PDA

View Full Version : Мир приятелчета!



Bobo Markov
20-10-2014, 00:03
Предлагам МИР!
Всички вие ме знаете кой съм!
Знаете че съм върл фен!
Занете също и че ние сме на привършване!
Ако ме искате обратно пишете на Григор, искам си старата самоличност а да ви видя сега :)

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

не искам да се крия зад измислени ИП-та искам си достъпа до всички раздели и искам да си лафя с вас :) много ли е ?

Кайо
20-10-2014, 00:04
:Yoda:
Предлагам МИР!
Всички вие ме знаете кой съм!
Знаете че съм върл фен!
Занете също и че ние сме на привършване!
Ако ме искате обратно пишете на Григор, искам си старата самоличност а да ви видя сега :)

Bobo Markov
20-10-2014, 00:05
@Ранобудниче :)

_power_
20-10-2014, 01:44
Аз съм за :pizza:

dimitar_vd62
20-10-2014, 17:35
И аз, и аз.

Ранобудниче
20-10-2014, 22:11
Ще направя каквото мога.

Bobo Markov
22-10-2014, 01:26
Горица - бкагодарско!

RUNNING WILD
22-10-2014, 09:53
не съм чел до сега такава тема трогателна е,аз лично не знам кой си поне не се сещам,явно си изгнаник знам ли,и аз съм бил така и много други,какво не ти понесе?Григор се сещам че има 164 ка и че е негов сайта на него ли да пишеме?какво да му пишеме от името на кой и за какво,поста ти звучи като на някой разкаял се за стореното шпионин терорист.

mordohy
22-10-2014, 12:38
Аз също съм за!
То всяко наказание си има срок и давност!

Bobo Markov
23-10-2014, 23:53
Ей Ръни, ще сетя аз га бехме в Пипълсо и Кукера те ял па аз закъснех да ви разтърва еййй :):)

RUNNING WILD
24-10-2014, 09:44
човече сложи си една снимка обозначи се,срещата я помня а тебе не,ми да ме беше защитил тогава що не стана да тропнеш с юмрук по масата да вземеш властта,Кукера си е Кукера това че на мене не ми харесва и ми е противен от край време не значи че за други хора не е приятен и полезен с нещо си,като цяло познавам хората от 155 раздела и люлинци струват ми се най нормални,иначе не ми се ходи на пиянски сбирки да се говори само за коли и накрая като изпаднеме в истерия заедно като в една секта задружни да си удариме колите че четох от тия дни колегите ходили на птп екскурзия,ходите ли още в тая пицария,гадна е пиците са ужас правени са от строителен работник гарнирал ги е с мистрия е шляпал матряла и е слагал къде какво му е останало от обяда,беше ми скучно и за това не ходя явно не беше моята компания както и аз не съм тяхната,ти до къде стигна с есграуна дадоха ли ти документите за самоличност,бъгвай всичко и всеки и това е къде си писал от долу,е като тоя от село къде вика-чекам да умре цело село та да станем кмет...

tribaleo
24-10-2014, 17:36
съдби на кръстопът...

Бобби
28-10-2014, 00:53
човече сложи си една снимка обозначи се,срещата я помня а тебе не,ми да ме беше защитил тогава що не стана да тропнеш с юмрук по масата да вземеш властта,Кукера си е Кукера това че на мене не ми харесва и ми е противен от край време не значи че за други хора не е приятен и полезен с нещо си,като цяло познавам хората от 155 раздела и люлинци струват ми се най нормални,иначе не ми се ходи на пиянски сбирки да се говори само за коли и накрая като изпаднеме в истерия заедно като в една секта задружни да си удариме колите че четох от тия дни колегите ходили на птп екскурзия,ходите ли още в тая пицария,гадна е пиците са ужас правени са от строителен работник гарнирал ги е с мистрия е шляпал матряла и е слагал къде какво му е останало от обяда,беше ми скучно и за това не ходя явно не беше моята компания както и аз не съм тяхната,ти до къде стигна с есграуна дадоха ли ти документите за самоличност,бъгвай всичко и всеки и това е къде си писал от долу,е като тоя от село къде вика-чекам да умре цело село та да станем кмет...
А бе ти винаги се движиш две години назад у форума....:smoke:....и за катастрофата чул не дучул....стига клюки...:boo:

