PDA

View Full Version : Alfa 147 със навигация/bose aux проблем.



agstyles
04-04-2014, 18:49
Направих си кабела по схема която гледах в друга тема
Окъсявам 13 и 14-ти пин и на 18-ти маса 19-ти ляв канал и 20-ти десен канал, но когато натисна бутона SRC (source) не ми излиза опцията Changer, имам само радио AM/FM и CD но Changer няма за да пусна от телефон/mp3.
Колата е без CD Changer но си има пиновете отзад.

схемата (http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=61298&d=1290551455)

bocet
04-04-2014, 21:37
Колега, много се извинявам, че не пиша по темата, но би ли споделил от къде успя да купиш толкова малки обувки, които да влязат в синята букса и съответно от там, в крачетата на касетофона.

agstyles
04-04-2014, 21:53
Ами ползвах такива който са за копчетата за рестарт/включване на компютъра ама искаха малко промяна на формата че да паснат :D

bocet
04-04-2014, 23:59
Благодаря за бързия отговор и успех с решаването на проблема!

Zafo_84
05-04-2014, 09:45
Колега от схемата 13 и 14 ги даваш на късо т.е. връзваш ги един за друг и готово тогава 6те имаш ченджър и радио като ги разделиш 6те имаш радио и сд аз съм така от както си купих колата!

ако не стане пи6и на лично да ти пратя снимки от моята модификация

agstyles
05-04-2014, 13:31
Те са дадени на късо всичко е както по схемата опцията за changer обаче я няма, и като сложа диск си тръгва от cd-то, когато е сложен кабела и окъсено, а дори и да подам сигнал на каналите и когато е на CD от SRC не се чува музиката от телефона.

zombiran
06-04-2014, 18:09
имам такъв кабел (купуван) и при мен си върви без проблем. Ако искаш мога да ти го подаря... не го ползвам. Само трябва да го намеря.. и да си поемеш доставката... ако решиш пиши на лично.

agstyles
10-04-2014, 13:33
Пробвах с кабела който колегата подари (за което отново благодаря много :) ) но пак не ми излиза опцията CD Changer или нещо такова седи си NO CD и като сложа диск си тръгва от там но не се променя на Changer.
А навигацията си има пиновете отзад, и не разбирам къде е проблема.

komsalow
24-08-2015, 21:15
Пробвах с кабела който колегата подари (за което отново благодаря много :) ) но пак не ми излиза опцията CD Changer или нещо такова седи си NO CD и като сложа диск си тръгва от там но не се променя на Changer.
А навигацията си има пиновете отзад, и не разбирам къде е проблема.
колега аз имам същия проблем интересувам се дали си открил решение и ако да какво ? благодаря