PDA

View Full Version : Диагностика на Spider???



go play
23-04-2007, 17:27
Колеги искам да си купя Spider обаче малко ме е страх и искам да направя диагностика и с една дума да прегледат колата и да ми кажат има ли и нещо и т.н. Въпроса ми е къде в София е най добре да я закарам какво ще могат да ми кажат за ходовата част...има ли вариант да ми кажат дали е на реални километри в какво състояние е двигателя и колко ще ми струва... Благодаря предварително

go play
23-04-2007, 17:29
И още един въпрос .. има ли вариант да се центрова страничното стъкло защото захапва уплътнението и за да се затвори вратата трябва да се свали леко стъклото???

Bobo
23-04-2007, 22:52
Ето тук съм описал какво предлагаме: http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=10814

колегите от форума ме познават добре :wink: Мога да помогна и за стъклото :wink:

proper
27-04-2007, 05:52
Бобо ти е човека... Направо там отивай...

dido 2
27-04-2007, 11:25
И още един въпрос .. има ли вариант да се центрова страничното стъкло защото захапва уплътнението и за да се затвори вратата трябва да се свали леко стъклото???
И на моята е така . Мисля , че е остаряло и изгоряло от слънцето уплатнението отгоре - втвърдило се е и не пуска стъклото . А някога се е огъвала тая гума . Сигурно ще трябва да си намериме нови такива уплатнения . Не е до центроване на стъклото .

Bobo
27-04-2007, 23:30
[quote="go play":33euxiw6]И още един въпрос .. има ли вариант да се центрова страничното стъкло защото захапва уплътнението и за да се затвори вратата трябва да се свали леко стъклото???
И на моята е така . Мисля , че е остаряло и изгоряло от слънцето уплатнението отгоре - втвърдило се е и не пуска стъклото . А някога се е огъвала тая гума . Сигурно ще трябва да си намериме нови такива уплатнения . Не е до центроване на стъклото .[/quote:33euxiw6]

Центрова се трудно но се справяме :wink:

go play
28-04-2007, 19:56
Бобо ще звънна един телефон предполагам че четв. или петък ще докарам колицата за един основен преглед и диагностика.Кажете ми и колко излиза смяна на анг. ремък частите и париците за работа./ако е възможно разбира се/

go play
28-04-2007, 20:02
Е вече се чух с Бобо и можете да не ми отговаряте на въпросите :oops: