PDA

View Full Version : ИталТур 2005



KGB
07-02-2005, 23:57
Момчета и момичета имам следното предложение.

Някъде през Май месец да направим един "поход" през България.

Тръгваме в петък от София в група до Пловдив...преспиваме някъде около Пловдив или някъде другаде в централна България...и от там с групата (и от пловдиския район) тръгваме в Събота за Варна през Бургас с евентуално спиране в Слънчев бряг за правене на снимки и почиване. След това тръгваме към Албена или някъде там да преспим в събота вечер. В неделя може да се върнем пак през Бургас...или евентуално през В.Търново но пътя мисля, че в Северна българия не е подходящ. При положение, че най-вероятно ще се патува през вечерта в неделя.

Естествено в около Пловдив и в Варна ще си направиме един ИталКупон.

Всякакви идеи предложения, мнения и т.н. са добре дошли.

wrc
08-02-2005, 16:22
Аз съм абсолютно съгласен.Това ще е идеалниат на4ин да се поопознаем и да си направим шоуто.Триабва да го обмислим по-бързо,защтото до тогава има 2 месеца,което не е много

Alfa User
08-02-2005, 17:17
Страхотна идея. Това събитие може да влезе в историята - особено ако привлечем и медиите да отразят похода.

Alfamaniak
08-02-2005, 20:12
:punk: :cheers: :clap: :holiday: SUPER с двете ръце за

KGB
09-02-2005, 16:35
Ми значи остава да оточним датата на коята ще тръгваме....местата къде ще се спи в централна България и около Варна. До колкото си спомянм Май месец в Албена има доста ефтини нощувки.

Но дайте предложение къде да спим??? с описание на мястото...цени и паркинг. Хотелчета подобни на това на италфеста са за предпочитане.

boian
11-02-2005, 10:06
Това е чудесна идея :D .Тъкмо и варненската група ще се присъедини до Албена

ALFA CORSE
11-02-2005, 10:55
:thumb: :punk: :thumb:

KGB
11-02-2005, 18:25
Вчера си говорихме с Алфа Усер и мислихме да предложим евентуално две нощувки по черноморието...за да не се налага в събота да ставаме мъртво пяни и да караме :oops: :lol: ...а и повече време на морето да прекараме.

В този ред на мисли, решихме да се допитаме до Бургаските и Варненските фенове, да предложат места и да дадат инфо.

Alfa User
13-02-2005, 11:14
Да, само дето феновете от Бургас нещо притихнаха напоследък ... сещам се поне за 3 имена, дето от месец и нещо не съм ги мяркал тука ... Ма те си знаят - ще трябва да :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: за да има и :handshake: :handshake: :handshake: :handshake:
Варненци през туй време да оглеждат 8)

Tuning_Art
13-02-2005, 14:54
Около Съни бийч, ще се спи в Равда или Ахелой. Така ще ни излезе по-евтино, от хотел . Квартири има доста. Тази седмица, ще пътувам за Сънито, и ще видя как вървят квартирите и какви удобства предоставят.
Снимки ще си направим и в Несебър. Продават прясна риба, дирекно от риболивните корабчета. Цаца-35 ст. Акула - 2.30 лв/кг. Сафрид 1.7-2.0лв/кв

Alfa User
13-02-2005, 23:46
Продават прясна риба, дирекно от риболовните корабчета. Цаца-35 ст. Акула - 2.30 лв/кг. Сафрид 1.7-2.0лв/кв
И с нея бири бири бири бири бири ... :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Опа ... май взех да се повтарям а ... :oops: :kicking: :holiday:

KGB
24-02-2005, 00:33
Колеги дайте малко по-сериозно...

Мислия тия дни да определим евентуалната дата за ИталТур 2005....тоест в кой петък на Май месец.

И дали преспим и двата дни на морския бряг или един ден в Централна България...например някъде около Сливен заради пистата там и втория ден около Варна и нагоре.

Също чакам предложения за исторически или природни забележителности които да посетим...

Immortal
24-02-2005, 13:39
Сливен естествено е добра идея :)
Понеже защото вероятно няма да мога да се включа в авто-похода, поне на място да ми дойдете да се запознаем.

wrc
18-03-2005, 16:28
Колеги,какво става с идеята за Итал Тур,месец Маи наближава.Ако трябва нещо да се помага,да се търси място за нощувка в Търновскиа регион,казваите.Тази идея е 4удесна и не бива да пропада,затова нека се организираме навреме :wink:

street_vagabont
20-03-2005, 07:50
Какво става с Итал Тур, ще има ли ? :wow:
Гледам темата не се посещава от доста време, да не сте се отказали? :unsure:
Моята бричка вече е готова и очаква похода. :yes:

ilia
23-03-2005, 21:36
ако стане готова организацията и аз идвам ни6то 4е съм от петри4 :yes:

KGB
24-03-2005, 00:53
Ми много скоро ще се разбере какво ще става... :unsure:

tayfun
07-04-2005, 18:00
какво реших те за обиколката :whistle:

ShoxXx
08-04-2005, 09:04
Аз предлагам някъде средата на май да бъде...

08-04-2005, 22:12
Трябва да уточним подробностите

KGB
09-04-2005, 02:03
Значи направих проучване и доста хора се дърпат от многото каране....а и цените на бензина до Май месец много вероятно ще стигнат към 1.80лв. или 2лв за литър...така че ИталТур може да го направиме като една среща някъде около Пловдив и да се съберем за петък и събота вечер да се повеселим на спокойствие без допълнителни организаций от сорта на италфеста. Много скоро ще говоря с няколко хотела да видя цени и условия...кой иска също може да предостави няква информация...предполагам ще ни трябват едно минимум 50места....

какво мислите???

Kostadin
09-04-2005, 08:40
Значи направих проучване и доста хора се дърпат от многото каране....а и цените на бензина до Май месец много вероятно ще стигнат към 1.80лв. или 2лв за литър...така че ИталТур може да го направиме като една среща някъде около Пловдив и да се съберем за петък и събота вечер да се повеселим на спокойствие без допълнителни организаций от сорта на италфеста. Много скоро ще говоря с няколко хотела да видя цени и условия...кой иска също може да предостави няква информация...предполагам ще ни трябват едно минимум 50места....

какво мислите???
аз мисля, че така ще е най-добре :yes: а най-подходящото място за това е Цигов Чарк, хотели колкото щеш с каквито искаш габарити аз съм ходил там много пъти и много ми харесва, а и цените са поносими :wink:

ceco
11-04-2005, 22:34
Да, Цигов чарк е добра идея http://www.cigovchark.hit.bg/ , а освен това има и маршрути към Велинград с минерални басейни или към Доспат, където е много живописно.

Kostadin
14-04-2005, 07:42
нещо се спря да се пише по темата, даите да се организираме малко по-така и да решим какво ще правим щото ей го къде е Май месец, нека пишат повече хора тук, не се разбра какво мислите за моето предложение за чигов чарк :?

KGB
14-04-2005, 12:45
Ми мисля, че се приема :yes:

Kostadin
14-04-2005, 12:56
Ми мисля, че се приема :yes:
сега остава да уточним датата и в коя хижа(хотел) ще бъдем.моето предложение е да го направим в средата на Май, така като гледам календара 14 и 15 ми се струват приемливи.

lulinsquad
24-04-2005, 23:43
ми аз не познавам никой тука пък и карам Фиат, но бих се включил в подобно начинание....

Dodo 155
25-04-2005, 09:20
ми аз не познавам никой тука пък и карам Фиат, но бих се включил в подобно начинание....
ИТАЛ ТУР е за всички собственици и уважаващи италянските марки :wink: :D Така, че не се притеснявай, че караш ФИАТ (тук virusalfa би казал, че 145 и 155 са също ФИАТ :tongue: ) а се включвай в отбора :yes: А това, че не ни познаваш не е оправдание :yes: а ела на някоя среща да се запознаем и да :cheers: :drunk: