PDA

View Full Version : А ИталФест 2007 ?!?



Alfa User
07-05-2007, 22:41
Колеги, не искам да съм аз тоя дето разръчква огъня, но месец май вече почти е наполовина изтекъл. Не мислите ли, че е време да помислим и за Италфест 2007 ? Миналата година всичко се направи набързо (и въпреки това беше супер! ), но мисля че е хубаво да помислим малко по-навреме за тазгодишното шоу. Не знам дали в раздела за членове вече няма някаква идея, но е редно да има някакво инфо и за останалите фенове - все пак е важно мнението на всички...

Pinky
08-05-2007, 07:17
вероятно ще се обсъди на пролетния събор във Варна

cvetelin
08-05-2007, 09:12
айде решавайте го, че тая година няма пропуск :>

KGB
09-05-2007, 01:52
вероятно ще се обсъди на пролетния събор във Варна

:wink:

pumukle
30-05-2007, 12:20
вероятно ще се обсъди на пролетния събор във Варна

:wink:
Мдаааааааааа, обсъдихме го...... :lol:
Даже нахвърляхме някои идеи за 2008-ма.

jorko
30-05-2007, 15:37
вероятно ще се обсъди на пролетния събор във Варна

:wink:
Мдаааааааааа, обсъдихме го...... :lol:
Даже нахвърляхме някои идеи за 2008-ма.
Ми споделете ве :roll:

Kuku
30-05-2007, 15:47
http://cheesebuerger.de/images/midi/konfus/c022.gif

Mury
30-05-2007, 17:39
вероятно ще се обсъди на пролетния събор във Варна

:wink:
Мдаааааааааа, обсъдихме го...... :lol:
Даже нахвърляхме някои идеи за 2008-ма.
Ми споделете ве :roll:

Да бе те не помнят бе баце :twisted: :twisted: :twisted: пак ще стане кат миналата година в последния момент всичко :evil:

ne0
30-05-2007, 21:20
вероятно ще се обсъди на пролетния събор във Варна

:wink:
Мдаааааааааа, обсъдихме го...... :lol:
Даже нахвърляхме някои идеи за 2008-ма.

Което си е така то си е така,но момата дето записваше......
приложихме едни практики едни работи и избяга жестоко употребена....

Ако някой види руса около 175/90/60/60 55 кг да я хване щото записките са в нея ;)

Alfa User
10-06-2007, 13:29
Кво стана сега ? Некой хвана ли момата със записките, или ще разчитаме некой друг да си спомни какво е уговаряно ? :twisted:

BillyBoy`
10-06-2007, 14:17
хаиде нека да се внесе малко яснота по вапроса че времето си варви :!: :!: :!:

BatVas
10-06-2007, 19:12
хаиде нека да се внесе малко яснота по вапроса че времето си варви :!: :!: :!:

Aми обсъжда се въпроса - дори днес на срещата коментирахме - като има яснота ще се съобщи - или пък ако има нужда от помощ.
Щото все пак освен обсъждането ще се посеят предварително местата , да се прецени и на място - евентуално някакви уговорки. :wink:
Ако имате идеи - ходете снимайте , опишете, при какви условия(финансовата част на въпроса ) или каквото и инфо да имате за подходящи места :idea:

Alfa User
09-07-2007, 17:31
Ко стана с тоа италфест бре ?!? Никво инфо ли няма още ??? :roll:

BatVas
09-07-2007, 18:50
хаиде нека да се внесе малко яснота по вапроса че времето си варви :!: :!: :!:

Aми обсъжда се въпроса - .................................................. .................................................. .................................................. ............Ако имате идеи - ходете снимайте , опишете, при какви условия(финансовата част на въпроса ) или каквото и инфо да имате за подходящи места :idea:
:roll:

ne0
11-07-2007, 23:37
ПРЕДЛАГАМ

Писта Сливен.....

в Сливен има готини хотелчета.... и пистата е супер ;)

Па и е по на изток ;)

EvgeniiM
12-07-2007, 00:08
В Сливен последно бех преди 4 години за има няма 20 часа и ни изпращаха с патрулки до Нова Загора , аде нема нужда . Долна Баня си е добре ( аз искам стаи и в двата хотела )

ne0
12-07-2007, 00:11
че теб ако не те изгонят не си бил там значи ;)

Mury
12-07-2007, 10:54
И аз съм за Долна баня само требе да обсъдиме датите :wink: аз предлагам да е пак пурвия уикенд на Октомври смятам че с времето няма да имаме проблеми.Верно че преди 2 години ни надуха зверски там ма то на коя писта не духа :?: :wink: Верно няма да има Италиянско преследване ма то и без тва миналата година нищо не се видя от него :idea: :idea:

ne0
12-07-2007, 11:33
ok, Долна Баня...... ся и ако някой го организира..... ЕВГЕНИ ?

cvetelin
12-07-2007, 12:32
бе тва долна баня на другия край на България. направете го пак някъде около пловдив или някъде по на централно място с южна България.
тва са много км до там ... за хората от Варна, Русе и т.н.

голямата риба
12-07-2007, 13:04
проучвал съм и в Стара Загора има много добри възможности

но имаше едно изказване от член на УС, което обезмисля цялата тема

Kuku
12-07-2007, 13:16
:?:

cvetelin
12-07-2007, 13:17
проучвал съм и в Стара Загора има много добри възможности

но имаше едно изказване от член на УС, което обезмисля цялата тема

ми сподели го де .... да разберем и ние

KGB
12-07-2007, 13:30
проучвал съм и в Стара Загора има много добри възможности

но имаше едно изказване от член на УС, което обезмисля цялата тема

Ми опиши ги де....Къде, как....при какви условия....??? Ако нямаш какво да казваш, не хвърляй мърсотия по другите!!!

KGB
12-07-2007, 13:31
Иначе до тук се обсъждат Главно:

1.Долна Баня

2.Колояново-Пловдив

3.Плевен

virusalfa
12-07-2007, 13:48
Иначе до тук се обсъждат Главно:

1.Долна Баня

2.Колояново-Пловдив

3.ПлевенИма още едно местенце,където духа много повече вятър-Каменец,Плевенско,има само гарги покрай самолетните пистиПо-големи ветрилници няма ли?

santo_traficante
12-07-2007, 14:10
в последно време май доста клубове правиха събори на Калояново и май не са много доволни :roll: жега няма къде да се скриеш и от пистата ги карат по бързо да приключат като на Итал феста мниналата година :roll:

ne0
12-07-2007, 14:40
ЕЙ ЕЙ ЕЙ .......

писти се строят където няма мъгла ;)...............

kiler_4o
12-07-2007, 19:08
Айде уговаряйте къде и да се събираме ! Не е важно къде, важно е как !

stelt
12-07-2007, 19:53
Ми в Плевен не се е провеждал ИТАЛФЕСТ. Някой има ли идея дали може да се съберем там? DEX ????

ne0
13-07-2007, 01:08
Декса друса, него за мнение не го питайте ;)

Kuku
13-07-2007, 14:34
Ти ли се обади бе, нос :Tease: :crazy:


Аз съм ЗА Пле'ен, да'ге :lol:

EvgeniiM
13-07-2007, 15:54
И аз си мисля че северна България досега е леко пренебрегвана за феста, а от Варна Русе и Търново от година насам има страхотна активност . А за датата не е ли по-добре септември - се си мисля че времето ще е по-добро . За Долна баня - абсолютно ЗА , - проверено , много готино , имаме се с местните ( едва ли са ни забравили ), нямаше зор да освобождаваме пистата .

Mury
13-07-2007, 16:00
И аз си мисля че северна България досега е леко пренебрегвана за феста, а от Варна Русе и Търново от година насам има страхотна активност . А за датата не е ли по-добре септември - се си мисля че времето ще е по-добро . За Долна баня - абсолютно ЗА , - проверено , много готино , имаме се с местните ( едва ли са ни забравили ), нямаше зор да освобождаваме пистата .


Абсолютно съгласен с док,и наистина за Плееен не е лоша-айде народа да се активизира там Кольо,Дексо даействайте :wink: :wink: ма май на Кольо некой требе да му каже че той амй немое да влиза тук :twisted:

cvetelin
13-07-2007, 22:01
мисля, че долна баня не е много удачно...
Плевен се пада доста на централно място. Ще има по голям активност от северна България. НО все пак както го решите.
ако кажете долна баня ... на софиянци, пловдивчани и останалите от южна България ще ви е добре 100 200 км... а ние тря са друсаме 400 и косур км...
Плевен ми се струва най одачно като решение :)

valjo
13-07-2007, 22:09
в Северна БГ няма хотелска база почти никаква, едно

писти и да има, са на военните, и там си е мамта ебало!

ние сме питали и за плевен и за горна оряховица и не е добре грам

така че, идеите са добре дошли, ама реализацията е друга тема, така че много моля... за разбиране

KGB
13-07-2007, 22:33
Аз за изминалите 3 ИталФеста се убедих в едно. За тези които са истински фенове и са решили да дойдат, ще дойдат независимо къде го направиме. Тези който им е все тая, и пред блока да им го направиме пак може да не дойдат. Примери имам и за 3те Феста.


Най-важното е мястото да предлага необходимите условия....за сега хората са най-доволни от ИталФеста на Долна Баня...вярно, че в Пловдив и времето попречи, но като цяло хората останаха доста по-доволни и щастливи от феста в Долна Баня.

DeX
13-07-2007, 22:35
Значи отностно пистата на летището там в момента се строй писта за Супер Мото ... иначе вече смятам, че имам малко повечко контакти за да се опитам да уредя нещо там ... а отностно спането също имам някакви идей ... надявам се идната седмица да имам повечко свободно време и да свърша тази работа.

@ne0 - не друсам бате направо къртя ... :)

cvetelin
14-07-2007, 11:30
в Северна БГ няма хотелска база почти никаква, едно

писти и да има, са на военните, и там си е мамта ебало!

ние сме питали и за плевен и за горна оряховица и не е добре грам

така че, идеите са добре дошли, ама реализацията е друга тема, така че много моля... за разбиране

айде бе .... само в София има хотели...
каква е разликата дали е воена писта или неква друга ... се ветрилник..
чакай да видим декс какво ша каже и тогава отхвърлете северна България.

ne0
14-07-2007, 12:00
ааааеее нема кво да си говорим на север е гадно и те тва, е всички го знаем.

KGB
14-07-2007, 12:23
айде бе .... само в София има хотели...
каква е разликата дали е воена писта или неква друга ... се ветрилник..
чакай да видим декс какво ша каже и тогава отхвърлете северна България.

Разлика явно не знаеш каква е за това да ти обясниме, преди да се заяздаш :idea:

Военните писти, за да ги ползваш ти трябва резрешение от някой генерал/генерален щаб и т.н. Знаеш ли как се получава такова чудо...има ще ти обясна...ако е действаща пистата НЕ се получава.

Alfa User
14-07-2007, 13:19
Началото на Октомври е добре - това си стана един вид традиция за Италфеста. Иначе и аз смятам, че е време за среща в северната част на България - досега все на юг сме били... Аз гласувам "за" първата седмица на Октомври и "за" Северна България :th_up:

KGB
14-07-2007, 15:03
Началото на Октомври е добре - това си стана един вид традиция за Италфеста. Иначе и аз смятам, че е време за среща в северната част на България - досега все на юг сме били... Аз гласувам "за" първата седмица на Октомври и "за" Северна България :th_up:

Ако случайно сте забравили и двата Пролетни Събора бяха в Северна България....Русе и Варна :wink:

cvetelin
14-07-2007, 15:04
Началото на Октомври е добре - това си стана един вид традиция за Италфеста. Иначе и аз смятам, че е време за среща в северната част на България - досега все на юг сме били... Аз гласувам "за" първата седмица на Октомври и "за" Северна България :th_up:

Ако случайно сте забравили и двата Пролетни Събора бяха в Северна България....Русе и Варна :wink:

извинявам се, но пролетния събор има ли нещо общо с италфеста?
мен ми се виждат две различни неща .. до някъде :)

KGB
14-07-2007, 15:15
Началото на Октомври е добре - това си стана един вид традиция за Италфеста. Иначе и аз смятам, че е време за среща в северната част на България - досега все на юг сме били... Аз гласувам "за" първата седмица на Октомври и "за" Северна България :th_up:

Ако случайно сте забравили и двата Пролетни Събора бяха в Северна България....Русе и Варна :wink:

извинявам се, но пролетния събор има ли нещо общо с италфеста?
мен ми се виждат две различни неща .. до някъде :)

По принцип са различни неща, за това и организацията им е коренно различна.

Към мястото за провеждане на ИталФеста има много повече изисквания...като най-малкото е хотелската база от над 100легла.

Наличието на писта на коята да може да се проведе ИталФеста..

Има и още много други фактори.

Така, че не е толкова лесно като да кажем айде в Видин да го правиме и да го правиме...

75 2.0 turbo
14-07-2007, 16:21
цецо не се напъваи..... губиш си времето !!! така или инак напъните ти няма да доведат до промяна в решението на властимащите :wink: нека си се събират където им е кеф тебе ко та е.. от тая раота 8)

ne0
14-07-2007, 17:02
тъй като съм в организаторския бизнес да ви кая мениджърската истина:

Тоз който без пари се бута да организира сам си го навира ;)

niki-25
14-07-2007, 18:47
Аз предлагъм да направим италфеста във Велико Търново тази година,ето ви линк където миналата година са се събирали колегите от Пежо клуб http://peugeotclub.info/forum/viewtopic ... A%E1%EE%F0 (http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?t=5198&highlight=%CF%FA%F0%E2%E8+%ED%E0%F6%E8%EE%ED%E0%EB %E5%ED+%F1%FA%E1%EE%F0) ако има колеги от Велико Търново могат да дадът повече инфо.

wrc
14-07-2007, 19:12
Не не,мястото не е подходящо за такова събитие.Тук спокойно можем да направим събора през 2008-а,но за Феста въобще не е подходящо,няма къде да се съберат толкова много хора там,да не говори за колите.Имаше идея да се ползва летището на Горна Оряховица,но и тя се оказа че е неосъществима.Въобще в Търново аз не виждам подходящо място за Италфест,виж за събора е друго.

cvetelin
15-07-2007, 14:01
цецо не се напъваи..... губиш си времето !!! така или инак напъните ти няма да доведат до промяна в решението на властимащите :wink: нека си се събират където им е кеф тебе ко та е.. от тая раота 8)
слушам!

zaryto
16-07-2007, 11:45
2.Колояново-Пловдив :whistle: :whistle: :starwars: :whistle: :whistle:

BatVas
16-07-2007, 12:13
тъй като съм в организаторския бизнес да ви кая мениджърската истина:

Тоз който без пари се бута да организира сам си го навира ;)

Италфеста ще струва между 6 000 и 10 000 лева.
Както казва бай Тошо в една известна реч - перефразирам-
"Който дава парите - той решава"

valjo
16-07-2007, 16:23
в Северна БГ няма хотелска база почти никаква, едно

писти и да има, са на военните, и там си е мамта ебало!

ние сме питали и за плевен и за горна оряховица и не е добре грам

така че, идеите са добре дошли, ама реализацията е друга тема, така че много моля... за разбиране

айде бе .... само в София има хотели...
каква е разликата дали е воена писта или неква друга ... се ветрилник..
чакай да видим декс какво ша каже и тогава отхвърлете северна България.
пич, като дадена писта е военен обект, нали се сещаш как ще ни пуснат да вилнеем там:)
но пак казвам, не говоря наизуст, питали сме ....
сега ако Декс изкара нещо ново, друг въпрос, но за ендо е прав Петко, тоя ше е 4ти фест, и хората и колите само се увеличават, което значи че няма как да угодим на всички ....
но който е фен идва, аз съм ходил в Русе на пролетен събор дори, не на италфест, значи има как :)

cvetelin
16-07-2007, 17:25
цецо не се напъваи..... губиш си времето !!! така или инак напъните ти няма да доведат до промяна в решението на властимащите :wink: нека си се събират където им е кеф тебе ко та е.. от тая раота 8)

добре, няма да се бъркам!
голфа ша на закара ли до там, че на алфата и нямам доверие вече :)
айде решавайте къде и да отиваме ... където кажете там ша бъде!


пич, като дадена писта е военен обект, нали се сещаш как ще ни пуснат да вилнеем там:)
но пак казвам, не говоря наизуст, питали сме ....
сега ако Декс изкара нещо ново, друг въпрос, но за ендо е прав Петко, тоя ше е 4ти фест, и хората и колите само се увеличават, което значи че няма как да угодим на всички ....
но който е фен идва, аз съм ходил в Русе на пролетен събор дори, не на италфест, значи има как :)
сори Вальо... вие си знаете

kiler_4o
16-07-2007, 19:38
Айде решавайте къде ще е да знам дали да търся предни спортни пружини (да сменя счупената, но само една пружина да смениш трябва да си ...) че с тея не се знае в кой завой ще се преобърна, ако е на калояново задължително ще намеря ако ще от италия :twisted:

trustworthy
16-07-2007, 23:29
....но който е фен идва, аз съм ходил в Русе на пролетен събор дори, не на италфест, значи има как :)

Е то София - Русе е един дълъг маршрут щото... :lol:Иначе аз на Италфестовете не съм идвал все по уважителни причини 8)

MrX
17-07-2007, 08:11
....но който е фен идва, аз съм ходил в Русе на пролетен събор дори, не на италфест, значи има как :)

Е то София - Русе е един дълъг маршрут щото... :lol:Иначе аз на Италфестовете не съм идвал все по уважителни причини 8)

Е то и Русе София е дълъг маршрут щото :wink:

BatVas
17-07-2007, 11:42
При услови е , че повечето сме от София , главните спонсори и миналата година предпочитаха да е в София феста.......пак го направихме на по централно място (Пловдив) и не съм чул някой от София да се оплаква,спонсора да се оплаква,Нито нив сме се оплаквали , че с автовоз Спайдъра до Калояново, с тир сцената до Калояново, транспорт за озвучаването и Ди Джей и още няколко организационни ходения на място от членове (с личните коли и с лични пари)
Просто за да има що годе угодия , дори не изпълнихме искането на спонсори да е на божурa (Sofia)
Не е причина + или - 100 км да сбъркат истинския фен да дойде.
Иначе в момента не е решено със сигурност - ако имате добри предложения - казвайте. Ама не да кажете град , а конкретно.

Място - да е удобно да се съберат много коли, да има писта или поне доста настилка по която да се движат колите, колко струва, кой осигурява - химически тоалетни,полиция, пожарна , павилиони за продажба на бири, кебапчета , безалк и т.н.т - неща ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ за събирането на едно място на 400 човека. С кого да говорим за да резервираме същото и да подпишем договор. Щото от там пък почва печатане на листовки, реклама в медии и т.н.т
Хотелска база - минимум 100-150 места

Z:)m
19-07-2007, 11:19
...е то как е почнало всеки да "дърпа чергата" към своя си край, аз със същия успех мога да кажа - "Айде да го напрайм събору у летище Кърджали, щото мен тогаз ще ми е най-близко и угодно"!!!
Само дето в Кърджали има по-подходящи условия за водомоторен спорт и риболов, отколкото за автомобилизъм. Инак, и хотел голем си имаме, и кръчми достатъчно си имаме, но нали не само в това е въпроса?!
Та, давайте някакви по-смислени идеи :?

Lucky
19-07-2007, 23:59
Абе едно мен лично ме вълмува беше събор в Долна Баня,беше в Пловдив-приблизително :roll: :lol: Нека сега да е някъде другаде де не повтаряме Какво ще кажете :?:

BatVas
20-07-2007, 10:08
......................................... Нека сега да е някъде другаде де не повтаряме Какво ще кажете :?:

Това има и плюсове и минуси. (старото място)
+ Ако е на старо място знаем с какво разполагаме
+Можем да се поучим от предните грешки на това място
+Можем по добре да направим програмата
+Можем по добре да организираме нещата

- Вече е правено там
- Минусите които сме установили от предния фест за същото място и не могат да се заобиколят

75 2.0 turbo
21-07-2007, 13:31
....... от тая раота 8)

добре, няма да се бъркам!
голфа ша на закара ли до там, че на алфата и нямам доверие вече :)
айде решавайте къде и да отиваме ... където кажете там ша бъде!
не няма да ни закара щото собственика му е приключил с посещението на подобен род сбирки
:wink: а на алфа да имаш доверие значи тряя си доста сериозно "фъф клупъ" демек мръсен сектант :lol: остаи ма мене ам земи събираи кинти че с тоя фест на 500км щи тряят пари за път за спание(някое хотел4е за по 50 кинта на вечер) за пътна помощ на връщане 8) ааа и за съединител преди да си тръгнал бе с две думи за ходенето на фест "голям филм си е " 8)

gh0str1d3r
24-07-2007, 01:08
а за Габрово какво ще кажете? имам познати които имат писта там, правят драг състезания събота и неделя... мога да проуча нешата и да ви свържа евентуално ако имате интерес...

Tinoto
24-07-2007, 01:45
@gh0str1d3r
измори ме с тоя ник. ...
дай някакво конкретно предложение?
100 - 200 човека къде да спят ? Хотел, къмпинг ...?
Условия на пистата и около нея?
Иначе няма лошо в Габрово да е стига да има на кой да му устиска на .... да се хване с тая организация.

WhitePower
24-07-2007, 12:43
В Габрово НЕ може да се спи( хотел балкан е зле, малкия частен хотел е скъп) Мога Балани (10км от Габрово )или Трявна да уредя хотела- в Трявна е по голям голям е ,но пак не е в самия град Габрово а на 25 км от града иначе пистата става но мисля ,че още не е озаконена и там ходят и се състезават нелегално и просто полицията се е съгласила там да не ги гони щото иначе са на пътя и правят глупости

BatVas
24-07-2007, 12:48
Ами ако може да се уреди Линейка и Пожарна на пистата. Разрешение от КАТ. (то всъщност ако е частна пистата може да не трябва)
Иначе Трявна е наблизо и може да нощуваме там (който ще нощува де - може да има хора и само за събитирто в събота)

Orther
24-07-2007, 16:31
Това градче Долна баня не е ли това градче дето приема боксовете и базите на РАЛИ България,а на около ливади за любителите на палатки,дето се строи почти цял град с голф игрища,дето има минерални бани и басейни с минерална вода,с почивни станции в полите на Рила планина кадето почиват отбори като Левски и ЦСКА,има си заведения(дори и за хранене),пътна помощ,полиция,болница хотелчета,близо е до Боровец,имаше май малко повече РОМИ (но на мен лично не ми пречат) :!: :?: :!:

MONI
24-07-2007, 16:44
Това градче Долна баня не е ли това градче дето приема боксовете и базите на РАЛИ България,а на около ливади за любителите на палатки,дето се строи почти цял град с голф игрища,дето има минерални бани и басейни с минерална вода,с почивни станции в полите на Рила планина кадето почиват отбори като Левски и ЦСКА,има си заведения(дори и за хранене),пътна помощ,полиция,болница хотелчета,близо е до Боровец,имаше май малко повече РОМИ (но на мен лично не ми пречат) :!: :?: :!:

+ ей тва

http://www.airportdb99.com/

Orther
24-07-2007, 16:55
Това градче Долна баня не е ли това градче дето приема боксовете и базите на РАЛИ България,а на около ливади за любителите на палатки,дето се строи почти цял град с голф игрища,дето има минерални бани и басейни с минерална вода,с почивни станции в полите на Рила планина кадето почиват отбори като Левски и ЦСКА,има си заведения(дори и за хранене),пътна помощ,полиция,болница хотелчета,близо е до Боровец,имаше май малко повече РОМИ (но на мен лично не ми пречат) :!: :?: :!:

+ ей тва

http://www.airportdb99.com/

+ и ВИНПРОМ"Долна баня" 1л. водка 2.30лв

WhitePower
24-07-2007, 18:05
там сме били
сега нямам път към габрово но ще попитам за координати на пистата

AlfaRomeo
24-07-2007, 18:58
@!WhitePower

имаш предвид на Междене на пистата ли ? За Габрово,защото друго такова на близко маи няма или аз поне незнам 8)

Иначе в Трявна хотел-а е голям Хотел Панорама,и ще събере всичките гости които ще идват.

Orther
24-07-2007, 19:41
там сме били

Каква е идеята на ИталФеста,да опознаеш Родината или да се създаде традиция :?: :drunk:

BatVas
25-07-2007, 11:53
Долна баня е едно от местата фаворити, Централно разположено, има хотели , има писта - самолетна.
Добре си изкарахме 2005 там

Сега да видим как е положението с пистата в момента.

Orther
25-07-2007, 19:55
Сега да видим как е положението с пистата в момента.

Като бях тази година на РАЛИ България условията си бяха добри,а и пистата също,даже има построена и автомивка до пистата!

cvetelin
25-07-2007, 21:18
Централно разположено

да, прав си ... това е най централното място в България...

MrX
26-07-2007, 09:36
Централно разположено

да, прав си ... това е най централното място в България...

пич дай предложение,стига само си пунтирал

cvetelin
26-07-2007, 11:38
Централно разположено

да, прав си ... това е най централното място в България...

пич дай предложение,стига само си пунтирал

къв е смисъла да се дават предложения като така или иначе две са девстинациите - бяната и калояново...
колко хора предложиха- Плевен Габрвово и т.н , но там няма хотели и други работи
кажи какво искаш да ти предложа .... ето предлагам ти Русе ,,,, както вече знаете има писта, има мотели , хотели и т.н.

MrX
26-07-2007, 11:47
предлагай

cvetelin
26-07-2007, 12:00
предлагай

и какво?
да съм казал нещо против габрово?
казах, че долна баня е в центъра на България

Orther
26-07-2007, 12:43
Тъпо е да се спори за глупости!Точно ние дето няма да направим нищо и няма да дадем и една стотинка по организацията,където и да се проведе я отидем я не,и накрая винаги ще се намерят косури да оплюем това-онова(този или онзи) пък и сме с претенции!!!Дайте да го направим в Сливен,там има една 164ка която смятам да закупя и тъкмо ще съчетая полезното с приятното!

Мисля че BatVas го е казал най-добре:


главните спонсори и миналата година предпочитаха да е в София феста.......пак го направихме на по централно място (Пловдив), че с автовоз Спайдъра до Калояново, с тир сцената до Калояново, транспорт за озвучаването и Ди Джей и още няколко организационни ходения на място от членове (с личните коли и с лични пари)
Просто за да има що годе угодия , дори не изпълнихме искането на спонсори да е на божурa (Sofia)

Иначе в момента не е решено със сигурност - ако имате добри предложения - казвайте. Ама не да кажете град , а конкретно.

Място - да е удобно да се съберат много коли, да има писта или поне доста настилка по която да се движат колите, колко струва, кой осигурява - химически тоалетни,полиция, пожарна , павилиони за продажба на бири, кебапчета , безалк и т.н.т - неща ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ за събирането на едно място на 400 човека. С кого да говорим за да резервираме същото и да подпишем договор. Щото от там пък почва печатане на листовки, реклама в медии и т.н.т
Хотелска база - минимум 100-150 места

Immortal
14-08-2007, 22:32
На мен ми е все едно къде ще е Италфеста. По-важно е кога ще е, защото работата ми е малко шибана и не мога да планирам повече от ден-два напред...
Сливен - не е зле, но лично аз предпочитам да е някъде по-надалеч (за разлика от повечето колеги по-горе).
Габрово - миналата година правихме националната среща на ФИАТ в местността Узана. Хотели колкото щете там, поляни - много, само че няма писта (ако държите да има някакво шоу с колите).
Според мен Калояново или Долна баня си е добре.

Alfa_user - пак ли те прехвърлиха, бе човек? Гледам сега си в Пловдив. Съсипаха те от местене :)

Alfa User
19-08-2007, 10:14
Immortal - Не е лека съдбата на войника :lol:
Колкото до Феста - времето си тече неумолимо, а ние все още не знаем къде и кога ще бъде. Все пак голяма част от хората не могат да си планират пътуването и евентуално почивни дни в последния момент... Знам, че в раздела за членовете сигурно има вече някакво инфо, но все пак моля УС да публикува малко информация и за простосмъртните фенове :!:

Alfa User
19-08-2007, 10:14
Immortal - Не е лека съдбата на войника :lol:
Колкото до Феста - времето си тече неумолимо, а ние все още не знаем къде и кога ще бъде. Все пак голяма част от хората не могат да си планират пътуването и евентуално почивни дни в последния момент... Знам, че в раздела за членовете сигурно има вече някакво инфо, но все пак моля УС да публикува малко информация и за простосмъртните фенове :!:

trustworthy
19-08-2007, 14:44
Immortal - ...Знам, че в раздела за членовете сигурно има вече някакво инфо

Мисуиш уи :roll: Но Италфест ще си има и просто е нужно търпение, докато се огласи инфото

trustworthy
19-08-2007, 14:44
Immortal - ...Знам, че в раздела за членовете сигурно има вече някакво инфо

Мисуиш уи :roll: Но Италфест ще си има и просто е нужно търпение, докато се огласи инфото

nikolai_slavista
19-08-2007, 15:10
Според мен най добрите предложения са на Калояново и Сливен
Мога да ви кажа че на Калояново на ЕММА 2007 бях там и беше супер яко.Бяхме се сабрали барбекюта бири и после си спахме по колите там.

nikolai_slavista
19-08-2007, 15:10
Според мен най добрите предложения са на Калояново и Сливен
Мога да ви кажа че на Калояново на ЕММА 2007 бях там и беше супер яко.Бяхме се сабрали барбекюта бири и после си спахме по колите там.

BatVas
19-08-2007, 22:12
Според мен най добрите предложения са на Калояново и Сливен
Мога да ви кажа че на Калояново на ЕММА 2007 бях там и беше супер яко.Бяхме се сабрали барбекюта бири и после си спахме по колите там.

Ако огледаш малко сайта и форума ще видиш че сме правили фест на Калояново - така че сме запознати какво е :wink:

А относно тези които искат да знаят със сигурност дата - ами какво да Ви кажа - те собствениците на писти не смеят да ни кажат дали са свободни тогава - ай сега кажете как да поемем ангажименти да Ви кажем конкретно място и дата

BatVas
19-08-2007, 22:12
Според мен най добрите предложения са на Калояново и Сливен
Мога да ви кажа че на Калояново на ЕММА 2007 бях там и беше супер яко.Бяхме се сабрали барбекюта бири и после си спахме по колите там.

Ако огледаш малко сайта и форума ще видиш че сме правили фест на Калояново - така че сме запознати какво е :wink:

А относно тези които искат да знаят със сигурност дата - ами какво да Ви кажа - те собствениците на писти не смеят да ни кажат дали са свободни тогава - ай сега кажете как да поемем ангажименти да Ви кажем конкретно място и дата

ne0
20-08-2007, 11:13
СТАРА ЗАГОРА! ;)

ne0
20-08-2007, 11:13
СТАРА ЗАГОРА! ;)

s_romeo
20-08-2007, 12:41
аз предлагам да го направим в ИТАЛИЯ та нали е италфест. така да затворим устите на тези дето все се оплакват че е далече :evil: :evil:

s_romeo
20-08-2007, 12:41
аз предлагам да го направим в ИТАЛИЯ та нали е италфест. така да затворим устите на тези дето все се оплакват че е далече :evil: :evil:

Grigor
23-08-2007, 21:35
Ха ха ха ... недей че за Италия съм съгласен :-)

pinko
24-08-2007, 00:44
Ха ха ха ... недей че за Италия съм съгласен :-)

Може и в Италия, ама догодина.

Тая година от 16 септември до 14 октомври съм на Тасос, заповядайте да направим Италфеста на острова :D :D :D

proper
24-08-2007, 14:15
Ха ха ха ... недей че за Италия съм съгласен :-)

Може и в Италия, ама догодина.

Тая година от 16 септември до 14 октомври съм на Тасос, заповядайте да направим Италфеста на острова :D :D :D

еееее са ние кво да правим а? ще ти завиждаме благородно ехх.... 1 месец на Тасос..... скромно колега, много скромно:):):) шегувам се. Наистина съвсем благородно завиждам, а снимките дето показа си бяха за завист :)

Grigor
25-08-2007, 01:51
даа бе... луд ли си ? Мойто да не е амфибия бре ;-)

Lucky
25-08-2007, 09:11
даа бе... луд ли си ? Мойто да не е амфибия бре ;-)

Мани ше раждясат никелираните тръби в двг-то :D :lol: :wink: :P

J_I_V_K_O
03-09-2007, 12:09
На мен ми е все едно къде ще е Италфеста. По-Сливен - не е зле, но лично аз предпочитам да е някъде по-надалеч (


Колега, нищо лично но не на всички Сливен им е на 25км... има хора който живеят по крайните градове на БГ и сливен не им е близо. 380 км са Враца-Пловдил-Сливен, което изобщо не ме спира де :) Все на някой ще му е близо :wink: