PDA

View Full Version : Оти ги ручааме жабетата?...



myato
12-05-2013, 21:39
Като погледна резултатите от екзитполовете на социологическите агенции и ми иде да се трясна с чук между очите, че да се оттърва от шизофренното битие.
Това ли е резултата от народното недоволство? Възпроизвеждане на статуквото.
Е, оти ги ручааме жабетата???...:death::goodnight:
Ако това е моят народ, в най-скоро време ще предприема мерки да престана да се числя към него.

Susscrofa
12-05-2013, 21:42
Като погледна резултатите от екзитполовете на социологическите агенции и ми иде да се трясна с чук между очите, че да се оттърва от шизофренното битие.
Това ли е резултата от народното недоволство? Възпроизвеждане на статуквото.
Е, оти ги ручааме жабетата???...:death::goodnight:
Ако това е моят народ, в най-скоро време ще предприема мерки да престана да се числя към него.

Драматизираш.
Ти какво очакваш?
Недоволните от ГЕРБ да гласуват за премиера от тройната коалция ли?
Не се излагай.

fred
12-05-2013, 21:46
Ами аз гледам разни протестиращи /100-200 души пред НДК/ - определено не ми харесват, не че ми харесва тая следизборна ситуация картина.Но алтернативата не може и не трябва да бъдат такива.

Susscrofa
12-05-2013, 21:48
Ами аз гледам разни протестиращи /100-200 души пред НДК/ - определено не ми харесват, не че ми харесва тая следизборна ситуация картина.Но алтернативата не може и не трябва да бъдат такива.

Алтернативата е смяна на политическата система.
Не сме дорасли за парламентарна република.

fred
12-05-2013, 21:49
Алтернативата е смяна на политическата система.
Е как я виждаш тая работа, какво предлагаш, кой и как ще осъществи "тая нова" система /4-4-2/ :)?
А, сега се появи, че не трябва да сме парламентарна..е кой ще е тоя, дето ще ни решава съдбините и как?

Susscrofa
12-05-2013, 21:55
Е как я виждаш тая работа, какво предлагаш, кой и как ще осъществи "тая нова" система /4-4-2/ :)?

Не знам, но ние сме за президентска република.

fred
12-05-2013, 21:56
Ами ще трябва да се научим, това е-друг изход няма, или има де-примерно ББ или който ти се сетиш да седи както бай Тошо стоя, ама това все си мисля, че ще омръзне още по бързо.