PDA

View Full Version : ПОКУПКА НА GTV. Дайте съвет от къде?



galio1
07-04-2007, 02:16
Здравейте,
навил съм се за такава кола и веднага щом се стабилизира финансовото ми положение ще вляза в клуба. За сега се поразрових в няколко немски и италиански сайт-а и видях, че предлагат GTV-та 96-98(че и 99) за около 3000 евро, а тук няма за под 8500лв. На къде ще е по-добре да се насоча - Германия или Италия (или съответно България)?
мерси за сериозните отговори предварително

gigi
07-04-2007, 12:01
Ами колега какво да ти кажа вчера гледах едно на горубляне и помолих да го отворят оня шмотлъо търговеца като се разбуча, да съм гледал през прозореца само щот нямало да чисти после вътре, някви такива глупости а в същото време хич не му беше ясно какво продава, та от тука не бих ти препоръчал да взимаш че наще са все "разбирачи". А и взимат все морги за да спечелат после нещо. Май най добре от италия, че от немско много хвърлят зимата гадости и почват да хваща ръжда отдолу, я по амортесъори я по други детайли.

moxie
07-04-2007, 12:56
поздравления за избора :D като имаш предвид че търговците трябва да са на печалба е нормално в италия да е 6000 лв а тук 10000...така че ако ти се ходи до там, мисля че ше ти е по-изгодно....италия е по-близо, на твое място бих отишъл до там

leshoiad
09-04-2007, 08:05
Айде честито и от мене за отлични я избор. тая колица сие чиста пичеловка та с други думи няма да съжаляваш ;) При покупка задължително проверяваш предно, задно качване !!!!!!!, състояние на картер, омасляване на двигател щото полсе излиза мнооооооого солено ;) и разбира се задължителна смяна на ремъци и ролки ако разбира се няма сервизна книжка де. Айде късмет и успех!!!!

galio1
09-04-2007, 23:00
попитах тук-там и ми казаха, че въпреки сравнително ниската цена (за спортна кола) - поддръжката и била адски скъпа. от една страна годините (около 8-10 годишни са вече и се скапват), от друга - при удар(недай си Боже) частите ти разказват играта- трудно се намират,чакат се много,ако ги поръчаш и т.н.
Айде споделете моля ви кви проблеми имате с вашите и как ви се отразява поддръжката. :?: :?: :?:
Иначе за външния вид и че всеки се заглежда след нея... кво да говорим...страаашна е :D

leshoiad
10-04-2007, 08:22
Пич, ше ти направя едно срравнение - прдни носачи на Ауди А4 320 единия, на GTV-то 62 лева. Има раздел за цените на ремонтите на колата, разгледай там най-добре и сам си направи сметка можеш ли да си го позволиш. За елементите по купето си прав, но пък за тая работа си има клубен сервиз. Аз като тряснах моята и като я оправих тогава разбрах за него, ма си го има и са много довлни клегите. Айде със здраве и кат купуваш си повтаряй едно шещо - CUORE SPORTIVO!!!!! ;)

bouncer
10-04-2007, 17:15
аз ще се съглася с колегата! погледни раздела с цените и сам прецени можеш ли да понесеш такава кола! също така потърси някой с такава кола да направиш няколко кръгчета, защото колата не е само визия а и трябва да ти удобна. аз лично съм 2 метра и тежа 110 кг и нямам проблеми! автомобила е уникален! пожелавам ти да си намериш хубава количка и да я покажеш после.

leshoiad
11-04-2007, 07:49
Ае подскачко ;) сложи вече и на твоята една снимчица да я видим поне като аватарче бая време мина от какт я взе :)

bouncer
11-04-2007, 11:51
Още малко остана! чакам да сложа джантите и я снимам! и тогава....ще видите вие кон боб яде ли :)

leshoiad
12-04-2007, 09:42
хахахахаха :) и аз съм на тема джанти, таман съм я обезкостил и вчера цял ден лъсках ;) довечера ги чакам, монтирам и айде в шоурума ;)

bouncer
12-04-2007, 10:30
е тя твойта е ясна значи! пиенье еденье и некоя сгодна женица :) а аз те първа ги чакам моите....надявам се до края на месеца да са дошли и да ги монтирам. обаче не знам дали ще влезнат 18" - ки и сега сум на нокти. ако не станат ще търся фланци!!! като е готова трябва да ги съберем двете гадини :)

leshoiad
13-04-2007, 08:53
18-ки ше влязат ма гледай ЕТ да е по голямо че ако е малко ше се наложи да слагаш подложки на фланците инъче ше опират по рейките. Хубаво ги огледай още като ги сложиш преди да си тръгнал, че мамата си джейз. Ае късмет и да не забравиш снимка ;)

bouncer
13-04-2007, 16:28
утре е заветния ден! стискайте палци, пръсти, крака, зъби и други телесни части и нека силата бъде с мен!!! до края на деня ще има и снимки.

