PDA

View Full Version : навигация за 166



митко
05-03-2007, 22:37
Търся карта на България за навигация на Алфа 166.Има ли някъде безплатно или се плаща?
някои ползват ли си навигацията в българия и ако да как?
съществува ли CD за 166 с карта на българия?

митко
08-03-2007, 20:57
бреее,никой ли не си използва навигацията?

samy
09-03-2007, 11:08
значи доколкото знам, проблема не е, че няма СD на БГ-то ами самата услуга - навигация, която е свързана естествено със следене от спътник не се предлага, за сега- пак повтарям - доколкото знам,.....може да поразпиташ "GPS-България" - www.gps.bg (http://www.gps.bg) как стой въпроса с навигацията в БГ :) а аз да те разпитам за 166-цата, понеже съм решил и аз да взимам такава красавица - доволен ли си и как е с поддръжката като цифри?

Yon
09-03-2007, 11:29
Работи си всичко и спътниците си обикалят над България ами ви трее софтуер, който се заплаща но трябва да се провери дали ще се приеме от системата дето е в колата:!: . Приемника е монтиран в колата и не му пука за ГПС България от към хардуер:!:

Аз бях решил да ползвам едно устройство до към 120-130 лева./Продават ги във Вали комел софт/ Към него има софт/карта на БГ/ за ГСМ/платформа Симбиан ОС/ през блу тут и готово ама са много скъпи тия Нокии бе :?
Има и еда друга работа четох у друг форум следното : стар ГСМ с карта скриваш го в колата някъде. Ако някой ти открадне колата обаждаш се за крадена кола + номер на ГСМ който може да се локализира по мрежата :twisted: :twisted: Може ли някой да потвърди дали е възможно :roll: