PDA

View Full Version : Alfa Romeo Club



Talion
16-04-2007, 23:02
Здр понеже съм Млад човек и общо взето скоро взимам книжка и естествено идва първата ми кола, която за моя голяма радост(щастие и гордост) е Алфа Ромео 156 1999година 1.8л 175коня. Да доидем на въпроса ми - имам огромното желание да се запиша в Алфа Клуб България но незнам какви са изискванията. Ше съм ви много благодарен ако получа отговор и естествено ако ме приемета. Пишете ми на е-маила или в Skype-a mi ( fortreth ) :) :)

KGB
16-04-2007, 23:18
В раздела Алфа Ромео най-отгоре има специална тема по въпроса...

trustworthy
16-04-2007, 23:54
...първата ми кола, която за моя голяма радост(щастие и гордост) е Алфа Ромео 156 1999година 1.8л 175коня. ...

Как така 175 коня :shock: тея са 144 к.с. бе чип, колега

deyan_88
17-04-2007, 00:32
Ха да ти е честита :) очакваме и снимков матреал да пуснеш,иначе умната с нея ,че без опит да се качваш на такова нещо не е шега работа.Аз преди 4 месеца като взех книжката и като се качих на моита ,че на няколко пати щях белята да направя за тебе не знам.

blank_jack
17-04-2007, 21:46
е то в началото е хубаво да се кара с повишено внимание (от опит), щото като няма инструктор в колата и караш като гармян заек в началото (от опит) път то малките грешки (да сечеш път и да отнемаш предимство) особено като караш от скоро не може да минеш без тях (от опит) ама се пак за да се блъснеш се искат двама :D (в повечето случаи) :lol: пък конете ще ги укротиш .. не че ще им се наситиш ама ... като дърпаш аудита и бмв-та по светофарите и земеш да спираш мн често на ОМV ( и те знаят по име вече :lol: ) (от опит) ще се поспреш :)

.. иначе честито ... :))) И мн приятни изживявания :)