PDA

View Full Version : Alfa Romeo 166 2.4 jtd 2003 150 hp



bobbybg75
13-05-2007, 01:02
Здравеите това е 3 алфа дето си купувам подред поцнах с 155 после 156 и сега минах на 166 ниакои мойели да ми кайе как се нагласиа циасовника на бг време це ми дава само италианско време и састо така дали ниакои има книйката сас инструкзиите или мойе да ми кайе от каде да си иа свалиа и састо дали има от ниакаде да се свали цд за навигазиата це моето е само за италиа.
Предварително благодариа на всицки фенове


========
превод от valjo

Bobo
13-05-2007, 02:03
Пиши на кирилица :idea:

emil georgiev
13-05-2007, 10:36
Zdraveite tova e 3 alfa deto si kupuvam podred pocnah s 155 posle 156 i sega minah na 166 niakoi mojeli da mi kaje kak se naglasia ciasovnika na bg vreme ce mi dava samo italiansko vreme i sasto taka dali niakoi ima knijkata sas instrukziite ili moje da mi kaje ot kade da si ia svalia i sasto dali ima ot niakade da se svali cd za navigaziata ce moeto e samo za italia.
Predvaritelno blagodaria na vsicki fenove
какъв вид ти е дисплея ?На италиански търси orologio и от там пробвай или го прехвърли на език който знаеш

emil georgiev
13-05-2007, 10:37
Пиши на кирилица :idea:
хубавото е, че въобще могат да пишат

angel1974
14-05-2007, 09:25
Zdraveite tova e 3 alfa deto si kupuvam podred pocnah s 155 posle 156 i sega minah na 166 niakoi mojeli da mi kaje kak se naglasia ciasovnika na bg vreme ce mi dava samo italiansko vreme i sasto taka dali niakoi ima knijkata sas instrukziite ili moje da mi kaje ot kade da si ia svalia i sasto dali ima ot niakade da se svali cd za navigaziata ce moeto e samo za italia.
Predvaritelno blagodaria na vsicki fenove

часовника не можеш да го нагласиш, защото има само няколко часови пояса и нашия го няма. Мисля, че е навързано с навигацията, ама засега не мога да кажа със сигурност, защото нямам диска за БГ. Аз съм го нагласил по СЕТ и ми е 1 час назад, ама си знам.

Книжка с инструкции няма никой тук, ако намериме ще има за всички.

За ЦД-то за навигацията има 2-3 други теми, дори има една в която здраво мислиме по въпроса, виж я.

Със здраве да си я караш и безаварийно. :D :D

emil georgiev
14-05-2007, 09:57
часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране

angel1974
14-05-2007, 10:04
часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране

емо, при мойте настройки имам само 4-5 часови пояса. Гринуич време, централно европейско, атлантическо американско, тихоокенаско американско и Токио. Няма как да избера БГ време.

А тази книжка може ли да се сканира и да я разпратиш до ползвателите на 166-ца. :roll: :roll: :roll: Аз имам човек който е с перфектен италиански и може да ми преведе какво пише.

pinko
14-05-2007, 13:19
часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране


Часовника НЕ МОЖЕ да се нагласи на българско време, ако имаш навигация и тя е свързана. Ти явно нямаш.

Една от причините да изключа навигацията и да я возя в багажника като безполезна кутия е именно това - настройването на времето.

Иначе навигация ползвам постоянно, защото много пътувам в чужбина. В Пазарджик може и да няма особена полза от нея.

emil georgiev
15-05-2007, 09:08
часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране

емо, при мойте настройки имам само 4-5 часови пояса. Гринуич време, централно европейско, атлантическо американско, тихоокенаско американско и Токио. Няма как да избера БГ време.

А тази книжка може ли да се сканира и да я разпратиш до ползвателите на 166-ца. :roll: :roll: :roll: Аз имам човек който е с перфектен италиански и може да ми преведе какво пише.

как да сканирам книжката като е 100 страници И при мен има гореизброените времена но има и за свободно регулиране на часовника

Kuku
17-05-2007, 10:42
.... Боби, твойта "166" тъмно синя ли е на цвят?
От Горубляне ли я купи? :wink:

bobbybg75
24-05-2007, 03:34
Кирилица?

Точно днес смятам да съм безкомпромисен към нарушителите:lol:

Честит празник!