PDA

View Full Version : Горивна добавка Dynotab - мнения ?



valjo
26-01-2005, 11:33
http://kanex.bg/shop/744112d85f606d0c140fe0263cb7840f/&more=9

това чудо го продават Канекс, някой да има опит с него и/или мнение ? :unsure:

Bobo
26-01-2005, 12:05
Най лошото е когато никой няма мнение :wink: Прави си изводите. А БТВ тия накладки дето си ги купихме с тебе аз ще ги хвърлям за нищо нестават! :evil: :evil: :evil: А на Канекс ше им кажа че на тая цена дето ги купихме СЕ НАБУТАХМЕ ЯКО :bash: :boxing: ....

valjo
26-01-2005, 13:36
Най лошото е когато никой няма мнение :wink: Прави си изводите. А БТВ тия накладки дето си ги купихме с тебе аз ще ги хвърлям за нищо нестават! :evil: :evil: :evil: А на Канекс ше им кажа че на тая цена дето ги купихме СЕ НАБУТАХМЕ ЯКО :bash: :boxing: ....
що бе кво им е ?? оргиналдъ бендикс секъф кеф ?

Bobo
26-01-2005, 14:24
Оргиналдъ боклук! Щом на двойно вентилираните дискове прегряват на обикновен диск направо нема да работат

Dodo 155
26-01-2005, 15:07
http://kanex.bg/shop/744112d85f606d0c140fe0263cb7840f/&more=9

това чудо го продават Канекс, някой да има опит с него и/или мнение ? :unsure:
Решил съм да закупя 1 опаковка DYNOTAB Plus /то било за инжекциони/ и ще видя какво ще стане...дали ще спре помпата или мотора от много вървене :wink: :lol:
След това ще драсна няколко реда, но ми се струва че тази добавка е като всички други - даваш пари и нищо :wallbash: :lol:

Alexius
27-01-2005, 00:43
http://kanex.bg/shop/744112d85f606d0c140fe0263cb7840f/&more=9

това чудо го продават Канекс, някой да има опит с него и/или мнение ? :unsure:
Решил съм да закупя 1 опаковка DYNOTAB Plus /то било за инжекциони/ и ще видя какво ще стане...дали ще спре помпата или мотора от много вървене :wink: :lol:
След това ще драсна няколко реда, но ми се струва че тази добавка е като всички други - даваш пари и нищо :wallbash: :lol:

Четох в нет-а някаде за нея. Пиши после какво ти е мнението. Че на едната Brava инжекторите май са позамърсени та мисля да сложа и аз нещо.

KGB
27-01-2005, 00:58
Ми никой никога май не е сращал тази добавка....и гледам имат няква таблетка :lol: ...нещо като аспирин за кола.

Моето мнение, без да имам представа за тази добавка е, че не трябва да се рискува след като на пазара има толкова много добавки от добре позната на всичкини производители.

Аз лично карам моят дизел с:

Redex, STP, Shell Diesel Fuel Additive, в Еко-Петрилум БГ бензиностанцийте открих, че продават е Arexon's Дизел Мих, коята се препоръчва за ползване от книжката на колата...но леко ме е страх да не е мента все пак сме в БГ не някъде другаде.

Мога да споделя, че всяка една добавка си оказва своето влияние...аз лично ползвам на по около 2000-3000км Редех или СТП за почистване на инжекторите не коман райла....след това карам с Шел който повишава и цетаново число на нафтата, което е от основно значение за коман райл дизелите...поради по-бързото разпадане неа молекули в цилиндрите...тоест колкото по-голямо е цетановото число толково по-бързо нафатата се "разпада"....да не се задълбавам. Само ще добавя, че униджет дизала като моята прави до две впръсквания на цикъл...а мултиджета до 5 впрсъквания на цикъл....на налягания от около 1400 до 1800бара...в зависимост от модела на двигател

KGB
27-01-2005, 01:02
ДунаТаб, понеже е Американски продук съм сигурен, че ще има изледвана от Федералната Комисия за защита на потребителите (или някой от другите им комисий)...както преди време имаша за ДураЛюб, чудото което се сипваше в маслото както и много други такива добавки...след изследванията се оказа, че дуралюб не само не помага на двигателите но даже им вреди.

Това ме кара да мисля...:

DYNOTAB PLUS
- почиства двигателя
- намалява дима и вредните емисии
- повишава октана и мощността!!!!
- намалява разхода на гориво
- ПЛЮС почистване на инжекционната система и стабилизиране на горивото
- за бензинови и дизелови двигатели!!!
- една таблета третира от 40 до 60 литра гориво
- съдържа 2 таблети по 1 гра

НЕ искам бензинова добавка която повишава октановото число в моя резарвоар :wazuup:

Или иначе казано след такъв надпис...след само едно движение...Бегай бързо и много далече от такива продукти

nikicar
27-01-2005, 12:39
Предлагам на MAGIGAS - опаковка от 1 лтр / 32лв / за един резервоар бензин / 50-60 лрт/ . Повишава октана с около 4 пункта и подобрява ускорението и малко повече мощност. Има почистващ ефект в/у горивната система / при по-продължително ползване / , и не на последно място - подобрява процеса на горене .
Във www.clubs.dir.bg (http://www.clubs.dir.bg) - във форума на Nissan - тунинг модификации има тема добавки и там има коментари от хора коитовече са си купували тази добавка и са я ползвали .Има няколко типа тези добавки ...
За поръчка - adventurecarbg@abv.bg