leshoiad
14-04-2007, 08:17
Скокльо, колко парички се изсули за джанти? Са ше ти разкажа нещо приятелю мой за моите. Моята я взех с ужасни джанти, имам предвид състоянието им, и 8 месеца я карах така. Писна ми най нактая и знаиш кво направих? Свалих ги, намазах ги яко с терминатор, падна всичко от тях до алумин и като имаш предвид, че грам от материала не съм отнел (за разлика оттова да ги дадеш на песъкоструйка или да ги търкаш с шкурка), дадох ги на мой пзнат да ги пръсне с остатъчни бои (перла разбира се) всичко ми излезе 20 лв, и ето пускам снимка за да видиш резулатта. Идеята на този ферман дето го изписах е следната - като те знам как на широко си даваш париците, за любовницата ;) , защо например не спестиш от джантите. вярно моите са си 16" ма съм сигурен че няма да изглеждат по зле от чистак новите. Тва беше мой приятелски съвет и не се сърди ако съм те засегнал но направо ми е блно като чет акак ви къпят за щяло и нещяло там в София за части на GTV-та. И още един пример - кажи ми моля ти се предни носачи комплект с шарнира сменява ли, и ако си колк пари даде за единия? Аз сменях и знаеш ли колк ми стъпа - 62 левчета. Споделеи и ше ти кажа що си се изръсил толкова ;) Айде със здраве и чакаме снимка. CUORE SPORTIVO!!!

bouncer
16-04-2007, 11:49
така като стане и все така става!!! естествено преебах се! отивм в събота да сложа джантите и какво? еднаята дефектна....мамицата му.....днес трябва да монтират друг модел който си избрах. джантите са 18" OZ. гуми и джанти общо ми стъпи към 3000 лв. довечера ще я снимам и ще покажа!
колега, не съм сменял предни носачи ама ако се наложи ще ти звънкам щото цената е супер!!!

leshoiad
16-04-2007, 17:55
хааааа ше се сетищ!!! Айде чакаме снимка!

proper
17-04-2007, 12:31
браво за джантите колега. Нещо по вид ми напомнят за моите само дето са 18" разбира се. Направо ти завиждам благородно!!

leshoiad
17-04-2007, 22:44
Пропър тва за мене ли беше - МЕРСИ!!!!

JOVANI_1974
07-05-2007, 18:42
купили си колега?

galio1
08-05-2007, 17:02
С риск да си навлека гнева на маниаците от форума ще кажа, че се ориентирам по-скоро към Фиат Купе 1.8 или 2.0 турбо. :roll: Сори пичове, но скъпичка ще ми дойде Алфата. Имах мерак за GTV, но .... по-нататък може ...

JOVANI_1974
08-05-2007, 18:09
защо скапичка? но имаи в предвид, че двете не могат да се сравняват
ако не ми се налагаше, никога не бих си продал моята ГТВ. но трябва, ако желаеш може да я видиш, ако не си се отказал напално от свещенния автомобил, ако изкаш званни 0888 369 079

galio1
10-06-2007, 21:58
Здравейте маниаци,
кажете някоя дума (личното ви мнение, съмнения за ценатс/качеството и каквото друго се сетите) за тези две италианки, моля ви:
http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details (http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11177166235403540&f1=details)
http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details (http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11180871633385071&f1=details)
Има и още няколко за около 6500-7000 в mobile-to.
:go:

bouncer
11-06-2007, 10:03
колега,

и двете изглеждат добри, ама зелената нещо ме притеснява. 65 000 км и само 6400 лв?!?!? абсурд! пък и няма снимки на интериора. сивата изглежда добра, обаче е претапицирана и този волан ми е много странен. моята не е с такъв. иначе от снимки не знам какво да ти кажа. 180 000 км са й малко множко ама то зависи как е карана и къде. най добре е да ги видиш на място, ако дадът ги закарай при бобо на диагностикма и прегледай задължително ходовата част. запали я, чуй я как работи, форсирай и гледай да не пуши. иначе какво да ти кажа....поздравления за избора! това е колата.

PS - във форума един колега си продаваше ГТВ-то. Джовани май му беше ника. обади му се ако искаш.

galio1
11-06-2007, 13:01
bouncer, мерси за мнението. Видях на Джовани gtv-to, обаче аз по принцип ще купувам по-късно през годината, а и неговата няма климатик, а аз много държа.