PDA

View Full Version : статтия за алфа в авто-труд



Kostadin
09-02-2005, 16:54
сатийката си я бива само дето заглавието е малко да некажа много дразнещо, а именно "Бъдещето на Алфа в немски ръце" , а фразата "немски ръце" идава оттам, че шефът на алфа както повечето от нас знаят е Карл-Хайнц Калбфел, а ръководителят по контрол на качеството Стефан Кетер който дойде от бмв, главния конструктор Харалд Вестер и директорът на отдел продажби Йохан Волфартер :wow:
да си кажа чесно за шефа знаех че е немец, но не знаех за останалите, а както се вижда не са никак малко :whistle:

DiStefano
09-02-2005, 17:40
пази Боже и се молете да не стане като с Ламборгини :unsure:

ALFA CORSE
10-02-2005, 16:09
и на мен не ми хареса че според статията едвам сега Alfa ще има възможност да стигне немските автомобили ама...

Quadrifoglio
10-02-2005, 19:08
Практически си е така
има едно-две отношения в които алфа ако стигне немците ще бъде много добре. (то много ясно се вижда в положението в което е алфа на пазара и продажбите които реализира)
И мисля че немците трябва да повлиаят много добре на Алфа

10-02-2005, 19:13
Само да не се мешат в дизайна или моторизацията,че :bash:

Gogata
16-02-2005, 14:54
и на мен не ми хареса че според статията едвам сега Alfa ще има възможност да стигне немските автомобили ама... По продажби да,но за друго мисля че има доста да достигат италиянците! :yes:

Grigor
23-02-2005, 00:54
Да де, ама за да се развиват им трябват продажби и много добър мениджмънт... а явно (практиката показва) че в тесзи две категории Италианците не са добри..

KGB
23-02-2005, 01:07
Абре преди години Фиат бяха номер 1 в Европа...па не знам какво практиката показва.