PDA

View Full Version : Търся ,,съкилийник" за пролетният събор във Варна



Neokill
08-05-2007, 22:09
Та ако има още някой който ще е сам във Варна предлагам да си вземем една стая, че иначе самостоятелна малко в повече ми идва в този период :roll:

ПП Към модераторите: Не ми заключвайте и тази тема!!! Ако има спам който не ви допада изтрийте го!!!

Yon
09-05-2007, 09:30
Та ако има още някой който ще е сам във Варна предлагам да си вземем една стая, че иначе самостоятелна малко в повече ми идва в този период :roll:

ПП Към модераторите: Не ми заключвайте и тази тема!!! Ако има спам който не ви допада изтрийте го!!!

Ще те приемем в Търновската книжовна школа :lol: :lol: :lol:

mim
09-05-2007, 09:52
аз съвсем сериозно си търся КОЛЕЖКА за да си поделим една стая
(и съм жена, моля без намеци)

trustworthy
09-05-2007, 11:38
аз съвсем сериозно си търся КОЛЕЖКА за да си поделим една стая
(и съм жена, моля без намеци)

КОлежке, ако кажеш, да потърсим някоя по-евтина единична стая в хотел в района? Като гледам, дамското присъствие не е много силно, ще направим, каквото е по силите ни

KGB
09-05-2007, 11:58
аз съвсем сериозно си търся КОЛЕЖКА за да си поделим една стая
(и съм жена, моля без намеци)

КОлежке, ако кажеш, да потърсим някоя по-евтина единична стая в хотел в района? Като гледам, дамското присъствие не е много силно, ще направим, каквото е по силите ни

Айде сега чак пък друг хотел...ако се наложи, ще платиме второто легло и така.

Neokill
09-05-2007, 12:09
Та ако има още някой който ще е сам във Варна предлагам да си вземем една стая, че иначе самостоятелна малко в повече ми идва в този период :roll:

ПП Към модераторите: Не ми заключвайте и тази тема!!! Ако има спам който не ви допада изтрийте го!!!

Ще те приемем в Търновската книжовна школа :lol: :lol: :lol:

Аз съм стар фен на тази школа :wink: Особенно на килийната бирария Улицата (не знам дали още съществува ама беше супер) :!:
Ако имаш някакви идеи викай

mim
09-05-2007, 13:16
аз резервен вариант имам, въпросът беше да е същия хотел

само дето има опция и да нямам транспорт, трябва да се разбере тия дни

Yon
10-05-2007, 08:57
Та ако има още някой който ще е сам във Варна предлагам да си вземем една стая, че иначе самостоятелна малко в повече ми идва в този период :roll:

ПП Към модераторите: Не ми заключвайте и тази тема!!! Ако има спам който не ви допада изтрийте го!!!

Ще те приемем в Търновската книжовна школа :lol: :lol: :lol:

Аз съм стар фен на тази школа :wink: Особенно на килийната бирария Улицата (не знам дали още съществува ама беше супер) :!:
Ако имаш някакви идеи викай

За една нощувка ще уредим със съквартирант ама за две още не се знае :(

RoMeO_156_GTA
10-05-2007, 10:34
За една нощувка ще уредим със съквартирант ама за две още не се знае :(
:roll: за мен ли имаш предвид :D че не знам Лъчо дали ще идва :roll:

Neokill
10-05-2007, 19:38
Тааа последно не разбрах ще правим ли мост Бургас - ВТ :D

wrc
11-05-2007, 01:52
Готово,моста уреден 100% :D .С ей тоя дет са кипри горе на аватара,ромео_156_гта вече сте съкилийници за две нощувки :)

RoMeO_156_GTA
11-05-2007, 09:07
Готово,моста уреден 100% :D
Аз що нямам ЛС а :paddle: :lol: Значи да разбирам ,че можеш да ме земеш в Петък :roll:

Yon
11-05-2007, 09:36
Готово,моста уреден 100% :D
Аз що нямам ЛС а :paddle: :lol: Значи да разбирам ,че можеш да ме земеш в Петък :roll:

Е уредихме съквартирантити 8)

п.с.
Неокол, ще пием мастика нали..... както едно време в "Улицата" :lol: :lol:

Neokill
11-05-2007, 10:51
Готово,моста уреден 100% :D
Аз що нямам ЛС а :paddle: :lol: Значи да разбирам ,че можеш да ме земеш в Петък :roll:

Е уредихме съквартирантити 8)

п.с.
Неокол, ще пием мастика нали..... както едно време в "Улицата" :lol: :lol:

Ми къ я мислиш тая работа :twisted: