PDA

View Full Version : Жило за врата



Gligan
01-03-2007, 23:55
Колеги пуснах тема в "купува", но няма никакъв резултат, а ми трябва спешно жило за шофьорската врата (за отварянето). Дайте идея от къде мога да намеря такова. Италянеца няма, Т&N също, в автопазар-а ударих на камък, в мобилето също.

Valeri
04-03-2007, 00:04
Прегледай темите, един приятел ходи в Княжево при жилар и му направи за 10лв. чисто ново.

Gligan
04-03-2007, 13:27
Знам за него, но каза че не може да направи такова :crybaby: Никой ли не знае някъде да има ударена суперка за части или ново от къде може да се намери

Boby
04-03-2007, 16:13
На входа на Драгичево има една от старите,ама тоя дет я продаваше го мързеше гъза да си премести та какво остава да пипа да разглобява. :roll:

Gligan
06-03-2007, 23:27
За щастие успях да закърпя положението с жилото за сега. Продължавам да търся ново или втора ръка, но става само от супер. Боби, имаш ли координати на тоя в Драгичево или да ми обясниш по-подробно къде се намира

Boby
08-03-2007, 18:58
Телефон нямам.Гледах по автокъщите и случаино я видях.Намира се на входа на Драгичево отляво с/у бензиностанцията.Има доста автокъщи а пред моргата имаше каравана с шатра.Ако ти се разкарва до там...

Gligan
08-03-2007, 19:28
Благодаеско 8)

Andrew
09-03-2007, 09:45
Жилара в Княжево ми направи ново жило, 2 год. си карам с него и никакви проблеми засега. Но трябва да го извадиш, и да го занесеш на място. Най-добре е и да го сложиш на място, за да си сигурен че всичко е ОК, защото на мен ми прави жилото 2 пъти, тъй като първия път го направи с няколко фатални мм по-късо. Добре че го сложих на място за да се уверя че е по-късо. И цената беше никаква, около 10-ина лв. Но трябва май да говориш със по-младия от жиларите, старците може да ги домързи, затова да са ти казали че не могат да го направят или просто да си объркал жиларите :wink: