PDA

View Full Version : РЕГИОНАЛНА СРЕЩА - СЛИВЕН - 06.02.2005 - ПРОМЯНА !!!



Alfa User
30-01-2005, 18:36
Ако времето се пооправи и не прилича на днешната ш.....на виелица, хората от Ямбол, Сливен, Бургас и всички заинтересовани в региона (и не само от този) са поканени на сбирка на летището на Сливен на 06.02.2005 - Неделя. Най-вероятния час на събирането ще е 11:00. Вероятно от там ще се ходи някъде на друго място, защото вятъра на тая писта е меко казано непоносим. Но пък има и вариант за гонки ако времето е хубаво, защото там се събират и други коли. Така че си вземайте ушанки, дебели дрехи и ръкавици - може и дърва за огън. :wow:
И вземете и повечко познати, братя, сестри и фенове с вас - да стане хубава компанията. :tongue:

Immortal
30-01-2005, 20:02
и фенки, фенки :D
аз ще се огледам за подходящо място за барбекю из близките баири, както и за някое заведение, в случай че времето е лошо.

street_vagabont
30-01-2005, 21:01
[/b]Очертава се як купон! Надявам се да има участници и от всички италиански клубове в България :wink:
Местни фенки от Immortal

Immortal
30-01-2005, 21:16
Ако чакате на мене... ако беше преди 5-6 години - един автобус щях да ги докарам, ама сега мога само една :lol:
А и тукашните много захитряха, всичко искат да им се плаща :wink:

Alfa User
31-01-2005, 11:33
Абе ти ги докарай, пък после ще видим... Плащането може да се уреди по най-естествения начин - натурална размяна :whistle:

street_vagabont
31-01-2005, 18:54
От Immortal очакваме мацки от Сливен, а от Alfa User пички от Ямбол. Доведете повече, за да има за всички :wow: :whistle: :tongue:

Alfa User
31-01-2005, 21:13
Бе ямболските п...и ги знаем... по-добре изобщо без мадами отколкото с ямболиики ... Което пък ме подсеща че ти щеше да уреждаш мадами за срещата в Карнобат, пък нещо не ги скивах... :tongue:

street_vagabont
31-01-2005, 21:39
Алекс, темата на срещата в Карнобат беше итал коли. :lol: Мадамите искат да ги возят на готини коли, като твоята, ама пътните условия бяха ужасни.
Ще се уговорим за някоя вечер, най-добре петък , и ще дойдеш в Карнобат. Няма да останеш разочаровън, но трябва да е вечер. Има всякъкви и са по разбрани от ямболийки, от опит го знам вече! :tongue:

Alfa User
31-01-2005, 21:51
Ми мисля, че аз и моята Алфа не се плашим от лошото време - така че мадамите са добре дошли на показна обиколка. Ако разбира се съответстват на колата ... т.е. червено бельо, готина фасада, огнен темперамент и т.н.
Ма по-добре да спираме че форума заприлича на един друг сайт пък не му е това идеята ... :whistle:

Immortal
01-02-2005, 10:37
... Има всякъкви и са по разбрани от ямболийки, от опит го знам вече! :tongue:

Що не каза по-рано? Аз като избирах едно време, избирах между карнобатлийка и ямболлийка, и взех ямболлийката. :wallbash:
:D :D :D

И за да не изместваме темата, за мадами незнам, но ще се постарая да събера повечко хора от района с италиански машини.

Alfa User
01-02-2005, 12:30
E т'ва вече е приказка - няма само да се плюнчим тука с некви си мадами ...

KGB
01-02-2005, 23:42
Цяло летище със сняг :wow: искам и аз :cry:

туко що ми дойде идея за бонжурище

Alfa User
02-02-2005, 17:17
Ми що не се метнете и вие до тук ??? Тъкмо да натрием носовете на VW & Opel групите... Вземете и по една фенка и ще ги наредим ей така (тогаз вече всички ще изпоприпадат...) :
http://www.alfa145.com/upload/136n.jpg

http://www.alfa145.com/upload/1188c.jpg

http://www.alfa145.com/upload/15454.1.gen.jpg

ЗАБЕЛЕЖКА : Това сладичкото русичкото :in love: :in love: :in love:до GT-то съм го навил да застане до моята кола - обеща ми уж да не ме изложи... :unsure:

Bobo
02-02-2005, 19:30
Да ти изям решетката да ти изям :baby:

KGB
02-02-2005, 21:53
С такави фенки не знам дали ще мога да стигна по-далече от гората :lol:

Ми ако беше нормално времето можеше...ама на този сняг (който и в момента вали) си представям какво ще е по пътя...За това ви предлагам и вие да помислите дали си струва да поемета риск с пътуване в такова време. Имаме цяла година за да си правиме срещи, но не искам да ви се бъркам вие си знаете най-добре...пък дано се пооправи и времето

Bobo
02-02-2005, 22:18
Какво време бе КГБ с такива фенки и аз идвам на регионалната среща :lol:

street_vagabont
02-02-2005, 22:22
Всички видяхте, че на 30- януари се събрахме, въпреки поледицата и големия студ. Сняг и преспи, не ни плашат. :yes:
Ще си направим купона на летището в Сливен.
За итал срещи, барбекю и пички , винаги сме първи :cheers: :cheers: :drunk: :dj: :kicking:

На 6-и ще стане интересно! :D
На същото място , ще се събират и VW и Opel бегачи и фенове.

Alfa User
02-02-2005, 22:36
Значи да поясня какво искаше да каже колегата с туй "VW и Opel бегачи" - начи кат ни видят тука по наште улици, всичките гореописани почват да бегат дет им сварят очите ... някои даже си оставят и колите, щот не палели били толкоз бързо. :lol: :lol: :lol: :noughty: :punk:

Immortal
03-02-2005, 11:39
Приятели, времето в Сливен постоянно се влошава. Дано от утре да почне да се оправя, ама като гледам прогнозите...
Сняг няма много, има-няма 1-2 см, и то не навсякъде, но излезе доста силен вятър (по сливенски).
Пиша това днес, щото до неделя повече няма да съм на работа и няма да имам достъп до интернет.
Сливенлии ще бъдем на пистата каквото и да е времето, вие си преценете дали да идвате.
(Времето не е по-различно от миналата неделя, когато ходихме в Карнобат, така че който не го плаши такова време, ще дойде )

Alfa User
03-02-2005, 19:21
Времето тук се влоши доста. В Сливен вятъра достаигна днес ураганни скорости. Ако не се оправи времето до края на седмицата, предлагам да отложим срещата за края на месеца - примерно 27.02. Според мен ако времето се задържи такова, няма смисъл от излишни рискове по пътищата - доста хора не са екипирани със зимни гуми и ще е безразсъдно да се кара при такива условия.

Alfa User
04-02-2005, 21:09
ПРОМЯНА !!!
цитирам :
"Пътищата в района на Варна, Бургас, Каварна, Добрич, Силистра, Хасково и Тополовград бяха обявени за непроходими, не се препоръчват пътувания"
"Обявено е бедствено положение и в Ямболска област, а на първокласния път към Бургас в района на Калояново, три тира се преобърнаха от силния вятър и движението беше отклонено.

Движението по главния път Бургас-София беше блокирано в района на село Ветрен; в бургаската община Руен също обявиха бедствено положение."

При създалото се положение предлагам срещата да се отсрочи за 27.02.2005

street_vagabont
05-02-2005, 08:37
ПРОМЯНА !!!
цитирам :
"Пътищата в района на Варна, Бургас, Каварна, Добрич, Силистра, Хасково и Тополовград бяха обявени за непроходими, не се препоръчват пътувания"
"Обявено е бедствено положение и в Ямболска област, а на първокласния път към Бургас в района на Калояново, три тира се преобърнаха от силния вятър и движението беше отклонено.

Движението по главния път Бургас-София беше блокирано в района на село Ветрен; в бургаската община Руен също обявиха бедствено положение."

При създалото се положение предлагам срещата да се отсрочи за 27.02.2005

Алекс, добре си слушал по радиото и телевизиятата, за обстановката по пътища. :?
Но , пътя Бъргас -Сливен е проходим, дори и без вериги. Вчера 4-ти февр. , ходих до Сливен. Кара се нормално бавно с 30-40км по заснижените места и с 70-80 по сухите места. Пътувах с кола със задно предаване. Постиянно минават грабла и там където има навявания, се почистват. Бедствено е положението по междуселските пътища. :wink:
Добре ще е да отложим срещата за края на месеца, да се надяваме да се постопли малко.

arieca155
05-02-2005, 13:45
kakvo re6avame v kraina smetka.kakto vijdate vremeto se poopravi.patia e dobar.

street_vagabont
05-02-2005, 14:11
Да, времето се оправи. В Карнобат, снега почна да се топи, на сянка е 2 градуса. Аз съм за събиране, ама Ариец, да не сме само двамата с теб. Да видим до довечера, кой какво ще пише тук и ще решим. Immortal трябва да пише, как е времето днес в Сливен.

miro_dt
05-02-2005, 20:54
времето се пооправи пътищата също тъй че малко вятър не вярвам да ни уплаши

arieca155
05-02-2005, 22:57
telefona mi go znaete,ako krasi ot burgas tragne da se obadi.ima veroiatnost da sme dvamata vagabont,tazi sreshta oti4a brato .prosto vremeto e mnogo shibano,az sam s letni gumi,viatara e neponosim ,moje da otidem s obshta kola kakto kazah telefona mi go znaete .niama lo6o da napravim sreshtata i nakraia na meseca.

street_vagabont
06-02-2005, 08:05
miro_dt , дай си домашния адрес, за да ти дойдем на гости.8)


Пътя е сух, кара се с летни гуми, но вятъра, е ужасен :yes: . И да дойдем в Сливен, за летището и дума неможе да става. Там адски духа. Ще издуха и коли, и барбекю и пичките на пичките. :unsure:

Alfa User
06-02-2005, 09:08
Аз ще съм в Сливен - със Immortal се чухме - тяхната група ще е там. Но все пак пътя Ямбол-Сливен е добре. Не знам как е от Бургас насам. Ако има желаещи да идват - добре дошли. Срещата за 27.02 ще остане.

street_vagabont
06-02-2005, 19:02
Някой да пусне снимки от купона в Сливен. Как беше? Разпрявяйте! :wow:

Immortal
07-02-2005, 11:21
Срещата мина добре :)
Направихме си и малко гонки. Надойдоха и разни голфчета, опелчета и други.
Времето беше супер. Почти пролетно :)
Алфа_юзър направи снимки, даже и филмчета, които очакваме да се появят тук.
Съжалявам, че не можах да дам информация за времето своевременно, но петък и събота бях в Ямбол, а и интернет имам вече само на работа..

Alfa User
07-02-2005, 17:17
Еми колеги - за сефте се връзвам тука, щото идиотите от мойто ISP пльоснали некво тъпо прокси на цялата мрежа и не можех да отварям сайта изобщо.
Значи за снимките - абсолютна каша е станала - няма нито една свястна, щот слънцето много ми печеше и не знаех какво става.
За филмчетата - ето ги тук :

http://free.datacom.bg/browse/alfa_user/video/

Разбира се не всички са от пистата в Сливен - търсете :
- kolona_155
- 155vsGolf2
- alfa155_miro_dt
- alfa_Martini
Може да наблегнете на 155vsGolf2 - до 400м Алфата водеше с около половин дължина - Голфа се измъкна чак на края на единия километър. За сравнение Алфата е 1.7TS а Голфа е 1.8GTI - не че искам да се заяждам с колегите с Голф, но можете да им го пуснете ... :evilish:

KGB
07-02-2005, 23:38
eeeee...какво е това време там бре :evil: тука ни затрупа....

Това летище ми изглежда много примамливо....колко е дълго???

Настилката до колкото виждам е перфектна...

Alfa User
08-02-2005, 17:17
Летището е дълго около 2км ... настилката наистина е много добра - единствените забележки са за прахта и ситните камъчета, които носи вятъра от полето (а там почти постоянно духа...). Достатъчно широко е за едновременен старт на 4 коли.

Immortal
09-02-2005, 13:55
Alfa_user, в събота ще съм в Ямбол, ще ти звънна да се видим, може да ти дам някой диск да ми запишеш филмчетата, щото няма как да ги изтегля.
А относно пистата - ми да ви кажа днес даже и вятър няма. Пече едно Слънце, температурите са малко НАД нулата (щото локвите са се разтопили)...
А като тръгахме от там, срещнах една КАТаджийска патрулка да идва натам, добре че тръгнахме, останаха само голфчетата...