PDA

View Full Version : МЕЛНИК - СОЛУН - 23 и 24 март !!!!!!



BatVas
13-03-2007, 15:16
Колеги ако има желаещи за 23-24-25 Клуб Алфа Ромео - ще се събира в Мелник, като има и планирано ходене до Солун (който желае може и само в Мелник да дойде)
Ето програмата:

Така имаме идея в края на Март да си направиме едно малко съборче в най-малкия град в БГрия...Мелник...там да си резервираме цял хотел.

Програмата е както следва:

1.Петък вечер преспиване в Мелник

2. Събота рано сутринта отпътуване до Солун, среща с Гръцкия клуб на Алфа Ромео, разходка из Солун и пребиране обратно в Мелник вечерта

3. Събота вечер, празнична вечеря в Мелник

4. Неделя, посещение на Самуиловата крепост (май там беше) и обяд в Петрич...

5. Отпътуване към София.(или кой от къде е)

-------------------



До сега сигурни сме 23 човека от КАРБ

BatVas
13-03-2007, 17:14
Ей няма ли серьозни!!!

mim
13-03-2007, 17:23
звучи суперско, ама трябва да се помисли

Bodom
13-03-2007, 18:00
Смуиловата крепост е едно голямо разочарование :x
По добре не ходете там :roll:
Ние преди две седмици си направихме екскурзия с приятели до Мелник, Роженския, Рупите, Самуиловата крепост.
Там всичко е... окрадено. Има един изкоп, който е покрит от покривна конструкция, която някога е имала и врати, но сега няма. В изкопа явно някога е имало разкопки, но сега няма (сигурно са преместени). Има едина бетонна конструкция, която трябва да се явява паметник, на който може да се качиш и да зяпаш околността от високо, но обезопасителната ограда горе е открадната, също и всички метални букви, които някога са стояли на паметника :evil: Жалка гледка.. Иначе цялата местност е едно не лошо парк-че, но удоволствието ни беше развалено от видяното...

BatVas
13-03-2007, 20:31
Няма много време за мислене - ама да знаете , че поемам ангажимент за резервации до утре вечер - от там нататък, ако си резервирате нещо вие лично , няма проблем - тръгваме в Петък23.03 след работа :wink:

netsurfer
13-03-2007, 21:20
аз утре ще звънна на Петко да му кажа колко хора сме ;) ...

BatVas
13-03-2007, 22:00
аз утре ще звънна на Петко да му кажа колко хора сме ;) ...
Направо ми пиши - да направя резервации

virusalfa
14-03-2007, 10:17
аз утре ще звънна на Петко да му кажа колко хора сме ;) ...
Направо ми пиши - да направя резервацииЗа мен резервация не трябва,аз ще сум си на селото,което е на няколко километра от Мелник.И ше ве изненадам,нема да дойда с алфата :lol:
Ako Алфаманиака не се обади преди да иде на Мелник,ЕГА не стигне! :roll:

PEPI-2ALFA
14-03-2007, 19:56
Аз на 23-ти съм нощна, но ще опитам да се сменя. А на 25-ти съм в Солун по друга работа. Мисля ,че ще успея да се включа поне за 1 ден. Резервация за спане не ми трябва- все пак съм не 20-30 мин.от Мелник.
За Самуилова крепост съм съгласен , но не е проблем има как да се уплътни времето- Рожен ,Рупите, Мелник.
Ще е голям срам да пропусна най-близката среща :oops: .

KGB
15-03-2007, 01:38
Самоиловата крепост, няма да отпада от програмата независимо какво разруха е там...напротив, ако сме истински Българи и държиме на това което имаме може да помогнем тази крепост да се възстанови :idea:

netsurfer
15-03-2007, 19:45
аз да кажа че съм самичък :? ...

BatVas
15-03-2007, 23:41
OK правя резервациите утре сутринта

BatVas
16-03-2007, 09:53
Обадих се за нощувките - чакам сега потвърждение до час.

То май само Нетсърфъра се записа от не-членовете. Да дойдеш ей - ако се откаже някои ми казаха , че аз ще плащам - нищо , че стаята не е заета.

PEPI-2ALFA
16-03-2007, 10:45
Аз в петък вечерта ще дойда след работа да се видим и да разбера за тръгването за Гърция. Без нощувка.
П.П. Пиши в кой хотел сте та да не звъня по тел. да ви търся.

KGB
16-03-2007, 10:59
Аз в петък вечерта ще дойда след работа да се видим и да разбера за тръгването за Гърция. Без нощувка.
П.П. Пиши в кой хотел сте та да не звъня по тел. да ви търся.

То ние няма да сме в кръчма в дадения хотел, така че ще трябва да звъннеш....

0878-164400

PEPI-2ALFA
16-03-2007, 12:15
OK. Схванах :D

netsurfer
18-03-2007, 17:47
Обадих се за нощувките - чакам сега потвърждение до час.

То май само Нетсърфъра се записа от не-членовете. Да дойдеш ей - ако се откаже някои ми казаха , че аз ще плащам - нищо , че стаята не е заета.
живот и здраве ще дойда ;)
я сега кажете колко хора ... къде ще се спи ... нещо такова ??

кажете и кога и откъде тръгваме ...

Alfamaniak
18-03-2007, 21:39
Обадих се за нощувките - чакам сега потвърждение до час.

То май само Нетсърфъра се записа от не-членовете. Да дойдеш ей - ако се откаже някои ми казаха , че аз ще плащам - нищо , че стаята не е заета.
живот и здраве ще дойда ;)
я сега кажете колко хора ... къде ще се спи ... нещо такова ??

кажете и кога и откъде тръгваме ...

За тръгването ще се разберем сега през седмицата - иначе 20 човека - около 14-15 коли

netsurfer
18-03-2007, 21:59
Обадих се за нощувките - чакам сега потвърждение до час.

То май само Нетсърфъра се записа от не-членовете. Да дойдеш ей - ако се откаже някои ми казаха , че аз ще плащам - нищо , че стаята не е заета.
живот и здраве ще дойда ;)
я сега кажете колко хора ... къде ще се спи ... нещо такова ??

кажете и кога и откъде тръгваме ...

За тръгването ще се разберем сега през седмицата - иначе 20 човека - около 14-15 коли
еми драснете едно л.с. ...

а и да питам ако има други желаещи??

netsurfer
22-03-2007, 18:58
така и нищо не написахте кога заминавате ...

аз тръгвам утре около обяд ... но незнам къде отивам :oops:
та това ми е телефона като стигнете ми звъннете, аз ще се помотам из юго-западна българия

pinko
23-03-2007, 00:19
Малиии къв сняг на парцали се сипе навън :shock: :shock: :shock:

А аз съм с летни гуми, и то Dunlop SP Sport 01

Ужас, май отпадам :cry:

KGB
23-03-2007, 03:34
Споко сняг нема....

Всеки който тръгна да ми звънне на 088-993-5115 да мога да ви кординирам.