PDA

View Full Version : ПРОУЧВАНЕ - НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА 155 - 2014г



Alfa User
16-04-2014, 19:43
Я да видим какви са настроенията за тази година - има ли желания и страсти за поредната национална среща на сектата 155 в България?
Нещо запуснахме легендарните ни сбирки, няма с какво да се похвалим вече пред колегите от чужбина - да вземем да се организираме както преди, какво мислите?
Предлагам да гласуваме за провеждането на Национална среща "Алфа 155" - 2014 - както обикновено, някъде през Юли, а за място - ще се уточняваме допълнително!
И за да ви надъхам малко - припомням ви няколко кадъра от старите ленти :)

don_pepone
16-04-2014, 22:07
Еиииии тая година май ще съм Freee през юли пък си продадох 155-цата :( :( :( , ще дойда с новата придобивка и ще спра в страни :) ,вярвам нема да ме върнете

mimouzunov
16-04-2014, 22:37
Кат виден заклет фен на модела предполагам, че ще присъствам!
(дано сме в движение до тогава де :evil: )

Alfa User
16-04-2014, 22:46
Еиииии тая година май ще съм Freee през юли пък си продадох 155-цата :( :( :( , ще дойда с новата придобивка и ще спра в страни :) ,вярвам нема да ме върнете

няма как да те върнеме - срещата винаги е била за собственици, фенове и приятели!
Последния път имахме гости от класическия раздел даже - 75 и 33.

koki79
16-04-2014, 23:16
Здравеите колеги и фенове,този път и аз ще участвам 1000 процента,ако ще и да ме изгонят от работа,поздрави.

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

Здравеите колеги и фенове,този път аз ще присъствам 1000 процента,та ако ще да ме изгонят от работа

toki4a
16-04-2014, 23:32
аз също ще намина .. задължително :beer:

Alfa User
16-04-2014, 23:36
аз също ще намина .. задължително :beer:

Ти да не се ослушваш, ми да забереш цялата тайфа със себе си!!!
Купона няма как да е на ниво, ако не сте всички! :notworthy:

Furious 155
17-04-2014, 10:33
И аз съм ЗА.:rosso_racers:

mordohy
17-04-2014, 10:42
Кой каза 33!?:beer::drunk:

pace
17-04-2014, 12:01
Кой каза 33!?:beer::drunk:

Никой,само за 55-ци:waving:

Furious 155
17-04-2014, 12:21
Никой,само за 55-ци:waving:Всичко от итал сектата е добре дошло! 155 е причината, не е задължително условие, препоръчително е! ;)

Alfa User
17-04-2014, 13:31
Mordohy си го знаем и от преди - винаги е добре дошъл!!!

Хайде бе колеги, повечко активност няма да е излишна.
Ако някой има идея за място - нека я сподели, за да потръгне организацията някак :)

pace
17-04-2014, 13:39
Всичко от итал сектата е добре дошло! 155 е причината, не е задължително условие, препоръчително е! ;)


Mordohy си го знаем и от преди - винаги е добре дошъл!!!

Хайде бе колеги, повечко активност няма да е излишна.
Ако някой има идея за място - нека я сподели, за да потръгне организацията някак :)

Това беше в кръга на шегата :)

Furious 155
17-04-2014, 17:06
Първо да видим кои сме и после ще търсим място, според разпределението ни.

mordohy
18-04-2014, 21:42
След Брацигово ще е доста трудно.
Трябва да има басейн до масите, весел и държелив персонал и обезателно природа.
Останалото са подробности.
Ама не подобава на госта да дава акъл на домакина.
Все пак Брацигово си е класика.
Хората ни познават....

Alfa User
19-04-2014, 00:43
След Брацигово ще е доста трудно.
Трябва да има басейн до масите, весел и държелив персонал и обезателно природа.
Останалото са подробности.
Ама не подобава на госта да дава акъл на домакина.
Все пак Брацигово си е класика.
Хората ни познават....

Брацигово се изчерпа вече като вариант - достатъчно пъти бяхме техни гости.
Имаме вече нови идеи за приятни места с басейнчета - вервайте ми!

Едното място например е това :

Комплекс "Варвара" (http://www.aquapark-varvara.com/gallery/)

ivopetrov_1982
19-04-2014, 10:04
задължително ще дойда и аз:drunk: +2-ма

VFTI
20-04-2014, 22:50
Много добре звучи :go:

Alfa User
21-04-2014, 11:35
Ммммдобрееее, групата започва да се оформя!!!
Да припомня, че всякакви предложения за място са добре дошли, за да можем да изберем нещо подходящо и изгодно.

Veronica
21-04-2014, 16:47
Така и така и ще правите манджа с грозде, освен да дойда и аз :bounce8:

Ето и още едно приятно местенце:
http://www.pristanvplaninata.com/

thecleaner
21-04-2014, 16:56
Още едно местенце http://www.omaya.bg/

toki4a
21-04-2014, 18:31
Още едно местенце http://www.omaya.bg/

като гледам тее снимки май май ще си остана да си живея там :metal:

Madjo
23-04-2014, 09:47
Привет банда,
Много се радвам, че се организирате за пореден път и съм сигурен в неповторимата веселба!
едно невероятно местенце и от мен:
http://imenieto.com/
:tequilla::big_beer::BBQ::cheers::cheers: :drunk: :BBQ: така някакси си си го представям аз, а засега обаче не мога да кажа дали ще съм на линия, че ми е малко мътно къде точно ще се намирам тогава...
Поздрави на всички и наздраве!
:respect:

Sveteza
24-04-2014, 13:15
Колеги, като ви разгледах линковете, все пак трябва да се признае, че на Алфа Юзер е най-изгодното и примамливо предложение, което да съчетава цена/качество - къщичка за двама 55лв. на вечер, на Омая е верно е като в приказка, но и цените са им приказни, друго предимство на Комплекс "Варвара", е че горе-долу се намира по средата на България, нито е на границата, нито е в отдалечена област, в още един плюс мога да добавя, че Комплесът е страхотен, на супер прилични цени за ресторантите и баровете, лично си водя малките алфистчета всяко лято там и никога не съм останал разочарован, само една вметка защо национална среща само на 155, 156 не може ли?!? :blush:

Alfa User
24-04-2014, 17:59
Колега, предложенията са все още на фаза "проучване", нищо конкретно нямаме в предвид. Оферти търсим и приемаме, за да изберем най-подходящото - и в същото време хубаво - място.
А колкото до националната среща - тя е за собственици, фенове и приятели на 155, и ще я правим за шести път вече. Започнахме една хубава традиция, която споделяме с колеги от сектата "Алфа 155" от цяла Европа - засега само със снимков материал и впечатления, но кой знае - може скоро и една Европейска среща да организираме :)
Надявам се това отговаря на въпроса "Защо само за 155?" - за всичко друго си има пролетни събори на КлубЪ и Италфест.

koki79
24-04-2014, 21:20
Здравейте колеги и фенове на хубавицата 155.
Следя деноношно темата и реших и аз да вкарам оферта,тъй като трябва да привлечем и колебаещите се колеги.Ще ви го разкажа като една малка приказка-СЪБОР НА 155 2014-ГАБРОВО-ЦЕНТРАЛЕН БАЛКАН.Та да си дойда на думата;офертите естественно ще са за 1 или2 нощувки т.е.петък вечер или събота.Говоря за месността УЗАНА-геогравския център на България.Който идват от петък добре дошло-повече ракия ще изпием заедно-целта е да сплотим колектива или партиините редици ха ха.Събота тръгване 10.00 часа от уговореният хотел или хижа ИМПУЛС примерно,ПРЕДСТАВЯНЕ НА КОЛИТЕ ПРЕД ОБЩИНА ГАБРОВО-11.00 часа,12 часа обиколка на града с полицейски ескорт естествено,слет обиколката-поход с белисимите до КОМПЛЕКС ЕТЪРА и след това посещение на СОКОЛСКИ МАНАСТИР,да запалим по една свещ дето се вика.Прибиране на колите пред хотела или хижа,и следва ЗВЕРСКО напиване и танци на народите.В неделя може да направим поход до Трявна до 14 часа и след това ГОНКИ НА МЕЖДЕНЕ.Това е от мен и офертата или приказката си заслужава..Всичко по-горе написаното може да се случи стига да сме малко по сериозни,разходите спрямо горните 2 оферти ще бъдат поне на полувина.Има само един проблем- през Юли месец има Рали УЗАНА,ако се уцелим в един уикенд,няма да има места в хижите и хотелите

toki4a
24-04-2014, 23:24
Колеги, като ви разгледах линковете, все пак трябва да се признае, че на Алфа Юзер е най-изгодното и примамливо предложение, което да съчетава цена/качество - къщичка за двама 55лв. на вечер, на Омая е верно е като в приказка, но и цените са им приказни, друго предимство на Комплекс "Варвара", е че горе-долу се намира по средата на България, нито е на границата, нито е в отдалечена област, в още един плюс мога да добавя, че Комплесът е страхотен, на супер прилични цени за ресторантите и баровете, лично си водя малките алфистчета всяко лято там и никога не съм останал разочарован, само една вметка защо национална среща само на 155, 156 не може ли?!? :blush:


тебе ще те водя лично м акар и да не се познаваме все още :D чукни една шайба ;)

Кайо
25-04-2014, 01:36
като гледам тее снимки май май ще си остана да си живея там :metal:

Донеси повеке пиене и я ке доем.:lol_sign:
....убаво....

alfista 96
25-04-2014, 09:39
Колега, предложенията са все още на фаза "проучване", нищо конкретно нямаме в предвид. Оферти търсим и приемаме, за да изберем най-подходящото - и в същото време хубаво - място.
А колкото до националната среща - тя е за собственици, фенове и приятели на 155, и ще я правим за шести път вече. Започнахме една хубава традиция, която споделяме с колеги от сектата "Алфа 155" от цяла Европа - засега само със снимков материал и впечатления, но кой знае - може скоро и една Европейска среща да организираме :)
Надявам се това отговаря на въпроса "Защо само за 155?" - за всичко друго си има пролетни събори на КлубЪ и Италфест.

Баси значи като дойда с 156-та ще ме изгониш? Верно голуем си.Вместо всички фенове на марката да се събираме независимо кой организира мероприятието ,ние се делим.Тепично по-български.

mimouzunov
25-04-2014, 11:44
Баси значи като дойда с 156-та ще ме изгониш? Верно голуем си.Вместо всички фенове на марката да се събираме независимо кой организира мероприятието ,ние се делим.Тепично по-български.

Я вземи вникни в идеята на тая сбирка (ако можеш де) пък тогава пиши/мисли/коментираи!
Има си сбирки за всичко що е италянско- италфест има си сбирки по райони-там ходят всички които могат с каквото могат има сбирки за класики (там предполагам си полунаясно кои модели ще присъстват) та имаме си сбирка и за нашия модел (155)
"Голуем" си го написал сбъркано :!:

Furious 155
25-04-2014, 13:13
Никой никъде няма да бъде гонен! Сбирката е за 155, но това не значи, че ще върнем други алфисти.

alfista 96
25-04-2014, 13:41
Я вземи вникни в идеята на тая сбирка (ако можеш де) пък тогава пиши/мисли/коментираи!
Има си сбирки за всичко що е италянско- италфест има си сбирки по райони-там ходят всички които могат с каквото могат има сбирки за класики (там предполагам си полунаясно кои модели ще присъстват) та имаме си сбирка и за нашия модел (155)
"Голуем" си го написал сбъркано :!:

1. Въпроса ми не е към теб .
2.Колко съм наясно с класиките няма как да знаеш.
3.Не виждам нищо лошо ако има мераклии и с други модели да се присъединят , но явно за теб и някой други е супер голям проблема.
4. /Голуем/ съм го написал така , защото така ми харесва
Но щом токова те дразни присъствието на други модели ,няма да ви се натрапваме .:drunk:

Alfa User
25-04-2014, 17:32
Колеги, мисля че трябва да изясним две неща, за да няма повече дрязги и ощипани моми...

ПЪРВО - Идеята за Национални срещи и Пролетни сбирки на 155 се зароди именно и единствено от собствениците на 155. Бяхме обявени първо за отцепници и oхулени, после станахме "секта" и сега сме уважавани като такава. Сайтове, форуми, групи и срещи като нашата има по целия свят, защото 155 настина е тачен и уважаван модел - из нета има достатъчно материали относно това защо именно 155 е такава, и за срещите на колегите в Европа, Англия, Малайзия и т.н. - потърсете и вижте. Никъде съборите на 155 не се сравняват с Алфа-фестовете... Така че това мисля решава въпроса за кой и кого, и няма място за дрязги относно "аз като съм със 156, що не ме искате"...

ВТОРО - Навсякъде пише, че нашите срещи са за собственици, фенове и приятели на станалия вече легенда модел 155, и както каза и Furious - не искаме да връщаме никого, но мероприятието наистина не е за всички, каращи Алфа. Моля да няма обидени, защото сме се нагледали вече на всичко... и някак вече не ни пука!

toki4a
26-04-2014, 00:57
1. Въпроса ми не е към теб .
2.Колко съм наясно с класиките няма как да знаеш.
3.Не виждам нищо лошо ако има мераклии и с други модели да се присъединят , но явно за теб и някой други е супер голям проблема.
4. /Голуем/ съм го написал така , защото така ми харесва
Но щом токова те дразни присъствието на други модели ,няма да ви се натрапваме .:drunk:

я кажи и сега какво не ти хареса и на последния Италфест?
Найстина неразбирам !
всички са добре дошли
ще се радвам да се запознаем ;)

toki4a
26-04-2014, 01:21
Колеги, мисля че трябва да изясним две неща, за да няма повече дрязги и ощипани моми...

ПЪРВО - Идеята за Национални срещи и Пролетни сбирки на 155 се зароди именно и единствено от собствениците на 155. Бяхме обявени първо за отцепници и oхулени, после станахме "секта" и сега сме уважавани като такава. Сайтове, форуми, групи и срещи като нашата има по целия свят, защото 155 настина е тачен и уважаван модел - из нета има достатъчно материали относно това защо именно 155 е такава, и за срещите на колегите в Европа, Англия, Малайзия и т.н. - потърсете и вижте. Никъде съборите на 155 не се сравняват с Алфа-фестовете... Така че това мисля решава въпроса за кой и кого, и няма място за дрязги относно "аз като съм със 156, що не ме искате"...

ВТОРО - Навсякъде пише, че нашите срещи са за собственици, фенове и приятели на станалия вече легенда модел 155, и както каза и Furious - не искаме да връщаме никого, но мероприятието наистина не е за всички, каращи Алфа. Моля да няма обидени, защото сме се нагледали вече на всичко... и някак вече не ни пука!

:whistle::cheers:

alfista 96
26-04-2014, 08:57
я кажи и сега какво не ти хареса и на последния Италфест?
Найстина неразбирам !
всички са добре дошли
ще се радвам да се запознаем ;)

Никъде не съм казал нещо лошо за последния фест,напротив изкарах си супер.Това че правите събор за 155-ци е добре,но не разбирам нежеланието на някой колеги,да присъстват хора и с други модели.Но няма значение.Вие си го организирате ,вие решавате.Няма да се натрапваме я.Пък живи и здрави на някой събор или Италфест ще се запознаем.:drunk:

mordohy
26-04-2014, 09:12
Аз не знам на някое мероприятие да е върнат някой, независимо кой и къде го е организирал.
Не виждам защо изобщо се обсъждат подобни идиотизми.
То вярно, че кретенията е навсякъде, ама....
155 е домакин на срещата. Най-малкото е неуважение да даваш акъл на домакина, как да си чука жената.
Ама то за това хората не се клецат на кръстопът, че всеки ще дава акъл:spam:

Alfa User
26-04-2014, 19:16
Май ще трябва да чистим темата скоро...

Колеги, моля ви да се придържаме към същината на въпроса - Юли месец не е чак толкова далеч, а за хубава оферта и място ще трябва да направим резервациите поне месец преди срещата!!!

Сектата никога не е плащала данък "Обществено мнение", няма и да плаща - така че нека не се дразним с глупости, и да се заемем сериозно с нашите си неща!

reloading
27-04-2014, 07:40
Да не казвам голяма дума ама ще дойда и аз този път. Дано нямам нещо неочаквано но за сега съм ок ;)

п.с. Евала за ентусиазмът

RUNNING WILD
27-04-2014, 10:27
Брацигово се изчерпа вече като вариант - достатъчно пъти бяхме техни гости.
Имаме вече нови идеи за приятни места с басейнчета - вервайте ми!

Едното място например е това :

Комплекс "Варвара" (http://www.aquapark-varvara.com/gallery/)

ама ето това си е пак Родопите и е чудесно какво има да мислите и да се чудите?на колко места има река поляна зеленина и като ти писне да седиш в хотела да се разтъпчеш,чудесно е аналог на Брацигово направо го заплювай ако ги го огледал.

Alfa User
27-04-2014, 11:17
Айде да си припомним малко усмивки от старите ленти :

Юбилейната среща на 155 (http://www.dailymotion.com/video/xr6s49_alfa-155-s-20th-anniversary-meeting-in-bulgaria_auto)

Madjo
29-04-2014, 10:09
Айде да си припомним малко усмивки от старите ленти :

Юбилейната среща на 155 (http://www.dailymotion.com/video/xr6s49_alfa-155-s-20th-anniversary-meeting-in-bulgaria_auto)

Ех, като се сетя и си гледам снимките само хубави спомени изплуват, как ме е яд че ще пропусна поредната веселба:-|

toki4a
29-04-2014, 20:15
Ех, като се сетя и си гледам снимките само хубави спомени изплуват, как ме е яд че ще пропусна поредната веселба:-|

тии паа .... сигурен ли си .......:spiteful:

TS
30-04-2014, 06:55
Ако Баба не умре до датата за срещата .... +1

Madjo
30-04-2014, 11:40
тии паа .... сигурен ли си .......:spiteful:

За спомените или за присъствието ми, Токич...ай наздраве майна:drunk:

toki4a
30-04-2014, 18:15
За спомените или за присъствието ми, Токич...ай наздраве майна:drunk:

:-D
ще се радвам да се видим

Alfa User
30-04-2014, 22:11
Аве пичовИ ... кво шЪ кайтИ за ей-туй местенце :

Хотел Гранд в Самоков (http://hotelgrand-samokov.com)

Мястото е хубавко, по-хладно ще е през Юли, а и предлагат отстъпки за групи над 15 калпака... Има и басейн за особено прегрелите :)
В района има и какво да се види, мисля това да е единия вариант за гласуване, освен Варвара - какво ще кажете наистина?

Madjo
01-05-2014, 10:55
:-D
ще се радвам да се видим

А пък аз само да пийнем:kissy:хахаа


Аве пичовИ ... кво шЪ кайтИ за ей-туй местенце :

Хотел Гранд в Самоков (http://hotelgrand-samokov.com)

Мястото е хубавко, по-хладно ще е през Юли, а и предлагат отстъпки за групи над 15 калпака... Има и басейн за особено прегрелите :)
В района има и какво да се види, мисля това да е единия вариант за гласуване, освен Варвара - какво ще кажете наистина?

Страхотно е хотелчето, направо си представих как "дефилираме" около басейна, кой с бира, кой с водка, мента и малеееей....:bounce8: :cheers:

А датата кога ще се уточни, че ми е любопитна:)

Alfa User
01-05-2014, 18:27
А датата кога ще се уточни, че ми е любопитна:)

Датата я замислям да е около 19-20 или 26-27 ЮЛИ ... ще е тъкмо идеално за басейн под Боровец :)
Бирата няма да кипва от жегата, и водата няма да е много студена...

Madjo
01-05-2014, 22:00
Датата я замислям да е около 19-20 или 26-27 ЮЛИ ... ще е тъкмо идеално за басейн под Боровец :)
Бирата няма да кипва от жегата, и водата няма да е много студена...

По същото време предният месец обаче ще съм в БГ, та не знам ще мога ли пак да прелетя след месец, чисто физически имам впредвид:small_cry: нищо де, има доста време дотогава, ай поздрави на всички:drinking:

Alfa User
06-05-2014, 21:52
Момчета, нещо се отнесох с един ремонт на квартирата, та нямам време за компютри и форуми - ма гледам, че никой нищо не е писал от доста време.
Някой има ли идея за готино място за срещата, или да започвам да проучвам Самоков?

Furious 155
07-05-2014, 01:24
И Варвара и Самоков са окей, като гледам. :thumbup:

ivopetrov_1982
08-05-2014, 09:28
важно е да има купон:Tease::big_beer: мястото е без значение:cheers:

PE4E
08-05-2014, 22:39
И Варвара и Самоков са окей, като гледам. :thumbup:

на варвара съм бил и е много добре :) ако е някъде в околията на софия или пловдив и аз имам една легенда за показване,па и да се саберем сички маняци на модела и да се напием на копелета :bounce8:

RUNNING WILD
09-05-2014, 13:27
Момчета, нещо се отнесох с един ремонт на квартирата, та нямам време за компютри и форуми - ма гледам, че никой нищо не е писал от доста време.
Някой има ли идея за готино място за срещата, или да започвам да проучвам Самоков?

Алекс като цяло ходя редовно по работа в Сакомов Говедарци Алино Рельово ако ще и Мальовица,като цяло става само за юлските горещини през деня не минават температурите 25 градуса и в най големите жеги,нощем е студ доволно,сутрин до 10 часа сутринта не е много за разходки ако не е пробило слънцето,на 60 километра изкачване е от София,имам приятел има къща за гости то си е хотел направо в борова гора преди яз.Искър,има лятна кухня може да се ползва и да си готвиш голяма с столове,вътре също има кухня с камина и маси и столове на първият етаж за купони и тн,на вънка започва двор с полянка можеш да се разхождаш и да лежиш и тн,до него има басейн в съседната къща даже 2 един за възрастни и 1 за деца,има кръчма не е скъпа и наоколо всичко е борова гора и яз Искър е по една пътека на точно 200 метра,от София е на 30 км,човека е бивша кука сина му е известен футболист от Левски не се сещам кой беше,преспиването беше 40 лева стаята не включва закуска и кафе и тн,мисля че в съседната къща на Спас с басейните беше 30 лева преспиването като сме ходили но няма да ни побере всичките,иначе са къща до къща минаваш през една врата и си на басейн и кръчма,това е Искърско Ханче и къщата зад него,забележителности няма освен яз.Искър и борова гора или нагоре трябва да се ходи на Мальовица или Боровец или Говедарци всички са на 30 и нагоре километра от там,просто избора в Родопите е уникален не може да ти е скучно.

Alfa User
14-05-2014, 20:46
Господа, колеги и другари, след изпратено от мое име запитване до хотел "Гранд" в Самоков относно нашето мероприятие, получих следната оферта (цитирам дословно) :

"Здравейте,
в отговор на вашето запитване ние ви предлагаме следната оферта:

- 22лв.нощувка със закуска на човек до 15 човека

- 20лв.нощувка със закуска над 15 човека

- 10лв.допълнително легло за деца до 12г.

- 15лв.допълнително легло за деца над 12г.

Ресторанта разполага със 70 места, при групови мероприятия се работи по предварително уточнено меню за вечеря!"

Предложените от мен дати са 19 и 26 Юли, като аз предлагам да се спрем на 19-ти.

Ще попитам отново за корекция на цените ако се откажем от закуската, а през това време дайте идеи какви менюта да измислим, за да преценим с хората от хотела какъв да е куверта на глава.
Другата хубава новина е, че хотела разполага с голям паркинг, което ще позволи да се наредим като за изложба ;)

Furious 155
21-05-2014, 00:40
Супер за Самоков!!! Играем!
Само да видим как ще са отпуските това лято. Предполагам и другите имат този проблем.

Provocative
21-05-2014, 15:35
100% ЩЕ ПРИСЪСТВАМ !!!! КЪДЕТО И ДА Е!!!!

Alfa User
22-05-2014, 13:10
Хубава работа значи...
Изоставих темата нарочно за няколко дена, и никой нищо не написа или попита?!?
Евала за ентусиазма на колегата Provocative - напомня ми за първите дни на сектата :)

Скоро ще отделя важното инфо в нова тема, но за сега :

- дата на Национална среща на Алфа 155 - 19 Юли 2014г

- място за срещата - гр. Самоков, хотел "Гранд"

- срок за потвърждаване на участието и заявки за стаи в хотела - 20 Юни 2014г (условията ще са посочени в новата тема).

reloading
22-05-2014, 18:44
добра работа! :) паркинга е супер за снимки и има отпред права за ентусиасти ;)

п.с. малко по нататък като отворите темата ще резервирам 2 места ;)
п.с2. браво за организацията , чак като се замисля че до преди 2 дни щях да съм без 155 малко ме е срам от мен :))