PDA

View Full Version : Прочетете това...(за шофьорите в БГ)



Max
18-01-2005, 13:00
За шофьорите у нас... (http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=12&Board=avtomoto&Number=1942507368&page=5&view=collapsed&sb=5) :?

Bulgarian_Stallion
18-01-2005, 14:53
сега се чудя изобщо да си идвам ли с кола от финландия...карал съм по малко от 50км в българия..сигурно ще взема да направя неква огромна катастрофа на първите 10км в БГ...но наистина е много смешно или по то1но тъжно как в финландия дето е "само" на 3000км от БГ шофирането е над 5000пъти по спокойно и по лесно..просто не мога да разбера дали това се дължи от факта че просто сме българи, от факта че пътищата са ни учукани или от това че просто вече на никой не му пука...от 15годин в финландия съм видял под 5 "сериозни" катастрофи..това лято от СФ до варна видях над 6...да не говорим че в едната бяха загинали цяло семейство..а в финландия на година загиват под 50 от катасрофи.. :( :( тъпо ми е просто щото няма ли какво да се направи?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

hf hpe
18-01-2005, 15:04
ако е така наиситна по добре да идваш без кола
истината е наистина такава, колкото по агресивно и несъобразявайки се с никой караш толкова са по толерантни към теб
опиташ ли се да караш по правилника всеки се опитва да те мачка

alf
18-01-2005, 16:25
манталитет... :wallbash:

Bulgarian_Stallion
18-01-2005, 16:47
манталитет... :wallbash:

добре манталитет..ама самия човек ти каза че в сърбия и хърватска даже са по културни на пътищата от нас...даже в македония като бях караха по културно..да не искаш да ми кажеш че от цяла европа ние сме с най "шибан" манталитет..и в сърбия карат черни мерджани и се правят на големи..и в хърватско карат голфове с некви спойлери,лепенки светлинки и дреуги цигански неща ама пак карат до някъде по културно от нас... :( :(просто не мога да схвана факта че съм обиколил 80%от европа и съм бил и в бразиля и в кви ли не по "не цивилизовани" държави ама никъде не карат както в БГ...никъде не те псуват, не ти засичат пътя и тн и тн и тн..аз това съм го забелязал само от гледане, а си идвам един път годишно..а за вас дето карате нон стоп не знам как се справяте :cry: :cry:

DiStefano
18-01-2005, 16:51
да бе братче
преди известно време си викам аре ше карам в града с 50-60
и какво излиза на цариградско с 80-90
ми трябва да карам или върху мантинелата или по тротоарите с тази скорост
даже москвичи и жигули ми присвяткаха като карам толкова бавно да се махна и да дам път на по-бързите
никаква толерантност
нищо ...
я си карай както си знаеш ...
то пешеходците и велосипедистите чий ше ми го крепат на шосето
те плащат ли пътен данък а ? :wazuup:

valjo
18-01-2005, 16:55
манталитет... :wallbash:

добре манталитет..ама самия човек ти каза че в сърбия и хърватска даже са по културни на пътищата от нас...даже в македония като бях караха по културно..да не искаш да ми кажеш че от цяла европа ние сме с най "шибан" манталитет..и в сърбия карат черни мерджани и се правят на големи..и в хърватско карат голфове с некви спойлери,лепенки светлинки и дреуги цигански неща ама пак карат до някъде по културно от нас... :( :(просто не мога да схвана факта че съм обиколил 80%от европа и съм бил и в бразиля и в кви ли не по "не цивилизовани" държави ама никъде не карат както в БГ...никъде не те псуват, не ти засичат пътя и тн и тн и тн..аз това съм го забелязал само от гледане, а си идвам един път годишно..а за вас дето карате нон стоп не знам как се справяте :cry: :cry:
свиква се :furious: :furious: :furious: :furious: :furious:

valjo
18-01-2005, 16:58
да бе братче
преди известно време си викам аре ше карам в града с 50-60
и какво излиза на цариградско с 80-90
ми трябва да карам или върху мантинелата или по тротоарите с тази скорост
даже москвичи и жигули ми присвяткаха като карам толкова бавно да се махна и да дам път на по-бързите
никаква толерантност
нищо ...
я си карай както си знаеш ...
то пешеходците и велосипедистите чий ше ми го крепат на шосето
те плащат ли пътен данък а ? :wazuup:

и аз така съм се научил, че в софия колкото по-бързо караш, по-добре...
имам два удара, и двата с под 30км/ч ...
газ и тва е , лошо е ако си първа кола и те хванат куките :ranting: :ranting: :ranting:

Bobo
18-01-2005, 17:06
Стефан ше го хванат на сън :wink:

Dexer
18-01-2005, 17:08
и аз така съм се научил, че в софия колкото по-бързо караш, по-добре...
имам два удара, и двата с под 30км/ч ...
газ и тва е , лошо е ако си първа кола и те хванат куките :ranting: :ranting: :ranting:

Това го казваш на шега, нали? щото всички сме виждали как изглеждат ударите в София с "малко" повече от 30 км/ч. При по-бавно каране може да изнервиш некой пилот, ама няма да свършиш на фльонга в някоя мантинела.

(Справка: булеварда в Люлин след тунела, по който да видиш зверска катастрофа е дотолкова лесно, че просто трябва да митеш оттам.) :? :wallbash:

alf
18-01-2005, 17:36
да де освен манталитета може би и озлоблението от реалноста в България... Служебната ми кола е с варненска регистрация и я карам както си карам алфата..... е няма да ви обяснявам че майка ми сигурно не може да си поеме дъх от кихане когато съм със служебното и ме гледат лошо и не ме пускат абе все едно съм някакъв враг...

DiStefano
18-01-2005, 21:11
Стефан ше го хванат на сън :wink:

kфо ли пък требваше да означава това :idea: