiaman
23-01-2007, 16:19
действа се по въпроса..
номера се оказа че не е така точно щото баща ми е в полицията а една много близка е в разузнаването и днес и двамата издирват колата.. в момента се прави списък на всички сиви гтв-та в софия.. не вярвам да са повече от 10... ако някой знае човек с такава кола да му каже че има оште шанс да му се размине ако го върне

saxo
23-01-2007, 22:14
аз съм виждал как се сваля, отвътре е с 3 болта,но според мен щом са го откраднали са го изкъртели от там където се върти и ДАНО ги намериш тея пумияри, но по-добре да ги накараш да ти КУПЯТ НОВО,защото може да са го счупели

tenekiaman
24-01-2007, 11:38
да стойката е счупена.. предполагам 4е и на тях няма да им върши работа сега.. освен ако тяхната стойка не е здрава.. хубавото в случая е че сега като има видимо счупване, застрахователите ще ми признаят щета иначе ако го бяха свалили по-културно може би нямаше..

sharky
24-01-2007, 13:03
Ники като са ти счупили стойката отиди при зистрахователите, пусни си щета, искай да ти платят по фактура, иди да вземеш проформа и им я занеси, поръчай си го и тва е, не се занимавай с глупусти за едно огледало. Ако беше цялата кола разбирам, ама за едно огледало...

tenekiaman
24-01-2007, 15:29
да приятелю, утре съм при застрахователите.. добрата новина е че си купих огледало днес за 120 лв.. с боядисването ще ми стъпи на 170..
късмет голям...