PDA

View Full Version : Ода



DiStefano
24-01-2005, 14:29
не знам кой ми изтри предишната тема ама аз съм тъп и упорит и пак продължавам само че този път няма да споменавам за какъв автомобил става въпрос според правилата на форума и раздела


ПРАВОЪГЪЛНА КУТИИКА
БЕЗ БАГАЖНИК – С КОЛЕЛА
СЪС МОТОРЧЕ ДОСТА ШУМНО,
НАБЕДЕНО ЗА КОЛА,
МАЙКА МУ Е КОСТЕНУРКА
ВОЗИШ СЕ ВЪВ НЕГО СВИТ
ТО В ЕВРОПА Е НЕНУЖНО,
НО У НАС Е СУПЕР ХИТ!
ЗАХАБЕНА НЕМСКА БРИЧКА
И С ДИЗАЙН НА ВСЕДЕХОД
ТО КУПУВА СЕ СТРАХОТНО
ОТ ДЕБИЛ И ИДИОТ!!!

ИМИДЖ СТРАШЕН ИМА БРАТКО,
ВНАСЯМЕ ГО И ДО ДНЕС
И ПОНЕ СМЕ МАЗОХИСТИ,
МАЖЕМЕ СЕ ЗДРАВО С ГРЕС
РЕМОНТИРАМЕ, НО ЗНАЕМ
ТУЙ Е ЗДРАВАТА КОЛА
И ПРЕД НИКОГО НЕ ЩЕ ПРИЗНАЕМ:
КАК Е ШИБАНО ТОВА.

ХВАНЕШ ЛИ ОБАЧЕ ....(модела на колата)....,
ЩЕ СЕ ДРУСАШ ЗДРАВО ЗНАЙ
ОТ ЦЕНИ И ОТ ПАВЕТА
ПЛОМБИТЕ ЩЕ ПАДНАТ МАЙ…

Max
24-01-2005, 14:49
GTI Power FOREVER! (да бе, вярвам си)
:mad: :wallbash: :wazuup:

alf
24-01-2005, 18:04
абе са кво толкова не им харесвате на тия коли, тва че имат лоша слава покрай състезателите дето ги пилотират няма нищо общо с самата кола... аз лично съм карал дълго време такава (не че бих си купил)дърво е верно, ама си е кола... да не е по-зле от корса примерно или деу рейсър или сумати там други бангета... както някой някъде беше написал, тъй като представляват по-голямата част от автомобилния парк у нас са осъдени да бъдат притежавани от повече чукундури от която и да е друга марка. знам че ще почнат нападки затва уточнявам - НЕ СЪМ ГОЛФ ФЕН, просто изразявам мнение PEACE :whistle:

virusalfa
25-01-2005, 21:15
Направо-ПОЕЗИЯ!!! :clap: :clap:

koolio
26-01-2005, 14:18
Йеееее! Одата е супер :D ! Ще я изпратя на едни заблудени приятели дето твърдят че "където ядат спагети и правят минети не могат да правят коли :evil: "! А мевду другото едно от най-комичните неща които съм виждал е един голф 2 в Плевен с надпис "пелишат рейсинг" (Пелишат е малко село до Плевен)! Както се казва- типично за марката!

Bulgarian_Stallion
26-01-2005, 14:38
майче това дето го написах ония ден като бех мъртво пиян е за тука :D :D

аз вчера продадох алфата и си купих един голф..ама мноо ма кефи..значи копеле..купих една лепенка ДИНКО ТОНИНГ..(нямаха У за тУнинг затова я взех с О) значи веднага ми се дигна времето от 9.4сек на 9.3 на 400м...ама не съм сигурен дали е от лепенката или от факта че си смених чехлите, вече не карам с тези сините от 2лв а си купих ПУМА спарко от женския пазар за 8лв..мноо ма кефат и те..майче дигат с 8-10коня ама не съм сигурен трябваше да питам циганина на сергията той ги разбира по добре...ама това не е нищо още..на същия пазар си вдигнах колата с още 230коня..как ме питате...ееееми купих едни коледни лампички, ама мноо яки и си ги закачих на колата..сега свети и ми я дига с поне 10коня..ама истинксата тайна е друга..от пазара взех новия албум на Азис и новата ХИТ компилация на ромски перли...батееее това ми дигна конете с поне 200коняя...а и даже да няма ефект върху двигатела адреналина така ми се дига като пусна тоз азис че просто няма 6-5!!!!та ви разкажа аз моята история бате карам си тука из финландия и некъв си селянин с некво Пежо 307 ВРЦ ме минава..аз си викам баа му мамата ей сега стана лошо..и като включих на втора направо му разгоних фамилята..тоя пък селянин си беше залепил некви селски лепенки като "Гронхолм" върху колата...най смешното е че след 10мин некъв келеш с Цитроен пак пробва да се прави на мъж ама аз пак направих номера с втора и пак го задминах..тоя пък нещастник си беше залепил неква си "Лоеб" лепенка ...мнооо селски момчета..утре ше ходя на да видя кви времена ша ми пусне моята..нямам Джи_Тек..ама си купих (пак от женския пазар) един мноо як Ролекс и с него и един прятел ше мериме за колко време ще направя 400м..аз твърдя че след Азис Тунинга ше го направя за 3.4сек ама не съм сигурен..малко се вълнувам честно да ви кажа ама нищо..ей сега се подготвям психически...седнал съм в голфа и без да го карам изучвам правата линя за утре...дано да се изложа и да направя 400м за повече от 4сек ...хайде пожелайте ми успех