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:51 ----------


Предлагам МИР!
Всички вие ме знаете кой съм!
Знаете че съм върл фен!
Занете също и че ние сме на привършване!
Ако ме искате обратно пишете на Григор, искам си старата самоличност а да ви видя сега :)

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

не искам да се крия зад измислени ИП-та искам си достъпа до всички раздели и искам да си лафя с вас :) много ли е ?
Война, копеле, война :tank:...след нея идва Мира...:smoke:

old alfist
28-10-2014, 01:12
Предлагам МИР!
Всички вие ме знаете кой съм!
Знаете че съм върл фен!
Занете също и че ние сме на привършване!
Ако ме искате обратно пишете на Григор, искам си старата самоличност а да ви видя сега :)

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

не искам да се крия зад измислени ИП-та искам си достъпа до всички раздели и искам да си лафя с вас :) много ли е ?

Май страдаш от раздвоение на личността - какъв ти е проблема да си пишеш с този никнейм.

pa4ito
28-10-2014, 01:19
Май страдаш от раздвоение на личността - какъв ти е проблема да си пишеш с този никнейм.

не бе, не страда от шизофрения, просто не са му "пуснали" оригиналния... :)

Bobo Markov
29-10-2014, 01:41
оуууу Пачо кви ги праш ве ей :) дай ми тука пак оргиналнио ник да сипя злоба да ръся хейт как си трее :)

pa4ito
29-10-2014, 20:56
оуууу Пачо кви ги праш ве ей :) дай ми тука пак оргиналнио ник да сипя злоба да ръся хейт как си трее :)

тоа па, аз да не съм Дядо Мраз... :crazy:

Bobo Markov
24-11-2014, 21:57
на бабати Пачитото :):tequilla:

Кайо
24-11-2014, 21:59
Оупппп,я моят човек Мъдър Гуру бил тук...и там.:))))
Наздраве с чайче мооо!

Bobo Markov
24-11-2014, 22:05
Нздраве аз па добарах скритите резерви на Hobgoblin и са квото и ми лафите за мен всичко е Криско и Илия Мариева - ай покажи на тия хора са как са мяташ, как го правиш как са фърляш как са раздаваш ;) :tequilla:

Кайо
24-11-2014, 22:08
Нздраве аз па добарах скритите резерви на Hobgoblin и са квото и ми лафите за мен всичко е Криско и Илия Мариева - ай покажи на тия хора са как са мяташ, как го правиш как са фърляш как са раздаваш ;) :tequilla:

Кой той Илия?
Тоя дет градил килия?:bg:

Bobo Markov
24-11-2014, 22:16
имам и за тебе една оферта - Жигула с ИЕсПи десет лева Нова Гъзора ОемВи ;):tequilla:

pa4ito
24-11-2014, 22:21
на бабати Пачитото :):tequilla:
Оня ден на фирменото парти след като свършихме с още двама колеги 3-тата бутилка и пях с певицата, щото беше дошла да ми мърка на уше, единия ми рече - ей, Пачо с пачовците... :rotfl:

Bobo Markov
24-11-2014, 22:25
чуй линейките докато пиеш коктейли - минават като триста SEL - форума ти е за психо диспансер ;)

pa4ito
24-11-2014, 22:29
чуй линейките докато пиеш коктейли - минават като триста SEL - форума ти е за психо диспансер ;)

аааа, аз коктйли не пия откак смесих джин и мента 7 пъти и отказах цигарите за седмица... А на психо не съм одил откак ми дадоха книжката за кола... Може би требе да ида пак ... :)
Пъ и от мерджаните ме кефи само ЦДС-то, откак се повозих къде 2-3 часа на готини пътища и пробвах как се набира... ;)

Mury
25-11-2014, 10:46
Извейняцииииииииииииииии:guns::guns::guns:

mordohy
28-11-2014, 08:59
Глей де бил купона!

Bobo Markov
01-12-2014, 21:06
абе да ви запитвам кой фърли очо на жигулата бре? :plane:

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

в събтъ идем у Монте Карло да ми лафиш на уше ;)