PDA

View Full Version : Защо клуба не е поканен на нац. тунинг изложение?!?



Alfa User
24-01-2005, 18:37
Чудно защо ли само за нашия клуб няма отправена покана за националното тунинг-изложение ?!? За справка можете да се допитате до форумите на всички други автомобилни клубове ... даже и на братята от Фиат и Ланчия... На мен това ми намирисва на дискриминация, или на лоши взимоотношения - ако някой знае каква е причината, да си признае веднага !!! :wallbash:

Max
25-01-2005, 00:45
Аз също не смятам, че клуб Алфа Ромео губи нещо от това, дори напротив. Като предполагам какви циркове ще бъдат на това "тунинг" събиране е много по-добре нито една Алфа да няма на полигона.
Все пак на мероприятия от този род подхождат едни други коли и други дейности - търговия със семки, обсъждане на екзистенциални въпроси от сорта на "как да си направя оптичен тунинг с лепенка GTI RACING изрязана от найлон" или "как да си направя колата да плюе огън от ауспуха и да реве повече" или "един приятел ми каза, че ако свия на дядо кюнеца от печката и го сложа вместо ауспух колата ще стане поне 200 коня" :wazuup:
Не, благодаря! :evil:

Quadrifoglio
25-01-2005, 12:58
Аз съм абсоютно съгласен с alfa user. Ние ако мислим че всичко наоколо е простотия и селяния никога няма да успяваме да се развиваме. Със сигурност на това национално тунинг изложение ще има хора и коли от 2ете крайности и при вскички полжения ще има нещо полезно от това и изложние, 1во ние ще научим нещо, 2оро ще станем поне малко по-полпулярни, което аз мисля че е едно от най-важните неща за клуба (мисля че голяма част от хората не го оценяват това). А как може да коментирате нещо преди да е станало и то с такава сигурност. И защо трябва да се нахвърляте на alfa user?!? Той си има негово мнение което трябва да бъде уважавано! Със сигурност може много да се спори коя тема е важна и коя не! Не мисля че е коректно това отношение.
Да причината за това че само нас не са поканили наистина е възможно да бъде много елементарна но все пак е важно да се замислим по въпроса и не да си намираме оправдания а да изясняваме и коригираме нещата.

Quadrifoglio
25-01-2005, 14:39
и все пак мисля че остават няколко неизяснени въпроса:
Ще отидем ли на полигона?
Защо да не отидем?
Защо да отидем?

DiStefano
25-01-2005, 15:30
Да бе верно януари в този сняг аз само като сляза от колата и веднага подгизвам а там из ония кратери ... :wazuup:

Quadrifoglio
25-01-2005, 15:44
Добре ясно че който иска ще отиде. Но може да се организира като клубно събитие. Би било възможно ако го сметнем за достатъчно значимо събитие да преместиме срещата там например.

DiStefano
25-01-2005, 15:50
Добре ясно че който иска ще отиде. Но може да се организира като клубно събитие. Би било възможно ако го сметнем за достатъчно значимо събитие да преместиме срещата там например.


така да ... щото да се изтърсим 5 човека при от клуба при условие че другите клубове ще са в пълен състав е тъпо ... не говори добре за нас

valjo
25-01-2005, 15:59
Да бе верно януари в този сняг аз само като сляза от колата и веднага подгизвам а там из ония кратери ... :wazuup:
абе там на сухо, когато всичко се вижда, е опасно, кво остава сега :wallbash:
някой скоро да е трошил/пукал картер? да е правил прагове ? брони ?

:rip:

Quadrifoglio
25-01-2005, 15:59
Аз лично не се сещам за нещо което може да ни навреди ако отидем там дори мисля че за повечето от нас ще бъде интересно и все пак ще бъде една малко по-разнообразна среща. А и сме свободни да правим каквото поиксаме ако не ни хареса можем да си тръгнем веднага и срещата да продължи по обичайния начин

DiStefano
25-01-2005, 16:04
някак си Пандо ме нави да си призная
ама дайте се пак да се организираме повече народ
щото ако отидеме 2 коли ще сме като сирачета

valjo
25-01-2005, 16:07
някак си Пандо ме нави да си призная
ама дайте се пак да се организираме повече народ
щото ако отидеме 2 коли ще сме като сирачета
ами ако някой говори с моя застраховател преди това :tongue:

DiStefano
25-01-2005, 16:58
Става на въпрос че ще има Тунинг Шоу в неделя
за часът нямам представа
мястото е полигона зад Зимен Дворец в ЩутГард
въпроса е вписваме ли се ние в такава обстановка
и ако да как ?

MrX
25-01-2005, 17:03
ми де да знам вписваме ли се,като се вземат предвид обстоятелствата(най вече времето)това ще е тунинг шоу на визуалния тунинг,поради простата причина че гонки няма да има,а така от срещите не съм забелязал някой да блести в тази област :oops: :oops: :oops: не казвам че не са ви красиви колите но не там е смисъла

ShoxXx
25-01-2005, 17:15
Може и да се мернем само...с тъмни джамове, леко отворени...бавно в кордон...

DiStefano
25-01-2005, 17:25
Може и да се мернем само...с тъмни джамове, леко отворени...бавно в кордон...

:clap: като в гангстерските филми и едни такива мръсни погледи ще хвърляме върху немските возила ... :noughty:

ShoxXx
25-01-2005, 17:40
Аре, аре...
Навихме се!
Ще изчистим колите, ще палнем и ще отидем, ако не ни хареса и е кофти ще се врътнем и ще си правим ние среща някъде си...без някакви малоумни спорове "ама Пешо каза и Груьо отиде, па то требеше Сульо да пръдне и Сийка да стане...". Никой не печели от това. Няма смисъл да се пуска анкета, ами просто на срещата на края на януари...дето е тая седмица ще се види кой иска и кой не иска да дойде и това е. Вярно е, че времето може и да не е най-доброто за подобно мероприятие, но това не е събиране на OMV или Еко, ами явно нещо с някаква цел и малко по-голямо. Най-малкото е че има организация.
Относно появяването съм съгласен с Пламен, че това ще ни вдигне точките и ще станем яко известни и по-важното е, все пак ще се знае че ни има!

Dexer
25-01-2005, 21:41
Аз лично бих отишъл на тунинг срещата , защото ще ми е ентересно и бих се чувствал много по-добре ако го направя с КЛУБА!

Grigor
25-01-2005, 23:50
И според мен не е лошо да видим за какво става дума - най-малкото ще видим до къде е стигнал БГ тунинга.

п.с.

Всички ИЗЛИШНИ постове са изтрити - скандали и обиди НЯМА да се толерират!
За целта изпозлвайте - GSM, MAIL, Лично съобщение

Alfa User
26-01-2005, 07:25
Абе тя тука работата стана малко като с оня виц за белите и червените - докат се разберем какво кога и кой, дойде "горския" (без лоши помисли за Григор де...) и ни разгони. Тъкмо стигнахме до решение обаче - което е положителното. Пък за мненията дето се изписаха (и изтриха) - никой не беше очаквал чак толкоз да се развихрят страстите ... Все пак според мен стана очевидно, че е нужно пак да се съберем някъде всички, за да изгладим всички неясноти. :handshake: :cheers: :holiday: :drunk:

DiStefano
26-01-2005, 09:27
Чакайте сега тфа на 12 февруари ли е или е тази неделя :unsure:

ShoxXx
26-01-2005, 11:14
Аз разбрах че отиваме там на 12 февруари, което е въпросното Тунинг изложение. Иначе си имаме редовна среща на края на месеца, т.е. след 3 дни в неделя.
Ако бъркам, значи нищо не съм разбрал кое кога и как...

koolio
26-01-2005, 14:07
А кога точно щте бъде това събитие? Защото аз йивея в штитгарт и в никой случай не искам да го изпусна!

koolio
26-01-2005, 14:08
Лелееее колко грешки! :wow: Съжалявам! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Quadrifoglio
26-01-2005, 15:20
na 12 февруари от 14 часа на полигона в ст. град

Alfa User
26-01-2005, 16:57
Ами аз бях написал, но покрай другите постове бе изтрит и този с точната дата и час ... може би поради малко недоглеждане от страна на триещия... поста можеше само да се редактира - ма това пак си е лично мое мнение :whistle:

koolio
09-02-2005, 22:11
Последно ще има ли Алфи на това изложение, да знам да ходя ли. Щото иначе имам пътуване а не ми се остава да гледам Голфове с надпис "Пелишат Рейсинг" или "Бусманци Ф1".

Alfa User
09-02-2005, 22:37
Тунинг-изложението според официалните изяви се отлага за 08.05.2005 - дотогава има доста време да се наканим да отидем ли или не ...

KGB
09-02-2005, 23:15
Само дето това на 08.05 няма нищо общо с това другото :idea: едното се прави от доста по сериозни хора...докато това другото :yawn:

koolio
10-02-2005, 22:18
Е, нормално, и аз го очаквах. То в тоя студ няма да се види друг тунинг освен ледени висулки :D . Само да се молим през март да е хубаво времето, че както е тръгнало...