PDA

View Full Version : Вече срещи и в град Троян...



DJ
21-04-2007, 12:26
Най-после започнахме да се събираме на срещи и в малкия ни град и рекох да се похваля :roll: така прилагам няколко снимки от последната ни среща 15.04(тя беше най-сериозна).
Дай Боже да ставаме все повече :twisted: целта НЕ е да сме само с 33-ки, обаче хората с по нови и скъпи Алфи в Троян често се надуват и не посещават срещите,но все пак преди всяка среща им слагаме листовки по колите :wink: Така прозовавам ако някой троянец алфист прочете това нека заповяда :headbang:

bass
21-04-2007, 12:33
Брех, то много алфи имало в Троян бе :D
Едно време имаше само една (в движение) - на Цецо Велешки 155-ицата, че и чисто нова :D
Ма сега гледам преобладават като транспортни средства разни Vento и фиатки Брава май?
btw тая среща в Лъгът ли е? До училището?

DJ
21-04-2007, 12:39
Брех, то много алфи имало в Троян бе :D
Едно време имаше само една (в движение) - на Цецо Велешки 155-ицата, че и чисто нова :D
Ма сега гледам преобладават като транспортни средства разни Vento и фиатки Брава май?
btw тая среща в Лъгът ли е? До училището?

Ами да там е срещата,така го решихме защото има къде спокойно да си спрем колите:).Иначе алфите в Троян са доста повече :twisted: ,но както обясних доста от колегите ни не ни приемат на сериозно,а има и такива до които не можем да стинем :idea: :),но като цяло имаме надежда :th_up: ,а ти колега когато решиш да си идваш към Троян може да прескочиш на някоя среща :),следващата е на 05.05.07г.:)

KGB
21-04-2007, 12:46
Супер среща :wink:

пс: като се надуват, да докарам 159ката и да спрат да се надуват :evil:

DJ
21-04-2007, 12:51
Супер среща :wink:

пс: като се надуват, да докарам 159ката и да спрат да се надуват :evil:

Това е страхотна идея :lol: ,като я докараш и :shock:(нормално е за малкия град тези със скъпите коли да реагират така) ,ама все пак всеки сам решава,на никого не се молим :twisted: надяваме се групата ни да става все по-силна :twisted: и да продължа да качвам все по-хубави снимки :wink:
П.П. Ти и 147-цата да докараш пак така ще гледат :wink:

ne0
21-04-2007, 12:51
Супер среща :wink:

пс: като се надуват, да докарам 159ката и да спрат да се надуват :evil:


ОБИЧАМ ГО ТОЯ ЧОВЕК!!!

JORDI
21-04-2007, 16:18
Синът ми живее в Троян и често ходя при него,обикновенно в събота след 16 часа. Колеги,ако не ми мине котка път може на 5-ти и аз да дойда да се видим. 13 години карах 33-ка почти нова я взех от Италия,но се наложи да я сменя с по-нова и още ми е мъка... Ако стане връзката,ще ви разкажа за любителите на италянки от Старата Столица!
Желая успех на алфистите от Троянския клуб ! :D

AlfaRomeo
21-04-2007, 17:49
хубава Срещичка сте си заформили браво браво ! Все така да продължавате и все повече да ставате :)

DJ
21-04-2007, 18:50
Синът ми живее в Троян и често ходя при него,обикновенно в събота след 16 часа. Колеги,ако не ми мине котка път може на 5-ти и аз да дойда да се видим. 13 години карах 33-ка почти нова я взех от Италия,но се наложи да я сменя с по-нова и още ми е мъка... Ако стане връзката,ще ви разкажа за любителите на италянки от Старата Столица!
Желая успех на алфистите от Троянския клуб ! :D

Мерси за топлите думи колега :) и аз си харесвам 33-ката колкото и да я плюят(дали това не е защото не мога да си позволя друга? :tooth: ).А за срещата мисля, че беше 05.05.07г. от 17.00ч.,така че очакваме включване на сивата 146 от подписа ти(нали?). :cheers:

DJ
21-04-2007, 18:52
хубава Срещичка сте си заформили браво браво ! Все така да продължавате и все повече да ставате :)

Дай боже да ставаме все повече :clap2: ,"Много сме, силни сме" :bounce8:

JORDI
21-04-2007, 21:09
Да от подписа е но,не мога да и определя точно цвета сивозеленикакво...,абе ако ме познаете шъ почерпя по бирка ! :beer:

DJ
21-04-2007, 23:32
Да от подписа е но,не мога да и определя точно цвета сивозеленикакво...,абе ако ме познаете шъ почерпя по бирка ! :beer:

Едва ли ще има друга 146-ца на паркинга там(иначе в Троян са няколко но още не сме ги привлекли :twisted: ):)ще те познаем споко,а ти ако 100% ще идваш пиши едно Л.С.(извинявай че ти обърках цвета на красавицата) :oops:
П.П. Събираме се пред кафе"Максима",ако ти не го знаеш сина ти 100% го знае;)

JORDI
27-04-2007, 10:52
Абе нещо се загубихте от хоризонта! Я да ви разбъчкам с един въпрс- надникнахте ли в темата с барбекюто да видите как освен на волана :drive: сме добри и на карти,табла ,футбол,федербал,водни спортове,готварство, ама на масата сме най-добри :eat:
С пожелание да сте кат нас!!! :D

DJ
30-04-2007, 13:20
Абе нещо се загубихте от хоризонта! Я да ви разбъчкам с един въпрс- надникнахте ли в темата с барбекюто да видите как освен на волана :drive: сме добри и на карти,табла ,футбол,федербал,водни спортове,готварство, ама на масата сме най-добри :eat:
С пожелание да сте кат нас!!! :D

Да страхотна среща сте си спретнали :clapping: пожелавам си не само в Троян ами във всеки град да си правят подобни :bg: (даже по-добри :hehe: ),стига мечти :oops: .
Колега а ти реши лис е да дойдеш?нали не си забравил?05.05.07г. от 17ч. пред кафе "Максима":) :bounce8:

JORDI
30-04-2007, 17:11
Ок! Не съм забравил и само непредвидени обстоятелства могат да променят нещата при мен! :wink:

DJ
02-05-2007, 11:25
Ок! Не съм забравил и само непредвидени обстоятелства могат да променят нещата при мен! :wink:

Ще чакаме :lol:

JORDI
06-05-2007, 19:21
Драго,много се радвам за сърдечната среща! :D Мога да добавя,че за мен беше чест да пием по бирка и да се подредя до Троянските си колеги! :o Поздрави всичките,които нямат пряк достъп до форума и да не забравят,че това е само началото! Пускам само първата снимка от моя телефон ако можеш прати твоите с Арната и с 164-ката на Христо. :D
П.С. Ако знаеш телефон на колегата дето ще му нося карбуратора ми го пусни на лични да мога да се свържа с него!/ Пак му забравих името :? /

RoMeO_156_GTA
06-05-2007, 19:47
:bg: браво бат Данчо че представяш търновската групичка :punk: Пък и на троянските алфа фенове че са се организирали 8) Чакаме още снимки 8)
П.С абе ти как си регистрира колата в КАТ :roll: Сива ли синя ли ,сега пък зеленикава :shock:

bass
06-05-2007, 20:25
Аз бях в Троян в събота, тоест минах транзит за половин час :? Имах предвид срещата, ма немаше чалъм :oops:

DJ
06-05-2007, 21:43
Драго,много се радвам за сърдечната среща! :D Мога да добавя,че за мен беше чест да пием по бирка и да се подредя до Троянските си колеги! :o Поздрави всичките,които нямат пряк достъп до форума и да не забравят,че това е само началото! Пускам само първата снимка от моя телефон ако можеш прати твоите с Арната и с 164-ката на Христо. :D
П.С. Ако знаеш телефон на колегата дето ще му нося карбуратора ми го пусни на лични да мога да се свържа с него!/ Пак му забравих името :? /
Аз отново благодаря за посещението колега :lol: отитваме се да подръжаваме на "Най големите",но уви ти сам видя че сме доста несериозни :smackbum: .Но се надявам следващия път като ни погостуваш да сме повече :roll: Колегата на който си му забравил името е Илия с Арна-та(наистина е много арна като за Арна;))ще ти пратя телефона му на Л.С.
Снимките ще ги пусна отдолу но пак казвам очаквах повече коли :(,но колегите се обадиха все се обаждаха и казваха че имали проблеми :frown: ,но мисля че другия път групата ще е по силна макар и без мен :wink: .
А вие се замислете да направим една обща среща търновци и троянци :wink: ,мисля че ще се получи добре :)

П.С. Данчо Алфата ти е страхотна :clapping:и да вкараш сина ти в правата вяра ей :oops:

JORDI
06-05-2007, 22:08
Браво на момчето! :cheers: Страхотни снимки! Ще кажа на колегите от Търново да ги видят,пък ако им стане жега през лятото може да ги доведа на Чифлика или на Шипково да се побарбацат в минерална вода и да дишат балкански въздух! :on_da_beach:

DJ
06-05-2007, 23:00
Браво на момчето! :cheers: Страхотни снимки! Ще кажа на колегите от Търново да ги видят,пък ако им стане жега през лятото може да ги доведа на Чифлика или на Шипково да се побарбацат в минерална вода и да дишат балкански въздух! :on_da_beach:

Жалко че няма да мога да присъствам :frown:

AlfaRomeo
07-05-2007, 01:02
Браво Браво колеги,е сигурно ще доидем някои път да напраим една обща среща,нека сабя покаже да не горим преждевременно :)

Бат Данчо дано добре си представил нащия клан :)

BobyBravo
07-05-2007, 09:26
Само кажете кога ще се ходи на Чифлика за да тръгна по навреме с Ланчиата ( 2-3 дена по-рано) :oops:

wrc
07-05-2007, 18:09
Само кажете кога ще се ходи на Чифлика за да тръгна по навреме с Ланчиата ( 2-3 дена по-рано) :oops:

ПОНЕ :lol: :lol: :lol:

DJ
07-05-2007, 20:37
Амм един месец път с камили ще има за боби :) хаха 8) :shock:

Важното е колегата да пристигне и да стане срещата;)
П.С. А каква е колата между другото? :roll:

JORDI
08-05-2007, 09:30
Колата му е Ланчия, ама с повреда в ск.кутия-нема 3-та и 4-та,а пета не се включва щот е на газ! :lol:
Майтап бе Боби :D ...Абе майтап,майтап,ама си е жива истина :lol: